Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Akt II: M贸j przyjaciel wampir
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 19, 20, 21  Nast阷ny
 
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Sylvania - Ziemia Przekl臋tych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
luko
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 26 Mar 2012
Posty: 574

PostWys砤ny: Pon Sie 20, 2012 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sen kt贸ry mnie nawiedzi艂 w nocy spowodowa艂 tylko to, i偶 jestem bardzo wkurwiony.

"O nie! Nie! Nie! Tak kurwa nie b臋dziemy si臋 bawi膰. Musz臋 komu艣 wypierdoli膰 bo zaraz wybuchn臋! O Bogowie sp贸jrzcie na mnie 艂askawie i ze艣lijcie kogo艣 komu mog臋 艂eb roz艂upa膰!"

Nim sko艅czy艂em recytowa膰 w my艣lach pro艣b臋 do Bog贸w pojawi艂a si臋 znik膮d jaka艣 mara.

"O ja pierdole! Ale szybko dzia艂acie!"

Staje na przeciw zjawy i zaciskam d艂onie na mojej broni. Ju偶 mia艂em rusza膰 do ataku gdy kap艂an krasnoludzki zdecydowa艂 si臋 jednak na wymian臋 pierdolonych zda艅.

"Ach to tak! Z demonami nie pierdolimy tylko napierdalamy. Z nieumar艂ymi najpierw pierdolimy, a p贸藕niej napierdalamy?!"

Spogl膮dam pytaj膮co na kap艂ana

"No dobra. Poczekam jeszcze moment. W czasie kiedy wy b臋dziecie pozwala膰 sobie prac m贸zgi ja ocenie gdzie go pierdoln膮膰 aby go zabola艂o."

Stoj臋 zaciskaj膮c z臋by aby furia jeszcze nie teraz mnie ogarnia艂a i patrz臋 na to co艣 oceniaj膮c i analizuj膮c mo偶liwo艣ci przebiegu walki.
_________________
"Przyjaciel czy Wr贸g?" ==> Pascal Wittenberg, cz艂owiek
"Przeznaczenie czy Przypadek?" ==> MG (Ma艂y G艂贸d) Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Pon Sie 20, 2012 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duch wi臋c zacz膮艂 m贸wi膰:

Ach w ko艅cu si臋 doczeka艂em
Tyle lat samotnie wyczekiwa艂em,
By kto艣 w ko艅cu mnie wys艂ucha艂
A nie z or臋偶em pop臋dzi na ducha
Niegdy艣 by艂em jak 艂za nieskazitelny
Pan Zamku Rochster i Rycerz Ob艂臋dny
Pod膮偶y艂em ratowa膰 m膮 ukochan膮
Lecz s艂owa danego dotrzyma膰 mi nie dano
Bo cho膰 na mieczu mia艂em Run Alarica
To jednak nie zdo艂a艂em pokona膰 Kr贸la-Czarnoksi臋偶nika
Ukrad艂 on me serce i dusze
I to przez niego cierpi臋 katusz臋
Od wschodu a偶 do zachodu,
Od zachodu a偶 do wschodu
Umiera膰 z pragnienia, z g艂odu
I karmi膰 drapie偶ne ptaki.
Lecz niestety! wyrok taki,
呕e dop贸ty w ciele musz臋
Pot臋pion膮 w艂贸czy膰 dusz臋
S艂owo mego Pan rozkazem
To ha艅ba kt贸rej nigdy nie zma偶臋

Uwolnijcie m膮 uwi臋zion膮 dusz臋
A czas podr贸偶y wam skr贸c臋
Odm贸wicie, trudno si臋 m贸wi
Lecz wtedy i was Karmazynowy Kr贸l zgubi
Do niego droga kr臋ta prowadzi
A i tak na sam koniec was zg艂adzi
Tik tak czas ko艅czy si臋
Kto wyswobodzi mnie


_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik


Do潮czy: 31 Paz 2010
Posty: 1246

PostWys砤ny: Pon Sie 20, 2012 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostrze powoli opu艣ci艂em ku do艂owi. Ruszy艂em w stron臋 widma i zatrzyma艂em si臋 tu偶 przed nim. Niewzruszony zachowaniem pozosta艂ych. Zacz膮艂em m贸wi膰 cicho.

Ach s艂uchajcie mnie matki i dzieciatki
Historyja ta dawno si臋 zdarzy艂a
Jestem Dumni i j膮 wam opowiem
By艂 sobie rycerz co zwa艂 si臋 Roland i z Bretonii pochodzi艂
Raz naszych kamrat贸w z niewoli oswobodzi艂
Gdy w niewole pojma艂y ich mroczne si艂y
Nasze kobiety by艂y pewne 偶e swych m臋偶贸w straci艂y
Lecz oto Sir Roland si臋 pojawi艂
I z r膮k oprawc贸w naszych dzielnych woj贸w wybawi艂
Sam w pojedynk臋 tego dokona艂
Cho膰 sam prawie przy tym rycerz skona艂
Gdy ju偶 rany pomogli艣my mu wyleczy膰
Trzeba by艂o go w nagrod臋 wielk膮 przyobleczy膰
Z pod艂膮 zdrad膮 rycerz si臋 poryka艂
wi臋c uznanie zyska艂 Szalonego Alaryka

Jak wie艣膰 nios艂a uda艂 si臋 do Sylvanii
By ratunek nie艣膰 swojej Pani
Wiadomo te偶, 偶e wrogiem jego by艂 Kr贸l Czarnoksi臋偶nik
Lecz tu si臋 sko艅czy wielki podr臋膰znik
Legendy g艂osi艂y 偶e by艂 to nekromanta
Co swoje 偶ycie z艂o偶y艂 na Nagashowych Kartach
W zamian za moc i wieczno艣膰
A jedyne co otrzyma艂 to Ciemno艣膰

- Jam jest Dumni Dumnarson, s艂uga Gazula, Pana Pod艣wiata, Stra偶nika Bramy. Twoja dusza na tu艂aczk臋 skazana zosta艂a, przez tego kt贸ry decydowa膰 nie ma prawa. M膮 s艂u偶b膮 jest dawa膰 spoczynek i niweczy膰 moce tych, kt贸rzy pr贸buj膮 oszukiwa膰 艢mier膰.

Zamilk艂em na moment.

- Sir Rolandzie. Pami臋膰 krasnolud贸w jest niezmierzona, je偶eli chodzi o Urazy, ale r贸wnie偶 o dobre uczynki. Pomoc dla Ciebie o m贸j obowi膮zek jako krasnoluda i jako s艂ugi Tego Kt贸ry Przeprowadza. Odzyskam to co Ci zabrano. - skin膮艂em g艂ow膮.
_________________
Przyjaciel czy wr贸g? - Rhunar Ragnison, Magnus Regenbogen
Lily et Pique - Gundrik Grundisonn
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
harry
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 05 Mar 2012
Posty: 732

PostWys砤ny: Pon Sie 20, 2012 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Spogl膮dam zjaw臋 z pewnym politowaniem. >

„Tak si臋 ko艅cz膮 pakty z podejrzanymi si艂ami. Gdy nawet 艣mier膰 nie jest ukojeniem. Jednak je偶eli mu pomo偶emy mo偶e cos si臋 dowiem…”

- Ja nie zna膰 twa um臋czona dusza. Jednak pomoc twoja sprawa ja chce. Powiedz gdzie twa um臋czona cia艂o. Jak mo偶em twoja pom贸c?

„Cholera chyba to arabijskie gadanie w krew zaczyna mi wchodzi膰”
_________________
Przyjaciel czy wr贸g? --> Kurt, cz艂owiek
Przeznaczenie czy Przypadek --> Rudolf "Rudi" von Karien
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
luko
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 26 Mar 2012
Posty: 574

PostWys砤ny: Wto Sie 21, 2012 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Jednak to nie odpowied藕 na moje pro艣by do bog贸w. Na bitk臋 przyjdzie mi jeszcze poczeka膰."

Rozlu藕niam wszystkie mi臋艣nie i troch臋 zrezygnowany cofam si臋 do moich towarzyszy jednocze艣nie m贸wi膮c w kierunku widma.

- Skoro kap艂an Gazula twierdzi, i偶 zas艂ugujesz na wieczny i nieprzerwany spok贸j wi臋c tak musi by膰. Pomog臋 mu w dopilnowaniu aby twoja kl膮twa przesta艂a ci臋 dr臋czy膰.

"Napi臋cie troch臋 zel偶a艂o, a mnie teraz dopada melancholia, smutek i zrezygnowanie. Znowu zawiod艂em, a wy偶y膰 si臋 za pora偶k臋 przyjdzie mi p贸藕niej. Trudno! Mo偶em jest nie godny aby zmy膰 ha艅b臋 mojego rodu. C贸偶 zosta艂o mi chod藕 jedno jeszcze i zrobi臋 wszystko aby dotrzyma膰 tej obietnicy."
_________________
"Przyjaciel czy Wr贸g?" ==> Pascal Wittenberg, cz艂owiek
"Przeznaczenie czy Przypadek?" ==> MG (Ma艂y G艂贸d) Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Wto Sie 21, 2012 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daleko zb艂膮dzi艂 za kobiet膮, skoro z Bretonii kroki go do Sylvanii zawiod艂y. Historia jak z ksi膮g. Nierealna, ale do niedawna zjawy te偶 by艂y mi臋dzy bajaniami. Wida膰 zrywaj膮c si臋 z p贸艂ek, wzi臋艂y ze sob膮 kilka rycerskich romanside艂... ale z drugiej strony, pomoc takiej zagubionej duszy mo偶e si臋 r贸wna膰 z odkryciem 艂adnego grobowca...

Roztar艂em ramiona w uczuciu nag艂ego zimna, kt贸re mnie przesz艂o po ca艂ym ciele. Odchrz膮kn膮艂em.

- Jak mo偶emy uwolni膰 twoj膮 dusz臋?
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Wto Sie 21, 2012 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duch uk艂oni艂 si臋, jakby dzi臋kowa艂. Mimo setek lat nie zapomnia艂 kim by艂.

A wi臋c szykujcie si臋 rycerze
Przygotujcie bro艅, otw贸rzcie umys艂 i z m贸dlcie pacierze
A wi臋c ruszajcie ju偶 bez gadania
Przed wami trzy testy do zdania

Pierwszy niby najprostszy
Lecz on wam pami臋膰 wyostrzy
W k艂臋bowisku dr贸g 艂atwo si臋 zgubi膰
By odnale藕膰 klucz trzeba si臋 b臋dzie natrudzi膰
Cho膰 gdy go odnajdziesz, to mo偶esz napotka膰 trwog臋
I nie jest powiedziane, 偶e znajdziesz powrotn膮 drog臋


I poprowadzi艂 was. Zag艂臋biali艣cie si臋 w las a偶 w ko艅cu dotarli艣cie do groty, kt贸ra najpewniej prowadzi艂a pod ziemi臋. Ksi臋偶yc powoli zdawa艂 si臋 zachodzi膰 za horyzontem a wiatr robi艂 si臋 cieplejszy. Duch spojrza艂 na was i rzek艂:

- T臋dy dotrzecie do pierwszych drzwi. B臋dziecie musieli je otworzy膰. Tam czeka was pierwszy test. Testy s膮 trzy, lecz nie dane mi wiedzie膰 jakie. Kr贸l-Czarnoksi臋偶nik sprawi艂, i偶 偶aden nieumar艂y nie zbli偶y si臋 do 偶adnych z drzwi. Gdy otworzycie trzecie drzwi odnajdziecie moje serce.

Po tych s艂owach znik艂 a na niebie pojawi艂o si臋 s艂o艅ce. Zacz臋艂o robi膰 si臋 ciep艂o. Zupe艂nie inaczej ni偶 w nocy. Drzewa zaczyna艂y jakby od偶ywa膰, a pag贸rki porasta膰 traw膮, jakby za spraw膮 dotkni臋cia magicznej r贸偶d偶ki. Ptaki zacz臋艂y lata膰 wam nad g艂owami. A wy spogl膮dacie w otw贸r w ziemi, z kt贸rego bije mrok i ch艂贸d.

_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
pawelczas
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 15 Cze 2009
Posty: 326
Sk眃: si臋 wzi膮艂 Alice Cooper?

PostWys砤ny: Wto Sie 21, 2012 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lafel mia艂 wyraz dwuznaczny: wkurwienia i rozpaczy. Ten drugi mia艂 zwi膮zek ze 艣mierci膮 w zasadzie swojego jedynego przyjaciela. W zasadzie zawsze powiadano, 偶e pies to najlepszy przyjaciel cz艂owieka. C贸偶... mo偶e kiedy艣 mu w ko艅cu przejdzie, mo偶e kiedy艣 nie. Nie wiadomo. Jednak pierwszy stan przerwa艂 mu ca艂kiem oddamiena rzecz. Pojawienie si臋 kolejnego- mia艂 nadziej臋- w dup臋 jebanego ducha, kt贸ry zacz膮艂 rzuca膰 im jakie艣 zagadki, podobnie jak 贸w m臋偶czyzna w grobowcu. Lafel od zawsze by艂 samotnikiem i wola艂 spogl膮da膰 na 艣wiat w spos贸b materialny, szukaj膮c winy w cz艂owieku a nie w jaki艣 dziwnych rzeczach zwi膮zanych ze 艣wiatem, kt贸rego w og贸le nie rozumia艂 i co najwa偶niejsze- za Kitaj Cesarski nie mia艂 zamiaru rozumie膰. Lecz do diaska bez w艂asnej woli musi by膰 tego cz臋艣ci膮, bo sobie kto艣 za偶yczy艂.

Szed艂 wkurwiony nie ma艂o, 偶e nie dano mu w zasadzie nawet czasu na pochowanie jedynego przyjaciela na tym 艣wiecie, bo jego dru偶yna, zab贸jca nieumar艂ych, czy jak im tam by艂o, wampir贸w, kap艂an krasnoludzkiego boga 艣mierci oraz psia jego ma膰 rycerz, musieli i艣膰 za duchem, zamiast po prostu si臋 go pozby膰. Nieumar艂ej istoty, emanacji z艂a przed kt贸rymi mieli zamiar chroni膰 zwyk艂y lud. W chwili, gdy zjawa znik艂a, 艂owca odetchn膮艂 spokojnie, 偶e ju偶 nie musi na to co艣 patrze膰. Spojrza艂 bystro na swoich kompan贸w:

- I jak rozumiem, macie zamiar 艂adowa膰 si臋 tam, tak? Id膮c za duchem z dusz膮 poety(swoj膮 drog膮 ciekawe okre艣lenie)? Jak dla mnie pachnie tutaj wi臋ksz膮 kaba艂膮 ni偶 z t膮, co mieli艣my do czynienia z 艁owc膮 Czarownic, a przede wszystkim nie koniecznie bezpieczn膮, bo mog膮c膮 by膰 niematerialn膮. Ale... zapewne moje zdanie tutaj nie ma 偶adnego znaczenia

Zarzucaj膮c zielony p艂aszcz, usiad艂 na pobliskim kamieniu, oczekuj膮c, a偶 jego kompani zdecyduj膮 jednog艂o艣nie, 偶e b臋d膮 si臋 tam 艂adowa膰.
_________________
Manfred, Rycerz P艂on膮cego S艂o艅ca- Wichry P贸艂nocy
Robert, B艂臋dny Rycerz z Bretoni- Miasto
Lafel, 艁owca-Zwiadowca- Sylvania
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Sro Sie 22, 2012 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Jest szansa, 偶e m贸wi prawd臋. Wynika to z szalenie jasnej i przejrzystej wypowiedzi krasnoludzkiego kap艂ana Dumniego. Uwierz sam jest sceptyczny i s艂owo ka偶dej osoby ma tutaj znaczenie bo nie jeste艣my zwi膮zany 艂a艅cuchem i nie musimy i艣膰 艣lepo za sob膮.

Staram si臋 zignorowa膰 nag艂膮 zmian臋 otoczenie i powstrzyma膰 si臋 od komentarzy w stylu - c贸偶 to za dziwna magia.

- Musimy zadecydowa膰 co zrobi膰.
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
harry
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 05 Mar 2012
Posty: 732

PostWys砤ny: Sro Sie 22, 2012 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Przygl膮dam si臋 kompani kt贸ra Az trzeszczy w szwach…>

„Nie no jak si臋 powiedzia艂o A to tsza powiedzie膰 B. No i mie膰 nadziej臋 偶e nagroda oka偶e si臋 warta ca艂ej tej kaba艂y jak to nasz 艂owca okre艣li艂”

- Ja my艣le膰 偶e my ju偶 zdecydowali co robi膰. My pom贸c duch. On nas prowadzi膰 tu to my i艣膰 ty i dalej w 艣rodek ziemia.

„Jery powinienem chyba dosta膰 jaki艣 imperialny laur za komedianctwo.”

- My wej艣膰 艣rodek ziemia znale藕膰 serce duch i je zabi膰 偶eby duch m贸c umrze膰. Ja pom贸c ja mie膰 艣wiat艂o.

<Wyci膮gam z plecaka 4 pa艂eczki z zamotanymi na ko艅cu materia艂ami polewam czym艣 z butelki i rozdaj臋 trzy.>

- Jak wej艣膰 to podpali膰 dawa膰 du偶a 艣wiat艂o.
_________________
Przyjaciel czy wr贸g? --> Kurt, cz艂owiek
Przeznaczenie czy Przypadek --> Rudolf "Rudi" von Karien
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik


Do潮czy: 31 Paz 2010
Posty: 1246

PostWys砤ny: Sro Sie 22, 2012 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sta艂em bez ruchu wys艂uchuj膮c pozosta艂ych. Przetrawia艂em s艂owa i analizowa艂em. W ko艅cu powiedzia艂em tonem jakim zwyk艂em mawia膰.

- Wiem 偶e jeste艣 rozgoryczony Lafel, ale postanowili艣my wyruszy膰 na kogo艣 kto jest naprawd臋 pot臋偶ny. Ka偶dy tutaj jest gotowy spojrze膰 艢mierci w oczy, jednak mo偶e nas spotka膰 los znacznie gorszy. - przerwa艂em na moment - Mo偶e nie wiecie, ale upiory takie jak Sir Roland nie poddaj膮 si臋 woli byle czarnoksi臋偶nika. Oznacza to 偶e musi go tutaj trzyma膰 bardzo pot臋偶na magia. Je偶eli zdo艂amy uwolni膰 upiora, zadamy nekromancie pot臋偶ny cios, a kto wie...

Przerwa艂em na chwil臋 zamy艣lony.

- Mo偶e zyskamy na czas tej walki pot臋偶nego sojusznika.

D艂oni膮 z mieczem prze偶egna艂em si臋.

- Decyzj臋 niech podejmie ka偶dy wed艂ug swojego sumienia. Tam nie b臋dzie okazji do wahania si臋. Ka偶da chwila stracona, to tak偶e stracone czyje艣 偶ycie i kolejna zagubiona dusza.
_________________
Przyjaciel czy wr贸g? - Rhunar Ragnison, Magnus Regenbogen
Lily et Pique - Gundrik Grundisonn
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Sro Sie 22, 2012 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przekr臋ci艂em g艂ow臋 w praw膮 stron臋 i zdj膮艂em kapelusz. Przeczesa艂em w艂osy palcami drugiej d艂oni i w艂o偶y艂em kapelusz z powrotem na g艂ow臋. Nie patrz膮c dotkn膮艂em ko艂czanu u pasa i policzy艂em palcami be艂ty. Wreszcie odchrz膮kn膮艂em i spojrza艂em na towarzyszy.

- Kto nie chce, niech nie wchodzi. Lepiej te偶 b臋dzie, 偶eby od razu zawr贸ci艂 do miasta. Dumni ma racj臋. Skoro ten nekromanta jest w to wpl膮tany, to jest dobra okazja 偶eby napsu膰 mu krwi.

Wzi膮艂em od towarzysza pochodni臋.

- Dumni lub Warsung, prowad藕cie. Pono膰 krasnoludy znaj膮 si臋 na kamieniu i podziemiach. Ja p贸jd臋 drugi. Anna, zamykasz poch贸d. Reszta jak chce, ale lepiej odrzu膰cie strach i w膮tpliwo艣ci.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
pawelczas
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 15 Cze 2009
Posty: 326
Sk眃: si臋 wzi膮艂 Alice Cooper?

PostWys砤ny: Sro Sie 22, 2012 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lafel spojrza艂 tylko na kap艂ana krasnolud贸w, wzdychaj膮c ci臋偶ko. Niby nie chcia艂... ale czy prze偶yje sam w tej krainie pe艂nej duch贸w. Nie, skoro sie ju偶 raz wlaz艂o w g贸wno, trzeba z niego wyj艣膰. Poza tym, cholera, nikt inny tutaj nie zna si臋 tak dobrze na 艣ladach i nawigacji jak ja.

- Id臋.


Powiedzia艂 kr贸tko, wstaj膮c z kamienia:

- P贸jd臋 za krasnoludami. Mam najbystrzejsze oczy zaraz po was i umiej臋tno艣ci przetrwania w takich warunkach. No i przyda si臋 wam kto艣, kto nie pomyli kierunk贸w, prawda...

Na mojej twarzy chwilowo zago艣ci艂 u艣miech.
_________________
Manfred, Rycerz P艂on膮cego S艂o艅ca- Wichry P贸艂nocy
Robert, B艂臋dny Rycerz z Bretoni- Miasto
Lafel, 艁owca-Zwiadowca- Sylvania
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
luko
Ochmistrz
Ochmistrz


Do潮czy: 26 Mar 2012
Posty: 574

PostWys砤ny: Sro Sie 22, 2012 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wys艂uchuje wszystkich w ciszy. Tak naprawd臋 nie obchodzi mnie kto jak膮 decyzje podejmie bo ja i tak mam zamiar dotrzyma膰 obietnicy, wi臋c p贸jd臋 za ka偶dym w g艂膮b tej jamy. Gdy ju偶 sko艅czyli m贸wi膰 bior臋 od araba pochodnie podpalam i wchodz臋 do jaskini.

- Za przodk贸w!
_________________
"Przyjaciel czy Wr贸g?" ==> Pascal Wittenberg, cz艂owiek
"Przeznaczenie czy Przypadek?" ==> MG (Ma艂y G艂贸d) Wink
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Czw Sie 23, 2012 09:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszyscy

I tak ruszyli艣cie w g艂膮b podziemi. Pochodnie wam roz艣wietla艂y drog臋, kt贸r膮 schodzili艣cie coraz ni偶ej i ni偶ej. Pocz膮tkowo mogli艣cie i艣膰 dw贸jkami lecz z czasem 艣cie偶ka si臋 zw臋偶a艂a si臋 tak bardzo, 偶e musieli艣cie cz艂apa膰 g臋siego. 艢ciany kt贸re mieli艣cie po bokach pocz膮tkowo by艂y pokryte jak膮艣 lepk膮 mazi膮. Strop im ni偶ej wy schodzili艣cie tym stawa艂 si臋 coraz wy偶szy i wy偶szy, tak 偶e gdy zeszli艣cie kamiennymi schodami do jakiej艣 sali, a偶 w ko艅cu ci臋偶ko by艂o wam dostrzec sufit. Powietrze by艂o zat臋ch艂e i przesi膮kni臋te wilgoci膮, co uderza艂o wasze nozdrza. Rozejrzeli艣cie si臋 po komnacie a 艣wiat艂a pochodni wam pokazywa艂y j膮 w ca艂o艣ci. Nie by艂a ona wielka a od niej prowadzi艂a tylko jedna odnoga, gdzie艣 prosto. Wej艣cie w t膮 odnog臋 by艂o ma艂e i w膮skie tak 偶e trzeba by pojedynczo przechodzi膰 i to schylaj膮c si臋. No mo偶e Dumni i Warsung nie musieli by cho膰 i tak ledwo co przejd膮, cho膰 z pewno艣ci膮 si臋 nie zaklinuj膮. Pu艂apek te偶 nie by艂o wida膰, kt贸re by utrudnia艂y wej艣cie w ten mrok. Czu膰 stamt膮d od贸r zgnilizny i przera藕liwie zimny wiatr.
Poza t膮 odnog膮 mo偶na by艂o po jej prawej stronie dostrzec co艣 w rodzaju kamiennego 艂uku, na kt贸rym by艂o napisane w j臋zyku Khazad贸w. Ci co znali ten j臋zyk mogli z 艂atwo艣ci膮 rozczyta膰 napis:

- Tylko ten kt贸ry przyniesie imi臋 Boga ten otworzy drzwi. Tylko imi臋 tego co strze偶e umar艂ych mo偶e pozwoli膰 p贸j艣膰 dalej. Pod膮偶aj 艣cie偶k膮 a偶 znajdziesz je. Pami臋taj jednak nie ka偶da droga jest prosta i nie tylko si艂a jest cnot膮.

Gdy si臋 przyjrzeli艣cie dok艂adniej na kamiennym 艂uku brakowa艂o jakby kawa艂ka muru. Jakby zosta艂 on wyj臋ty.

_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Sylvania - Ziemia Przekl臋tych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 19, 20, 21  Nast阷ny
Strona 13 z 21

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group