Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Rangi Moderatorów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  

Jak rozwiązać rangi Moderatorów?
Najlepiej nic nie zmieniać
6%
 6%  [ 1 ]
Moderatorzy powinni mieć specjalny, jednakowy emblemat
13%
 13%  [ 2 ]
Moderatorzy powinni mieć specjalny emblemat - dla każdego działu inny
80%
 80%  [ 12 ]
Wszystkich G³osów : 15

Autor Wiadomo¶æ
Go¶æ






PostWys³any: Sro Sty 12, 2005 20:02    Temat postu: Rangi Moderatorów Odpowiedz z cytatem

Jeden z moderatorów [Pyza] zaproponował żeby grupa obsługująca poszczególne działy miała swój własny emblemat rangi [nad avaterem/zdjęciem]

W związku z czym puszczam ankietę dla wszystkich - jak rozwiązać uprzywilejowanie rangi moderatorów - napomknę tylko, że jeśli będzie emblemat specjalny - ranga za aktywność na forum tym samym nie bedzie wyświetlana...

Zagłosujcie jak powinno być waszym zdaniem. Tymczasem ustawiłem przykładowy emblemat dla Pyzy [moderator Altdorfu] który to jest właśnie za unikatowym emblematem dla modów - można zerknąć.

Co sÄ…dzicie?
Powrót do góry
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sro Sty 12, 2005 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... całkiem spoko ten Emblemat i jestem za tymi emblematami ale np mogł by się rużnić kolorami dla ludzi żołty elfy zielony itp itd....ale to tylko moja sugestia....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Sro Sty 12, 2005 21:34    Temat postu: kolory Odpowiedz z cytatem

dokładnie tak to właśnie sobie wyobrażam Xar, ale zobaczmy co sądzą inni [głownie moderatorzy - bo to ich bedze obejmować zmiana]
Powrót do góry
Nathaniel
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 57
Sk±d: Siedlce

PostWys³any: Czw Sty 13, 2005 04:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, moze sie myle, ale czy Å‚adnowanie dodatkowych emblematow nie bedzie spowalnialo pracy forum??? Wydaje mi sie ze jest to zbedny bajer ale nie ja tu jestem od podejmowania decyzji.Orth twoja w tym glowa
_________________
Niektóre kobiety są bezcenne,za wszystkie inne zapłacisz kartą MasterCard...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Czw Sty 13, 2005 11:10    Temat postu: spowalnianie Odpowiedz z cytatem

heh

1. - po to urochomilem ankiete zebyscie sami zadecydowali - ja tu tylko sprzÄ…tam

2. - nowe emblematy dla modów nie bedą spowalniały forum. - jedyny ich minus - o którym musicie pamiętać drodzy... MODZI ?!??... to, to, że nowe rangi moderatorów zastąpią obecne - które są przyznawane za aktywność na forum. Z drugiej strony macie prestiżowy plate rang którego nikt poza modami nie dostanie - więć będziecie wyróżniać się na forum [nikt nie podskoczy moderatorowi przy kłótni o wyższości halflingów nad krasnoludami Cool ] - zastanówcie się macie kilka dni - potem biorę najwyższy wynik - i realizuję wasz wybór.
Powrót do góry
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi


Do³±czy³: 16 Gru 2004
Posty: 117
Sk±d: Wielkie KsiÄ™stwo PoznaÅ„

PostWys³any: Sro Sty 26, 2005 09:30    Temat postu: Re: spowalnianie Odpowiedz z cytatem

orth napisa³:
heh

1. - po to urochomilem ankiete zebyscie sami zadecydowali - ja tu tylko sprzÄ…tam

2. - nowe emblematy dla modów nie bedą spowalniały forum. - jedyny ich minus - o którym musicie pamiętać drodzy... MODZI ?!??... to, to, że nowe rangi moderatorów zastąpią obecne - które są przyznawane za aktywność na forum. Z drugiej strony macie prestiżowy plate rang którego nikt poza modami nie dostanie - więć będziecie wyróżniać się na forum [nikt nie podskoczy moderatorowi przy kłótni o wyższości halflingów nad krasnoludami Cool ] - zastanówcie się macie kilka dni - potem biorę najwyższy wynik - i realizuję wasz wybór.


Tylko że ta aktywność forum to czasami jest zły pomysł bo ludzie(nie mówie że wszyscy i nie mówie że aktualnie na tym forum) piszą jak najwięcej że by mieć jak najlepszą rangę a co za tym idzie posty tracą sens Crying or Very sad
I ja osobiście głosowałem na opcję 3.
_________________
"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić." - Reinhold Schneider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sro Sty 26, 2005 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myśle że każdy dział inny emblemat. A obecnej sytuacji też nie mam nic do zarzucenia. Niech większość zdecyduje. Smile
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Sro Sty 26, 2005 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy dział inny emblemat! Jak się jest modem jakiegoś działu to niech i ci którzy do danego działu zaglądają okazjonalnie widzą kto mu moduje Very Happy i już halflingi nie wygrają z krasnoludami Twisted Evil hehe
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ernst
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 15 Gru 2004
Posty: 37
Sk±d: Zielona Gora

PostWys³any: Pia Lut 11, 2005 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem za tym zeby kazdy moderatorzy miali emblematy przystosowany kazdy do innego dzialu. Bedo rozruzniani, proponuje tez zeby moderatorzy na swoim dziale pisali innym kolorem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wilkołak
Mod Krasnoludów
Mod Krasnoludów


Do³±czy³: 05 Gru 2004
Posty: 562
Sk±d: wziąść kase na figurki?

PostWys³any: Pia Lut 11, 2005 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ernst napisa³:
proponuje tez zeby moderatorzy na swoim dziale pisali innym kolorem.

trochę bez sensu.... po co tak się wyróżniać???
_________________
Tutaj znajdziesz odpowiedzi na wszelkie dręczące Cię pytania!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ernst
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 15 Gru 2004
Posty: 37
Sk±d: Zielona Gora

PostWys³any: Pia Lut 11, 2005 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To byla tylko propozycja.. Zreszta to zalezy od nich jak chca ta moga (chyba nikt im nie zabroni). Moze i masz racje ze nie potrzebnie beda sie wyruzniac..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Go¶æ






PostWys³any: Sob Lut 12, 2005 00:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK kończymy stare sprawy - miażdżąca przwaga opcji 3 - a więc wedle życzenia macie specjalne rangi a oto krótk legenda na dzień dzisiejszy [gdzy dojdą moderatorzy lub działy - dojdą nowe emblematy] rangi dotyczą tylko moderatorów Forum Starego Świata, w przypadku gdy Mod obsługuje jednoczesnie 2 działy - daję range priorytetowego działu. A oto obecne zestawienia:

Mod Bogów
Mod Elfów
Mod Chaosu
Mod Ludzi
Mod Halflingów
Mod Bestii
Mod Krasnoludów
Mod Magów

Dopisek z 09 03 05
Dochodzą 3 nowe działy moderacyjne:

Mod Mechaniki
Mod Cechu
Mod Nekropolii
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group