Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Chowańce :D

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Wieża Maga
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Hehoslaw
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do³±czy³: 20 Mar 2011
Posty: 5
Sk±d: Gdynia

PostWys³any: Nie Mar 20, 2011 20:53    Temat postu: ChowaÅ„ce :D Odpowiedz z cytatem

Tak tak, chodzi o te słodkie milutkie wynaturzone potworki które czarodzieje sobie tworzą z różnych powodów.

Jakie mieliście, jakie macie, jakie chcielibyście mieć (oczywiście nie w realu)

Jakie któraś z moich postaci już miała?
Orzeł (a raczej pseudo feniks) i jaszczurka, oba jak grałem magami ognia.

Kiedyś grając magiem nieba zrobiłem sobie chowańca z miecza.
Było to co najmniej ciekawe, mógł służyć za różdżkę, razić prądem przeciwników ale miał i swoje wady.
Chyba największą z nich był fakt, że mój miecz czuł ból xD. Zdarzało się więc, że odmawiał dalszej walki.
Jako, że stal była wymieszana ze skroplonym błękitnym wiatrem (wcześniej zakończyłem proces tworzenia kamienia) mogłem go nauczyć niektórych zaklęć, mógł latać, razić prądem, wirować i tworzyć w ten sposób spory podmuch ale był także złośliwy.
Zdarzało się, że zdeklarowałem pchnięcie zaś miecz uznał to za zły wybór i w trakcie wykonywania ciosu sztych nagle zamieniał się w cięcie, nie muszę chyba wspominać, że czasem przez to ja stałem się ofiarą ciosu a nie przeciwnik.

Co o tym sÄ…dzicie?
A jakie pomysły narodziły się w waszych spaczonych umysłach?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Pon Mar 21, 2011 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno zacząłem grać u znajomego kobietą szlachcianką magiem. Dostałem chowańca zaklętego w przedmiocie. Jako ze postać to szlachcianka to musi mieć służącą więc chowaniec wygląda jak kobieta w ubraniu służącej. Wszystkie wcześniejsze normalne służące albo poginęły albo zwariowały. Chowaniec miecz..hmm no nie wiem. Miecz to raczej więzienie dla istoty takiej jak demon. Jak dla mnie to baaaaaaaaardzo naciągane...Zwierzęta to rozumiem,jak najbardziej.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Pon Mar 21, 2011 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chowaniec - zwierzÄ™ albo konstrukt Razz

albo oswajasz zwierzaka albo sobie sam coś składasz jak dla mnie. Chowaniec zaklęty w przedmiocie/broni podobnie jak Blackowi pachnie mi trochę 'demonem zaklętym', jednakże chaosyta mag też musi mieć chowańca to czemu nie Wink

Ja za chowańca miałem albo kruka - jako mag kolegium Aqsh , albo demona co się ukrywał pod postacią kruka jako magus Tzeentcha. Oba kruki były sarkastyczne.
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Wto Mar 22, 2011 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm.. "chowaniec w broni" ??

Tutaj tak jak Black powiem, jeżeli już coś miało by być w broni zaklinane to demon. I to raczej jest w formie uwięzienia a nie "współpracy" jak to ma miejsce z chowańcami.

Poza tym stal połączona ze skroplonym błękitnym wiatrem.. wow..

Ale to zależy jak wielkodusznego ma się GM


Ja raz miałem chowańca: szczura.. mogłem mu przekazywać wiadomości mentalnie.. i widzieć "jego oczyma"...
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Wieża Maga Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group