Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Akt I
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 26, 27, 28  Nast阷ny
 
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Sylvania - Ziemia Przekl臋tych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Sro Cze 01, 2011 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- No to mamy problem...

Morderstwo i porwanie, do tego porachunki plus inne problemy z prawem, z艂odzieje trup贸w, porywacze dzieci... no no to miast schodzi na psy... w w艂a艣ciwie to nawet osi膮ga poziom chlewa.

W takich warunkach lepiej si臋 nie wychyla膰, skoro mam jednego na oku znajdzie si臋 i kolejny, byle tylko ich nie zgubi膰.

Popijam wino i rozsiadam si臋 wygodniej, si臋gam przy okazji po fajk臋 i tyto艅. Poczekajmy jak si臋 sytuacja rozwinie a mo偶e i tutaj znajdzie si臋 robota dla mnie.
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik


Do潮czy: 31 Paz 2010
Posty: 1246

PostWys砤ny: Pia Cze 03, 2011 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Bardzo 艣mieszne - rzek艂em ponuro - Mo偶e niech lepiej wejdzie teraz... przynajmniej b臋dzie co艣 m臋skiego do poogl膮dania, a nie trzech chudych jak szczypiory cz艂ek贸w.

Przebieram si臋. Tak. To by艂a dziwna noc. Widzieli艣my jak膮艣 retrospecj臋, nasz towarzysz obudzi艂 si臋 z wrzaskiem... czemu w sumie si臋 nie dziwi臋 bo bezczelnie nabija艂 si臋 ze zmar艂ego.

Ehhh... Potrzebny mi posi艂ek. Dzie艅 zapowiada si臋 艂adnie... oby by艂 taki a偶 do wieczora.
_________________
Przyjaciel czy wr贸g? - Rhunar Ragnison, Magnus Regenbogen
Lily et Pique - Gundrik Grundisonn
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Sob Cze 04, 2011 00:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowe zdarzenie mnie ju偶 nawet nie zaskoczy艂o. Dziwne rzeczy jakie przytrafiaj膮 si臋 nam w tej karczmie s膮 ju偶... rutyn膮. Ciesz臋 si臋, 偶e nie jestem jedyn膮 osob膮, kt贸ra w zasadzie nie zwr贸ci艂a na to uwagi.

- Masz racj臋, mo偶e to znak.. 偶e czas na jak膮艣 rozrywk臋? - pytam zadziornie. Spogl膮dam w stron臋 nachodz膮cej pokoj贸wki, mo偶e ma co艣 ciekawego do przekazania.

Fascynuj膮ce, 偶e pomimo stanu klerykalnego nadal wszyscy maj膮 ochot臋 ujrze膰 zgrabn膮 dziewuszk臋...
_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
pawelczas
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 15 Cze 2009
Posty: 326
Sk眃: si臋 wzi膮艂 Alice Cooper?

PostWys砤ny: Sob Cze 04, 2011 10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otrz膮sn膮艂em si臋 z szoku. Wygl膮da na to, 偶e ju偶 sama imaginacja tworzy obrazy, kt贸re pragn膮 wywo艂a膰 w moim umy艣le szale艅stwo, a przede wszystkim za艣lepienie, kt贸re pozwala wierzy膰, 偶e co艣 pragnie mnie zabi膰. Do艣膰 艣mieszne, nie mniej mo偶e pod艣wiadomo艣膰 m贸wi mi wci膮偶, 偶e to miejsce ma w og贸le co艣 takiego robi膰. Poza tym- z tym krzykiem to ju偶 by艂a chyba przesada...

Zacz膮艂em si臋 ubiera膰, ocieraj膮c pot z czo艂a, skierowa艂em si臋 do swoich towarzyszy, staraj膮c si臋 rusza膰 do艣膰 normalnie:

- Witam panowie. A i jednocze艣nie przepraszam za moj膮 pod艣wiadomo艣膰, kt贸ra wykreowa艂a obraz jakiego艣 mordercy. Patrz膮c na to przez pryzmat tego miejsca- nie dziwi mnie to, 偶e to si臋 sta艂o. Niestety- najpierw rekcja, a potem przychodzi logika w kwestii tego, i偶 to by艂 tylko koszmar. A istot臋 sn贸w winien zna膰 obecny tutaj Molden.

Gdy ju偶 si臋 ubra艂em(w tym od razu miecz na plecy narzuci艂em), przeci膮gn膮艂em si臋:

- Hm... 艣niadanie.

_________________
Manfred, Rycerz P艂on膮cego S艂o艅ca- Wichry P贸艂nocy
Robert, B艂臋dny Rycerz z Bretoni- Miasto
Lafel, 艁owca-Zwiadowca- Sylvania
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Pon Cze 06, 2011 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bohard
Wszed艂e艣 do karczmy. Gospodarz troszk臋 zdziwi艂 si臋 na Tw贸j widok, bowiem okaza艂o si臋 偶e Axel opu艣ci艂 przybytek w 艣rodku nocy i jeszcze nie wr贸ci艂. W twoim pokoju znalaz艂e艣 wszystkie rzeczy, kt贸re tam pozostawi艂e艣. Rzeczy Axela, a przynajmniej te najwa偶niejsze znikn臋艂y. Pok贸j Ursuli jak zauwa偶y艂e艣 zosta艂 przeszukany i sprawdzony wcze艣niej – zapewne tw贸j brat mia艂 w tym udzia艂.

Czy偶by ruszy艂 za Tob膮? Je艣li tak, to gdzie on teraz jest? A mo偶e bestia go dorwa艂a ?

Nie umiesz odpowiedzie膰 na te pytania. Wzi膮艂e艣 pieni膮dze i zszed艂e艣 na d贸艂. Zam贸wi艂e艣 straw臋 i wino. W brzuchu Ci do艣膰 burczy wi臋c z rado艣ci膮 przyj膮艂e艣 talerz z jajecznic膮 i chrupi膮cym ciep艂ym chlebem. Karczmarz nie za bardzo mia艂 czas na rozmowy z Tob膮 bo ja zorientowa艂e艣 si臋 kto艣 bardzo wa偶ny i zacny znikn膮艂. Rozgl膮da艂e艣 si臋 po karczmie i zauwa偶y艂e艣 tylko zakonnika i jakiego艣 jegomo艣cia, chyba widzia艂e艣 go poprzedniej nocy. M臋偶czyzna stara si臋 nie rzuca膰 w oczy, siedzi spokojnie i popija wino.

Garrick
Widzisz 偶e karczmarz uda艂 si臋 z kobiet膮 a po chwili wr贸ci艂 z艂y i czerwony jak burak. Dostrzeg艂e艣 tak偶e Boharda, kt贸ry zam贸wi艂 straw臋 i popad艂 w zadum臋. Wida膰 co go trawi i trapi.


Molden / Eban / Dumni / Otto
Drzwi otworzy艂a kelnerka, kt贸ra przynios艂a straw臋 dla ca艂ej waszej czw贸rki. Gdy wychodzi艂a rzek艂a:

- Mistrzu Molden, ojciec Bruno pragn膮艂 poinformowa膰 was i偶 czeka na dole. Ma nadziej臋 偶e do艂膮czycie do niego do艣膰 szybko.

Zjedli艣cie i oporz膮dzili艣cie si臋. w ko艅cu zeszli艣cie na d贸艂. Widzicie zakonnika, i dw贸ch go艣ci kt贸rzy byli tutaj wczorajszego wieczoru. Zakonnik was przywita艂, i nala艂 ka偶demu z was wina do kubka. Mogli艣cie si臋 zorientowa膰 偶e co艣 si臋 sta艂o, bowiem karczmarz 艂oi艂 s艂ownie swoje pracownice i gor膮czkowa艂 si臋 strasznie. Zakonnik jednak wida膰 mia艂 powa偶niejszy problem bowiem rzek艂 od razu:

- Dzisiejszej nocy zn贸w kto艣 sprofanowa艂 groby. Zw艂oki s膮 powyjmowane z grob贸w a ko艣ci porozrzucane w nie艂adzie. Je偶eli jeste艣cie gotowi ch臋tnie zaprowadz臋 was na miejsce. Przy okazji b臋dziecie mogli zadawa膰 mi pytania, na kt贸re ch臋tnie odpowiem.



Wszyscy w karczmie
Siedzieli艣cie tak rozmawiaj膮c, spo偶ywaj膮c posi艂ek gdy karczmarz nie wytrzyma艂 i krzykn膮艂 do jednej ze swoich s艂u偶ek. Wida膰 po nim by艂o, 偶e by艂 ca艂y czerwony ze z艂o艣ci. D艂onie mu si臋 trz臋s艂y a cia艂o dygota艂o z w艣ciek艂o艣ci.

- Anno, udasz si臋 do Leichberg do Hrabiego. Tak dobrze s艂ysza艂a艣 do Hrabiego, ma tu si臋 zjawi膰 z sier偶antem Halenem. Powiesz mu, 偶e to bardzo pilne.

Po tych s艂owach karczmarz nala艂 sobie jakiego艣 mocnego trunku i opr贸偶ni艂 szklanic臋 jednym haustem. Anna wybieg艂a z karczmy w po艣piechu, bo nawet fartucha nie zdj臋艂a.

Axel
Niestety nie uda艂o si臋 zabra膰 rzeczy p艂ywaczkom bowiem musia艂by艣 si臋 zdradzi膰 a tego nie chcia艂e艣. Przygl膮da艂e艣 si臋 tak d艂ugo lecz dostrzeg艂e艣 tylko twarz jednej z nich. Mia艂a pi臋kne czarne oczy, pe艂ne usta i m艂od膮 cer臋. Drugiej kobiety twarz pozostaje dla Ciebie nie odgadniona, bowiem jej w艂osy idealnie zakrywaj膮 jej lico. Musia艂by艣 si臋 zdradzi膰 by m贸c je dostrzec lepiej. Im d艂u偶ej tam stoisz tym wi臋ksz膮 ochot臋 masz by do艂膮czy膰 ale to normalne w ko艅cu … jeste艣 m臋偶czyzn膮 a to dwie pi臋kne kobiety.


Gerhard
Kobieta spojrza艂a na Ciebie zdziwiona, dotkn臋艂a Twojej r臋ki i wsta艂a. Odpi臋艂a jaki艣 guzik i jej suknia opad艂a na ziemi臋. Patrzysz w szoku na jej smuk艂e i j臋drne cia艂o. Piersi okr膮g艂e i stercz膮ce sutki. Delikatne w艂oski nad wzg贸rkiem 艂onowym przyku艂y twoj膮 uwag臋. By艂a pi臋kna, prawie idealna. Odwr贸ci艂a si臋 jednak smutnie i rzek艂a:

- Rozumiem, nie podobam Ci si臋. Nie b臋d臋 Ci臋 zatrzymywa膰
– us艂ysza艂e艣 szloch

- Tak zostaw kobiet臋, kt贸ra Ci臋 uratowa艂a i otworzy艂a przed Tob膮
- tak teraz s艂yszysz szloch..
Chyba j膮 zrani艂e艣. No 艂adnie. A ty ca艂y czujesz si臋 podniecony...

_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pon Cze 06, 2011 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Raz si臋 偶yje. Zmierzam do miejsca gdzie znajduje si臋 odzienie obu kobiet. Trzymam si臋 jak najd艂u偶ej w ukryciu. Kiedy ju偶 nie b臋dzie si臋 jak kry膰 wychodz臋 bezceremonialnie jakbym nie wiedzia艂 ,偶e kto艣 tutaj jest. Udaje wielce zaskoczonego widokiem kobiet ,mimo to spokojnie siadam sobie gdzie艣 blisko ich ubra艅. Chc臋 dok艂adnie widzie膰 obie kobiety. >

-Dzie艅 dobry.. Pi臋kny dzie艅 na k膮piel ,nieprawda偶. Mam nadziej臋 ,偶e nie przeszkodzi艂em.

<U艣miecham si臋 serdecznie ale bacznie obserwuje obie kobiety. Jednocze艣nie staram si臋 wypatrze膰 czy nie maj膮 jakiej艣 broni lub innych podejrzanych przemiot贸w gdzie艣 mi臋dzy ubraniami. >

-Dwie pi臋kne kobiety same, daleko od miasta. Nie obawiacie si臋 niebezpiecze艅stw?

<Gdyby Bohard tu by艂 podzieliliby艣my si臋 po r贸wno. A tak trzeba by膰 ostro偶nym. Nawet je艣li to niewiasty, maj膮 przewag臋 liczebn膮. Mam nadziej臋,偶e to jakie艣 ch艂opskie panny a nie le艣ne czarownice. Pami臋tam jak raz jedna driada , swoja drog膮 przepi臋kne mia艂a cia艂o, rzuci艂a na nas kl膮twe za obozowanie w jej lesie. Oczywi艣cie ka偶dy szanuj膮cy si臋 zb贸j powie ,偶e las nale偶y do wszystkich. Ale ona uwa偶a艂a inaczej. Trzeba by艂o j膮 potem zabi膰. Szkoda, naprawd臋 by艂a pi臋kna. W razie niebezpiecze艅stwa bior臋 nogi za pas i pomykam w stron臋 mego ulubionego miasteczka.>
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk眃: Pu艂awy

PostWys砤ny: Pon Cze 06, 2011 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiaj膮c si臋 tak postanowi艂em nabra膰 tutaj troch臋 si艂 i zacz膮膰 poszukiwa膰 brata je偶eli nie zjawi si臋 tutaj do jutra rana.
Tylko jak? w kt贸r膮 stron臋 ruszy艂? co postanowi艂? mo偶emy si臋 min膮膰...eh kurwa...
Od razu lepiej mi si臋 zrobi艂o jak poczu艂em znajomy ci臋偶ar zbroi kolczej oraz moje dobrego miecza...
Oblizuje si臋 i posilam 艂apczywie gdy przynie艣li 偶arcie dawno nic z g臋bie nie mia艂em.
Nast臋pnie zakrapiam to solidn膮 porcj膮 piwa.Spogl膮dam przelotnie na kelnerk臋 po偶膮dliwie jednak nagle jaki艣 hamulec mnie powstrzyma艂...chyba mam uraz na jaki艣 czas do kobiet...

Je偶eli jest ranek, bior臋 konia i chc臋 w miar臋 nie oddalaj膮c si臋 zbytnio od miasta zwiedzi膰 trakty i wykorzystuj膮c moje umiejetno艣ci stara膰 si臋 ustali膰 gdzie m贸g艂 uda膰 si臋 brat.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wr贸g? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu==>Hektor Lombard, cz艂owiek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Pon Cze 06, 2011 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zjadanie zjad艂em mo偶liwe jak najszybciej. Lubi臋 punktualno艣膰, a wiem 偶e lubuj膮 si臋 w niej wszyscy - nawet sp贸藕nialscy.

Zapewne zareagowa艂bym 艂ypni臋ciem na demonstracj臋 skrajnego wkurwienia gospodarza, lecz podobnie jak ojciec Bruno, mam czym si臋 zaj膮膰.

- Smaczne winko - powiedzia艂em upijaj膮c 艂yczek. - Pomog臋. Tusz臋, 偶e moi towarzysze r贸wnie偶 zechc膮 wspom贸c nasz膮 spraw臋. Ojcze Bruno, to bystrzaki, a i na widok duszy lub trupa nie uciekn膮 z piskiem godnym dziewicy. O lotno艣ci ich umys艂贸w przekona艂em si臋 noc膮 zadaj膮c sobie na wzajem r贸偶norakie zagadki.

Czeka mnie spowied藕. U艣miecham si臋 w duszy.

A wino... Ka偶de wino jest dobre. Jak dla mnie.

- O ile dobrze pami臋tam z wyk艂ad贸w prawide艂 i kar to za profanacje miejsc poch贸wku nale偶y si臋 tuzin bat贸w plus dwa za ksi臋偶yce tak by uszkodzi膰 sk贸r臋. Nast臋pnie d艂onie s膮 odr膮bywane, ale skazany nie mo偶e zako艅czy膰 swej marnej egzystencji. Ma zrozumie膰 b艂膮d - mrucza艂em zwieszaj膮c g艂ow臋 do do艂u. - Ach, czy rany maj膮 by膰 tak偶e potraktowane sol膮? Niech偶e kto艣 rozwieje me w膮tpliwo艣ci o ile na prawach si臋 zna.

Sprawa Molden. My艣l ju偶 o sprawie.

- My艣l臋, 偶e mo偶emy rusza膰.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik


Do潮czy: 31 Paz 2010
Posty: 1246

PostWys砤ny: Wto Cze 07, 2011 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po zjedzeniu i wszystkich porannych czynno艣ciach, naci膮gam na g艂ow臋 kaptur.
Kiedy zasiadamy przy stole najpierw patrz臋 z pe艂nym niezrozumienia spojrzeniem na wino, a potem na zakonnika, a potem zn贸w na wino i zn贸w na zakonnika. W moich oczach wida膰 dezaprobat臋. Kurwa! Winem krasnoluda cz臋stowa膰!?

- Moim obowi膮zkiem jako s艂ugi Gazula jest pomaga膰 naszym przyjacio艂om morrytom i t臋pi膰 tego typu praktyki. Gdyby dopu艣ci艂 si臋 ich krasnolud. Zosta艂by os膮dzony i najpewniej zosta艂by Zab贸jc膮 Trolli. Gdyby to by艂 cz艂owiek... my艣l臋 偶e nie chcieliby艣cie zna膰 jego losu.

Zastanawia mnie ta sprawa. Mo偶e uda mi si臋 wytropi膰 nekromant臋? Chocia偶 oni nie wykopuj膮 zw艂ok, tylko ka偶膮 im wychodzi膰 samym. Albo... ach niewa偶ne teraz. Jest co艣 czym mog臋 si臋 zwyczajnie w ko艅cu zaj膮膰.
_________________
Przyjaciel czy wr贸g? - Rhunar Ragnison, Magnus Regenbogen
Lily et Pique - Gundrik Grundisonn
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Wto Cze 07, 2011 15:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i si臋 zacznie... posiedzimy troch臋 w tej karczmie jak nas stra偶 zacznie przepytywa膰 i sprawdza膰 艣lady... tymczasem mog臋 si臋 czym艣 zaj膮膰.

Je艣li Bohard dalej siedzi w karczmie przywo艂uj臋 r臋k膮 jak膮艣 s艂u偶膮c膮 prosz臋 o podanie mi anta艂ka piwa i dw贸ch kufli. Jak otrzymam co chcia艂em ruszam w stron臋 Boharda aby si臋 do niego przysi膮艣膰.

- Min臋 pan nie t臋g膮, mo偶e piwa dla poprawienia nastroju ? - stawiam kufle i anta艂ek na stolik - Garrick jestem, a was jak zw膮 ? Czy偶by艣cie byli na s艂u偶bie u tej porwanej damy i dlatego si臋 tak martwicie ?
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk眃: Pu艂awy

PostWys砤ny: Wto Cze 07, 2011 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podnosz臋 g艂ow臋 spogl膮daj膮c na niego badawczo i czujnie, dwa razy nabra膰 si臋 nie dam.
Nagle nabieram powietrza sapi膮c ci臋偶ko wskazuje na miejsce by usiad艂.

- Siadaj Garricku je艣li taka twoja wola, Bohard mnie zw膮. Ci臋偶ki dzie艅 mia艂em,spotkanie z wilko艂akiem oraz wilkami mo偶e wyko艅czy膰 ka偶dego,nie mam poj臋cia o 偶adnej Hrabinie. - m贸wi臋 zimno i markotnie
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wr贸g? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu==>Hektor Lombard, cz艂owiek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Wto Cze 07, 2011 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Ha! Zatem dzie艅 godny epickiej sagi o przygodach!

Dosiadam si臋 i rozlewam piwo do kufli.

- A ten wilko艂ak nie pok膮sa艂 aby ? Pono膰 szkodliwe ta艂atajstwo i zarazi膰 si臋 wilko艂actwem mo偶na od nich rych艂o - unosz臋 kufel i popijam solidny 艂yk - mniejsza o zwierzaki, co do porwania szkoda, 偶e nic nie wiecie bo mo偶na by na takiej informacji nie藕le zarobi膰. Podejrzane jest, 偶e z karczmy znika nagle kto艣 tak wa偶ny, a tego samego wieczoru opuszczaj膮 te偶 karczm臋 jakie艣 mniej lub bardziej podejrzane persony... min臋 macie widz臋 dalej nie t臋g膮, nie 偶ebym si臋 narzuca艂 ale wygl膮dacie na kogo艣 kto ma powa偶ne problemy. Okradli was zb贸je ? Zgin臋艂o wam co艣 ? Kobiet臋 wam te wilki ze偶ar艂y ?
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Sro Cze 08, 2011 00:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podnosz臋 oczy ku sklepieniu i mamrocz臋 cicho pod nosem... "Bardzo 艣mieszne..."

Podchodz臋 do kobiety i mimowolnie oblizuj臋 usta. C贸偶... wola艂bym jakby mia艂a wi臋cej cia艂a. Tu te偶 za co z艂apa膰, ale w mi艂o艣ci nigdy za du偶o...

Nie... nie mog臋. Nie da rady. A co je艣li to kolejne majaki rodem z cmentarza? Jeszcze mnie wie艣niacy znajd膮 jak wierc臋 ku艣k膮 w trupie... kogo ja tam nios艂em... - zamieram w przera偶eniu - ma艂膮 dziewczynk臋... na bog贸w! Nie!

Staram si臋 opanowa膰 i nie daj臋 si臋 sprowokowa膰 p艂aczem. Owszem podchodz臋 o krok i owszem 艂api臋 j膮, ale za ramiona i z usztywnionymi 艂okciami, coby nie przytuli艂a si臋 do mnie. Ju偶 ja znam te ichnie kobiece sztuczki. Coby tylko ch艂opu porz膮dnemu we 艂bie zawr贸ci膰, ot co.

- Ciiii... spokojnie kobieto. Ja po prostu... no. Nie mog臋. 艢luby z艂o偶y艂em, ot co. Gdyby nie bo偶e b艂ogos艂awie艅stwa ju偶 dawno le偶eliby艣my w sianie.

Pusta bajeczka. Oby 艂ykn臋艂a. Tymczasem rozgl膮dam si臋 po lokum. Wypada艂oby wraca膰 na miejsce zbrodni po sprz臋t. Pytanie ile by艂em nieprzytomny? Drugie pytanie, to czy ta kobieta pozwoli mi odej艣膰. R贸偶ne rzeczy si臋 s艂yszy o tych wied藕mich wariatkach co lasy zamieszkuj膮... w zasadzie... gdzie ja kurwa jestem?
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk眃: Pu艂awy

PostWys砤ny: Sro Cze 08, 2011 01:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- A c贸偶 taki zainteresowany moim problemami jeste艣? Na kap艂ank臋 Shallyi to nie wygl膮dasz...Nie pok膮sa艂 mnie uda艂o mi si臋 cudem uj艣膰 z 偶yciem... Tutejszy jeste艣?Znasz okolice wok贸艂 tej mie艣ciny?
- Kto wie w co szlachta jest zamieszana...ka偶dy ma wrog贸w, mogli j膮 nawet dla okupu uprowadzi膰 r贸偶ne s膮 mo偶liwo艣ci...Za to ochron臋 mia艂a g贸wnian膮 skrytob贸jca kopn膮艂by ich w dup臋 a ci by si臋 dalej nie spostrzegli.Prawd膮 jest 偶e kto chcia艂 m贸g艂 zrobi膰 z Hrabin膮 co chcia艂 i kiedy chcia艂.
- Tak w og贸le Garricku kim jeste艣 i czym si臋 zajmujesz? Najemnik? zab贸jca?banita? 艂owca nagr贸d?
- stukam r臋k膮 po blacie wpatruj膮c si臋 przenikliwie w Garricka
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wr贸g? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu==>Hektor Lombard, cz艂owiek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Sro Cze 08, 2011 06:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerz臋 z臋by w radosnym u艣miechu, si臋gam po tyto艅 i fajk臋, zaczynam powoli nabija膰 to drugie tym pierwszym odpowiadaj膮c jednocze艣nie.

- Kap艂ank膮 nie jestem, niestety jak powiedzieli niekt贸rzy bo przyda艂a by si臋 dodatkowa. Zajmuj臋 si臋 jednak rozwi膮zywaniem ludzkich problem贸w, zreszt膮 ka偶da wymieniona przez was profesja si臋 ty zajmuje, jednak w troch臋 inny spos贸b.

Je艣li za艂o偶y艂em za du偶o tytoniu ubieram go troch臋 i odpalam fajk臋. Nie jest zbyt g艂upi tak jak mia艂em nadziej臋 ale jak wida膰 potrzebuje pomocy wi臋c mo偶na b臋dzie to wykorzysta膰.

- Spor膮 cz臋艣膰 szczeni臋cych lat sp臋dzi艂em w tej okolicy wi臋c tym samym j膮 znam. To pytanie zgodnie sugeruje, 偶e pomocy potrzebujesz.

Wzruszam ramionami i nieco teatralnym gestem uderzam si臋 w czo艂o.

- Gdzie moje maniery, wybaczcie Bohardzie, 偶e tak sam pal臋 ale brak mi drugiej fajki. Gdybym mia艂 to bym pocz臋stowa艂.
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Sylvania - Ziemia Przekl臋tych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 26, 27, 28  Nast阷ny
Strona 10 z 28

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group