Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Karczma
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Serie i pozycje Warhammer Fantasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
San27
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 10 Lip 2010
Posty: 65

PostWys³any: Sob Lip 12, 2014 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja oprócz zebrania i przerobienia całości serii Warcraft i WoW (książki mam na myśli) uzupełniłem o nowości serie Diablo i Wiedźmina (plus ten hołd rosyjskojęzycznych pisarzy - niektóre nawet fajne). Na stronę GW nawet nie wchodzę bo mnie szlak trafia jak widzę rozwój gotreka i felixa i ich historie poboczne jak losy nowej wampirzycy czy szarego proroka.. a historie głównych bohaterów uniwersum przechodzące obok ech..zakupiłem angielskie wydanie trylogii o sigmarze ale mimo, że w miarę komunikatywnie rozmawiam po angielsku jest to dla mnie nie do przebrnięcia. Może popiszemy listy do GW o filie w Polsce? W końcu gry online rpg u nas się najlepiej sprzedają a fantasy ma się dobrze? ktoś ma coś z uniwersum co się nie ukazało w języku polskim z tym, ze w formie elektronicznej? już mam nawet czarne myśli, żeby w translator jakiś dobry to wbic, poprawić błędy, druknąć sobie i poprostu poznać dalej te niedokończone historie ( wiem, że to kiepskie będzie etc itd ale już się chwytam wszystkich tricków)
_________________
Bo dusza nie z tego okresu bywa przekleństwem i darem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk±d: PuÅ‚awy

PostWys³any: Sro Lip 30, 2014 08:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GW wycofała z całej europy swoje filie sami tłumaczą wszystko a jak na ten moment nie tłumaczą nic na inne jezyki.

Pojeby nic więcej powiedzieć na ich temat nie mogę.

Cornwell zajebiaszczy jest wiem, na następny tom poczekamy do jesieni niestety.

Ja polecam wam ode mnie

Simon Scarrow saga - eagle series

7 tomów wyszlo na polski i przynajmniej raz na pól roku są kolejne.

Jak was kręca czasy rzymu bitew i świetnego pióra polecam.

Pościg
orły i wilki
polowanie
podbój
orły imperium
rebelia
przepowiednia

to wyszło na ten czas.

Bardzo fajne książki jeżeli cornwell ci podszedł to to też ci podejdzie.


Diablo i WoW mnie nie kręca.

W sumie ostatnimi czasy nie siedze w książkach wszystko jest nasmiastką Wh jedynie.

Ja raz zajrzałem i tyle fajnym tytułów wyszło szczególnie o krasiach że chuj mnie jasny strzela.

Ale nic nie poradzimy... ja sie poddałem.

Pióra sapkowskiego mnie męczy i jego ksiażki mi sie nie podobaja.Fajny swiat stworzyl ale jak dla mnie pisze nudno i słabo.
W sumie podchodzilem do rożnych książek najbardziej uznanych polskich autorów i oprócz jacka komudy nikogo pióra zdzierżyć nie mogę.
Chociaż wiedzmina gierke uwielbiam.Czekam na trójeczkę, oraz na dragon age inqiusition oraz klasyka w nowym wydaniu Pilars of the eternity

Czekam na gierki rpg
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wróg? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ciężkie jest życie na morzu==>Hektor Lombard, człowiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Erduty



Do³±czy³: 02 Wrz 2014
Posty: 2

PostWys³any: Wto Wrz 02, 2014 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od Sapkowskiego o Wieśku czytałem wszystko, nie licząc książki "Sezon Burz" i zastanawiam się właśnie nad jej kupnem Smile z innej lit.fantasy śmiało mogę polecić "Malowanego Człowieka" Petera W. Bretta, oraz serię "Poza Cieniem" Brenta Weeksa Smile
_________________
http://bankowe-abc.tumblr.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Azrik_Garaz-Godefroey
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 14 Cze 2010
Posty: 25
Sk±d: Karak Osiem Szczytów

PostWys³any: Nie Wrz 14, 2014 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

III edycja zabiła chyba Warhammera w Polsce.
W czasie II edycji całkiem nieźle trwał rynek fabularnego Warhammera zarówno fantasy jak i 40k, fora i strony internetowe działały całkiem prężnie.
Ostatnio zacząłem rozglądać się trochę za Warhammerem jako takim w necie i dopiero dotarło do mnie, że wszystko jest martwe..

OK, rozumiem, że nie ma nowych wersji podręczników, ani książek fabularnych po polsku, że nie są wydawane nowe rzeczy w żaden sensowny sposób, aczkolwiek albo świat RPG przymiera, albo nie wiem po prostu co się dzieje.
Zawsze kojarzyłem przynajmniej kilka serwisów które względnie żyły RPG i Warhammerem, teraz jako dychający serwis kojarze tylko wfrp.polter.pl przy czym "dychający" jest tu kluczowym słowem.

Może ja po prostu wypadłem z obiegu, ale ktoś jest w stanie polecić mi jakieś sensowne strony powiązane z Warhammerem (Głównie fantasy), na których jeszcze pojawiają się jakies nowe artykuły/scenariusze/opowiadania ?

Widziałem stronkę o Wh40k z opowiadaniami, może być niezła, wiążę pewne nadzieje z powrotem Magii i Miecza mimo, że obawiam się o jakikolwiek sukces.. jednak ta cisza niepodoba mi się..
'it marks us all..'
_________________
"To My ziemi naszej sól
z brudnych dzielnic i zapadłych dziur"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Nie Wrz 14, 2014 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azrik masz rację. Wszystko zdaje się, że zamarło. Ludzie mają mniej czasu, sił i ochoty. Zrobiło się mniej fanowsko a bardziej kapitalistycznie. To niby zrozumiałe, że każdy potrzebuje kasy ale sam kapitalizm RPG nie pociągnie. Przyznam się, iż mimo tego, że dużo siedzę w sieci to nie potrafię powiedzieć co jest nowe bo tego nie śledzę. Ale sądzę, że watro zajrzeć tu:
http://warhammer.toplista.pl
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
drakonis



Do³±czy³: 18 Wrz 2014
Posty: 1

PostWys³any: Czw Wrz 18, 2014 09:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no niestety, czasem tak bywa że nawet najlepsze rpg zemrze Sad
mnie boli serce że karcianka WoW TCG padła Sad gram niby w hearthstona ale to nie jest to samo..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
danutaudo
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do³±czy³: 10 Paz 2016
Posty: 5

PostWys³any: Pon Paz 10, 2016 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam bardzo szkoda, ale co zrobić takie czasy
_________________
Kosmetyki naturalne http://pachnaca-kraina.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Serie i pozycje Warhammer Fantasy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group