Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Propozycje i pomysły na nowe działy i mechanizmy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> NowoÅ›ci w serwisie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Go¶æ






PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 15:14    Temat postu: Propozycje i pomysÅ‚y na nowe dziaÅ‚y i mechanizmy Odpowiedz z cytatem

Piszcie co chcielibyście znaleźć na zamku Konstanta. Ja na przykład w niedalekiej przyszłości chciałbym otworzyć nową komnatę w zamku - w której zrobilibyśmy bazę Drużyn, Mistrzów Gry i Graczy z całej Polski - z podziałem na miasta i z kontaktem do nich - tak aby gracze pragnący zagrać - mieli info czy gdzieś w pobliżu nie są rozgrywane sesje - bo często bywa tak - że są gracze a brakuje MG i odwrotnie.

Dalszym krokiem było by organizowanie konwentów - mając do dyzpozycji ogólnopolską mapę drużyn - można by organizować jakieś zjazdy, imprezy, wieczorki elfiej poetyki, lub sprośne biesiady krasnoludzkie Very Happy no i dało by to mozliwość wymiany graczy z pobliskich miejscowości między drużynami - aby mogli przekonać się jak to jest grać pod innym MG.
Powrót do góry
AdeK
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 24 Lis 2004
Posty: 195

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest dobry pomysl mamy w okolicy troche ludzi interesujacych sie warhammerem ale trudno jest nam sie skontaktowac i zapoznac a chcieli bysmy wprowadzic nowych ludzi odswierzyc nasze szeregi i moze znajdzie sie jakis fajny MG bo wrescie bym se zagral cos pelnometrazowego a nei ciagle miszczowac ...
Zycze powodzenia i wiecej dobrych pomyslow Wink
_________________
Pozdro for @LL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam taką prośbe do Ciebie drogi adminie Very Happy Czy mógłbyś umieścić na stronce więcej podkładów muzycznych do sesji?? Bo chcialbym spróbować sesji przy muzyce ale te kawalki co już są to troszke zamało na wielogodzinną rozgrywke....

A co do tej mapki z ekipami grającymi w Hama to niezly pomysł. Wprawdzie u nas graczy nie brakuje, powiedziałbym nawet ze mamy lekki nadmiar ale warto zobaczyć gdzie jeszcze w Polsce stacjonują bratnie dusze, może będąc na wakacjach w okolicy dołącze do jakiejs ekipy Razz
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moze nawet w przyszłości byśmy zorganizowali jakiegoś warhammera w terenei , cos jak Orkon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdaje sie ze takie zjazdy juz nieraz mialy miejsce tylko trzeba poszukac..... choc nie wiem czy bylby to ten sam klimat co na strychu babki:]
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Sob Gru 04, 2004 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może utworzysz jeszcze tak idział jak rasy bo na rzadnej innej stronce tego nie ma , więc było by orginalnie , a po za tym ludzie napewno mają dużo pomysłów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi


Do³±czy³: 16 Gru 2004
Posty: 117
Sk±d: Wielkie KsiÄ™stwo PoznaÅ„

PostWys³any: Czw Gru 16, 2004 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to byłby dobry pomysł aby utworzyć dział "rasy" , ale ja osobiście bym rozbił WFRP na bardziej szczegółowo czyli:
-Bestiariusz
-Poradnik dla MG
-Czary/Magia
-Profesje
-Klasy zawodowe
-Świat(ogólnie geografia czyli co jest np. koło Brionne)
-Ceny przedmiotów
-ogólne pytania o zasady w świecie WFRP
-Scenariusze
-Opowiadania
-Umiejętności/atuty
-Religie/Wierzenia
I to by było na tyle(tak myśle Surprised )
aha jeszcze ewentualnie działy o:
-Szukam MG/graczy
-Wymienie/Sprzedam/Kupie

EDIT:
Ja też sądze że powninen się znaleźć for tzw. "Na Luzie" gdzie byśmy rozmawaili nie tylko na temat Warhammera i ogólnie RPG leczo muzyce, grach, sporcie, polityce... Wink
_________________
"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić." - Reinhold Schneider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Sob Sty 29, 2005 14:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co wy na to żeby utworzyć dział PBF (Play By Forum) widziałem coś takiego na innych forach gier RPG gdzie moderator działu (lub ktoś inny) jest Mistrzem Gry i prowadzi użytkownikom forum (nie wszystkim rzecz jasna) kampanie/przygody etc. Każdy odpisuje jak ma czas, a jak ktoś był "nieobecny" przez jakiś czas to może przeczytać co robiła drużyna... Jeśli jest dobrym graczem to tego rzecz jasna nie wykorzysta Smile
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sob Sty 29, 2005 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy takiego czegoś nie widziałem ale brzmi fajnie. Coś dla nas takich prawdziwych narwańców. Tylko kto się poświęci ibędzie prowadził? Bo ja przez chwile myślałem o sobie ale mam dosyć prowadzenia mojej drużynie, ja chcę grać. Może np Szlachetny Orth by poprowadził?
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Sob Sty 29, 2005 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o ile to wypali to w roli MG obstawiłbym właśnie Ortha albo Zeda albo kilka drużyn z kilkoma MGami
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sob Sty 29, 2005 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się zdaje to też ciekawym pomysłem ;] to by było nawet bardzo ciekawe;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi


Do³±czy³: 16 Gru 2004
Posty: 117
Sk±d: Wielkie KsiÄ™stwo PoznaÅ„

PostWys³any: Sro Lut 02, 2005 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blackswordsman napisa³:
Nigdy takiego czegoś nie widziałem ale brzmi fajnie. Coś dla nas takich prawdziwych narwańców. Tylko kto się poświęci ibędzie prowadził? Bo ja przez chwile myślałem o sobie ale mam dosyć prowadzenia mojej drużynie, ja chcę grać. Może np Szlachetny Orth by poprowadził?


To tutaj masz doskonałe przykłady forumowych sesji z dnd oraz ISA
_________________
"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić." - Reinhold Schneider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Czw Lut 03, 2005 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuje dodać coś co jest na większości innych polskich forów:
- w ikonkach pod postem (prywatna wiadomość, mail) dodać ikonke z numerem GG i adresem Tlenu zamiast, np MSN Messenger czy Yahoo Messenger bo z tych dwóch w Polsce nikt nie korzysta, a z GG znakomita większość Polaków mających dostęp do netu.
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Sro Mar 09, 2005 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Info dla spamerów/antyspamerów: piszę dwa posty pod sobą po to żeby ktoś to w ogóle zauważył. To nie jest spam.

Dział WFB mógłbyś Orth zamienić go na dział ogólnie o grach bitewnych albo ustanowidż podziałem działu gier bitewnych albo wreszcie dodać dział o innych grach bitewnych. Bo o takim Warzone do którego ostatnio wracam w dziale WFB trochę nietaktem jest pisać...
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> NowoÅ›ci w serwisie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group