Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
O kulturze!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Pon Mar 14, 2005 20:30    Temat postu: O kulturze! Odpowiedz z cytatem

Witanie się z nowymi użytkownikami...
Wg. mnie należy przywitać każdego nowego użytkownika (jak napisze pierwszego posta), miło jest zostać przywitanym przez pare osób na nowym forum (wiem coś o tym)

niektórych może dziwić że dodaje zawsze pierwszy drugi, itd... jest to zwyczaj który poznałem na innym forum. Użytkownicy tam wręcz się ścigają do witania nowych użytkowników, kiedys ktoś napisał "Pierwszy" reszta załapała (i teraz już chyba mają lige Smile )

co o tym sÄ…dzicie ?
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pon Mar 14, 2005 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mysle ze macie zdrowo nasrane ... normalnie jeszcze wycieczki do zoo zoragnizujcie ... qrde na forum wchodz ludzie ktorzy chca pisac o warahammerz a nie ludzie ktorzy chca pozanac przyszlego towarzysz ich zycia ... a pisanei pierwszy czy jakos tak to juz jest kurwa dziecinada !!
_________________
"Kiedy walczysz z potworami zważaj żeby nie stać sie jednym z nich" - Friedrich Nietzsche
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Sab
Mod Mechaniki
Mod Mechaniki


Do³±czy³: 12 Lut 2005
Posty: 144
Sk±d: z dalekiej północy

PostWys³any: Sro Mar 16, 2005 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na innych forach są też podane informacje o urodzinach i ważnych rocznicach użytkowników. Można wysyłać im życzenia itd., a oni wystawiają za to plusiki. Paranoja. Mnie nikt nie witał i jakoś nie czuję się pokrzywdzony z tego powodu. Rozmawiamy tu głównie o WFRP, a nie głaszczemy się po pupach.
_________________
dekadencki golibroda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi


Do³±czy³: 16 Gru 2004
Posty: 117
Sk±d: Wielkie KsiÄ™stwo PoznaÅ„

PostWys³any: Sro Mar 16, 2005 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie sie wydaje że niekoniecznie trzeba witać każdego usera jakoś osobiście jak komuś sie chce i ma akurat dobry humor to dlaczego nie Question To każdego indywidualna sprawa czy ktoś kogoś przywita czy nie a tak poza tym Lordzie Rahl nie potrafisz wyrazić swych mysli bez używania przekleństw Question Co by było gdyby tu każdy przeklinał Question Nie był by to forum lecz burdel gorzej niż na spelunskich uliczkach i barach więc apeluje o nie przeklinanie w końcu jesteśmy moderatorami i powinniśmy dawać przykład innym Exclamation
_________________
"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić." - Reinhold Schneider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Sro Mar 16, 2005 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z pyzą! Lord nie dość że łamie prawo nadając sobie tyuły szlacheckie Smile to jeszcze przeklina...

a pozatym, czy ja pisałem że każdy ma przywitać nowego użytkownika?! napisałem że miło jest być przywitanym! jakby te 60 (no 20 - 30) osób napisało posta WITAM to byłby ostry i nieopanowany spam, a tak dwie czy trzy osoby witają nowego, rozumiem że jest to forum o warhamerze i że duża liczba graczy chce tylko gadać o grze, ale niektórzy nowi lubią być przywitani, a pozatym panuje wtedy milsza atmosfera

prosze nie pisać nic na temat "pudrowania pupci" itd...
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sro Mar 16, 2005 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi to zwisaale miłe to jest.... ale tak jak Pyza pisze nie kazdy ma chumor jak ktoś chce niech sobie wita mi tam to nie przeszkadza a nowi użytkownicy sie przydadzą wprowadza jakieś nowe opinie może bendą mieli nowe tematy i pomysły ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Sro Mar 16, 2005 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

he he
normalnie macki opadajÄ… Very Happy

jeśli już koniecznie chcecie sie witać to może puśćcie nowym po prostu prywatną wiadaomość a nie walcie tego na forum.

Forum z zasady jest o warhammerze, grach fabularnych, bitewniakach itd.
To spoko, że tworzymy pewnego rodzaju społeczność - jest to bardzo cenne - ale pamiętajmy także, że takie akcje "grzecznościowe" lub inne motywy odbiegające od tematyki tego miejsca - mogą spowodować, że za miesiąc pojawi się dział "randki", "szukam pracy" lub "sprzedaż nerek"...
Powrót do góry
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sro Mar 16, 2005 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnei a klne bo lubie , bo to wyraża emocje bo to jakby nie patrzec czesc naszego jezyka a jak mam ci dosadnei powiedziec o co mi chodzi , jak zlodziej wszedl by na twoej podwórko z giwera to też bys powiedzial: przepraszam pana czy mógłby pan opuścic moja posiadłość ?? NIE !!! powiedzilbys : Spierdalaj stad bo zaraz skopie ci dupe !! tak tak bo byś wyrażał swoje emocje a jak widze ze wy opierdalacie każdego kto choc raz przeklnie wyrażając to co czuje to mi sie bebechy wywracja , bo przeciez jeden drugiego niewidzi wiec wedlug mnei takei slowa sa jak najbardziej na miejscu , jeszcze troche i zabronicie pisac wulgarnych tekstow z sesji ... normalnie jak na jezyku polskim ...
_________________
"Kiedy walczysz z potworami zważaj żeby nie stać sie jednym z nich" - Friedrich Nietzsche
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi


Do³±czy³: 16 Gru 2004
Posty: 117
Sk±d: Wielkie KsiÄ™stwo PoznaÅ„

PostWys³any: Czw Mar 17, 2005 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ czy ja mówie że na sesji masz bronić Question Tam rozumiem bo trzeba do odpowiedniej sytuacji coś w stylu Sapkowskiego Wink ale jeżeli chcesz przeklinać to chociaż pisz po polsku Exclamation bo teksty typu: "dokładnei, dosadnei" itd. są nie na miejscu bo czasami trzeba sie domyślać co ludzie wypisują Exclamation chociaż szanuj język polski Exclamation Evil or Very Mad
_________________
"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić." - Reinhold Schneider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group