Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Pradawne demony

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Bestiariusz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Mogrin
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik

Do潮czy: 14 Kwi 2006
Sk眃: Inowroc艂aw

PostWys砤ny: Pia Cze 16, 2006 23:19    Temat postu: Pradawne demony Odpowiedz z cytatem

Mo偶ecie napisa膰 cos o jakich艣 demonach z m艂otka, ale takich kt贸re zosta艂y oficjalnie podane np. w I ed. Mam na mysli te pot臋偶ne i budz膮ce groze. Jaka艣 kr贸tka historia i wsp贸艂czynniki. Za ka偶de info bede wdzieczny. Je偶eli ten temat sie powtarza prosze mnie skierowa膰 do kt贸rego dzia艂u forum zajrze膰Smile
Raziel
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy

Do潮czy: 27 Paz 2005
Sk眃: Sylvania

PostWys砤ny: Sob Cze 17, 2006 08:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W 1ed. istnia艂y bardzo klimatyczne i pot臋偶ne Baalrukhi ale GW ich nie wiadomo czemu usun臋艂o i jak dla mnie to nadal istniej膮 w 艣wiecie M艂otka, by艂 te偶 Mardagg pot臋偶ny demon Khorna kt贸ry wygl膮da艂 jak 艣mier膰, GW te偶 go usun臋艂o ale tu moim zdaniem mieli racj臋, nie pasowa艂 do Khorna, by艂 zbyt nieumar艂y, istnia艂a te偶 Viydagg przeciwie艅stwo Marrdagga i tu te偶 szkoda 偶e GW j膮 usun臋艂o bo by艂a fajn膮 postaci膮 kt贸ra mo偶e graczom np. zes艂a膰 zadanie we 艣nie. No i istnia艂 Mabrothrax, pot臋偶ny demon Nurgla, jak dla mnie on nadal istnieje po ma艂ych zmianach wygl膮du bo w oryginale zbytnio przypomina Siewce Zarazy.
Ethereal
Landgraf
Landgraf

Do潮czy: 22 Lip 2005
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Nie Wrz 07, 2008 00:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po wyj艣ciu Ksi臋gi Spaczenia wychodzi na to, 偶e przynajmniej Mabrothrax na pewno nadal istnieje w 艣wiecie Wh, a przynajmniej w wymiarze Chaosu. Jest on jedn膮 z iluzyjnych manifestacji dla niepokornych czarnoksi臋偶nik贸w nadu偶ywaj膮cych swej mocy.

Spos贸b w jaki go opisano, sugeruje 偶e istnieje on w wymiarze Chaosu naprawd臋, a nie tylko jako widziad艂o. Je艣li tak jest, to zapewne jest pot臋偶niejszy, wa偶niejszy i wyj膮tkowy (by膰 mo偶e jest tylko jeden Mabrothrax, w co wierz臋) nawet bardziej od Wielkiego Nieczystego.
piotrdalec
Przepatrywacz
Przepatrywacz

Do潮czy: 20 Wrz 2016

PostWys砤ny: Wto Wrz 20, 2016 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam fajnie poczyta膰 kiedy艣 do艣膰 du偶o gra艂em
mateoo4ds
Przepatrywacz
Przepatrywacz

Do潮czy: 13 Lis 2016

PostWys砤ny: Czw Lis 17, 2016 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja r贸wnie偶 kiedy艣 bardzo du偶o gra艂em, teraz coraz mniej.
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Bestiariusz Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach