Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Czy tego typu masaz bedzie skuteczny?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
aniamroz79
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do³±czy³: 10 Paz 2016
Posty: 8

PostWys³any: Pon Paz 24, 2016 08:52    Temat postu: Czy tego typu masaz bedzie skuteczny? Odpowiedz z cytatem

Cześć. Muszę was prosić o swego rodzaju poradę. Mój małżonek ma problemy z palącym mięśniem uda. Jak dowiedziałam się na różnego typu stronach, z pewnością jest to związane z jego siedzącym trybem pracy. Problem jest związany z kręgosłupem i niewłaściwą pozycją pracy. Dlatego pomyślałam o takiego typu masażu rozluźniającym http://relaxmindandbody.pl kręgosłupa. Nie dają mi spokoju tylko dwie sprawy. Pierwsza z nich, czy najpierw wybrać się do lekarza rodzinnego a następnie do odpowiedniego lekarza specjalisty? Ale jak wiadomo u nas w kraju będzie to trwało miesiącami. Czy od razu iść do tego typu gabinetu masażu. Drugie pytanie, czy tego typu rozluźnianie mięśni może pogorszyć sytuację? Proszę bardzo o waszą opinię w tej kwestii. Mój mąż jest uparty i do lekarza sam z siebie się nie wybierze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Miles



Do³±czy³: 29 Wrz 2016
Posty: 4

PostWys³any: Pon Paz 24, 2016 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

będzie skuteczny, moja żona korzystała z takich zabiegów i jak ręką odjął, teraz już jest ok
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group