Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Logo Zamku Drachenfels

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> NowoÅ›ci w serwisie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Go¶æ






PostWys³any: Czw Mar 17, 2005 11:56    Temat postu: Logo Zamku Drachenfels Odpowiedz z cytatem

Od dziś Zamek posiadał będzie własne logo, które będzie reprezentowało serwis i wszystko co jest z nim związane.

Dotąd brakowało tego elementu i nie było jednoznaczego emblematu który wiązał by się z Zamkiem.

Logo ma postać klejnotu oprawionego w złoty stylizowany symbol chaosu [tzw chaotyczną różę wiatrów] w klejnocie widać zarys ruin zamku - symbol spadku po mrocznych czasach. Logo w zamiarze ma nawiązywać do klimatu Zamku i świata Dark fantasy, odtąd będzie elementem wszelkich odznaczeń, certyfikatów, plakatów, patronatów itd.

Wyraźcie swoją opinię, co sądzicie o projekcie, co zmienilibyście, co dodali, co ujęli.


Powrót do góry
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Czw Mar 17, 2005 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się podoba bardziej ten pierwszy i nic bym w nim nie zmieniał...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Czw Mar 17, 2005 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też wolę ten pierwszy bardzo mi się podoba chociaż dodał bym jeszcze jakiś napis dookoła ruin zamku np: Long live Drachenfels albo cos takiego. Ale to tylko moje zdanie.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Czw Mar 17, 2005 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oba są b. fajne. Pierwszy używałbym tak jaj jest teraz używany, a drugi w wypadku jakiś dyplomów (czy czegoś takiego) dał na całą stronę półprzezrocze + pieczęć z pierwszego.
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Pia Mar 18, 2005 00:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jako rzecze Wilkołak - logo pierwszejsze jest logiem właściwym.
Widze że niepotrzebnie dodwałem drugą wersję [certyfkatową - i znów rację ma Wilq] - Bo druga wersja to tylko przykład jak będzie mozna wykorzystac logo główne, kolorowe do znaków wodych, pieczęci etc.

Logo jest tylko jedno - a temat nie dotyczy wyboru pomiędzy jednym a inkszejszym, a tylko temu co w obecnym ewentualnie zmienić

I jeszcze co do napisu - taa, istnieje wersja z napisem [m.in. na kubkach, koszulkach czy tez na certyfikatach] ale tam gdzie wiadome będzie o co idzie pozostawię samą grafikę.
Powrót do góry
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Wto Mar 29, 2005 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei czepię się trochę tego pierwszego.. Jak dla mnie jest trochę za ciemno - musiałem wsadzić nos w monitor żeby dojrzeć to co ujrzeć chciałem - to znaczy zamek - domyślełem się, że on tam jest - ale nie widać dokładnie.. Trochę więcej kontrastu i może nieco jaśniejsze to czerwone niebo... Zwłaszcza nad wieżą.. Ale ogólnie dobry..

Co do tej pieczęci - świetna jest - tylko wygląda jakby nie była dokończona.. Zamek urywa się w pewnym miejscu - domyślam się, że nie było jak wytłoczyć, bo zabrakło w orginale kawałka zamku.. Jeśli by się dało to lepiej by wyglądał z końcówką.. A pozatym to na pieczęci to bankowo musi być jakiś napis i data.. Co do tego to nie ma ghadania Smile

Takie jest moje zdanie..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> NowoÅ›ci w serwisie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group