Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Sport
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Wto Mar 08, 2005 22:49    Temat postu: Sport Odpowiedz z cytatem

Jakie sporty uprawiacie poza siedzeniem przed komputerem jakim sportem siÄ™ interesujecie ??

Ja lubie bardzo pływac i jeździć na nartach grać w siatke a oglądac to dobre mecze jakieś lubie obejżeć i snookera to jest coś..... Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Wto Mar 08, 2005 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sport to ja lubie Szaleńczą jazde, chodnikami miasta, na rowerze. Pływać lubie ale nie sam. Grać w nożną też mogę ale musi być drużyna chcąca grać a nie że przebiegną tam i z powrotem i nie grają bo się zmęczyli. Baseballl też lubie i biegi. Ale to już nie te lata kolanka wołają stop. Confused
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Sro Mar 09, 2005 00:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sportu jako tako nie lubię. Czasem jak mam okazję to jeżdżę konno, ale to też jak jest już ciepło. Ja wolę poczytać lub muzyki posłuchać. Jednak jeśli zaliczać sprzątanie do sportu to codziennie go uprawiam. Bardzo lubię sprzątać......... Smile
_________________
Poeta to ktoś, kto pragnie w jasny dzień pokazać światło księżyca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Sro Mar 09, 2005 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lato to będzie tak:
- Żagle wszelkiego rodzaju (żaglówki/windsurfing)
- pływanie
- rugby
- nóżka (ale z osobami które chcą grać a nie popisywać swoimi umiejętnościami)
- i będe musiał spróbować nart na igielicie

ZZiiiimmmaa:
- narty
- w tym roku była decha
- pływanie
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sro Mar 09, 2005 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wilku a tak apropo żagli to jeździsz na obozy czy jak?? bo ja od dwóch lat się przymieżam na żagle ale nie moge się wybrać....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Sro Mar 09, 2005 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Deska (śnieżna i asfaltowa) piłka nożna, koszykówka.

Robienie niczego (to mi najlepiej wychodzi) Very Happy
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Sro Mar 09, 2005 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżdże na obozy www.promyk.net.p (jakby nie wchodziło poeksperymentuj z końcówkami: prv.pl; pl; net - nie pamietam jak powinno być)l b.miła kadra a obóz jest ogólnie sportowy nie tylko żagle można się nauczyć sportów od podstaw a bardziej zaawansowani są w odpowiednich grupach gdzie się doszkalają. gorąco polecam...


cholera brataniec kierownika MG robi swoje... teraz reklamuje Promyka gdzie popadnie...
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi


Do³±czy³: 16 Gru 2004
Posty: 117
Sk±d: Wielkie KsiÄ™stwo PoznaÅ„

PostWys³any: Sro Mar 09, 2005 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście lubie piłke nożną (pogrywam i oglądam), siatkówkę (ale to już raczej popatrzeć), skoki narciarskie Wink , i uweilbiam oglądać jeszcze na EUROSPORT walki w sytemie K1 to jest coś Cool Aha i gdy jest w miare ciepło to oczywiście pływanie w jeziorku/morzu i jazda na rowerze.
_________________
"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić." - Reinhold Schneider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Nagash
Mod Cechu
Mod Cechu


Do³±czy³: 11 Lut 2005
Posty: 280
Sk±d: Raszyn

PostWys³any: Sro Mar 09, 2005 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W niektórych sportach nie bede oryginalny. Lubie grać w noge meczyki też czasem obejrze, biegi też pooglądam jak są. Sporo czasu spędzam na rowerze. Interesuje sie sportami motorowymi WRC, F1, MotoGP, Wyścigi na 1/4 mili i Drifting. A czynnie uprawiam kulturystyke. I to tyle o moich zainteresowaniach sportowych.
_________________
#SESJA Wzgórza: Gottri Gortengrot ( Grot )
#SESJA Altdorf: Urgrim Drukenheim - gladiator
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Tzimisce
Mod Nekropolii
Mod Nekropolii


Do³±czy³: 21 Lut 2005
Posty: 101

PostWys³any: Czw Kwi 21, 2005 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio nie mam na nic prócz nauki czasu... Matura i te sprawy... W RPG od dobrych 2 miesięcy nie grałem... A tak z wysiłku fizycznego to od jakiegoś czasu staram się ćwiczyć Capoeira'ę- to taka brazylijska sztuka walki. Jest masakryczna. Dla zainteresowanych: http://capoeira.from.pl/polonia
(To nie jest reklama!)


Ostatnio zmieniony przez Tzimisce dnia Czw Kwi 21, 2005 13:34, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi


Do³±czy³: 16 Gru 2004
Posty: 117
Sk±d: Wielkie KsiÄ™stwo PoznaÅ„

PostWys³any: Czw Kwi 21, 2005 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tzimisce napisa³:
Ja ostatnio nie mam na nic prócz nauki czasu... Matura i te sprawy... W RPG od dobrych 2 miesięcy nie grałem... A tak z wysiłku fizycznego to od jakiegoś czasu staram się ćwiczyć Capoeira'ę- to taka brazylijska sztuka walki. Jest masakryczna. Dla zainteresowanych: http://capoeira.from.pl/polonia
(To nie jest reklama!)


Każdy doskonale wie że Capoeira jest brazylijską sztuką teatru Wink No nie oszukujmy się ten styl jest słaby Exclamation Powiedz mi co zrobisz jak będziesz akurat w puchówie, dzinsach, bluzie i cholera wie w czym jeszcze, to co się stanie z tobą jak wyskoczy ci 3 kolesi Question NIC Exclamation Lepiej przerzuć się na coś co naprawde nazywa się sztuką walki osobiście ci polecam karate Kyokushin Kai-Kan.
_________________
"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić." - Reinhold Schneider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Nagash
Mod Cechu
Mod Cechu


Do³±czy³: 11 Lut 2005
Posty: 280
Sk±d: Raszyn

PostWys³any: Czw Kwi 21, 2005 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli polecacie tak sporty walki to wszystko wysiada przy tajskim boksie lub tajskim kickboxingu 2 najkrwawsze sporty świata. A do Capoeiry nic nie mam chciałem ćwiczyć ale nigdzie mie ma kursów. a stwonki to www.sherdog.com co prawda po ang., ale stronka superek.
_________________
#SESJA Wzgórza: Gottri Gortengrot ( Grot )
#SESJA Altdorf: Urgrim Drukenheim - gladiator
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi


Do³±czy³: 16 Gru 2004
Posty: 117
Sk±d: Wielkie KsiÄ™stwo PoznaÅ„

PostWys³any: Czw Kwi 21, 2005 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak popieram cie w 100% Nagash Muay-Thai jest naprawde destrukcyjny Twisted Evil Oglądając na Eurosport: K1 lub Fight Club to zawodnicy którzy trenują tajski to miażdzą wszystkich Exclamation Co do jednego, a dlaczego nikogo tam nie ma z Capoeiry Question Bo sie boją że by za dużo ofiar było i żeby Capoeira przetrwała Wink
_________________
"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić." - Reinhold Schneider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Tzimisce
Mod Nekropolii
Mod Nekropolii


Do³±czy³: 21 Lut 2005
Posty: 101

PostWys³any: Pia Kwi 22, 2005 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie masz racji, Pyzo, co wynika z twojej niewiedzy. Primo: skutecznie z trzema kolesiami solo to tylko w filmach jest tak ładnie (to mi powiedział koleś z Vale tudo). Secundo: nie widziałeś jak Capo wygląda w Brazylii. Tam prócz tego, że ludzie uczą się w Akademiach to wielu brazylijczyków uczy się Capoeiry na ulicach i wtedy nie wygląda to tak jak na filmikach/ pokacach. Nie ma tych wszystkich salt, gwiazd, są za to brzytwy między palcami u nóg i ofiary śmiertelne. Tertio: Siła Budo zależy od tego który ją prezentuje. Jak ktoś jest cienki, to obojętnie jak skuteczna jest Budo to zostanie pokonany. Poza tym dusza Capoeira jest malicia- zmyłka, nieczyste zagrania, a jak spotkasz kogoś lepszego to Capoeira uczy uciekać. A Capoeiry nie ma w tym waszym K1, ponieważ mało który Capoeirstas walczy ku uciesze bandy dresów przed telewizorami i ćwiczy Capo tylko by trzaskać ludzi po mordach. Capoeira to nie tylko walka. To zabawa, gra, muzyka, sztuka i przyjemność.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pia Kwi 22, 2005 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmnnn Capoeira jest fajna ( sam kiedys trenowalem ) ale jest jedna różnica , nikt w Polsce nei uczy takeij Capoeiry jak na ulicach w Brazylii (tej zabójczej ) a co do tych sztuk walki to jedna wielka ścima , jak ci wyskoczy trzech dresów z nożami to trzeba być naprawde zajebistym zeby im dupe skopać ... najlepiej to nosic przy sobie taka laske jak mial Zatoichi z katan w środku , to wtedy jak ja wyciagasz to ludzie w majty robia , nawet 10 drechów ... i tak wszysko szlag trafii katany , miecze , sztuki walki , jak ktos bedzie mial gnata Sad
_________________
"Kiedy walczysz z potworami zważaj żeby nie stać sie jednym z nich" - Friedrich Nietzsche
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group