Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Za gruba na ubrania ze sklepu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
tymekalex91
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do³±czy³: 12 Paz 2016
Posty: 8
Sk±d: Poland

PostWys³any: Wto Lis 21, 2017 15:01    Temat postu: Za gruba na ubrania ze sklepu Odpowiedz z cytatem

Myślę, ze to nie tylko mój problem ale i wielu innych osób. Ja zmagam się z nadwaga od kilku dobrych lat. Po pierwszej i drugiej ciąży doszłam w szybko do siebie, jednak po trzeciej już nie było tak prosto i nadal nie jest. Dlatego mam coraz większy problem ze znalezieniem dla siebie ubrań. Zaczęłam więc od oczywistego przeszukałam internet i znalazłam kilka fajnych sklepów dla siebie, jednak nie są to ubrania dość tanie, a jak pewnie przypuszczacie inaczej leżą na mnie, a inaczej wyglądają na osobie na zdjęciu. Dlatego zaczęłam poszukiwania sklepów z materiałami z których jestem sama w stanie uszyć ciuchy. Tak trafiłam na tkaniny dziecięce sklep internetowy http://tkaninydzieciece.com.pl i jak do tej pory jestem bardzo zadowolona. Dlaczego sklep z tkaninami dla dzieci, a na pewno wiecie, że inne standardy są dla nas dorosłych, a inne dla maluszków. Kupując takie tkaniny w sklepie jestem pewna, że są bezpieczne. Od kliku miesięcy szyję ubrania dla siebie, co wiąże się z mniejszą ilością wydanych pieniędzy na ciuchy i zawsze leżą tak jak chcę. Zaczęłam nawet szyć dla sowich dzieci jak na razie sukienki na święta czy urodziny ale każdy mówi, że wyglądają pięknie na moich maluszkach. Dlatego jeżeli nie możecie znaleźć nic fajnego dla siebie zajrzyjcie na tkaniny dziecięce sklep i tam wybierzcie co Wam pasuje. Jasne szycia też się uczyłam ale przez You tuba i powiem, że długo nauka nie zajmuje. Polecam ubierajcie się tak, abyście wyglądały modnie i ładnie niezależnie od wagi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora Yahoo Messenger MSN Messenger
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group