Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Cmentarz
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 46, 47, 48

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Altdorf 2502
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Jaracz
Markgraf
Markgraf

Do潮czy: 29 Cze 2005
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Sro Kwi 20, 2011 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To szale艅stwo.

Podnosz臋 ostro偶nie pierwsze lepsze narz臋dzie tortur. Byleby by艂o ostre i por臋czne. N贸偶, hak... cokolwiek co ujm臋 jedn膮 d艂oni膮. Nast臋pnie szybkim krokiem podchodz臋 do krasnoluda i kopniakiem uderzam w top贸r, aby wytr膮ci膰 mu go z r臋ki. Od razu podsuwam swoj膮 bro艅 pod jego gard艂o...

Nie s膮dz臋 偶ebym potrafi艂 go zabi膰. Nie jestem rze藕nikiem, ale mo偶e si臋 nabierze na blef. Niezwyk艂y, czy nie. Ko艅czy mi si臋 czas, a bez budzenia go, nie odbior臋 klucza. Wi臋c czemu nie skr贸ci膰 podchod贸w do niezb臋dnego minimum?
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

Do潮czy: 18 Sty 2005
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Czw Kwi 28, 2011 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Jonas rozejrza艂臋艣 si臋 za jak膮s por臋czn膮 broni膮 i wybra艂es jeden z hak贸w wisz膮cych na 艂a艅cuchach. Jest stary i zardzewia艂y ale nadal mo偶na nim powa偶nie zrani膰. Uj膮艂臋艣 go pewnie i ruszy艂e艣 do krasnoluda. Wymierzy艂e艣 solidny kopniak w bro艅 krasnoluda aby mu j膮 wytr膮ci膰 i...>

<Znieruchomia艂e艣 na chwil臋 kiedy twoja noga przesz艂a przez top贸r jak przez chmur臋 kurzu. Krasnolud obudzi艂 si臋. Pr贸bowa艂e艣 go jeszcze podej艣膰 ale by艂o za p贸藕no. Swoj膮 grub膮 zimn膮 艂ap膮 chwyci艂 ci臋 za rami臋 i wykr臋ci艂 je a偶 j臋kn膮艂e艣 z b贸lu kl臋kaj膮c na pod艂odze. Krasnolud warkn膮艂 a potem zacz膮艂 si臋 艣mia膰, nie ,on dosta艂 ataku 艣miechu. To nie jest zwyk艂y krasnolud. Podobnie jak reszta dziwade艂 tutaj i on wydaje si臋 by膰 martwy...>

-Buhahahahahaha , hahaha ,hehehehehehe . I co my tu mamy....

<Szarostalowe zimne oczy ogl膮daj膮 sobie ciebie.>

-Chcia艂e艣 ptaszku wyj艣膰 co?? Bez klucza nie da rady. A skoro ju偶 mnie obudzi艂e艣 zabawimy si臋 troch臋.. Co powiesz na 艂amanie ko艂em na pocz膮tek.... heheheheh, hahahahaha...

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf

PostWys砤ny: Sro Maj 11, 2011 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na twarzy wykwit艂 grymas b贸lu.

- A mo偶e po prostu daj mi klucz i si臋 rozejdziemy w pokoju?

Gor膮czkowo my艣l臋 jak wydosta膰 si臋 z tej sytuacji. Z jedn膮 r臋k膮 uwi臋zion膮 w u艣cisku ci臋偶ko o magiczne sztuczki.

- Powiem ci wszystko co chcesz wiedzie膰. Tylko nie 艂am ko艂em i mnie wypu艣膰!
Powr髏 do g髍y
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWys砤ny: Sob Cze 11, 2011 00:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Krasnolud u艣miechn膮艂 si臋 podle 艣ciskaj膮c Ci臋 mocniej.>

-Widzisz ja nie 偶yj臋 a ty jeszcze 偶yjesz i to jest bardzo nie wporz膮dku. Dlatego zabij臋 Ciebie i b臋d臋 mia艂 z tego du偶o przyjemno艣ci. Jak zawsze kiedy kto艣 mnie odwiedza. Tak膮 mam prac臋... Jestem katem.

-Auu..to bola艂o.

<Krasnolud pu艣ci艂 ci臋 na chwil臋 i odmachn膮艂 si臋 toporem w ty艂 na odlew.>

-Ty ma艂a gnido. Jak 艣miesz mnie atakowa膰. Wy艣le cie za to do czelu艣ci...

<Przed oczami b艂ysn膮艂 ci jaki艣 kszta艂t a w r臋ce poczu艂e艣 co艣 zimnego.>

-Oddaj to lodowatej pani i pytaj o krasnoluda w magazynie. Tylko z ich pomoc膮 mo偶esz wyj艣膰. Zatrzymam go jak d艂ugo b臋d臋 m贸g艂... Pr臋dko uciekaj..

MG tu i tam ^^
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Jaracz
Markgraf
Markgraf

PostWys砤ny: Czw Cze 23, 2011 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez zadawania zb臋dnych pyta艅 zrywam si臋 i rzucam do ucieczki. Uwa偶am na krasnoluda 偶eby mi nie zaczepi艂 toporem o 偶ebra. Ruszam drog膮 powrotn膮, tam gdzie spotka艂em dwukrotnie t膮 dziwn膮 kobiet臋, kt贸ra...

... nie chc臋 tego pami臋ta膰. Po prostu tam biegn臋. Jednak tam gdzie spotka艂em 偶膮dnego z艂ota ch艂opaka przystaj膮 i nas艂uchuj臋. Je艣li nie wykryj臋 偶adnego niebezpiecze艅stwa ruszam.
Powr髏 do g髍y
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWys砤ny: Pon Cze 27, 2011 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Jonas rzuci艂臋艣 si臋 do ucieczki zostawiaj膮c za sob膮 oba duchy. Kiedy dopad艂e艣 ciemnej sali gdzie spotka艂e艣 ch艂opaka zatrzyma艂e艣 si臋. Rozejrza艂臋艣 po ciemnej ,pustej komnacie po czym ruszy艂e艣 biegiem dalej. Schody, schody , schody... W ko艅cu znalaz艂臋艣 si臋 tam gdzie zacz膮艂e艣 swoj膮 w臋dr贸wk臋 po tym przekl臋tym miejscu. Przed tob膮 stoi posta膰 kobiety. Odziana w jakie艣 palto i suknie podr贸偶n膮 z zamierzch艂ych czas贸w. Ma blad膮 sk贸r臋 a jej oczy s膮 bez wyrazu, puste jak oczy lalki. Patrzy si臋 w twoim kierunku i tym razem jeste艣 pewien, 偶e Ci臋 widzi. Min膮艂 u艂amek sekundy. Stoi przy Tobie bardzo blisko... Wasze cia艂a prawie si臋 stykaj膮. Bia艂e jak 艣nieg w艂osy zas艂aniaj膮ce jej ramiona niemal偶e 艂askocz膮 Ci臋 po twarzy... Niebieskie oczy niczym zamarzni臋ty ocean na moment jakby b艂ysn臋艂y, na u艂amek sekundy dotar艂y do Ciebie 艣wiadomie. B艂yskawiczny ruch d艂oni, a potem nienaturalnie wolny. Bladobia艂a sk贸ra, cienkie, d艂ugie palce z przyci臋tymi paznokciami. Kobieta przesun臋艂a d艂o艅 w twoim kierunku. Nie wiesz kiedy jej stopa dotkn臋艂a twojej ale przez to przymarz艂e艣 do pod艂ogi. Lodowate oczy rozb艂ys艂y a zimna twarz zda艂a si臋 mie膰 wyra藕nie wymalowan膮 ch臋膰 mordu.>

MG tu i tam ^^
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Jaracz
Markgraf
Markgraf

PostWys砤ny: Wto Cze 28, 2011 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wszystkich bog贸w... wszyscy chc膮 kogo艣 zabi膰. Czemu zawsze to ja mam by膰 ofiar膮? Jak tylko si臋 st膮d wydostan臋, nekromanta b臋dzie cierpia艂... oj b臋dzie. Nie jestem m艣ciwym cz艂owiekiem, ale zakuj臋 go w metalowe buty i postawi臋 w ognisku.

Staj膮c przed kobiet膮 dopiero teraz opuszczam wzrok na d贸艂 zerkaj膮c, na to co ja w zasadzie jej przynios艂em. Nie s膮dz臋, 偶ebym zostawi艂 sobie jakie艣 wyj艣cie, wi臋c po prostu otwieram ku niej d艂onie, aby zabra艂a ten... przedmiot.
Powr髏 do g髍y
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWys砤ny: Sro Wrz 07, 2011 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Jonas>
<Lodowata kobieta 艂apczywie pochwyci艂a ma艂y posrebrzany medalion kryj膮cy w sobie jaki艣 wizerunek. Odwr贸ci艂a si臋 do ciebie plecami z pogard膮 i dokona艂a ogl臋dzin przedmiotu ,kt贸ry jej przynios艂e艣. Nog臋 nadal mia艂e艣 przymarzni臋t膮 do pod艂o偶a. Czekaj膮c na sw贸j los trz臋s艂e艣 si臋 z zimna. Po chwili kobieta odwr贸ci艂a si臋 twarz膮 do ciebie. Medalion spoczywa艂 ju偶 na jej szyi. Jej lodowate oczy spojrza艂y na Ciebie a spojrzenie zdawa艂o si臋 trzeszcze膰 niczym przemarzni臋ty 艣nieg po kt贸rym st膮pa podr贸偶nik. Jej delikatna d艂o艅 zbi偶y艂a si臋 do twojej twarzy muskaj膮c paznokciami twoj膮 zdr臋twia艂膮 sk贸r臋. Posta膰 zbli偶y艂膮 si臋 ku tobie jak do poca艂unku. Niepokoj膮co ma艂a odleg艂o艣膰 waszych ust , nos贸w i oczu przyprawi艂a Ci臋 o dodatkowe dreszcze. Poczu艂e艣 mro藕ne powietrze ,znacznie zimniejsze ni偶 to kt贸re maj膮 zim膮 w Kislevie. Szum wiatru przypominaj膮cego burze piaskow膮 na pustyni u艂o偶y艂 si臋 w s艂owa przenikaj膮ce twoje cia艂o:>

-Sk膮d..to...wzi膮艂e艣...

MG tu i tam ^^
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Jaracz
Markgraf
Markgraf

PostWys砤ny: Nie Wrz 11, 2011 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mrugam kilkukrotnie i przewracam oczami, 偶eby mi przypadkiem nie zamarz艂y. Gdy otwieram usta staram si臋 nie szcz臋ka膰 zanadto z臋bami.

- Ten... no... tego... prezent. Dosta艂em...

U艣miecham si臋 szeroko i niewinnie. W gruncie rzeczy m贸wi臋 prawd臋. Nie mam poj臋cia kto, ani co mi da艂. Wa偶ne jest tylko jedno. Zadowoli膰 t膮 zimn膮... ekhm... pani膮 i wyj艣膰 z tego przekl臋tego miejsca. Wtedy za艣 utn臋 sobie pogaw臋dk臋 z tym nekromant膮. D艂uuug膮 i bardzo obfit膮 w b贸l... jego b贸l... pogaw臋dk臋. B臋d臋 mu opowiada艂 jak mi艂o sp臋dzi艂em tu czas, przebijaj膮c mu... hmmm w zasadzie nie znam si臋 na torturach. C贸偶. B臋d臋 improwizowa艂.
Powr髏 do g髍y
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWys砤ny: Pon Wrz 19, 2011 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Szumi膮cy g艂os odezwa艂 si臋 ponownie. Tym razem us艂ysza艂e艣 wyra藕ne jednoznaczny rozkaz.>

-Jak si臋 nazywa i kim jest ten ,kt贸ry ci to da艂? Prowad藕 mnie do niego, a twoja dusza mo偶e opu艣ci to miejsce.

<Kobieta chuchn臋艂a na ciebie a jej oddech zda艂 si臋 gor膮cym wiatrem po艂udniowych pla偶 Estalii. L贸d stopnia艂 a tobie samemu zrobi艂o si臋 przyjemnie ciep艂o. Dygota艂e艣 jeszcze przez chwil臋 ,po czym naprawd臋 poczu艂e艣 si臋 jak w ciep艂ych krajach. Jednak twoja rado艣膰 szybko zamieni艂a si臋 w niepok贸j kiedy "kobieta zjawa" pochwyci艂a twoje lewe rami臋 w eteryczne kajdany.>

-Jestem gotowa...Ruszajmy...

<Jak d艂ugo jeszcze to potrwa? Czy w og贸le masz szans臋 si臋 st膮d wydosta膰? >

MG tu i tam ^^
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Altdorf 2502 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 46, 47, 48
Strona 48 z 48

Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach