Forum www.forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Elf taki pedał czy cicha maszyan do zabijania
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.drachenfels.pl Strona Główna -> Las Loren
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów

PostWysłany: Sob Maj 06, 2006 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rostrząsacie się na problemem, który nie ma rozwiązania. Chciałam skromnie zauważyć, że to gracz kreuje postać elfa, wymyśla jego historię,profesję,wygląd...itd.To jaki elf będzie nie zależy w 100% od zasad panujących w podręczniku...do nich można się tylko odwoływać.Jak ktoś chce grać (za przeproszeniem) ciotą, pedałem (i tym podobne określenie) to taki będzie jego elf. Natomiast jeśli ktoś chce grać wspaniałym elfim łucznikem, wojownikiem i być bohaterem opiewanym w pieśniach przez bardów to tak będzie.
Wy faceci to lubicie rozdrabniać się nad tego typu problemami bez rozwiąznia....najlepiej jeszcze nad tymi, które nic nie wnoszą...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger
Urdhgag
Odźwierny
Odźwierny

PostWysłany: Nie Maj 07, 2006 00:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Racja Arieno!

Ale mnie martwi też ciągotka wielu początkująchych graczy do grania elfem. I to, że naprawdę niewielu nie gra Elfami z sercem. I martwi mnie to co powiedział Łysy - bo ciągle nie jestem pewien co miał na myśli - niby ten post jest jednoznaczyny, ale cały czas jakiś inny sens próboje do mnie przemówić spomiędzy liter tego listu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Asigpa

PostWysłany: Pią Gru 05, 2014 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja np nie wyobrażam sobie gry kimś innym jak elfem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.drachenfels.pl Strona Główna -> Las Loren Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: