Forum www.forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Warhammer Invasion

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.drachenfels.pl Strona Główna -> Karcianki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nagash
Mod Cechu
Mod Cechu

PostWysłany: Sro Cze 16, 2010 00:39    Temat postu: Warhammer Invasion Odpowiedz z cytatem

Dosyć świeży produkt w uniwersum Warhammera. Wiesz? grałes? podziel sie wrażeniami. Ja na dzień dzisiejszy jeszcze nie grałem, ale jestem wielce zainteresowany, jak tylko będzie jakis przypływ gotówki to kupuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Wto Sty 10, 2012 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grałem u znajomego i bardzo mi się podobało:) Miał talie podstawową i jakieś tam dodatki. Myślał ,że jest obcykany i imperium mnie rozłoży a ja intuicyjnie wybrałem chaos!! I wygrałem:D Black musiał wygrać chaosem:D Świetne jest wyciąganie przeciwnikowi kart z ręki i używanie przeciw niemu. Spatrzanie jest trochę skomplikowane bo działa też negatywnie na chaos ,chyba że zostałęm podstępnie oszukany ale i tak wygrałem:D choć strefy mocno oberwały:D po tym jak zasypał mnie bandą cieniaków imperialnych.Razz Może też sobie kupie, zastanawiam się:D W każdym razie polecam:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kasiaradymno
Przepatrywacz
Przepatrywacz

PostWysłany: Wto Paź 04, 2016 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ja również miałam przyjemność grać . Gra bardzo mi się podobał, a szczególnie w kilka osób
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fred1121

PostWysłany: Pią Gru 02, 2016 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to racja, gra jest świetna, naprawde.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.drachenfels.pl Strona Główna -> Karcianki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: