Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Elf taki peda艂 czy cicha maszyan do zabijania
Id do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Las Loren
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Ariena
Mod Bog贸w
Mod Bog贸w


Do潮czy: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys砤ny: Sob Maj 06, 2006 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rostrz膮sacie si臋 na problemem, kt贸ry nie ma rozwi膮zania. Chcia艂am skromnie zauwa偶y膰, 偶e to gracz kreuje posta膰 elfa, wymy艣la jego histori臋,profesj臋,wygl膮d...itd.To jaki elf b臋dzie nie zale偶y w 100% od zasad panuj膮cych w podr臋czniku...do nich mo偶na si臋 tylko odwo艂ywa膰.Jak kto艣 chce gra膰 (za przeproszeniem) ciot膮, peda艂em (i tym podobne okre艣lenie) to taki b臋dzie jego elf. Natomiast je艣li kto艣 chce gra膰 wspania艂ym elfim 艂ucznikem, wojownikiem i by膰 bohaterem opiewanym w pie艣niach przez bard贸w to tak b臋dzie.
Wy faceci to lubicie rozdrabnia膰 si臋 nad tego typu problemami bez rozwi膮znia....najlepiej jeszcze nad tymi, kt贸re nic nie wnosz膮...
_________________
Poeta to kto艣, kto pragnie w jasny dzie艅 pokaza膰 艣wiat艂o ksi臋偶yca
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email MSN Messenger
Urdhgag
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 02 Lip 2005
Posty: 110
Sk眃: Festung Breslau

PostWys砤ny: Nie Maj 07, 2006 00:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Racja Arieno!

Ale mnie martwi te偶 ci膮gotka wielu pocz膮tkuj膮chych graczy do grania elfem. I to, 偶e naprawd臋 niewielu nie gra Elfami z sercem. I martwi mnie to co powiedzia艂 艁ysy - bo ci膮gle nie jestem pewien co mia艂 na my艣li - niby ten post jest jednoznaczyny, ale ca艂y czas jaki艣 inny sens pr贸boje do mnie przem贸wi膰 spomi臋dzy liter tego listu.
_________________
#Sesja: Upadek Imperium: Henset Czerwonog艂owy

"Szybko si臋 poruszaja i nios膮 jakie艣 ksi膮偶eczki... Chowa膰 si臋!!! JEchowy nadlatuj膮!!!"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Asigpa



Do潮czy: 05 Gru 2014
Posty: 1

PostWys砤ny: Pia Gru 05, 2014 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja np nie wyobra偶am sobie gry kim艣 innym jak elfem
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Las Loren Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group