Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Rekrutacja
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Sylvania - Ziemia Przekl臋tych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Cranmer
Graf
Graf

Do潮czy: 17 Sie 2006
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Sro Paz 10, 2012 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R贸wnie偶 dzi臋kuj臋 za gr臋.

Tym razem zabi艂a nas mechanika ale tak jest te偶 natura systemu, 偶e powinno si臋 te偶 zak艂ada膰 przegran膮, a nie wygran膮 za wszelk膮 cen臋 dla graczy. Ja t臋 sesj臋 b臋d臋 wspomina艂 dobrze bo 艣mier膰 to tylko kolejna 艣cie偶ka - tym razem do s艂u偶enia jako umarlak nekromancie ale zawsze co艣 Very Happy
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Lokim
Chor膮偶y
Chor膮偶y

Do潮czy: 21 Sty 2012
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Sro Paz 10, 2012 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja te偶 dzi臋kuj臋 za gr臋. Szkoda, 偶e tak szybko posz艂o, bo gra Ann膮 sprawia艂a mi sporo przyjemno艣ci. A ona powoli poznawa艂a towarzyszy i zaczyna艂a si臋 z nimi z偶ywa膰.

C贸偶 bywa.

Telegram: @LokimR
Powr髏 do g髍y
Cranmer
Graf
Graf

Do潮czy: 17 Sie 2006
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Sro Paz 10, 2012 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lokim napisa:
Ja te偶 dzi臋kuj臋 za gr臋. Szkoda, 偶e tak szybko posz艂o, bo gra Ann膮 sprawia艂a mi sporo przyjemno艣ci. A ona powoli poznawa艂a towarzyszy i zaczyna艂a si臋 z nimi z偶ywa膰.

C贸偶 bywa.

Ona si臋 zachowywa艂a jakby zjad艂a wszystkie rozumy i mia艂a ca艂kowit膮 w艂adz臋 na dru偶yn膮 - czyli jej zdaniem band膮 g艂upich ch艂op贸w Very Happy
harry
Chor膮偶y
Chor膮偶y

Do潮czy: 05 Mar 2012

PostWys砤ny: Sro Paz 10, 2012 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ja do艂膮czam si臋 do podzi臋kowa艅 za wsp贸ln膮 gr臋.

Szkoda 偶e ju偶 koniec bo spodoba艂a mi si臋 gra moim Mahdim a zw艂aszcza „Reiksipel trudna j臋zyk ale Ja si臋 stara膰”
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Lokim
Chor膮偶y
Chor膮偶y

Do潮czy: 21 Sty 2012
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Sro Paz 10, 2012 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cranmer napisa:
Lokim napisa:

C贸偶 bywa.

Ona si臋 zachowywa艂a jakby zjad艂a wszystkie rozumy i mia艂a ca艂kowit膮 w艂adz臋 na dru偶yn膮 - czyli jej zdaniem band膮 g艂upich ch艂op贸w Very Happy

Oj czepiasz si臋 Wink Przynajmniej wprowadza艂a troch臋 kolorytu w ten "samczy" 艣wiat. Poza tym mia艂a takie podej艣cie do 偶ycia i tyle. Ale jakby艣cie j膮 poznali lepiej, to mo偶e by si臋 i na was otowrzy艂a. Tak jak zaczyna艂a na Dumniego.

Telegram: @LokimR
Powr髏 do g髍y
Jaracz
Markgraf
Markgraf

Do潮czy: 29 Cze 2005
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Sro Paz 10, 2012 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzi臋ki za gr臋 Smile

Sesja dobra, fabu艂a wci膮gaj膮ca. Zagadki trudne, ale po serii sesji, na kt贸rych nie musia艂em za du偶o kmini膰, to by艂a mi艂a odmiana. Dobre tempo odpis贸w (tu przepraszam, 偶e miejscami mia艂em przestoje). Mia艂em czasami wra偶enie, 偶e dru偶yna by艂a za s艂abo po艂膮czona i ma艂o zgrana (ale to natura 艣wie偶ych team贸w).

Sorry za odci臋cie d艂oni szpadlem... naprawd臋 nie chcia艂em... no dobra, mo偶e troch臋... Smile

Swoj膮 drog膮 motyw ze s艂u偶eniem jako banda nieumar艂ych, te偶 jest niez艂y.
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w

Do潮czy: 20 Lut 2005

PostWys砤ny: Sro Paz 10, 2012 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja jako GM na ko艅cu si臋 wypowiem. Chc臋 podzi臋kowa膰 wszystkim za postacie, gr臋 gdy偶 prowadzenie wam by艂o czyst膮 przyjemno艣ci膮. Stara艂em si臋 jak mog艂em by sesja dawa艂a ka偶demu rado艣膰 i mo偶liwo艣膰 wykreowania swojej postaci w jak najlepszym 艣wietle. No i chcia艂em zmusi膰 was do my艣lenia w pewnych momentach.

Luko to nie by艂o dok艂adnie tak, 偶e zamierza艂em was pozabija膰. Przeciwnik by艂 z Lure of the Liche Lord (strona 94/95) jak kogo艣 interesuje. Mechanika bywa z艂o艣liwa cho膰 wy mieli艣cie o tyle 艂atwiej 偶e wam nie rzuca艂em na WW/US po prostu trafiali艣cie takie przyj膮艂em za艂o偶enie. Na unik i parowanie wam rzuca艂em. Faktem jest 偶e albo przeciwnik parowa艂, unika艂 albo po prostu dmg by艂 cholernie niski. Przede wszystkim by艂o cholernie ma艂o eliksir贸w lecz膮cych a co po nie kt贸rzy mieli kasiorki i to sporo:)
Mia艂 to by膰 Boss tej lokacji i by艂. Mocny, pot臋偶ny lecz nagroda za niego by艂a r贸wnie wysoka i op艂acalna. Poza tym Luko Tw贸j Khazad jakby nie patrze膰 w ko艅cu spotka艂 przeciwnika godnego siebie wi臋c chwalebna 艣mier膰 (cho膰 czy utrata 偶ycia od szpadla jest taka? Laughing ) go spotka艂a. Poza tym je艣li bym was teraz nie zabi艂 to potem nie wa偶ne kogo by艣cie spotkali to by艣cie zamiast my艣le膰 to lali jak popadnie bo GM nie pozwoli nam zgin膮膰. I wtedy sesja nie ma tej nutki nie pewno艣ci co zrobimy jak pope艂nimy b艂膮d.

Og贸lnie rzecz bior膮 nie wiem kiedy, nie wiem gdzie jeszcze ale pewnie poprowadz臋 co艣 Smile

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
luko
Ochmistrz
Ochmistrz

Do潮czy: 26 Mar 2012

PostWys砤ny: Sro Paz 10, 2012 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem moja posta膰 szuka艂a 艣mierci ale nie my艣la艂em, 偶e nast膮pi to tak szybko.
Co do tego aby graczom zawsze wszystko wychodzi艂o to jestem przeciwko temu. Masz racje, 偶e wtedy gra traci smaczek. Ale to dzia艂a w dwie strony. Czysta mechanika r贸wnie偶 zabija gr臋. Po prostu trzeba znale藕膰 ten z艂oty 艣rodek. Np. bra膰 pod uwag臋 jak kto gra i jak si臋 stara i stosowa膰 co do danej postaci jakie艣 dodatnie modyfikatory przy rzucie.
No c贸偶. Jest jak jest tylko teraz si臋 zastanawiam po co mi dawa艂e艣 te dodatkowe PD skoro i tak nie mog艂em ich wykorzysta膰. Sorry za s艂owa ale to wygl膮da po prostu tak jakby ci si臋 odechcia艂o prowadzi膰 i stwierdzi艂e艣, 偶e ko艅czysz. Tak to widz臋.
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w

Do潮czy: 20 Lut 2005

PostWys砤ny: Sro Paz 10, 2012 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

luko napisa:
Owszem moja posta膰 szuka艂a 艣mierci ale nie my艣la艂em, 偶e nast膮pi to tak szybko.
Co do tego aby graczom zawsze wszystko wychodzi艂o to jestem przeciwko temu. Masz racje, 偶e wtedy gra traci smaczek. Ale to dzia艂a w dwie strony. Czysta mechanika r贸wnie偶 zabija gr臋. Po prostu trzeba znale藕膰 ten z艂oty 艣rodek. Np. bra膰 pod uwag臋 jak kto gra i jak si臋 stara i stosowa膰 co do danej postaci jakie艣 dodatnie modyfikatory przy rzucie.
No c贸偶. Jest jak jest tylko teraz si臋 zastanawiam po co mi dawa艂e艣 te dodatkowe PD skoro i tak nie mog艂em ich wykorzysta膰. Sorry za s艂owa ale to wygl膮da po prostu tak jakby ci si臋 odechcia艂o prowadzi膰 i stwierdzi艂e艣, 偶e ko艅czysz. Tak to widz臋.

Masz racj臋 trzeba znale藕膰 z艂oty 艣rodek, widocznie mi si臋 nie uda艂o. Je艣li zawiod艂em to przepraszam.

M贸wisz o modifikatorach: mieli艣cie z g贸ry WW lub US na 100 w tej walce. Bez rzucania wychodzi艂o wam. Wi臋cej jeszcze? No to w takim razie po co mechanika. Za艂o偶enie takie przyj膮艂em od pocz膮tku walki. Wam nie rzucam na atak, tylko licz臋 dmg a NPCe mieli rzuty na wszystko. Rzuty to loteria.

Co do odechcenia to tak nie by艂o: sesj臋 mia艂em przygotowan膮 na dalej i akt III te偶 by艂 w produkcji. Wi臋c czemu nie poprowadzi艂em dalej? Przyj膮艂em 偶e to co wyjdzie to wyjdzie.

Je艣li Ci臋 rozczarowa艂em to przepraszam.

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Ethereal
Landgraf
Landgraf

Do潮czy: 22 Lip 2005
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Sob Mar 02, 2013 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja si臋 jeszcze wtr膮c臋, jako "troch臋" sp贸藕niony moderator.

Gratuluj臋 graczom oraz mistrzowi gry zako艅czenia sesji.

Temat zamkni臋ty, sesja przeniesiona do archiwum.
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Sylvania - Ziemia Przekl臋tych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach