Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Organizacyjny
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Gwiazda Archaona
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  

Jaką koncepcję drużyny widzisz?
Oddział żołnierzy jednej rasy
0%
 0%  [ 0 ]
Oddział żołnierzy różnych ras
0%
 0%  [ 0 ]
Grupa cyrkowców
33%
 33%  [ 2 ]
Grupa złodziei (banitów. żebraków.itp)
0%
 0%  [ 0 ]
Oddział poborcy podatkowego
0%
 0%  [ 0 ]
Orkiestra
16%
 16%  [ 1 ]
Grupa losowo związanych przyjaciół
50%
 50%  [ 3 ]
Kompania handlowa (spółka)
0%
 0%  [ 0 ]
Nowicjusze jednego bóstwa
0%
 0%  [ 0 ]
Inne... Podaj przykład w poście
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich G³osów : 6

Autor Wiadomo¶æ
Rademenes
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 23 Gru 2011
Posty: 122
Sk±d: PuÅ‚awy

PostWys³any: Sob Sty 28, 2012 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Występ Tęczowego Maestra sponsorowała cyferka 8 na k100 i 2 Punkty Szczęścia Very Happy


Żeby nie powodować przestojów, pozwolę sobie mniej istotne rzuty wykonywać samemu, chyba, że uważacie, że narusza to autonomię Waszych postaci - wtedy będę Wam wysyłał PW (ale będzie trochę wolniej).

Propozycje wydania punktów Szczęścia będą zawsze na PW.

Martin: w pokoju, do którego wszedł Basilio, znajduje się wiele rzeczy. Opis dotyczy tego, co zobaczył, będąc w środku. Od niego zależy, czy przeszuka miejsce dokładniej (wtedy napiszę listę rzeczy w pokoju) i czy coś zarekwiruje. Jeżeli zdecydujesz, że przeszukuje, wykonaj, proszę, trzy rzuty k100 na programie, który Wam podałem, lub na Kostnicy (wróciła), albo daj znać na PW, że zostawiasz to mnie

Black - wykonaj 3 rzuty na k100 (programy jw.) albo daj znać na PW, że zostawiasz to mnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Sob Sty 28, 2012 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam za przestój z mojej strony. ACTA, robota i takie tam. Już się zabieram do czytania i pisania. Swoją drogą to nie podzielam opinii Warmłotka - tak skomplikowaną fabułę (przynajmniej jak się na razie wydaje) popieram i podpisuję się pod nią wszystkimi kończynami. Już dawno nie grałem w porządne śledztwo Smile

Jeżeli jakoś się będę w przyszłości ociągał to oczywiście nie będę miał pretensji jeśli odpis pójdzie tylko dla reszty graczy (czemu miałbym mieć? Smile )
_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Rademenes
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 23 Gru 2011
Posty: 122
Sk±d: PuÅ‚awy

PostWys³any: Wto Sty 31, 2012 09:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martin 20PD za diario:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Wto Sty 31, 2012 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Mnie dziś czara goryczy się przelała. Znowu pominąłeś deklaracje akcji mojej postaci. Może specjalnie, może nie. Nie wiem. Faktem jest to ,że pominąłeś. Ja to odczuwam jako brak kontroli nad własną postacią. A nie jest ani pod wpływem czaru ani nie jest opętana ani nie ma chorób psychicznych czy fizycznych pt schizofrenia czy zaniki pamięci. To ,że pomijasz u mnie jako postać to co "olewasz" fabulernie sobie wyjaśniliśmy. Ale absolutnie nie robi się tak jako MG. Tym bardziej, że chcesz prowadzić zagadki kryminalne. Mnie męczy sprawdzanie kilku moich postów z rzędu żeby mieć pewność iż każda akcja i pytania zostały uwzględnione. Rozumiem odpowiedź w poście albo chociaż na gg : jako postać nie możesz , tego zrobić bo, ta akcje jest niemożliwa... nie uzyskałaś odpowiedzi na pytanie. To są przykłady przekazania jak wygląda sytuacja. W postach pisałem na przykład: Czekam na odpowiedz , czytam pergaminy, itd. Nie napisałeś nic na temat tych akcji pchając moją postać dalej. Ja nie będę się domyślał co się stało bo to nie jest granie. Drobne błędy zdarzają się każdemu ale jeśli to jest nieprzerwanie pomimo wskazówek to mam prawo sądzić, że robisz to specjalnie. Gdybyś opisywał, że wszystko wychodzi negatywnie to jeszcze zrozumiem. Ale ty nie opisujesz tylko pomijasz. Rozumiem ,że jak gracz czegoś nie deklaruje to tego nie ma. Ja jako gracz deklaruje akcje mojej postaci a i tak tego nie ma. Dlaczego? Piszę to informacyjnie. Żebyś wiedział ,że zamiast mieć przyjemności z gry mam przede wszystkim wątpliwości czy ja prowadze swoją postać. Uważam ,że jak na kogoś z takim starzem warhamerowym jak podałeś opisywanie działań postaci i wyników sytuacji jest dla ciebie bardzo proste. Wnioski niech wszyscy sami wysnują. To wszystko. Do czasu...(poprawiłem literówki)
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus


Ostatnio zmieniony przez Blackswordsman dnia Wto Sty 31, 2012 16:50, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Martin von Carstein
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 376

PostWys³any: Wto Sty 31, 2012 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za te 20 pd. Wink Mi tylko trochę uprzykrzyło to, iż nie zamknąłeś drzwi za mnie. Przeszukiwanie jest zgodne (w mym przypadku) z umową "szczęścia" więc ok. O takie ważne, bo to istotnie jest dość ważne posunięcie śmiało się mnie pytaj na PW lub gg: 13197932.
_________________
http://vaevictis15mm.blogspot.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Rademenes
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 23 Gru 2011
Posty: 122
Sk±d: PuÅ‚awy

PostWys³any: Wto Sty 31, 2012 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Black
Nie robię tego specjalnie. Być może faktycznie jest tak, że jestem zbyt autorytarny wobec graczy albo za mało szczegółowy. Przykro mi, że psuję Ci przyjemność z grania. Każdy odpis piszę w Wordzie i porównuję z zapisami na forum, zanim go wyślę (pierwsze posty pisałem na żywo, ale to się nie sprawdzało). Chciałbym Ci wyjaśnić, co się dzieje ale sam jeszcze nie doszedłem, gdzie popełniam błąd i co to za błąd.

Martin
Jeżeli będą nieścisłości z mojego opisu, interpretuję je na korzyść gracza. Tzn. brak opisu staniu drzwi kiedy jest on istotny = uznanie, że były zamknięte. Dzięki za uwagę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Wto Sty 31, 2012 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakładając ,że nie robisz tego specjalnie ale tylko zakładając (bez obrazy) ale albo jesteś ślepy albo nie umiesz czytać, masz jakąś chorobę lub podczas pisania postów jesteś pod wpływem jakichś substancji chemicznych. Wszystkie inne możliwości wskazują na twoje zamierzone działanie.
JA piszę na żywo dlatego jest tyle literówek. Czasem pomine coś w opisie na forum dla przyspieszenia akcji ale zawsze jest to natychmiast wyjaśnione chociażby na gg i nie ma to żadnego wpływu na fabułę a ja odnosze wrażenie jakbyś celowo mi utrudniał pomijając , przemilczając i pchając postacie na siłę do przodu lub traktując nasze postacie jak idiotów. Dodam jeszcze jedno. Jak często zaglądasz do kart postaci graczy i co o nich wiesz??
Cytat:
... Niech ten treser powie co ma powiedzieć a potem zabiorę psa do mojej komnaty. Muszę zrobić kilka rzeczy.>


Elise urodziła się w Wolfenburgu, ponad połowe życia spędziła w Wolfenburgu a ty mi piszesz ,że nie ma swojej komnaty. To gdzie mieszkała ,w kanałach?? Gdzie jest jej rodzinny dom może W Naggaroth?? Albo na Północnym Biegunie tuż pod Spacz Portalem??Oczywiście że nie mieszkała w koszarach. Żadna kobieta nie może mieszkać w koszarach ale ma dom rodzinny w Wolfenburgu.

To potwierdza założenie ,że nie interesujesz się postaciami graczy tylko skupiłeś się wyłącznie na przygotowanym scenariuszu. Prowadzenie sesji nie polega na czytaniu scenariusza "na głos". Trzy razy zwaracałem ci uwagę na historie mojej postaci którą jak się zarzekałeś przeczytałeś. To dlaczego nic o postaci nie wiesz????
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Rademenes
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 23 Gru 2011
Posty: 122
Sk±d: PuÅ‚awy

PostWys³any: Wto Sty 31, 2012 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Black

edytujÄ™

1. Nie jestem MG z wieloletnim doświadczeniem w pbf
2. Nie jestem geniuszem, który po jednym błędzie nie popełnia pomyłek. Jestem zwykłym człowiekiem.
3. Na Twoim miejscu też bym się wzburzył.
4. Mam astygmatyzm, problemy z pisaniem i biorę antybiotyk. Niezły z Ciebie psycholog:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Rademenes
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 23 Gru 2011
Posty: 122
Sk±d: PuÅ‚awy

PostWys³any: Pon Lut 06, 2012 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety z powodu nowych obowiązków w pracy nie jestem w stanie dalej prowadzić sesji. Dziękuję za wspólną grę i przepraszam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Pon Lut 06, 2012 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to znaczy nie jesteś w stanie?? Rączki obcieli sekatorem czy wydłubali oczka?? Nie dasz razy co drugi dzień to odpisuj raz na tydzień. Właśnie chcesz zabić sesje i poważnie zdenerwować conajmniej cztery osoby zainteresowane tą sesją. Za trudna fabuła? Wyrzuć połowe zawiłości. ułatwisz sobie i nam. Brak czasu?? Nie możliwe. Na posta na tydzień każdy znajdzie chwile jeśli chce. Brak dostępu do netu rozumiem bo listownie postów nie wyślesz ale i to można obejść skoro masz warmłotka blisko. Napisz lepiej: Pier..e, nie chce mi sie i dlatego spie..m z tąd bo nowe obowiązki do mnie nie przemawiają. Nikt nie pracuje 24h.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Martin von Carstein
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 376

PostWys³any: Pon Lut 06, 2012 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pragnę się ustosunkować do zaistniałej sytuacji.



Rzadziej, ale nieustannie.
_________________
http://vaevictis15mm.blogspot.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik


Do³±czy³: 31 Paz 2010
Posty: 1246

PostWys³any: Pon Lut 06, 2012 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma kurde zmiłuj.


_________________
Przyjaciel czy wróg? - Rhunar Ragnison, Magnus Regenbogen
Lily et Pique - Gundrik Grundisonn
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Pia Kwi 13, 2012 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sesja uznana za zamkniętą. Powód: decyzja MG.

NastÄ…pi przeniesienie jej do Archiwum.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Gwiazda Archaona Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group