Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Rozdzia艂 pi膮ty: Pakty i zobowi膮zania.
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 69, 70, 71  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Przyjaciel czy Wr贸g?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik


Do潮czy: 31 Paz 2010
Posty: 1246

PostWys砤ny: Pon Mar 07, 2011 01:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Powiadasz... Hmm... tylko wiesz. Elfy maj膮 podobne podej艣cie do nas co my do nich. - g艂adz臋 si臋 po brodzie - Hmmm... wybacz filozoficzny wyw贸d, ale je偶eli Flintson, po prostu jest jednym przypadkiem na par臋 tysi臋cy krasnolud贸w to ta elfka te偶 musi takim przypadkiem by膰. Ehhh... G贸wnianie to wygl膮da i haniebnie, ale je偶eli si臋 kochaj膮 to niech im b臋dzie ze sob膮 dobrze. - macham r臋k膮 - To wi臋kszym dyshonorem by by艂o ich od siebie oddziela膰. Chocia偶 gdyby ta elfka co艣 kombinowa艂a, wtedy mo偶na by jej wyperswadowa膰 to i owo... - zako艅czy艂em z wielce zamy艣lon膮 min膮.

-Trudno. U偶yj臋 m艂ota. Szkoda 偶e nie mam na nim runy ognia. By by艂o zabawniej - poklepa艂em zwisaj膮cy or臋偶 przy pasie i pokaza艂em zwini臋ty pergamin - Tak. Dosta艂em. Hmm... jedyne czego jeszcze bym potrzebowa艂 to zbroja. Wspomina艂em Jordiemu 偶e potrzebuj臋 czego艣 lepszego na os艂on臋 ni偶 moja koszulka. Nie jest z艂a, ale tutaj czyha na mnie najwyra藕niej sporo niebezpiecze艅stw.

-No i c贸偶. To wszystko. Potem bior臋 eskort臋 i wybieram si臋 na miasto... szuka膰... - odwijam list i czytam -... tak... zaczarowanej ca艂u艣niczki d臋b贸w.
_________________
Przyjaciel czy wr贸g? - Rhunar Ragnison, Magnus Regenbogen
Lily et Pique - Gundrik Grundisonn
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pon Mar 07, 2011 01:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Runar>

<Ori klepn膮艂 si臋 w czo艂o otwart膮 d艂oni膮>

-No tak. S膮dzi艂em,ze ruszysz od razu i przekaza艂em zbroj臋 kolcz膮 twojej eskorcie. Powinni czeka膰 ju偶 przy bramie. Napewno j膮 maj膮.

<Ori zrobi艂 艣miertelnie powa偶n膮 min臋>

-Masz 偶on臋?? Pewnie jeszcze nie, co? Jest takie niepisane prawo,偶e cho膰by nie wiem jak paskudna by艂a 偶ona krasnoluda , nikt poza jej m臋偶em nie ma prawa 藕le o niej m贸wi膰 bo za to jajca mog膮 ci urwa膰. Tak samo jak pr贸bujesz odbi膰 krasnoludzk膮 偶on臋. Wi臋c uwa偶aj bo w takiej sytuacji tylko s膮d bo偶y ratuje , je艣li u艣miercenie ziomka w honorowym pojedynku mo偶na nazwa膰 ratunkiem.
Ruszaj ju偶 bo przegadamy ca艂y dzie艅 a obaj mamy robot臋 do zrobienia. Uwa偶aj na siebie. Na trzeciego kowala run b臋dziemy musieli czeka膰 ... Niewa偶ne. Musisz sobie poradzi膰.

_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik


Do潮czy: 31 Paz 2010
Posty: 1246

PostWys砤ny: Pon Mar 07, 2011 01:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Nie mam 偶ony. Dzi臋ki za ostrze偶enie. - odpar艂em z powag膮, sk艂aniaj膮c lekko g艂ow臋, aby okaza膰 偶e przyj膮艂em t膮 nauk臋 - To jedno mo偶na na pewno pozytywnego powiedzie膰 o Flintsonie... jego 偶ona nie jest i nigdy nie b臋dzie brzydka... Po prostu nie jest w typie prawie wszystkich krasnolud贸w. I nie martw si臋. Nie mam zamiaru wchodzi膰 w zwad臋 z handlarzem. Z reszt膮 jestem jeszcze za m艂ody na 偶eniaczk臋.

Pokiwa艂em g艂ow膮. Schowa艂em list.

-Racja. Gadamy tutaj jak dwa nizio艂ki. Postaram si臋 za艂atwi膰 spraw臋 z kl膮tw膮, z... heh... elfic膮, morderc膮 i reszt臋 jak najszybciej. Do zobaczenia wkr贸tce.

Odchodz臋 i ruszam w stron臋 wyj艣cia, aby doj艣膰 do bramy i pozna膰 kim te偶 s膮 ci kt贸rzy b臋d膮 mnie eskortowa膰 po mie艣cie.
_________________
Przyjaciel czy wr贸g? - Rhunar Ragnison, Magnus Regenbogen
Lily et Pique - Gundrik Grundisonn
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Martin von Carstein
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 376

PostWys砤ny: Pon Mar 07, 2011 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Drapi臋 si臋 po brzuszku. G艂odnym Brzuszku, biedaczysko. Kieruj臋 si臋 do spi偶arni leniwym krokiem, ziewaj膮c przy tym. Odpowiadam 偶artownisiom, kt贸rzy maj膮 poczucie humoru...>

- To bardzo dobrzebardzo dobrze, mieli艣cie rozgrzewk臋. Jeden z was b臋dzie mi potrzebny dzisiaj, musz臋 si臋 uda膰 w kilka nieciekawych miejsc dla nizio艂ka...

<I poszuka膰 jakiego艣 uczciwego subiekta>
_________________
http://vaevictis15mm.blogspot.com
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk眃: Pu艂awy

PostWys砤ny: Pon Mar 07, 2011 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

..Spogl膮dam na elfke...spluwam na ziemie...mrucz膮c niezrozumiale w khazalidzie...a偶 mnie trz臋si臋 by zdj膮c top贸r i wbi膰 jej w czaszk臋...zaciskam mocno szcz臋ki powtarzaj膮c sobie jak mantr臋 w my艣lach...

"Kargun...Kargun...Kargun...najwa偶niejsze...nie bad藕 samolubny...przyjdzie jeszcze czas zemsty...zr贸b co艣 dla swego ludu p贸ki mo偶esz...nie my艣l tylko o sobie"

...艁apie g艂eboki wdech...podchodz臋 do karczmarza...

- Karczmarzu dzban piwa i co艣 do 偶arcia...chcym by poda艂 mi go tw贸j s艂uga nizio艂yk...

...Wyjmuj臋 z艂ot膮 monet臋 obracaj膮c j膮 w r臋kach k艂ad臋 na stole...oczywi艣cie czekam a偶 mi wyda...Czekaj膮c zwracam wzrok na Baldusa...

- Ni martw sim, jaby co to by艂t mindzy oczy ustudzi zapyndy twoich wirzycili... - u艣miecham si臋 rozbrajaj膮co

...Nast臋pnie podchodz臋 do wolnego stolika gdzie艣 na spokojnym uboczu i tam si臋 rozsiadam...
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wr贸g? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu==>Hektor Lombard, cz艂owiek


Ostatnio zmieniony przez Warmlotek dnia Pon Mar 07, 2011 13:38, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Pon Mar 07, 2011 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wilhelm wy艂o偶y艂 na st贸艂 偶膮dan膮 sum臋 i rzek艂 tylko:

- Dzi臋kuje.. Niech Bogowie Ci臋 maj膮 w opiece dobry cz艂owieku. Gor膮ca k膮piel te偶 by si臋 przyda艂a .. i Panie podajcie jak膮艣 straw臋, najlepiej bigos- doda艂 po namy艣le

Wilhelm przyjrza艂 si臋 dok艂adnie krasnoludowi, a kiedy ten zbli偶y艂 si臋 do lady delikatnie i spokojnie si臋 odsun膮艂 bowiem nie chcia艂 wywo艂ywa膰 awantur. Zadziwi艂 go spos贸b w jaki krasnolud m贸wi艂, lecz milcza艂.

Sam po chwili r贸wnie偶 usiad艂 przy stoliku, gdzie艣 na uboczu. Zacz膮艂 przypatrywa膰 si臋 m臋偶czy藕nie, kt贸ry towarzyszy艂 krasnoludowi.. Jego oczy jednak wydawa艂y si臋 m臋tne, gdy偶 na chwil臋 Wilhelm zamy艣li艂 si臋.. Odp艂yn膮艂..

"Musz臋 go odnale藕膰. Musz臋. To moja ostatnia szansa.. Czy偶bym jednak mia艂 zawie藕膰.. Nie. Nie mog臋.. Musz臋"

Po chwili Wilhelm wr贸ci艂 my艣lami do karczmy i z艂apa艂a si臋 na tym 偶e bezczelnie gapi si臋 na owego m臋偶czyzn臋..
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Pon Mar 07, 2011 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrywam si臋 z ziemi odruchowo si臋gaj膮c po bro艅 i tarcze... chwila ja ju偶 nie mam tarczy... wi臋c tylko top贸r.

- Alex mamy towarzystwo! Jaki艣 ptak nadlatuje!

Nie ma sensu si臋 chowa膰 bo jeste艣my nawet bardziej ni偶 ods艂oni臋ci na tej p贸艂ce... zostaje tylko czeka膰.
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pon Mar 07, 2011 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Runar>

<Po偶egna艂e艣 Oriego i ruszy艂e艣 pod bram臋. Min膮艂e艣 po drodze kilku stra偶nik贸w, kt贸rzy Ci臋 pozdrowili. Kiedy dotar艂e艣 na miejsce czeka艂y na ciebie trzy postacie tak jak wspomnianio w li艣cie. Dwa krasnoludy i nizio艂ek. Niski ,brzuchaty krasnolud w sk贸rzanej kurtce i lnianych pantalonach oraz niskich butach, kr贸tkie kr臋cone blond w艂osy ,rozczapierzona broda, sk贸rzana torba na ramieniu, to napewno in偶ynier. Wysoki , prawie jak ty, umi臋艣niony krasnolud z ulizanymi czarnymi w艂osami i czarn膮 brod膮 zwi膮zan膮w trzy kitki, odziany w zbroj臋 kolcz膮, z toprem i pistoletem za pasem to wojownik. Nizio艂ek nie odr贸偶nia si臋 niczym specjalnym od ca艂ej hordy nizio艂k贸w jak膮 dot膮d w 偶yciu widzia艂e艣. Lekkie materia艂owe ubranie, go艂e ow艂osione stopy , kdziorkowanete kasztanowe w艂osy na g艂owie, puchate policzki, torba z jedzeniem. Siedzi na czym艣 cochyba ma by膰 twoj膮 zbroj膮. Mimo i偶 s膮 blisko siebie zdaj膮 si臋 by膰 sobie ca艂kowicie obcy. Jak pasa偶erowie czekaj膮cy na dyli偶ans.>



<Filip>

<Wszed艂臋艣 do spi偶arni i zacz膮艂e艣 wybiera膰 co smaczniejsze k膮ski. Chleb, nied艂ugo si臋 sko艅czy, w臋dzony schabik bez ko艣ci, zio艂a do smaku, lekkie pszeniczne piwo na trawienie, jabuszka na dobre...funkcjonaowanie brzucha...Troch臋 miodu dla os艂ody 偶ycia. Zapach jedzenia w spi偶arni jest taki uspokajaj膮cy.>

-Jeden? To nie mo偶e i艣膰 dw贸ch? B臋dzie ra藕niej. Nie mo偶na poprostu zamkn膮膰 tej budy na cztery spusty i we tr贸jke i艣膰 w te nieciekawe miejsca??



<Ingwar>

<Zacisn膮艂臋艣 z臋by ze 艣wiadomo艣ci膮, 偶e ta kt贸ra Cie tak haniebnie pobi艂a siedzi nieopodal i patrzy na Ciebie od czasu do czasu. Ma tupet pokazywa膰 si臋 tu jak gdyby nic si臋 nie sta艂o. Zam贸wi艂e艣 piwo i jedzenie. Zap艂aci艂e艣 trzy szylingi i usiad艂e艣 sobie z boku. Chwil臋 p贸藕niej kelner nizio艂ek przyni贸s艂 piwo i talerz sma偶onych kie艂basek z chlebem.>


<Wilhelm>

<Zap艂aci艂e艣 dwana艣cie szyling贸w za pok贸j i jedzenie oraz kubek grzanego wina. Drogo ale skoro to luksusowy wyspiarski lokal to nie ma co wybrzydza膰. Dosta艂e艣 sma偶one kie艂baski z chlebem i grzane wino. Przechodz膮c do stolika zauwa偶y艂e艣 blad膮 elfk臋 siedz膮c膮 w towarzystwie jakiego艣 osi艂ka. Nasz艂a ci臋 my艣l,偶e to mroczna ale kto pozwoli艂 by mrocznemu elfowi pokazywa膰 si臋 w mie艣cie??? Pewnie by艣 jej nie zauwa偶y艂 w p贸艂mroku ale czu膰 od niej moc. Usiad艂e艣 z boku niedaleko krasnoluda z czubem , bo tylko tam zosta艂 wolny st贸艂. Wpatruj膮c si臋 w cz艂owieka zauwa偶y艂e艣 偶e to 艣redniego wzrostu przystojny, ciemnow艂osy
m臋偶czyzna w wieku trudnym do okre艣lenia mi臋dzy 20 a 50 lat. Nosi si臋 modnie, lecz nie krzykliwie jak wy偶szej klasy mieszczanin. Chyba ma jakie艣 d艂ugi u karczmarza. >


<Baldus>

<Karczmarz po obs艂u偶eniu klienta od razu Ci臋 zagadn膮艂>

-O tu pan jest panie Coronalius! Czeka艂em i czeka艂em. Nie pokaza艂 si臋 pan. Musia艂em prze艂o偶y膰 pana pokaz a w zamian zorganizowa膰 pokazy cyrkowc贸w ,偶eby nie wyj艣膰 na ignoranata. I co te偶 pan naopowiada艂 Rachmistrzowi. Przysz艂a tutaj stra偶 wypytujac o jakiego艣 nizio艂ka od cudownych lek贸w... No masz mi pan wiele do powiedzenia....


<Wilhelm,Ingwar,Baldus>

<Wiecz贸r coraz p贸藕niejszy i klientela rozchodzi si臋 po pokojach i do dom贸w. Grupa pijanych krasnoludzkich in偶ynier贸w w艂a艣nie wytoczy艂a si臋przez drzwi na zewn膮trz zostawiaj膮c po sobie ca艂y st贸艂 pustych dzban贸w po piwie. Jaki艣 bogaty kupiec z "dam膮 " do towarzystwa uda艂 si臋 do pokoju na pi臋tro. Grajkowie zaczynaj膮 przysypia膰 robi膮c coraz d艂u偶sze przerwy w graniu>

_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Martin von Carstein
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 376

PostWys砤ny: Pon Mar 07, 2011 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Ale ta moja spi偶arnia biedna... jak ja prze偶yj臋 zim臋?
Wybieram jab艂uszko, obw膮chuje i gryz臋 t膮 moj膮 przek膮sk臋, zastanawiaj膮c si臋 jednocze艣nie nad s艂owami krasnoluda... mniam mniam... macham jab艂kiem jak batut膮>

- A jak膮 mog臋 mie膰 gwarancj臋, 偶e si臋 do tej "budy" nikt nie w艂amie po wielk膮 ilo艣膰 broni? Na przyk艂ad wielkie plemi臋 goblin贸w...
_________________
http://vaevictis15mm.blogspot.com
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk眃: Pu艂awy

PostWys砤ny: Pon Mar 07, 2011 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...Je偶eli to ten sam nizio艂ek co za艂atwia艂 dla mnie barwnik i 艂贸j...wyjmuj臋 z sakiewki par臋 srebrnik贸w...Spogl膮dam na nizio艂ka zwracaj膮c si臋 do niego...

- Pamintasz mni nizio艂ku? Jakym m贸wi艂 za swy ostatni us艂ugi dosta艂y艣 naly偶nom zap艂atym. Jak ci zwom? Przyda艂a by mi si臋 pomoc, poszukujy pywnygo osobnika kt贸rygo zwom Cytrynowym Pi艣niarzym. Chcym by艣 z rana jak tylko targ rozpoczni swy 偶yci uda艂 sim tam i popyta艂 o nigo. On sam ci znajdzi, wtydy przyka偶ysz mu 偶y Zab贸jca z karczmy pod Nimf膮 poszukujym go i chcy sim z nim spotka膰. Wim 偶y nizio艂ki som to cikawska rasa winc mo偶ym wisz co nico o tyj osobi o czym tak偶y chytni bym pos艂ucha艂. Spraw sim dobrzy a mo偶y co nico zarobisz - m贸wie to pewnie jednak w taki spos贸b by tylko ciekawskie uszy nizio艂ka to s艂ysza艂y.

...Chwytam za dzban nalewaj膮c sobie kufel piwa, 艂ykam go du偶ymi haustami zaspokajaj膮c pierwsze pragnienie, przecieram przedramieniem usta b臋kaj膮c dono艣nie.Nalewam sobie drugi kufel piwa, odstawiam dzban. 艁amie chleb i zajadam si臋 kie艂baskami oblizuj膮c przy tym palce.
T艂uszcz 艣cieka mi z brody i was贸w, a ja u艣michniety konsumuje dalej nast臋pne kie艂baski.Popijam obficie piwem, kt贸re tak偶e lekko 艣cieka po brodzie.Gdy ju偶 sko艅cz臋 rozsiadam si臋 wygodnie zadowolony z siebie, odsuwam od siebie misk臋.Wycieram d艂onia usta i brod臋, nalewam z dzbana ostatni kufel i s膮cz臋 go powoli.

"Dobre 偶arcie podejrzewam 偶e ten n臋dzny karczmarzyna trzyma gdzie艣 z ty艂u jakiego艣 nizio艂a co by gotowa艂.Teraz mo偶na powiedzie膰 偶e najad艂em si臋, a nie te och艂apy w faktorii.Wojownik musi zje艣膰! Jak si臋 siedzi przy mapach in偶ynierskich ca艂y dzie艅 to mo偶e to i starcza...Jak mo偶e nie by膰 krasnoludzkiego piwa pod dostatkiem w faktorii krasnoludzkiej Bogowie! Nie do pomy艣lenia. Nie nawidz臋 tej wyspy! Najlepiej jakby zatone艂a!Oczywi艣cie po tym jak krasnoludzy si臋 st膮d zabior膮."

...Ziewam ospale...

"Nic to ko艅czymy kufelek i czas si臋 co艣 zdrzemn膮膰 jutro czeka nas pare spraw do za艂atwienia.Trzeba jak najszybciej si臋 upora膰 ze sprawami tego miasta i rusza膰 na Hydr臋!"
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wr贸g? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu==>Hektor Lombard, cz艂owiek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Pon Mar 07, 2011 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odsuwam lunet臋 od oka i spogl膮dam we wskazanym kierunku.

- Na pla偶y s膮 zwierzoludzie. Bandera chaosu. Rozstawiaj膮 jakie艣 kamienie. Niechybnie obozowisko, lub przygotowania do rytua艂u. Jedno i drugie jednak brzmi r贸wnie 藕le.

Oceniam czy ptak zamierza wyl膮dowa膰 przy nas. Nawet miecza nie mam. Na Sigmara... Szykuj臋 si臋 do rozdarcia Eteru. Nie jest powiedziane, 偶e to musi by膰 wr贸g (bogowie, ju偶 nawet ptactwo podejrzewam o wrogo艣膰) ale na tej wyspie to by mnie nie zdziwi艂o.

- Zdajesz sobie spraw臋, 偶e wszelkie 艣lady z tego p艂askowy偶u si臋 urywaj膮?
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik


Do潮czy: 31 Paz 2010
Posty: 1246

PostWys砤ny: Pon Mar 07, 2011 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podchodz臋 do tej malowniczej grupki.

-Witajcie. Zw膮 mnie Rhunar Ragnison. Zapewne to wy b臋dziecie mnie eskortowa膰 w czasie mojej w臋dr贸wki po mie艣cie. Wybaczcie, 偶e to tyle trwa艂o. By艂em jeszcze rozm贸wi膰 si臋 z Orim.

Witam si臋 z ka偶dym u艣ciskiem d艂oni.
_________________
Przyjaciel czy wr贸g? - Rhunar Ragnison, Magnus Regenbogen
Lily et Pique - Gundrik Grundisonn
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Skrobo
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 17 Sty 2011
Posty: 106
Sk眃: Wolne Miasto Gda艅sk

PostWys砤ny: Wto Mar 08, 2011 00:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie b臋d臋 kry艂, staram si臋 nie zwraca膰 na siebie uwagi i jak najszybciej dosta膰 si臋 do pokoju. Rano b臋d臋 si臋 t艂umaczy艂 Dawinowi.
Mykam do pokoju w kt贸rym rozmawia艂em z Ingwarem.
Usuwam makija偶 i id臋 spa膰.
_________________
#Przyjaciel czy wr贸g? => Baldus (zazwyczaj), cz艂owiek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Wto Mar 08, 2011 00:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Filip>

<Spi偶arnia nie jest po brzegi pe艂na poniewa偶 dopiero niedawno przyp艂yn膮艂e艣 na wysp臋. Zamierza艂e艣 zrobi膰 zakupy ale ten napad i wog贸le...
Na wzmiank臋 o goblinach krasnoludy zgodnie potrz膮sne艂y g艂owami...>

-Dobra szef, masz racje. Ka偶da banda ziele艅c贸w po艂asi艂a by si臋 na krasnoludzk膮 bro艅. Krag zostaje , Skag idzie z Tob膮. Pasuje ,szef? Chocia偶 w pojednyk臋 trudno broni膰 si臋 przed ca艂ym plemieniem zielonych z艂amas贸w...


<Ingwar>

<Nizio艂ek przyj膮艂 od ciebie polecenia , pokiwa艂 g艂ow膮 i odszed艂. Wypi艂e艣 ca艂y dzban piwa i zjad艂e艣 drug膮 kolacje. Po czym uda艂e艣 si臋 na spoczynek.>

<Baldus>

<Nie odpowiadaj膮c na pytania karczmarza uciek艂e艣 do pokoju Ingwara.>

<Ingwar,Baldus>
<Spotkali艣cie si臋 przed drzwiami do pokoju. Krasnolud otwar艂 pok贸j i weszliscie do 艣rodka. Jest tylko jedno 艂贸偶ko ale wystarczaj膮co du偶e by pomie艣ci膰 was obu. D艂ugo si臋 nie zastanawiaj膮c przygotowali艣cie si臋 do snu i zalegli艣cie na 艂贸偶ku. Krasnolud po jednej , cz艂owiek po drugiej stronie. Noc min臋艂a spokojnie. Odpocz臋li艣cie nale偶ycie. Obudzi艂 was dopiero gwar w karczmie. >



<Wilhelm>

<Zjad艂e艣 kolacj臋, wypi艂臋艣 wino i kiedy zosta艂e艣 ju偶 tylko ty sam uda艂e艣 si臋 na spoczynek do pokoju. 艁atwo odnalaz艂e艣 drzwi z odpowiednim numerem. Klucz pasowa艂, wszed艂e艣 do 艣rodka. Spore 艂贸偶ko, stolik ,dwa krzes艂a , szafa na ubrania, k膮cik z bali膮 nape艂nion膮 wod膮 do mycia. Rozebra艂e艣 si臋 , wzi膮艂e艣 k膮piel by pozby膰 si臋 zapachu morza i zasn膮艂e艣 jak dziecko. Obudzi艂 ci臋 poranny gwar w karczmie.>



<Alex,Skalf>

<Skalf ledwo zdo艂a艂 ostrzec Alexa , powsta膰 i wyci膮gn膮膰 top贸r. Alex zd膮rzy艂 tylko si臋 odwr贸ci膰 i wyrzec s艂owa o zwierzoludziach a ptak okaza艂 si臋 wiwernem. Pot臋偶ne lataj膮ce stworzenie pochwyci艂o w jeden szpon Skalfa chwytaj膮c go za rami臋 trzymaj膮ce top贸r. Krasnolud zawy艂 jak dziki pies na bezdro偶ach. Alexowi przypad艂 drugi szpon ,chwyciwszy cz艂owieka za bark poderwa艂 go do g贸ry. Wszystko sta艂o si臋 tak szybko, nie mieli艣cie czasu by zareagowa膰. Potw贸r wzbija si臋 w powietrze unosz膮c was coraz wy偶ej. Ju偶 teraz je艣li spadniecie sko艅czy si臋 to dla was tragicznie...>



<Runar>

<Ca艂a tr贸jka przywita艂膮 si臋z tob膮 u艣ciskie d艂oni. Przedstawili si臋 po kolei z imienia i nazwiska. >

- Jotun Jortesson <in偶ynier>

-Garil Stonepouch <wojownik>

- Ralf Proudfoot <nizio艂ek> - Mam dla pana zbroj臋 kolcz膮 o tutaj ,jest. Chyba si臋 nie wygniot艂a. Jest twarda wiec sobie usiad艂em na niej..

- Dobra ,co robimy Rhunarze?? B臋dziemy tutaj sta膰 ca艂y dzie艅? <Warkn膮艂 widocznie niezadowolony Garil>

_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik


Do潮czy: 31 Paz 2010
Posty: 1246

PostWys砤ny: Wto Mar 08, 2011 00:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Najpierw to ja za艂o偶臋 to cude艅ko na sw贸j grzbiet. Dzi臋ki 偶e mi j膮 popilnowa艂e艣.

Bior臋 zbroj臋 i si臋 najpierw jej przygl膮dam, po czym zak艂adam na siebie.
Kiedy ju偶 sko艅cz臋 dopancerza膰 si臋 m贸wi臋.

-Ju偶 idziemy. Chc臋 aby艣cie mnie oprowadzili po mie艣cie chwil臋 i opowiedzieli co o nim wiecie. Potem zajdziemy do karczmy Nimfa o Diamentowych Piersiach. Mam nadziej臋 spotka膰 tam kogo艣, albo pozyska膰 chocia偶 informacje o tej osobie. W ka偶dm膮d偶 razie na pewno wypijemy po kuflu jakiego艣 dobrego trunku.
_________________
Przyjaciel czy wr贸g? - Rhunar Ragnison, Magnus Regenbogen
Lily et Pique - Gundrik Grundisonn
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Przyjaciel czy Wr贸g? Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 69, 70, 71  Nast阷ny
Strona 10 z 71

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group