Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Nowy Zamek

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> NowoÅ›ci w serwisie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Go¶æ






PostWys³any: Sro Sty 19, 2005 00:54    Temat postu: Nowy Zamek Odpowiedz z cytatem

Już niedługo ruszy nowy Zamek Drachenfels, z nowymi mechanizmami i mnóstwem ulepszeń.

Prace nad nowym Zamkiem możesz śledzić już teraz pod adresem:
www.drachenfels.szarego.net

Wśród nowości będzie także obszerny dział publicystyczny na Zamku - w związku z czym ogłaszam już teraz casting na... redaktorów!

Jeśli masz ciekawy pomysł na artykuł, ciekawy opis, zbiór spostrzeżeń, opisy budowy makiet, pomysł na poradnik malowania figurek, lub luźne spostrzeżenia nad światem warhammera i fantasy - zaciągnij się i prześlij swoje wypociny na mój adres [orth@drachenfels.szarego.net].

Czytam wszystko - jak zwykle - to co ciekawe pójdzie na zamek - [można dołączać zdjęcia do artów]. Macie więc niepowtarzalną szansę na uwiecznienie swoich imion na liście zasłużonych dla Starego Świata. Wink
Powrót do góry
Go¶æ






PostWys³any: Pon Kwi 25, 2005 14:03    Temat postu: Zmiana flash menu Odpowiedz z cytatem

Zmieniłem dziś nieco główne menu na środku zamku (to z piktogramami i czarnym zwierciadłem) teraz bedzie troche bardziej klimatyczne, chce zachowac podobny klimat takze w bannerach aby zamek był specyficznie kojazony. Zmiana niewielka ale mysle ze teraz lepiej sie bedzie i prezentować i ładować. Aha, ze zmian w najblizszym czasie - buduję obszerny biuletyn fabularny - coś na zasadzie newslettera - juz niedługo bedzie mozna się zapisywać na jego liste.
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> NowoÅ›ci w serwisie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group