Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Przegi臋cia pa艂y w WH.
Id do strony 1, 2, 3, 4, 5  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pustkowia Chaosu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  

Jak cz臋sto spotykacie si臋 z przegi臋ciami?
Cz臋sto
23%
 23%  [ 6 ]
Tak sobie
46%
 46%  [ 12 ]
Rzadko
26%
 26%  [ 7 ]
Nigdy
3%
 3%  [ 1 ]
Wszystkich G硂s體 : 26

Autor Wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sob Lut 26, 2005 11:38    Temat postu: Przegi臋cia pa艂y w WH. Odpowiedz z cytatem

No wi臋c jak mi kto艣 podpowiedzia艂 to powsta艂 temat. Piszcie tu o wszystkich przegi臋ciach w Wh. Umie艣ci艂em ten temat tutaj poniewa偶 uwa偶am 偶e wszelkie przegi臋cia to wina chaosu, lub ludzi nim zara偶onych Twisted Evil Wiecie co艣 jak martwica m贸zgu a potem ludziom idiotyzmy albo heroiki przychodz膮 do g艂owy.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus


Ostatnio zmieniony przez Blackswordsman dnia Czw Kwi 21, 2005 21:41, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Sab
Mod Mechaniki
Mod Mechaniki


Do潮czy: 12 Lut 2005
Posty: 144
Sk眃: z dalekiej p贸艂nocy

PostWys砤ny: Sob Lut 26, 2005 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, kilka razy widzia艂em przegi臋cie, ale tak w艂a艣ciwie, to nic co napisali autorzy nie mo偶e by膰 przegi臋ciem. Podr贸偶owanie pomi臋dzy wymiarami w "Zab贸jcy Gigant贸w" Williama Kinga, albo Surling Durgul wi臋偶膮cy wi臋ksze demony w meblach w "...Kislevie", czy te偶 GhalMaraz w r臋kach BG w "Imperium...". Mo偶na to nazwa膰 przegi臋ciem, ale to pomys艂 samych autor贸w systemu. Prawdziwie przeginaj膮 MG i jacy艣 tam ludzie strugaj膮cy artykuliki w necie. Halfli艅skie komando, spustoszenie Lasu Loren przez demony, umowa z Mardagiem...
_________________
dekadencki golibroda
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Sob Lut 26, 2005 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To przegi臋cie mia艂o wczoraj miejsce... Od trzech dni siedzieli艣my w Nuln. Szukali艣my pewnego nekromanty. Szulaki艣my wsz臋dzie. Cmentarze, grobowce itp. Mieszkali艣my u takiego jego mo艣cia. Po d艂u偶szych zastanowieniach i domys艂ach okaza艂o si臋 偶e to on jest tym nekromant膮 Confused a trposze trzyma w piwnicy w beczkach z winem albo piwem. Przegi臋cie pa艂y...
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sob Lut 26, 2005 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tego bym Xsary nie nazwa艂 przegi臋ciem. To by艂 bardzo dobry pomys艂 Mg. A co do przegi臋膰 Sab, to chodzi mi raczej o te na sesjach i robionych przez Mg lub przez graczy. Tak jak napisa艂e艣 naprzyk艂ad halfi艅skie komando. Na razie to najwi臋cej przegi臋膰 to na sesjach widzia艂em. A z tych og贸lnych ze 艣wiata to wi臋kszo艣膰 profesji dodatkowych umiej臋tno艣ci to przegi臋cia straszne s膮. Np taka profesja Chaotyczny 艂owca. Jak kole艣 sie rozwinie to da膰 mu tylko troche badziewnych zwierzoludzi chaosu i statsami darami chaosu i umiejetno艣ciami to b臋dzie nawet samego Drachenfelsa straszy艂. A jak takiem 艂owcy do towarzystwa doda膰 3-4 Rycerzy krwi to tylko id膮 i kasuj膮 wszystko i wszystkich. O W艂a艣nie rycerze krwi to te偶 przegi臋cie. Jeszcze du偶o tego jest. To tylko taki przyk艂ad.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Sab
Mod Mechaniki
Mod Mechaniki


Do潮czy: 12 Lut 2005
Posty: 144
Sk眃: z dalekiej p贸艂nocy

PostWys砤ny: Sob Lut 26, 2005 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Halfli艅skie komando samob贸jcze to nie motyw z sesji. W internecie to znalaz艂em. Halfli艅skie komando samob贸jcze zabi艂o Drachenfelsa...
_________________
dekadencki golibroda
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Nie Lut 27, 2005 00:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy艣 gra艂em w heroica ;] tak...tak no i nasze postacie by艂y strasznymi kozakami mia艂y po 7 atak贸w i wogule dopiero to forum wyjasni艂o mi 偶e tak si臋 nie gra i 偶e wi臋ksz膮 przyjemno艣c sprawia granie W prawdziwego WH a dok艂adniej tu moge podzienkowa膰 Zedowi Rhalowi i Lesionixowi.... ale mniejsza o to A wi臋c Krasnoludy atakuj膮ce Giganty w G艂owe to przegi臋cie.... i np wypada艂o na nas 20 Elf贸w a nas by艂a 5 no to co to dla nas ja 7 strza艂ami k艂ad艂em 5 mag 偶uca艂 r臋ke m艂ot (偶le zosta艂 odczytany czar przez maga niedok艂adnie i zucali艣my ten czar na wszystkich ;] a wi臋c muj Elf miewa艂 14 atak贸w Smile to by艂o straszne przegi臋cie i teraz nie wiem czy si臋 艣mia膰 czy p艂aka膰 jak o tym my艣le..... a kiedy艣 mia艂em Elfa z szybko艣cia 7 chyba i artefakty jakie znajdywali艣my to by艂o co艣 +20 do WW i jeszcze wiele innych rzeczy runy jakies a Runy mo偶na by艂o naby膰 w ka偶dym wik臋szym mie艣cie np Jajko Gryfa mia艂em kt贸rego wychodowa艂em i wytrenowa艂em ale niestety.... przesta艂em gra膰 tamta dru偶yna bo gdy ktos przedstawi艂 mi nowe perspektywy to mi si臋 to niespodoba艂o w to co grali艣my i zmeinilismy dru偶yne....to jedyne przegi臋cia kt贸re mi switaj膮 teraz w g艂owie zwi膮zane zemn膮..... ;] P.S Dzienki Ludziom z tego Forumgram w prawdziwego WH i pokazanie nowej prawdziwej drogi....;]
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Nie Lut 27, 2005 01:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jaki艣 idiota wymy艣li艂. Halfingi to po pierwsze nie s膮 samob贸jcy a po drugie nikt nie tworzy halfi艅skiego komando. Ju偶 sama nazwa jest okropna. Krasnoludy, ludzie to jeszcze ale halfingi Evil or Very Mad
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wilko艂ak
Mod Krasnolud贸w
Mod Krasnolud贸w


Do潮czy: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk眃: wzi膮艣膰 kase na figurki?

PostWys砤ny: Nie Lut 27, 2005 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przegi臋cia pa艂y... sk膮d ja to znam... Aaa, ju偶 wiem... Przecie偶 to ja zaproponowa艂em... A mo偶e nie...

Dobra, a teraz do tematu:
S艂awny Zab贸jca Bog贸w... Tak to jest 艣wietna profesja... Ka偶dy chcia艂by ni膮 gra膰... Tylko czemu tak ma艂o os贸b j膮 zna?? Mo偶e dlatego 偶e wymy艣li艂a j膮 osoba z zadu偶ym EGO...
Albo... Znam to z opowiadania... M贸j kumpel (sk膮d in膮d m贸j pierwszy MG) kidy艣 uszcz臋sliwi艂 swojego brata (strasznie wkurwiaj膮cy typ na sesji - jak wkurwia mnie swoimi odzywkami do MG to jak si臋 czuje MG???) - chcia艂 偶eby si臋 wreszcie zamkn膮艂... Jaka艣 mroczna moc sp艂yn臋艂a na jego posta膰 (cz艂owieka) i zamieni艂a w wielkich m臋czarniach w Mrocznego Elfa... kt贸ry m贸g艂 zamienia膰 innych w Mrocznych Elf贸w... Na szcz臋艣cie dru偶yna si臋 rozpad艂a...
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dr臋cz膮ce Ci臋 pytania!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Sab
Mod Mechaniki
Mod Mechaniki


Do潮czy: 12 Lut 2005
Posty: 144
Sk眃: z dalekiej p贸艂nocy

PostWys砤ny: Nie Lut 27, 2005 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Halfli艅skie komando samob贸jcze - a i owszem jest przegi臋ciem i w艂a艣nie dlatego tutrafi艂o. Kiedy艣 znalaz艂em w necie profesj臋 wied藕mina...
_________________
dekadencki golibroda
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wilko艂ak
Mod Krasnolud贸w
Mod Krasnolud贸w


Do潮czy: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk眃: wzi膮艣膰 kase na figurki?

PostWys砤ny: Nie Lut 27, 2005 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wid藕min jest jak najbardziej dobrze zrobiony... Tylko trzeba zmieni膰 par臋 fakt贸w... tzn. pt贸ba traw w dzieci艅stwie... itd... ale z Wied藕minem to zdla mi od tego dzia艂u!
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dr臋cz膮ce Ci臋 pytania!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Nie Lut 27, 2005 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedzmin to jest przegi臋cie szczeg贸lnie te mikstury co nosi. Pozwoli艂em jednemu u mnie na wiedzmina tak na pr贸b臋 i pocz膮tkuj膮cym wied藕minem tak膮 sieczke zrobi艂 偶e normalnie strach. Wszyscy inni gracze bali si臋 go. Ale si臋 cieszy艂em jak wysadzili go w powietrze.Powiedzmy 偶e wiedzmin mo偶e by膰 ale nie dawa膰 mu 偶adnych mikstur i umiej臋tno艣ci wyceni膰 wysoko w pd.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wilko艂ak
Mod Krasnolud贸w
Mod Krasnolud贸w


Do潮czy: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk眃: wzi膮艣膰 kase na figurki?

PostWys砤ny: Nie Lut 27, 2005 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wied藕min jest b. dobrze zrobiony ale 偶eby go wprowadzi膰 to trza zna膰 ksi膮偶k臋 i przez gracza i MG... i druga sprawa... s膮 2 wersje tej profesji... jedna jest dobra... druga walni臋ta...
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dr臋cz膮ce Ci臋 pytania!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Sab
Mod Mechaniki
Mod Mechaniki


Do潮czy: 12 Lut 2005
Posty: 144
Sk眃: z dalekiej p贸艂nocy

PostWys砤ny: Nie Lut 27, 2005 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wied藕min jest do bani z kilku powod贸w. Po pierwsze powinien inaczej si臋 nazywa膰. Po drugie pr贸ba traw nie wiem czy jest potrzebna. Po trzecie wied藕min powinien by膰 tak elitarn膮 profesj膮 jak zab贸jca demon贸w. Za 艂atwo mo偶na nim zosta膰. A bohater b臋d膮cy wied藕minem jest prawie niezniszczalny. Wiem bo kiedy艣 tam kiedy艣 MG pozwoli艂 mi nim zagra膰. Porywa艂em si臋 nawet na demony (cz臋sto z pozytywnym skutkiem). MG na szcz臋艣cie wprowadzi艂 pewne modyfikacje. Tj. podzieli艂 profesj臋 wied藕mina na trzy poziomy. W takim wypadku zostanie boskim siepaczem jest nieco trudniejsze.
_________________
dekadencki golibroda
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wilko艂ak
Mod Krasnolud贸w
Mod Krasnolud贸w


Do潮czy: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk眃: wzi膮艣膰 kase na figurki?

PostWys砤ny: Nie Lut 27, 2005 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po to napisa艂em 偶e 偶eby gra膰 Wied藕minem trzeba przeczyta膰 ksi膮偶k臋 偶eby osoby nim graj膮ce (tudzie偶 pozwalaj膮ce nim gra膰) zrozumia艂y 偶e wied藕min jest profesj膮 podstawow膮 bez mo偶liwo艣ci jej zmiany ani wej艣cia w ni膮 inaczej ni偶 przy two偶eniu postaci... Dobra zmiana mo偶e by膰 - zostanie renegatem. Oczywi艣cie profesj臋 si臋 powa偶nie dzieli na 3 lub 4 cz臋艣ci i wtedy jest bardzo 艂adna profesja pi臋knie opisana z 艣wietn膮 histori膮 (wpasowuj膮c膮 si臋 w 艣wiat - nie h. postaci) i genialnym klimatem.
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dr臋cz膮ce Ci臋 pytania!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Nie Lut 27, 2005 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam r贸wnie偶 za wie藕dzminem nie przepadam. Moi gracze strasznie si臋 na niego napalaj膮. Maj膮 nawet dobre postacie. A gdy nie przejd膮 Pr贸by Traw to dopiero b臋dzie b贸l. Ja osobi艣cie jako gracz chc臋 zosta膰 Tancerzem Wojny. To mi si臋 podoba. I teraz takie pytanie. Czy nie uwa偶acie 偶e granie TYLKO i WY艁膭CZNIE silnymi postaciami sprawia radoche? To jest r贸wnie偶 swego rodzaju przegiecie pa艂y. Ja chc臋 zosta膰 Tancerzem bo tez chce sobie d艂u偶ej zagra膰. I to jest tym spowodowane. Kiedy艣 mia艂em posta膰 pacyfist臋 i do艣膰 szybko straci艂a 偶ycie.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pustkowia Chaosu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony 1, 2, 3, 4, 5  Nast阷ny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group