Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Gdy dochodzi do starcia...

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> DziaÅ‚ ogólny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Go¶æ






PostWys³any: Pon Gru 27, 2004 20:18    Temat postu: Gdy dochodzi do starcia... Odpowiedz z cytatem

Powiedzcie mi co robia wasze postacie gdy przychodzi czas na starcie.. Gdy wszystkie opcje zawiodly, pertraktacje zostaly zlamane i MG az was pcha do tego aby wyciagnac bron.. Wlasnie! Co wtedy wyciagacie i czy wyciagacie wogole? Wolicie walke otwarta czy podchody? Jakie dzialania podejmujecie? Jakie czary rzucacie? Do kogo sie modlicie? Ogolnie co sie dzieje gdy dochodzi do starcia..
Powrót do góry
Go¶æ






PostWys³any: Pon Gru 27, 2004 22:49    Temat postu: walka Odpowiedz z cytatem

heh jestem magiem iluzjonistą - nigdy nie walcze "czysto" i na otwartej przestrzeni - zazwyczaj robie rekonesans [jesli jest czas] - np. rzucam czar "iluzoryczne odbicie" które idzie przed nami, wychodzę nim za rogi kamiennic i zawiązuję buty - czekając na deszcz bełtów Very Happy, lub tworzenie iluzorycznej armi [piękna sprawa od niedawna jestem na 3 lvl] - działa w 99% przypadków na pomniejszych wrogów
Powrót do góry
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Gru 27, 2004 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja opisze co robiłem swoją starą postacią bo nową jeszcze nie miałem okazji walczyć więc szukałem jakiegoś dogodnego miejsca sypałem gradem strzał albo bawiłaem sie w podchodzy jak łuk niedziałał... kiedyś podpaliłem krzesło i zaczełem żucac płonącymi kawałakami drewna w kolesia i włosy mu sie zajęły ;] praktycznie korzystam ze wszystkieego co mi sie może wydać uzyteczne...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Zedd
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Wto Gru 28, 2004 09:54    Temat postu: war - never changes.. Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei niegy nie walcze otwarcie. Rowniez odpowiedzialnosc za rekonesans spada na mnie - jesli gram. Latwo mi sie ukryc po przygodzie w ktorej zetknalem sie ze spaczeniem. Posiadlem nowa umiejetnosc.. Potrafie zlewac sie z tlem.. Kiedys tylko moje cialo, dzis juz ubranie.. Kiedys moze caly ekwipunek.. Jedyneym kolorem ograniczajacym jest kolor pomaranczowy.. Wiec umiejetnosc staje sie bezuzyteczna gdy zachodzi slonce.. Jesli chodzi o walke to atakuje z zaskoczenia, jesli przeciwnik da sie zaskoczyc.. Zwykle uciekam (Sz 4+ucieczka = 6) i chowam sie za czyms za czym trudno mnie zauwazyc dodatkowo uzywajac kamuflazu.. Gdy wrog przebiega obok wychodze z ukrycia i pierwszy cios (jesli mnie nie widzial) oddaje przy zerowym (prawie) zagrozeniu. Dodam ze nie jestem dobrym wojownikiem i gdy tylko sie da to unikam starcia..
_________________
Zeddicus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lord Rahl
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 03 Gru 2004
Posty: 464
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Wto Gru 28, 2004 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmnnn walka jest dla barbarzyńców, lepiej podejśc przeciwnika ... nawet z nim porozmawiać ... poprosić żeby ci cospodał .... a wtedy .... jeb! cios nożem w plecy. Ale najlepiej jest kogoś znaleść i złąpac i wtedy poddaje siego długim torturom Twisted Evil i to jest dopiero szlachetne powolne zabijanie. Ale jak nei ma wyjścia to raczej rzucam taki jeden czar ( testy an SW przeciwnik robi 2 z modyfikatorami w zależności od tego co wypadnei to umiera albo wymiotuje itp. ) i wtedy jest czas na ucieczke ( moja szybkośc 5 + ucieczka ). Jeszcze ani razu nei wlaczyeolm normalnie, ale jak sobie zwiększe WW to zaczne wreśzcie wlaczyć moim batem Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Pyza
Mod Ludzi
Mod Ludzi


Do³±czy³: 16 Gru 2004
Posty: 117
Sk±d: Wielkie KsiÄ™stwo PoznaÅ„

PostWys³any: Sro Gru 29, 2004 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm to chyba zależy od klasy jak będziemy walczyć lecz jak ja jestem sierżantem najemników Very Happy to nie zostaje mi nic innego jak:
-przeciwnik jest oodalony to z kuszy go ciskam
-jak jest blisko to mieczem go biore
Więc walke to ja przeprowadzam jak typowy wojownik Wink
_________________
"Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić." - Reinhold Schneider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Ernst
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 15 Gru 2004
Posty: 37
Sk±d: Zielona Gora

PostWys³any: Czw Gru 30, 2004 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie wyglada to jakos tak:
-(MG) widzicie dwoch orkow. co robicie??
-(gracz1) ja szarzuje
-(MG) a ty??
-(gracz2) tez szarzuje
-(MG) czyli wszyscy szarzujecie??
-(gracz3) nie ja wyciagam liczydlo i licze z jaka sila musze naciagnac luk zeby strzala trafila i zadala jak najwiecej obrazen... (byl bowiem mistrzem arytmetyki...)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Lesionix
Mod Chaosu
Mod Chaosu


Do³±czy³: 02 Gru 2004
Posty: 149
Sk±d: Zielona Góra

PostWys³any: Pia Gru 31, 2004 00:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ta ja sie chyba troche wyłamie z tej gromadki godnych pożałowania pacyfistów i tchórzy chowających sie za łukami i kombinatorów którzy kminią na polu walki jak by tu zagrać nieczysto... Wstydzcie sie Mad Ja zawsze jestem zdania ze najlepiej jest lac i to przy użyciu największego z dostępnych oręży.... A Rahl weź mi ie wciskaj kitu że jak wyskoczy na ciebie trzech oprychów to bedziesz z nimi gadał i wbijał noże w plecy hehe smiechu warte!!.... Ja mam moją postacią jeszcze taki mały plus który mnie umacnia w moich przekonaniach, jak dostane po łbie to sie zamieniam w bestie....
_________________
made in Zielon Góra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sob Lut 05, 2005 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie to zależy od sytuacji i profesji. Jak nasza drużuna atakuje to od tyłu strzelam albo rzucam jaką tam bronią mam. A jak nas atakują to biegiem na pałe do przodu i ściągam na siebie jak najwięcej przeciwników a magowie i rangerzy robią reszte. Tylko czasami strasznie trudno jak jest dużo łuczników albo kuszników. Wtedy zmieniam broń dwuręczną na krótką jednoręczną i jak największą ,jak najgrubszą tarcze i wale naprzód. Very Happy
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Baalrog
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do³±czy³: 05 Lut 2005
Posty: 8
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Nie Lut 06, 2005 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi zawsze przypada zaszczytna rola byci druzynowym magiem wiec moj standard to ole ognia, pioruny, elwentualnie jak sie dochrapie to promienie wybuchu. Mg z ktorymi grałem nie dawali mi zabardzo parac sie moja uluiona profesją: NEKROMANTA Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Orrendil
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 14 Sty 2005
Posty: 142
Sk±d: Sith Fascoluinne

PostWys³any: Sro Lut 09, 2005 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jako czarodziej stoję z tyłu i maguję kule ognia, świetliste pioruny, ktadzieże rozumu na bossów i jest dobrze, ale jako, że żadko kiedy podrużuje z kimś, to jakiś czar, jeśli mam czas, a potem walka wręcz, biję moim elfim mieczem, w drugiej ręce laska, którą czasem poprawiam po mieczu.
_________________
Wenn ist das Nunstrück git und Slotermeyer?
Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> DziaÅ‚ ogólny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group