Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Akt III Cz2 Co przyniesie jutro??
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 71, 72, 73  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Przyjaciel czy Wr贸g?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Arya
Klucznik
Klucznik


Do潮czy: 12 Lip 2012
Posty: 683

PostWys砤ny: Pon Lis 18, 2013 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Po d艂u偶szym czasie z namiotu wysz艂a Olga. Drobne kroki stawiane na 艣niegu pozostawia艂y za sob膮 w膮ski 艣lad. Olga kroczy艂a wyprostowana z nosem zadartym w stron臋 nieba. Opatulona w srebrzyste futro z soboli wygl膮da niczym kr贸lowa zimy. Spod futrzanej czapki z kr贸lik贸w wy艂ania si臋 jedynie d艂ugi warkocz swobodnie sp艂ywaj膮cy po ramieniu. Szal z bia艂ego lisa delikatnie owini臋ty wok贸艂 szyi oraz futrzane r臋kawiczki stanowi艂y dope艂nienie stroju. Olga zbli偶y艂a si臋 do ogniska i wtedy wszyscy mogli dok艂adnie ujrze膰 jej zmienione oblicze. Jej alabastrow膮 sk贸r臋 zdobi膮 delikatne r贸偶ane rumie艅ce nadaj膮c jej nieco m艂odzie艅czego powabu i r贸偶ane usta z kt贸rych wydobywaj膮 si臋 k艂臋bki pary. Ciemno zarysowane uzupe艂niaj膮 ca艂o艣膰 nieco ch艂odnego oblicza. Rozejrza艂a si臋 w poszukiwaniu Ottona>

- Jak si臋 czujesz...?- zapyta艂a widz膮c, 偶e m臋偶czyzna doszed艂 do siebie- Ellise chce ci臋 widzie膰-
doda艂a pospiesznie licz膮c, 偶e fakt ten odci膮gnie my艣li czarodzieja od b贸lu, kt贸ry mu sprawi艂a.- Odprowadz臋 Ci臋 do namiotu...
_________________
Przyjaciel czy Wr贸g : Tellan
Przeznaczenie czy przypadek?: Erin
.........................................................................
"One must feel chaos within, to gi颅ve bir颅th to a burning star"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik


Do潮czy: 31 Paz 2010
Posty: 1246

PostWys砤ny: Pon Lis 18, 2013 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Dhoskhonale! - wycharcza艂a zmasakrowana i bezkszta艂tna twarz trefnisia - Zdhr贸f ak hyba!

Czarodziej dok艂adnie zbada艂 swoj膮 twarz d艂o艅mi, kt贸re dr偶a艂y... mo偶e nie z wysi艂ku, a mo偶e z b贸lu. W ko艅cu Otto zacz膮艂 be艂kota膰 jakie艣 s艂owa i przyk艂ada膰 palce do twarzy. D艂onie si臋 roz艣wietli艂y, ale efekt by艂 mizerny. Opuchlizna zesz艂a tylko troch臋, ale twarz nadal by艂a sina i masakrycznie obita.

- Thoje thopeum. - mrukn膮艂 Otto wciskaj膮c w r臋ce d艂onie bojarowej sw贸j z膮b.

Potem z jej pomoc膮 powl贸k艂 si臋 do namiotu.
_________________
Przyjaciel czy wr贸g? - Rhunar Ragnison, Magnus Regenbogen
Lily et Pique - Gundrik Grundisonn
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
luko
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 26 Mar 2012
Posty: 574

PostWys砤ny: Wto Lis 19, 2013 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaskoczenie wywo艂ane s艂owami kobiety - dow贸dcy szybko mnie opu艣ci艂o. Z kamienn膮 twarz膮 odpowiedzia艂em.

- Pani uroda niew膮tpliwie jest znacz膮ca, lecz zgodzi si臋 pani ze mn膮, 偶e to nie czas i miejsce na takie my艣li i wypowiedzi. Teraz wy艂膮cznie skupiam si臋 na nadchodz膮cym zadaniu, wi臋c mo偶e by膰 pani pewna co do mej osoby i do tego, 偶e wykonam ka偶dy rozkaz. Skoro ju偶 t膮 spraw臋 mamy jasn膮 chcia艂bym si臋 dowiedzie膰 jakie ja i m贸j oddzia艂 mamy zadania.

Nie zmieniaj膮c sposobu patrzenia na kobiet臋 oczekuje jej odpowiedzi.
_________________
"Przyjaciel czy Wr贸g?" ==> Pascal Wittenberg, cz艂owiek
"Przeznaczenie czy Przypadek?" ==> MG (Ma艂y G艂贸d) Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Fratus
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 12 Wrz 2005
Posty: 567
Sk眃: Z Wezendorfu

PostWys砤ny: Wto Lis 19, 2013 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<No to sobie psubraty gniazdo szczur贸w tu zrobi艂y. Zabawi膰... to mo偶e by膰 niez艂e. Pomy艣lmy, mo偶e i warto si臋 rozezna膰 tu co i jak. Zobaczymy jak by艂o przed moj膮 kadencj膮 i co oni tu kombinuj膮.>

- Czo艂em stra偶niku, rozrywek u g贸ry troch臋 brakuje. Tutaj pono膰 jest weselej. Co dzi艣 mamy w karcie da艅?

<Spokojnie przeci膮gam d艂oni膮 po halabardzie. Po chwili poprawiam mieszek z monetami przy pasie. Przeci膮gam si臋 i lekko ko艂ysz臋, w prz贸d i w ty艂. Spokojnie wys艂uchuj臋 s艂贸w stra偶nika i zamy艣lam si臋 przez chwil臋.>
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g? => Ludiver, cz艂ek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Arya
Klucznik
Klucznik


Do潮czy: 12 Lip 2012
Posty: 683

PostWys砤ny: Wto Lis 19, 2013 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Uj臋艂am Ottona pod pach臋 i poprowadzi艂am w kierunku namiotu. 艢ciszonym i 艂agodnym g艂osem odezwa艂am si臋 raz jeszcze do m臋偶czyzny>

-Przepraszam...Nie s膮dzi艂am, 偶e nasz trening mo偶e zako艅czy膰 si臋 w ten spos贸b...Nie mia艂am zamiaru tak ciebie poturbowa膰...Mam nadziej臋, 偶e nie jeste艣 po艂amany...chocia偶 z臋ba nie odzyskasz...- zmarszczy艂am delikatnie czo艂o- Mo偶e Ellise co艣 na to zaradzi...Prosz臋 wejd藕 do 艣rodka- ods艂oni艂am wej艣cie do namiotu po czym wr贸ci艂am w pobli偶e ogniska i usiad艂am na uboczu.
_________________
Przyjaciel czy Wr贸g : Tellan
Przeznaczenie czy przypadek?: Erin
.........................................................................
"One must feel chaos within, to gi颅ve bir颅th to a burning star"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
harry
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 05 Mar 2012
Posty: 732

PostWys砤ny: Wto Lis 19, 2013 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<U艣miechn膮艂em si臋 do pani dow贸dcy zupe艂nie nie po wojskowemu.>

- Dzi臋ki.

<Wygodniej rozsiad艂em si臋 na krze艣le zadowolony z siebie i z udzia艂u w pierwszej w 偶yciu naradzie wojskowej. Przys艂uchiwa艂em si臋 cierpliwie wymianie zda艅 prowadzonej przez Pascala i kobiet臋. A potem w skupieniu s艂ucha艂em dalszej cz臋艣ci narady.>
_________________
Przyjaciel czy wr贸g? --> Kurt, cz艂owiek
Przeznaczenie czy Przypadek --> Rudolf "Rudi" von Karien
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk眃: Pu艂awy

PostWys砤ny: Sro Lis 20, 2013 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Droga do g贸r potrwa wiele tygodni...Albo p贸jsc w stron臋 Erengardu, potem na kislev i w g贸ry a w nich skierowa膰 si臋 na po艂udnie, albo przecia膰 ca艂e imperium.

Middenheim jest o wiele wiele bli偶ej w por贸wnaniu do tej drogi ledwie rzut goblinim 艂bem. Skieruj臋 si臋 rzek膮 w stron臋 g贸r 艣rodkowych wtedy b臋d臋 ju偶 na terenach Middenlandu gdzie nie prze艣laduj膮 nieludzi.

Z Salzemund nie jet to a偶 tak wiele drogi o wiele 艂atwiejszy i bardziej realny cel.

Kieruj臋 si臋 na Middenheim...rusze wzd艂u偶 rzeki by oddali膰 si臋 od tych patroli a nast臋pnie skieruj臋 si臋 prosto na middenheim.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wr贸g? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu==>Hektor Lombard, cz艂owiek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Ariena
Mod Bog贸w
Mod Bog贸w


Do潮czy: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys砤ny: Sro Lis 20, 2013 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Sk艂oni艂am si臋.>

-Niestety Pani rany nie s膮 moj膮 specjalizacj膮. Postaram si臋 jednak pom贸c.

<Westchn臋艂am lekko i przykucn臋艂am przy wr贸偶bicie.>

-Nie wygl膮dasz najlepiej.

<Widz膮c, 偶e moment p贸藕niej m臋偶czyzna zacz膮艂 sam si臋 leczy膰, wsta艂am. Westchn臋艂am lekko rozgl膮daj膮c si臋 przez moment zagubiona.>

-Przepraszam, lecz Ellise powiedzia艂a, i偶 mog臋 liczy膰 na ciep艂膮 straw臋...

<Zamilk艂am lekko speszona. Spu艣ci艂am wzrok. Odwr贸ci艂am si臋 by p贸j艣膰 po sw贸j koc le偶膮cy na ziemi. Przynios艂am go blisko ogniska. Je艣li otrzyma艂am jedzenie usiad艂am na kocu i zacz臋艂am je艣膰 ze smakiem.>
_________________
Poeta to kto艣, kto pragnie w jasny dzie艅 pokaza膰 艣wiat艂o ksi臋偶yca
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email MSN Messenger
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik


Do潮czy: 31 Paz 2010
Posty: 1246

PostWys砤ny: Sob Lis 23, 2013 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wr贸偶bita wyszed艂 po jakim艣 czasie, dosy膰 d艂ugim. Z reszt膮 s艂ycha膰 by艂o z namiotu przyciszone g艂osy, troch臋 艣miech贸w i takich tam.

Mo偶na powiedzie膰, 偶e Otton wygl膮da lepiej. W ka偶dm膮d藕 razie lepiej ni偶 jak wchodzi艂 do namiotu. Opuchlizna znik艂a, ale twarz dalej by艂a posiniaczona. Za to str贸j si臋 nie za bardzo zmieni艂, pr贸cz tego, 偶e na r臋kach, przy pasie i na szyi O艣wieconego znajdowa艂y si臋 rzemienie z drewnianymi koralami w kt贸rych wyrze藕biono symbole g艂贸wnych b贸stw czczonych w Imperium.

Kto艣 bardziej spostrzegawczy m贸g艂 jeszcze zobaczy膰 na obliczu wr贸偶bity... spok贸j i jak膮艣 now膮 pewno艣膰 siebie.

- Pani Bojarowo. - rzek艂 spokojnie - Na walki 膰wiczebne, chyba dla mnie za wcze艣nie. By艂bym wdzi臋czny, coby艣cie razem z 艁amaczem Podk贸w pokazali mi przy nast臋pnej okazji jak wyprowadza膰 takie ciosy... nie koniecznie demontruj膮c ich skuteczno艣膰 na mnie czy kimkolwiek.
_________________
Przyjaciel czy wr贸g? - Rhunar Ragnison, Magnus Regenbogen
Lily et Pique - Gundrik Grundisonn
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sob Lis 23, 2013 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Ludiver>

<M臋偶czyzna u艣miechn膮艂 si臋 szczerz膮c nieznacznie z臋by. >

-To zale偶y od tego ile masz z艂ota do wydania...Lubisz pom臋czy膰 kogo艣 prosz臋 bardzo. Od srebrnika do dwudziestu mo偶esz ok艂ada膰 kogo艣 do nieprzytomno艣ci. Im zdrowszy tym dro偶szy. Za kobiet臋 dwa razy tyle. Z torturowaniem jest podobnie ale cena wzrasta pi臋ciokrotnie je艣li zostan膮 trwa艂e rany. Potrzebujesz kobiety do 艂贸偶ka?...mamy, od sztuki z艂ota do dziesi臋ciu i przez ca艂y dzie艅 i noc mo偶esz j膮 bra膰 jak chcesz i ile razy chcesz ale bez bicia i okaleczania. Je艣li przyjdzie ci na my艣l zabi膰 kogo艣 hmmm. Mo偶emy i to zorganizowa膰 ale cena zale偶y od konkretnej osoby...Im kto艣 siedzi g艂臋biej w lochu to zabawa z nim jest ta艅sza...Powiedz co konkretnie ci臋 interesuje a oprowadz臋 ci臋...



<Olga,Otto, Ivan,Natasha>

<Natasha dosta艂a misk臋 gulaszu od Borysa a Sasha przysiad艂 si臋 do s艂u偶ki tak blisko,偶e oboje czuli swoj膮 obecno艣膰.>

-Tobie natomiast jest do twarzy w tych nowych ubraniach. I tak wiem, 偶e to Ty a ta maskarada podkre艣la niekt贸re z twoich walor贸w...Poza tym, to nowe i ciekawe do艣wiadczenie. <Sasha obj膮艂 Natashe ramieniem>


<Olga usiad艂a na uboczu ogniska i zaraz podszed艂 do niej Teufel>

-Pani, nie godzi si臋 by艣 siedzia艂a w byle miejscu. Pozw贸l, 偶e przygotuje dla Ciebie odpowiednie miejsce skoro twoja s艂u偶ka posila si臋. <rycerz wskaza艂 na grub膮 garbowan膮 sk贸r臋 z wo艂u i poduszk臋, kt贸re musia艂 przynie艣膰 z sa艅.> -Wybacz mi pani, 偶e by艂em dla Ciebie taki ostry podczas treningu. To dla twojego dobra...<Teufel sk艂oni艂 si臋 Oldze bardzo nisko , prawie 偶e dworsko.>


<W tym czasie do namiotu zosta艂 poproszony Ivan. Jego wizyta by艂a najkr贸tsza bo zaledwie po kilku chwilach wyszed艂 spowrotem do odpoczywaj膮cych przy ognisku. W jego wygl膮dzie raczej si臋 nic nie zmieni艂o a sam m臋偶czyzna wygl膮da na zadowolonego.>

<Limon stan臋艂a przy ognisku i rozejrza艂a si臋 po wszystkich. U艣miechn臋艂a si臋 do siebie i powiedzia艂a.>

-Skoro wszyscy ju偶 wiedz膮 kim s膮 i jak si臋 maj膮 zachowywa膰 czas rusza膰 dalej. Czas nagli...Zbieramy si臋...Tir, Borys, zbieramy obozowisko. Elise zbierze rzeczy z namiotu.


<Kurt, Pascal>

<Meelee u艣miechn臋艂a si臋 do Pascala a Kurta wr臋cz zgromi艂a wzrokiem za jego folgowanie.>

-Kurcie pozwalasz sobie na zbyt wiele. Za niesubordynacje kara tutaj jest taka sama jak w regularnej armii...

-Sir Pascalu ciesz臋 si臋, 偶e wyja艣nili艣my t臋 kwesti臋 i mam nadziej臋, 偶e twoja s艂abo艣膰 nie pogorszy twojego stanu....

<Na chwil臋 zapad艂a cisza. A potem wr贸cili艣cie do narady.>

-Najwi臋ksze oddzia艂y licz膮ce co najmniej stu 偶o艂nierzy maj膮 za zadanie zwi膮za膰 walk膮 oddzia艂 ksi臋cia Lucasa a je艣li im si臋 uda zatrzyma膰 i zablokowa膰 go lub nawet odci膮膰 od reszty armii. 艢rednie oddzia艂y licz膮ce co najmniej pi臋膰dziesi臋ciu 偶o艂nierzy b臋d膮 wspiera膰 wi臋ksze oddzia艂y w miar臋 potrzeb. Ma艂e oddzia艂y maj膮 za zadanie z艂apa膰 w pu艂apk臋 samego ksi臋cia lub przebi膰 si臋 do niego mo偶liwie niepostrze偶enie w chaosie bitwy i zada膰 艣miertelny cios otwarcie lub z ukrycia...Ka偶dy z was mo偶e kierowa膰 swoim oddzia艂em jak uwa偶a za stosowne je艣li nie otrzymacie akurat rozkaz贸w ode mnie lub wy偶szych od siebie dow贸dc贸w...To wszystko co mam wam w tej chwili do przekazania. Mo偶ecie uda膰 si臋 na spoczynek...



<Ingwar>

<Obmy艣li艂e艣 wreszcie tras臋 i uda艂e艣 si臋 na po艂udnie wzd艂u偶 rzeki w kierunku Salzenmund obecnej stolicy regionu. Maszeruj膮c zamarzni臋tym korytem rzeki znalaz艂e艣 艣lady trzech par sa艅 i kopyt co najmniej sze艣ciu koni. Zimny wiatr wdziera艂 si臋 leniwie pod twoje ubranie a dzie艅 mija艂 szybko. Gdy zapad艂 zmierzch dotar艂e艣 do miejsca gdzie kto艣 obozowa艂 najdalej wczoraj. Stopiony i udeptany 艣nieg. Odchody koni, resztki ogniska..>

_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
luko
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 26 Mar 2012
Posty: 574

PostWys砤ny: Nie Lis 24, 2013 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wys艂ucha艂em do ko艅ca narady i wszystko sta艂o si臋 ju偶 jasne.

[A wi臋c b臋dziemy wsparciem dla wi臋kszych oddzia艂贸w. Zobaczymy czy bogowie pozwol膮 mi podo艂a膰 obowi膮zkom.]

Po naradzie wr贸ci艂em do swego namiotu gdzie odpoczywa艂em. Gdy wypocz膮艂em zaj膮艂em si臋 swoj膮 zbroj膮 i or臋偶em.
_________________
"Przyjaciel czy Wr贸g?" ==> Pascal Wittenberg, cz艂owiek
"Przeznaczenie czy Przypadek?" ==> MG (Ma艂y G艂贸d) Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Lokim
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 21 Sty 2012
Posty: 731
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Nie Lis 24, 2013 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Po wyj艣ciu z namiotu mo偶na by艂o w mym wygl膮dzie zauwa偶y膰 tylko jedn膮 zmian臋. Moja prawa r臋ka by艂膮 jakby grubsza, a mi臋dzy ko艅cem r臋kawicy i r臋kawa mo偶na by艂o dojrze膰 opatrunek. Poza tym nie wygl膮da艂o na to, by cokolwiek innego zasz艂o w mym wygl膮dzie. Co najwy偶ej na twarzy pojawi艂a si臋 wi臋ksza pewno艣膰 siebie.>

<"Nie wiem co ta panna kombinuje i czym zagrywa, ale chyba na Magnusa to bardziej dzia艂a ni偶 na mnie." Spogl膮dam spode 艂ba na elfk臋. "A ty... Ech... Ju偶 nic.">

<Spluwam s膮偶ni艣cie pod nogi, po czym podchodz臋 do ogniska, co by si臋 troch臋 ogrza膰. W ko艅cu na sygna艂 do zbierania si臋 do odjazdu rozgl膮dam si臋 za swoimi rzeczami. Zabieram wszystko, opatulam si臋 p艂aszczem i maj膮c ci膮gle na oku Olg臋 zajmuj臋 wyznaczone mi miejsce.>
_________________
Przyjaciel czy wr贸g?- Klaus Jurgiel

Telegram: @LokimR


Ostatnio zmieniony przez Lokim dnia Nie Lis 24, 2013 18:42, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Arya
Klucznik
Klucznik


Do潮czy: 12 Lip 2012
Posty: 683

PostWys砤ny: Nie Lis 24, 2013 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Skinieniem g艂owy przyj臋艂am propozycj臋 Teufela i przesiad艂am si臋 bli偶ej ogniska.>

-Nie musisz mi nic wi臋cej t艂umaczy膰, ani przeprasza膰...- odpowiedzia艂am spokojnie wpatruj膮c sw贸j wzrok w p艂omienie ogniska-Wiem dobrze czemu to wszystko ma s艂u偶y膰. Nie czuj臋 si臋 skrzywdzona, wi臋c nie k艂opocz swych my艣li.

<Siedzia艂am przy ognisku grzej膮c si臋 jego ciep艂em i ws艂uchiwa艂am si臋 w rozmowy towarzyszy posilaj膮c si臋 misk膮 ciep艂ego gulaszu. Kiedy nadszed艂 czas zwini臋cia obozu zabra艂am wszystkie nasze rzeczy i upakowa艂am je na naszych wierzchowcach po czym podesz艂am do sa艅.>

-Natasho!- przywo艂a艂am g艂o艣no elfk臋- Podejd藕 prosz臋 do mnie. Schowaj prosz臋 te rzeczy dla mnie- poda艂am kobiecie flakonik z perfuma oraz jedwabne r臋kawiczki- Musimy porozmawia膰 i uzgodni膰 kilka kwestii w trakcie dalszej drogi.

<Kiedy wszystko by艂o gotowe i ruszyli艣my w drog臋 mog艂y艣my z Elbereth spokojnie porozmawia膰.>

- Jest to moje jedyne ubranie od Elise. Musimy zadba膰 aby do czasu dotarcia do miasta by艂o w jak najlepszym stanie. W mie艣cie natomiast mo偶emy rozgl膮dn膮膰 si臋 za czym艣 nowym...Nie wiem jak d艂ugo tam zabawimy ale nie wygl膮da艂o by to dobrze gdybym codziennie pojawia艂a si臋 w tym samym...Kwestia tylko czy mamy na to odpowiednie 艣rodki... Druga sprawa... Musimy pami臋ta膰, 偶e to tylko gra...wi臋c wszystko co si臋 b臋dzie teraz dzia艂o nie jest dla nas prawd膮, ale najwa偶niejsze aby oni uwierzyli, 偶e ni膮 jest. Us艂ugiwanie mi mo偶e nie godzi膰 si臋 z twoim statusem czy szacunkiem dla samej siebie ale ufam, 偶e sprostasz temu zadaniu...Martwi mnie tylko....-westchn臋艂am robi膮c kr贸tk膮 pauz臋 w wypowiedzi- czy ja sama dam rad臋...No dobrze...nie ma co si臋 zastanawia膰...
_________________
Przyjaciel czy Wr贸g : Tellan
Przeznaczenie czy przypadek?: Erin
.........................................................................
"One must feel chaos within, to gi颅ve bir颅th to a burning star"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Fratus
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 12 Wrz 2005
Posty: 567
Sk眃: Z Wezendorfu

PostWys砤ny: Wto Lis 26, 2013 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<No to mamy pi臋kny zarobek. Prosz臋, prosz臋, pi臋kna sprawa. Zobaczymy ile sobie za co licz膮 i przy okazji si臋 przejd臋 po moim kr贸lestwie. Ciekawe czy ten tu jest najbardziej rozgarni臋ty. Mo偶e si臋 nada na mojego zast臋pce.>

- Mam troch臋 monet, ale sam wiesz, 偶e chc臋 wyda膰 niewiele. Mo偶e zaczniemy od do艂u i poka偶esz mi kobiety do u偶ycia? Zobacz臋 jak w g贸r臋 b臋d膮 sz艂y ceny i jako艣膰.

<Gdy zacznie mnie prowadzi膰 na d贸艂. Id臋 spokojnie i si臋 rozgl膮dam. Kiwam z uwag膮 na ka偶de jego s艂owo. Licz臋 stopnie i czas potrzebny do przebycia danych odleg艂o艣ci. Ilo艣膰 cel i zape艂nienie.>

- Czekali艣cie na kogo艣 gdy przyby艂em? Wygl膮da艂o jakby艣cie oczekiwali jakiej艣 osoby?
- rzucam od niechcenia gdy dojdziemy ju偶 do po艂owy lochu.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g? => Ludiver, cz艂ek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik


Do潮czy: 31 Paz 2010
Posty: 1246

PostWys砤ny: Wto Lis 26, 2013 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przeszkadzaj膮c nikomu i obserwuj膮c uwa偶nie otoczenie Otto w spokoju zjad艂 swoj膮 porcj臋 i posprz膮ta艂 po sobie, po czym zaj膮艂 si臋 pomaganiem przy zwijaniu obozu.

Opatrzony niby by艂, ale jedyne o czym teraz marzy艂 to si膮艣膰 wygodnie w saniach i pomedytowa膰, albo pospa膰... ewentualnie z kim艣 porozmawia膰.

Czarodziej poza tym my艣la艂 o tej... w sumie jednostronnej walce. Czy nie b臋dzie tak, 偶e b臋dzie musia艂 w pewnym momencie stan膮膰 naprzeciw wyszkolonego cz艂owieka i go pokona膰 bez u偶ycia magii, czy to dla oszcz臋dzania magicznych mocy czy dla skryto艣ci? C贸偶. B臋dzie musia艂 dalej pr贸bowa膰 i poprawia膰 swoj膮 fizyczn膮 skuteczno艣膰. T膮 magiczn膮 w sumie ju偶 ma...
I tutaj umys艂 Ottona wskoczy艂 na wy偶sze obroty powracaj膮c do dawnych plan贸w i pomys艂贸w, kt贸re mia艂 zamiar wypr贸bowa膰. C贸偶. Powinna nied艂ugo nadarzy膰 si臋 ku temu okazja.
_________________
Przyjaciel czy wr贸g? - Rhunar Ragnison, Magnus Regenbogen
Lily et Pique - Gundrik Grundisonn
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Przyjaciel czy Wr贸g? Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 71, 72, 73  Nast阷ny
Strona 28 z 73

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group