Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Organizacyjny
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Gwiazda Archaona
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  

Jak膮 koncepcj臋 dru偶yny widzisz?
Oddzia艂 偶o艂nierzy jednej rasy
0%
 0%  [ 0 ]
Oddzia艂 偶o艂nierzy r贸偶nych ras
0%
 0%  [ 0 ]
Grupa cyrkowc贸w
33%
 33%  [ 2 ]
Grupa z艂odziei (banit贸w. 偶ebrak贸w.itp)
0%
 0%  [ 0 ]
Oddzia艂 poborcy podatkowego
0%
 0%  [ 0 ]
Orkiestra
16%
 16%  [ 1 ]
Grupa losowo zwi膮zanych przyjaci贸艂
50%
 50%  [ 3 ]
Kompania handlowa (sp贸艂ka)
0%
 0%  [ 0 ]
Nowicjusze jednego b贸stwa
0%
 0%  [ 0 ]
Inne... Podaj przyk艂ad w po艣cie
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich G硂s體 : 6

Autor Wiadomo舵
Rademenes
Basztowy
Basztowy

Do潮czy: 23 Gru 2011
Sk眃: Pu艂awy

PostWys砤ny: Sob Sty 28, 2012 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyst臋p T臋czowego Maestra sponsorowa艂a cyferka 8 na k100 i 2 Punkty Szcz臋艣cia Very Happy

呕eby nie powodowa膰 przestoj贸w, pozwol臋 sobie mniej istotne rzuty wykonywa膰 samemu, chyba, 偶e uwa偶acie, 偶e narusza to autonomi臋 Waszych postaci - wtedy b臋d臋 Wam wysy艂a艂 PW (ale b臋dzie troch臋 wolniej).

Propozycje wydania punkt贸w Szcz臋艣cia b臋d膮 zawsze na PW.

Martin: w pokoju, do kt贸rego wszed艂 Basilio, znajduje si臋 wiele rzeczy. Opis dotyczy tego, co zobaczy艂, b臋d膮c w 艣rodku. Od niego zale偶y, czy przeszuka miejsce dok艂adniej (wtedy napisz臋 list臋 rzeczy w pokoju) i czy co艣 zarekwiruje. Je偶eli zdecydujesz, 偶e przeszukuje, wykonaj, prosz臋, trzy rzuty k100 na programie, kt贸ry Wam poda艂em, lub na Kostnicy (wr贸ci艂a), albo daj zna膰 na PW, 偶e zostawiasz to mnie

Black - wykonaj 3 rzuty na k100 (programy jw.) albo daj zna膰 na PW, 偶e zostawiasz to mnie.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Jaracz
Markgraf
Markgraf

Do潮czy: 29 Cze 2005
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Sob Sty 28, 2012 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam za przest贸j z mojej strony. ACTA, robota i takie tam. Ju偶 si臋 zabieram do czytania i pisania. Swoj膮 drog膮 to nie podzielam opinii Warm艂otka - tak skomplikowan膮 fabu艂臋 (przynajmniej jak si臋 na razie wydaje) popieram i podpisuj臋 si臋 pod ni膮 wszystkimi ko艅czynami. Ju偶 dawno nie gra艂em w porz膮dne 艣ledztwo Smile

Je偶eli jako艣 si臋 b臋d臋 w przysz艂o艣ci oci膮ga艂 to oczywi艣cie nie b臋d臋 mia艂 pretensji je艣li odpis p贸jdzie tylko dla reszty graczy (czemu mia艂bym mie膰? Smile )
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Rademenes
Basztowy
Basztowy

PostWys砤ny: Wto Sty 31, 2012 09:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martin 20PD za diario:)
Powr髏 do g髍y
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

Do潮czy: 18 Sty 2005
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Wto Sty 31, 2012 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Mnie dzi艣 czara goryczy si臋 przela艂a. Znowu pomin膮艂e艣 deklaracje akcji mojej postaci. Mo偶e specjalnie, mo偶e nie. Nie wiem. Faktem jest to ,偶e pomin膮艂e艣. Ja to odczuwam jako brak kontroli nad w艂asn膮 postaci膮. A nie jest ani pod wp艂ywem czaru ani nie jest op臋tana ani nie ma chor贸b psychicznych czy fizycznych pt schizofrenia czy zaniki pami臋ci. To ,偶e pomijasz u mnie jako posta膰 to co "olewasz" fabulernie sobie wyja艣nili艣my. Ale absolutnie nie robi si臋 tak jako MG. Tym bardziej, 偶e chcesz prowadzi膰 zagadki kryminalne. Mnie m臋czy sprawdzanie kilku moich post贸w z rz臋du 偶eby mie膰 pewno艣膰 i偶 ka偶da akcja i pytania zosta艂y uwzgl臋dnione. Rozumiem odpowied藕 w po艣cie albo chocia偶 na gg : jako posta膰 nie mo偶esz , tego zrobi膰 bo, ta akcje jest niemo偶liwa... nie uzyska艂a艣 odpowiedzi na pytanie. To s膮 przyk艂ady przekazania jak wygl膮da sytuacja. W postach pisa艂em na przyk艂ad: Czekam na odpowiedz , czytam pergaminy, itd. Nie napisa艂e艣 nic na temat tych akcji pchaj膮c moj膮 posta膰 dalej. Ja nie b臋d臋 si臋 domy艣la艂 co si臋 sta艂o bo to nie jest granie. Drobne b艂臋dy zdarzaj膮 si臋 ka偶demu ale je艣li to jest nieprzerwanie pomimo wskaz贸wek to mam prawo s膮dzi膰, 偶e robisz to specjalnie. Gdyby艣 opisywa艂, 偶e wszystko wychodzi negatywnie to jeszcze zrozumiem. Ale ty nie opisujesz tylko pomijasz. Rozumiem ,偶e jak gracz czego艣 nie deklaruje to tego nie ma. Ja jako gracz deklaruje akcje mojej postaci a i tak tego nie ma. Dlaczego? Pisz臋 to informacyjnie. 呕eby艣 wiedzia艂 ,偶e zamiast mie膰 przyjemno艣ci z gry mam przede wszystkim w膮tpliwo艣ci czy ja prowadze swoj膮 posta膰. Uwa偶am ,偶e jak na kogo艣 z takim starzem warhamerowym jak poda艂e艣 opisywanie dzia艂a艅 postaci i wynik贸w sytuacji jest dla ciebie bardzo proste. Wnioski niech wszyscy sami wysnuj膮. To wszystko. Do czasu...(poprawi艂em liter贸wki)

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus

Ostatnio zmieniony przez Blackswordsman dnia Wto Sty 31, 2012 16:50, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Martin von Carstein
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku

Do潮czy: 11 Cze 2010

PostWys砤ny: Wto Sty 31, 2012 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzi臋kuj臋 za te 20 pd. Wink Mi tylko troch臋 uprzykrzy艂o to, i偶 nie zamkn膮艂e艣 drzwi za mnie. Przeszukiwanie jest zgodne (w mym przypadku) z umow膮 "szcz臋艣cia" wi臋c ok. O takie wa偶ne, bo to istotnie jest do艣膰 wa偶ne posuni臋cie 艣mia艂o si臋 mnie pytaj na PW lub gg: 13197932.
Rademenes
Basztowy
Basztowy

PostWys砤ny: Wto Sty 31, 2012 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Black
Nie robi臋 tego specjalnie. By膰 mo偶e faktycznie jest tak, 偶e jestem zbyt autorytarny wobec graczy albo za ma艂o szczeg贸艂owy. Przykro mi, 偶e psuj臋 Ci przyjemno艣膰 z grania. Ka偶dy odpis pisz臋 w Wordzie i por贸wnuj臋 z zapisami na forum, zanim go wy艣l臋 (pierwsze posty pisa艂em na 偶ywo, ale to si臋 nie sprawdza艂o). Chcia艂bym Ci wyja艣ni膰, co si臋 dzieje ale sam jeszcze nie doszed艂em, gdzie pope艂niam b艂膮d i co to za b艂膮d.

Martin
Je偶eli b臋d膮 nie艣cis艂o艣ci z mojego opisu, interpretuj臋 je na korzy艣膰 gracza. Tzn. brak opisu staniu drzwi kiedy jest on istotny = uznanie, 偶e by艂y zamkni臋te. Dzi臋ki za uwag臋.
Powr髏 do g髍y
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWys砤ny: Wto Sty 31, 2012 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zak艂adaj膮c ,偶e nie robisz tego specjalnie ale tylko zak艂adaj膮c (bez obrazy) ale albo jeste艣 艣lepy albo nie umiesz czyta膰, masz jak膮艣 chorob臋 lub podczas pisania post贸w jeste艣 pod wp艂ywem jakich艣 substancji chemicznych. Wszystkie inne mo偶liwo艣ci wskazuj膮 na twoje zamierzone dzia艂anie.
JA pisz臋 na 偶ywo dlatego jest tyle liter贸wek. Czasem pomine co艣 w opisie na forum dla przyspieszenia akcji ale zawsze jest to natychmiast wyja艣nione chocia偶by na gg i nie ma to 偶adnego wp艂ywu na fabu艂臋 a ja odnosze wra偶enie jakby艣 celowo mi utrudnia艂 pomijaj膮c , przemilczaj膮c i pchaj膮c postacie na si艂臋 do przodu lub traktuj膮c nasze postacie jak idiot贸w. Dodam jeszcze jedno. Jak cz臋sto zagl膮dasz do kart postaci graczy i co o nich wiesz??
Cytat:
... Niech ten treser powie co ma powiedzie膰 a potem zabior臋 psa do mojej komnaty. Musz臋 zrobi膰 kilka rzeczy.>

Elise urodzi艂a si臋 w Wolfenburgu, ponad po艂owe 偶ycia sp臋dzi艂a w Wolfenburgu a ty mi piszesz ,偶e nie ma swojej komnaty. To gdzie mieszka艂a ,w kana艂ach?? Gdzie jest jej rodzinny dom mo偶e W Naggaroth?? Albo na P贸艂nocnym Biegunie tu偶 pod Spacz Portalem??Oczywi艣cie 偶e nie mieszka艂a w koszarach. 呕adna kobieta nie mo偶e mieszka膰 w koszarach ale ma dom rodzinny w Wolfenburgu.

To potwierdza za艂o偶enie ,偶e nie interesujesz si臋 postaciami graczy tylko skupi艂e艣 si臋 wy艂膮cznie na przygotowanym scenariuszu. Prowadzenie sesji nie polega na czytaniu scenariusza "na g艂os". Trzy razy zwaraca艂em ci uwag臋 na historie mojej postaci kt贸r膮 jak si臋 zarzeka艂e艣 przeczyta艂e艣. To dlaczego nic o postaci nie wiesz????

MG tu i tam ^^
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Rademenes
Basztowy
Basztowy

PostWys砤ny: Wto Sty 31, 2012 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Black

edytuj臋

1. Nie jestem MG z wieloletnim do艣wiadczeniem w pbf
2. Nie jestem geniuszem, kt贸ry po jednym b艂臋dzie nie pope艂nia pomy艂ek. Jestem zwyk艂ym cz艂owiekiem.
3. Na Twoim miejscu te偶 bym si臋 wzburzy艂.
4. Mam astygmatyzm, problemy z pisaniem i bior臋 antybiotyk. Niez艂y z Ciebie psycholog:D
Powr髏 do g髍y
Rademenes
Basztowy
Basztowy

PostWys砤ny: Pon Lut 06, 2012 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety z powodu nowych obowi膮zk贸w w pracy nie jestem w stanie dalej prowadzi膰 sesji. Dzi臋kuj臋 za wsp贸ln膮 gr臋 i przepraszam
Powr髏 do g髍y
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWys砤ny: Pon Lut 06, 2012 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to znaczy nie jeste艣 w stanie?? R膮czki obcieli sekatorem czy wyd艂ubali oczka?? Nie dasz razy co drugi dzie艅 to odpisuj raz na tydzie艅. W艂a艣nie chcesz zabi膰 sesje i powa偶nie zdenerwowa膰 conajmniej cztery osoby zainteresowane t膮 sesj膮. Za trudna fabu艂a? Wyrzu膰 po艂owe zawi艂o艣ci. u艂atwisz sobie i nam. Brak czasu?? Nie mo偶liwe. Na posta na tydzie艅 ka偶dy znajdzie chwile je艣li chce. Brak dost臋pu do netu rozumiem bo listownie post贸w nie wy艣lesz ale i to mo偶na obej艣膰 skoro masz warm艂otka blisko. Napisz lepiej: Pier..e, nie chce mi sie i dlatego spie..m z t膮d bo nowe obowi膮zki do mnie nie przemawiaj膮. Nikt nie pracuje 24h.

MG tu i tam ^^
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Martin von Carstein
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku

Do潮czy: 11 Cze 2010

PostWys砤ny: Pon Lut 06, 2012 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pragn臋 si臋 ustosunkowa膰 do zaistnia艂ej sytuacji.

Rzadziej, ale nieustannie.
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik

Do潮czy: 31 Paz 2010

PostWys砤ny: Pon Lut 06, 2012 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma kurde zmi艂uj.

Ethereal
Landgraf
Landgraf

Do潮czy: 22 Lip 2005
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Pia Kwi 13, 2012 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sesja uznana za zamkni臋t膮. Pow贸d: decyzja MG.

Nast膮pi przeniesienie jej do Archiwum.
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Gwiazda Archaona Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach