Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Rozdzia艂 pi膮ty: Pakty i zobowi膮zania.
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 69, 70, 71  Nast阷ny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Przyjaciel czy Wr贸g?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Skrobo
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 17 Sty 2011
Posty: 106
Sk眃: Wolne Miasto Gda艅sk

PostWys砤ny: Sob Mar 05, 2011 00:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doprawdy, wyj膮tkowa kobieta... Szukam w mojej g艂owie informacji na temat pancerzy, 偶eby podtrzyma膰 rozmow臋, swoj膮 drog膮 para jest wyj膮tkowo absurdalna, krasnal i elfica...

- Rzeczywi艣cie, wybaczcie, o Pani grubia艅stwo, ale rzeczywi艣cie arcyciekawa z was para... macie wszelkie szanse znale藕膰 si臋 w balladach najlepszych trubadur贸w...
_________________
#Przyjaciel czy wr贸g? => Baldus (zazwyczaj), cz艂owiek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk眃: Pu艂awy

PostWys砤ny: Sob Mar 05, 2011 01:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...Drapi臋 si臋 po mojej szczecinie...nie zwracaj膮c ca艂kowicie uwagi na elfke...nie moja sprawa jakie ten kupiec ma zboczenia i skrzywienia...Spogl膮dam na sufit potrz膮saj膮c podniesionymi ku g贸rze r臋kami...

- Valayo widzisz i ni grzmisz ! Skubiom mni tu jak dorodnygo opirzonygo kurczaka aly nich byndzi.Umowa stoi! - m贸wi臋 g艂o艣no i zdecydowanie

...Wyci膮gam r臋k臋 w celu potwierdzenia uzgodnionych warunk贸w umowy...

- Powidz mni jysio kt贸ryn tutyj robi tatua偶y...

...Szturcham Baldusa 艂okciem w 偶ebro by si臋 ockn膮艂...

- Przysta艅 si w ko艅cu 艣lini膰 i dobijmy targu! da艂yj czykajom nas sprawy ni cirpioncy zw艂oki

...Jak dostan臋 uprz膮偶 montuj臋 ja wk艂adam w nia top贸r,a do mieszka chowam reszte z broni 50 z艂otych monet...Zabieram misternie wykonane obr臋cze do kieszeni jako kupiec nie by艂 nimi zainteresowany...
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wr贸g? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu==>Hektor Lombard, cz艂owiek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Martin von Carstein
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 376

PostWys砤ny: Sob Mar 05, 2011 02:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Tak oto mam o 40 srebrnik贸w mniej. Chyba co艣 przek膮sz臋... co te偶 ja mam... breto艅ski chlebu艣 b臋dzie w sam raz i zaczynam je艣膰. Mo偶e poszukam kogo艣 do zmycia tych plam krwi. Jakiego艣 subiekta... ale to jutro. Tymczasem pr贸buje zdoby膰 jakie艣 informacje na temat tego Gruna, ale delikatnie. >

- Czy kto艣 z was moi drodzy wie co艣 na temat Pana Gruna Bystrego? Co艣 wi臋cej ni偶 "呕e jest grabarzem". O ile rzecz jasna si臋 nie kr臋pujecie...

<i pokazuje butelk臋 Brendy, lekko j膮 potrz膮saj膮c na lewo i prawo>

- Je偶eli opowiecie mi jeszcze co艣 o mie艣cie, wi臋cej ni偶 np. co tutaj mog臋 dosta膰...
_________________
http://vaevictis15mm.blogspot.com
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Sob Mar 05, 2011 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem pewien swoich racji ale oczywi艣cie wi臋kszo艣膰 uzna je za nie odpowiednie....

Oddaje si臋 swoim my艣lom, wiele si臋 zmieni艂o i wiele si臋 jeszcze zmieni nie wydaje mi si臋 abym mia艂 szanse powr贸ci膰 do twierdzy a miasto z pewno艣ci膮 stanie si臋 dla mnie bardziej obce.

- Alex czy s艂ysza艂e艣 kiedy艣 o jakim艣 magu krasnoludzie ?

Takie pytanie nagle pad艂o z moich ust.
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik


Do潮czy: 31 Paz 2010
Posty: 1246

PostWys砤ny: Sob Mar 05, 2011 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Westchn膮艂em i rzek艂em bardzo cicho.

-A偶 tak bardzo wida膰? Nie m贸w tego nikomu, aby nie wzbudza膰 paniki. Kurwisyn zastawi艂 na mnie pu艂apk臋. Zasrane czary, a nie trucizna.

Patrz臋 mu prosto w oczy.

-Tyle 偶e nauczy艂em si臋 czego艣 na tragedii Srebropalcego. Ju偶 dzisiaj b臋d臋 szuka膰 kogo艣 kto mi pomo偶e si臋 z tym upora膰, wi臋c mam spore szanse, 偶e z tego wyjd臋. A co lepsze... mo偶e i mnie to pr贸buje wyniszczy膰, ale zostawi艂o 艣lad. Je偶eli dorw臋 odpowiednio uzdolnionego maga... Dorw臋 te偶 zab贸jce Srebrnopalcego. - u艣miecham si臋 s艂abo - Masz jakie艣 偶yczenia co do tego co mam mu zrobi膰, jak go z艂api臋?

Zaczynam je艣膰. Bior臋 par臋 k臋s贸w i prze偶uwam dok艂adnie.

-I teraz jak zwr贸ci艂e艣 uwag臋. Hmmm... czuj臋... hmmm... to jest dobre. Ale nie... hmmm... wiem 偶e to powinno smakowa膰 mi znacznie bardziej.

Robi臋 roze藕lon膮 min臋.

-Przez tego koz艂ojebca, trac臋 chyba smak.
_________________
Przyjaciel czy wr贸g? - Rhunar Ragnison, Magnus Regenbogen
Lily et Pique - Gundrik Grundisonn
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sob Mar 05, 2011 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Baldus>

<Nie znasz si臋 na pancerzach a偶 tak 偶eby o nich rozmawia膰. Widzia艂e艣 kilka rodzaj贸w na ludziach spotykanych po drodze ale wcze艣niej Ci臋 nie interesowa艂y. Kobieta zn贸w delikatnie si臋 u艣miechn臋艂膮 ale nic nie odrzek艂a. Poczu艂e艣 silne szturchni臋cie Ingwara. By dope艂ni膰 czary goryczy kupiec warkn膮艂 na Ciebie>

-Cz艂owieku!! Obud藕 si臋. Handlujesz ze mn膮 czy nie?? Nie mam czasu dla 艣pi膮cych na stoj膮co...


<Ingwar>

<Zap艂aci艂e艣 uzgodnion膮 sum臋 za otrzyman膮 bro艅 i uprza偶. Zapi膮艂e艣 si臋 i zamocowa艂e艣 top贸r na plecach. Dobrze jest poczu膰 co艣 cie偶kiego na karku. Tak kupiec tylko zerkn膮艂na obr臋cz臋 ale nie powiedzia艂 ani s艂owa nawet je艣li mu si臋 podoba艂y. Chyba ju偶 czas rusza膰. Zrobi艂o si臋 p贸藕no, a do tego tw贸j spamientywacz chce si臋 艂asi膰 do krasnoludzkiej 偶ony. Mo偶e i elfka ale to nic nie zmienia, 偶e kupiec mo偶e mu na miejscu jaja obci膮膰.>



<Filip>

<Zap艂膮ciwszy grabarzowi wyci膮gn膮艂e艣 ze spi偶arni pieczywo i w臋dzone kie艂basy zabieraj膮c si臋 od razu do pa艂aszowania. Pomacha艂e艣 butelk膮 przed krasnoludami i dopiero po swoich pytaniach zda艂臋艣 sobie spraw臋 ,偶e grabarz nie odjecha艂 jeszcze. Sam go przecie偶 zaprosi艂e艣 do 艣rodka.>

-Ja wiem ca艂kiem sporo ...<odpar艂 zimy g艂os grabarza> Moja 艂opata ch臋tnie opowie ci wszystko zanim Ci臋 zakopie... <wszystkie krasnoludy zarchota艂y>

-Patrzcie ot nizio艂ek, ledwo zobaczy艂 alkochol ju偶 pijany chodzi hehehe...<Wybuchn膮艂 Snag>

-Co mo偶na dosta膰 w mie艣cie? Mo偶na dosta膰 w 艂eb za g艂upie pytania....hehehehe A tak poza tym to mo偶na dosta膰 wszystko je艣li ma si臋 odpowiedni膮 zap艂at臋 i wie kto sprzedaj臋...<Wyburcza艂 Krag>

-M贸w pan o tej lasce i co tam jeszcze...Ile chcecie zap艂aci膰??



<Runar>

<Kucharzowi oczy otwar艂y si臋 szeroko. >

-Naprawd臋 wisz jak znale藕膰 tego kto to zrobi艂?? M贸w szybko... Razem go z艂apiemy...PRzyprowad偶 go do mnie 偶ywego...a ja ju偶 b臋d臋 wiedzia艂 jak urz膮dzi膰 to heretyckie kurestwo... Przerobimy go 偶ywcem na kie艂basy dla sqeeg贸w, powleczemy przez miasto po ostrym bruku, b臋dziemy piec na ro偶nie ale tylko do chrupi膮cej sk贸rki... nabijemy na pal m艂otem parowym... wepchniemu mu w艂asne odchody do ryja...

<Trwa艂o to jeszcze kilka chwil zanim kucharz przesta艂 wymy艣la膰 r贸偶ne czasem bardzo dziwne sposoby robienia krzywdy...>

-By艂e艣 ju偶 u Jordiego?? Trzeba mu powiedzie膰 o tym jak najszybciej...Znajdziemy gnid臋 i rozdusimy powoli jak karalucha a偶 wszystkie ciecze z niego wyp艂yn膮...

_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Martin von Carstein
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 376

PostWys砤ny: Sob Mar 05, 2011 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Stanowczo powinienem si臋 po艂o偶y膰 spa膰. Czy wszystkie krasnoludy musz膮 by膰 tak podobne do siebie? Oj, no c贸偶... przecieram oczy, aby si臋 rozbudzi膰>

- Tyle, 偶eby obydwie strony by艂y zadowolone Panie Bystry. Bo ja wiem... z艂ota korona za porz膮dn膮 krasnoludzk膮 robot臋? Laska powinna by膰 wielofunkcyjna. Do rozganiania niechcianych interesant贸w, ale te偶 aby m贸c si臋 ni膮 pochwali膰 w kupieckim gronie. Wytrzyma艂a... reszt臋 ju偶 opisa艂em Panie Bystry. No i fajka... d艂uga, pakowna, ale bez przesady... leciutka.

<I kawa艂ek kie艂bachy do paszczy, popijam Brendy zagrych臋>
_________________
http://vaevictis15mm.blogspot.com
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik


Do潮czy: 31 Paz 2010
Posty: 1246

PostWys砤ny: Sob Mar 05, 2011 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podnios艂em d艂o艅 aby uspokoi膰 kucharza.

-Spokojnie, spokojnie. Moment. Jordi ju偶 wie, ale jeszcze si臋 z nim rozm贸wi臋.

Przegryzam nast臋pny k臋s.

-To troch臋 skomplikowane z t膮 magi膮. Dra艅 rzuci艂 j膮 na mnie i potrzebuj臋 odpowiednio mocnego magika, kt贸ry wyniucha 艣lad, albo b臋dzie umia艂 zidentyfikowa膰 kl膮twiarza. Mo偶liwe 偶e b臋d臋 musia艂 poprosi膰 ich paru. Z tego co m贸wili mi Srebrnopalcy poci膮gn膮艂 jeszcze tydzie艅. Wi臋c mam troch臋 czasu... ale mo偶liwe 偶e nie zdo艂am przytarga膰 gnoja i b臋d臋 musia艂 kar臋 na miejscu mu wymierzy膰. Wi臋c zdecyduj si臋 na jedn膮 najlepsz膮. Zastanawia艂em si臋 te偶 nad metalowym dr膮giem z run膮 ognia. Tak 偶e wbije si臋 mu w dupsko, albo w gard艂o i zapali. Ca艂y. Ca艂y aby nie m贸g艂 go sobie wyj膮膰.
_________________
Przyjaciel czy wr贸g? - Rhunar Ragnison, Magnus Regenbogen
Lily et Pique - Gundrik Grundisonn
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk眃: Pu艂awy

PostWys砤ny: Sob Mar 05, 2011 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Kusza, By艂ty , ochrona na nogi w postaci Nogawic , Kurta sk贸rzana chroniomca korpus i ramiona. Do Kuszy daj jakowy pas by ni musia艂 kuszy ni by艂t贸w nosi膰 ca艂y czas w rymcach. Przyno艣 to a on p艂aci ni mamy czasu - kr臋ce g艂ow膮 niecierpliwie

- Ja idym na spotkani z Jordim jak sko艅czysz tutaj do艂omcz do mni przyd jygo drzwiami drogym ju偶 znasz - zwracam si臋 do Baldusa

...艁apie cz艂owieka mocno za r臋k臋 sci膮gaj膮c jego ucho do wysoko艣ci moich ust...

- Jak ni przystanisz sim 艣lini膰 na tom ylfky wyjdzisz z tygo pomiszczynia byz jajyc...w najlypszym wypadku - szepcz臋 mu do ucha

...Kiwam oszcz臋dnie g艂owa w celu po偶egnania si臋 z Kupcem i wychodz臋 zmierzaj膮c do Jordiego...
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wr贸g? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu==>Hektor Lombard, cz艂owiek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sob Mar 05, 2011 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Filip>

<Grun potrz膮sna艂 g艂ow膮.>

-Tak b臋dzie. Pochowam zmar艂ych i wezme si臋 za d艂ubanie fajki i lask臋 dla pana Zio艂och臋tny... <Krasnolud poci膮gn膮艂 troch臋 brendy> Czego chcecie si臋 o mnie dowiedzie膰 co?? Nikt nie wie lepiej ni偶 ja sam...

<Snag i Krag wyci膮gn臋li jakie艣 swoje manierki i zacz臋li popija膰>

-A co chce pan kupi膰 Nizio艂ku <Odpar艂 Snag> Wi臋kszos膰 jest przyworzona statkami ze sta艂ego l膮du, z ca艂ego 艣wiata. Na sporo rzeczy sk艂ada si臋 zam贸wienia tygodnie a nawet miesi膮ce wcze艣niej...

<Filip czujesz,偶e naprawd臋 powiniene艣 si臋 po艂o偶y膰. Te wszystkie emocje, nieprzespana noc, ma艂o jedzenia podczas dnia i ma艂o tytoniu. To wszystko Ci臋 os艂abi艂o>



<Runar>

<Zjad艂e艣 艣niadanie i zac偶lei zchodzi膰 si臋 kolejni biesiadnicy. >

-Co艣 wymy艣l臋 <odpar艂 kucharz i wr贸ci艂 za dech臋 rozdawa膰 jedzenie>

<Wchodz膮cy przygl膮dali ci si臋 jak egzotycznemu zwierzakowi,偶eby nie powiedzie膰 jak Elfowi w wiosce zielonosk贸rych. Chyba ju偶 czas poszuka膰 tych wa偶nych krasnolud贸w??. Ju偶 mia艂e艣 wsta膰 od sto艂u kiedy podszed艂 do Ciebie Gary, ten nizo艂ek ,pos艂aniec.>

-Mam dla pana wiadomo艣膰 i ma艂o czasu...

<Halfling wr臋czy艂 ci zwini臋ty i zapiecz臋towany zw贸j po czym odszed艂>


<Baldus ,Ingwar>

-Dobrze, ju偶 dorzucam pas i sk贸rzane spodnie. To b臋dzie razem 50 sztuk z艂ota...
<Kupiec poszpera艂 w skrzyniach i ju偶 po chwili po艂o偶y艂 na stole pas i spodnie. Po偶egna艂 wychodz膮cego Ingwara przybijaj膮c mu wcze艣niej d艂o艅 na znak dobrego interesu. >

<Baldus>

<Elfka zn贸w do Ciebie przem贸wi艂a tym cudownym g艂osem>

-Powinien pan si臋 pospieszy膰. R贸偶ne niebezpiecze艅stwa czychaj膮 w nocy na samotnych podr贸偶nik贸w....

<Krasnoludzki kupiec warkn膮艂 na Ciebie jeszcze g艂o艣niej ni偶 wcze艣niej.>

-Og艂uch艂e艣!! Bierzesz towar, p艂acisz i maszerujesz do domu...


<Ingwar>

<Opu艣ci艂臋艣 sklep i pomaszerowa艂e艣 do stra偶nicy gdzie ostatnio widzia艂e艣 Jordiego. Kiedy jednak dotar艂e艣 na miejsce stra偶nicy powiedzieli Ci ,偶e Mistrz uda艂 si臋 ju偶 do domu na spoczynek>


_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik


Do潮czy: 31 Paz 2010
Posty: 1246

PostWys砤ny: Sob Mar 05, 2011 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skin膮艂em g艂ow膮 nizio艂kowi.
Odszed艂em na korytarz gdzie艣 poza zasi臋g wzroku innych krasnolud贸w. Mam lekkie obawy przed nieznanymi mi pergaminami, ale.
Rozwin膮艂em go i zacz膮艂em czyta膰.
_________________
Przyjaciel czy wr贸g? - Rhunar Ragnison, Magnus Regenbogen
Lily et Pique - Gundrik Grundisonn
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk眃: Pu艂awy

PostWys砤ny: Sob Mar 05, 2011 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...Zwracam si臋 do stra偶nik贸w...

- Gdzie tu mo偶na znale藕膰 sal臋 treningow膮? B臋dzie t臋dy przechodzi艂 cz艂eczyna taki cherlawy w sk贸rzni i z kusz膮 oraz kr贸tkim mieczem. Powidzta mu 偶e Ingwar uda艂 si臋 do sali treningowej. Jest tu jakowa karczma w faktorii coby g臋be przep艂uka膰 z ca艂odniowego py艂u? Czy tylko w mie艣cie te cz艂ecze szczyny co nazywaj膮 je g贸rolotnie piwem? - m贸wi臋 w khazalidzie
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wr贸g? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu==>Hektor Lombard, cz艂owiek
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Martin von Carstein
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 11 Cze 2010
Posty: 376

PostWys砤ny: Sob Mar 05, 2011 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Brendy, tyto艅 i kie艂bacha zrobi艂a swoje, nabra艂em odwagi i tak na dobranoc zada艂em pytanie, skoro Pan Bystry nalega. Mo偶e nie oberw臋...>

- Co kupi膰 to pomy艣l臋 jutro. Pr臋dzej chcia艂bym dorwa膰 tego nizio艂ka z moim tytoniem i go o kilka rzeczy spyta膰. A tak Panie Grun... wybaczy Pan, my nizio艂ki tak ju偶 mamy, taki mortisowy, z艂y nawyk, 偶e jeste艣my ciekawscy...

<drapi臋 si臋 za uchem, ziewam ukradkiem, jeszcze mam si艂臋 gestykulowa膰, ale m贸wi臋 wyra藕nie wolniej ni偶 zwykle. Gryz臋 kie艂bask臋 i po艂ykam>

- A to pewnie jest bardzo osobista historia, pewnie smutna, a nie chcia艂bym rozdrapywa膰 ran <tym bardziej samemu zyska膰 takie rany od podpitego krasnoluda>... z mi艂膮 ch臋ci膮 wys艂ucha艂bym Pa艅sk膮 histori臋, je偶eli nie widzi Pan 偶adnych "ale"...
_________________
http://vaevictis15mm.blogspot.com
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sob Mar 05, 2011 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Runar>

<Odszed艂e艣 na stron臋 i rozpiecz臋towa艂e艣 pergamin zastanawiaj膮c si臋czy to nie jaka艣 kolejna kl膮twa. Rozwin膮艂e艣 arkusz i zacz膮艂臋艣 czyta膰. List jest w Khazaldzie:>

- Drogi Rhunarze, oto lista mag贸w o kt贸rych wiemy ,偶e znajduj膮 si臋 na wyspie i maj膮 spor膮 moc. Obok imion/tytu艂贸w zamieszczam ras臋 i domniemane miejsce pobytu:

-Hrabia,cz艂owiek?? - zamek
-Kaliginis,cz艂owiek?? -wie偶a na zach贸d od miasta
-Aeris Vento, cz艂owiek?? -wie偶a na wsch贸d od miasta
-Petrae ,cz艂owiek?? -wie偶a na terenie zamku Hrabiego
-Melisa , elf - gdzie艣 w mie艣cie,bywa w karczmie Nimfa o diamentowych piersiach
-Czupacabra, ??? -gdzie艣 w lesie
- Daor, cz艂owiek?? gdzie艣 w mie艣cie
- Alex Zir ,cz艂owiek?? gdzie艣 na wyspie...

-Takie informacje przekaza艂 mi Ori. Uwa偶am ,偶e s膮 mocno niekompletne. Co wi臋cej mam w膮tpliwo艣ci czy to wszyscy... Nie b臋dzi臋 mnie w mie艣cie przez dwa dni. W tym czasie zast臋puje mnie Ori. Wszelkie pytania kieruj o niego. Twoja eskorta to dw贸ch krasnolud贸w i nizio艂ek. B臋d膮 czeka膰 na Ciebie przy wyj艣ciu z faktorii.

Z wyrazami szacunku i pozdrowieniami od Bog贸w Przodk贸w , Jordi Mistrz Cechu na Wyspie Wichru i Mroku, Mistrz gildii in偶ynier贸w na plac贸wkach poza Kharakami.



<Ingwar>

<Stra偶nicy popatrzyli na Ciebie ze zdziwieniem.>

-Sala treningowa? Nie ma tu niczego takiego. Wszelkie 膰wiczenia odbywaj膮 si臋 na placu z torem przeszk贸d. Jest arena ale tam odbywaj膮 si臋 tylko zapasy i s膮d bo偶y. Do machania toporem nie potrzeba nic wi臋cej jak topora i przeciwnika do walki..hehe... Top贸r jak wida膰 masz wi臋c brakuje ci tego drugiego...<Odpar艂 krasnoludzki stra偶nik >

-Nie ma karczmy w faktorii, chodzimy do miasta na piwo, chod藕 faktoria ma w艂asny destylarnie ale s膮 wydzielane racje. <Rzek艂 drugi> - powiemu twemu znajomkowi ,偶e poszed艂e艣 po膰wiczy膰...



<Filip>

<Krasnolud poci膮gn膮艂 sobie jeszcze brendy i podrapa艂 si臋 po brodzie.>

-To nic ciekawego , wypadek przy pracy nic wi臋cej...

<Snag i Krag zacz臋li co艣 do siebie szepte膰 w khazaldzie. Grun wzdrygn膮艂 si臋 i wsta艂. Mia艂e艣 wra偶enie jakby uciszy艂 ich spojrzeniem nieistniej膮cych oczu. >

-Na mnie ju偶 czas. Robota czeka..cia艂a.laska ,fajka... na to trzeba czasu a czas ucieka... Dobrej nocy. Oby艣cie nie pomarli...

_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik


Do潮czy: 31 Paz 2010
Posty: 1246

PostWys砤ny: Sob Mar 05, 2011 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokiwa艂em g艂ow膮. Szybko odnale藕膰 Oriego i przedstawi膰 mu com odkry艂 jeszcze na temat kl膮twy, 偶e rujnuje nie tylko fizycznie, ale i tak偶e pr贸buje mi postrada膰 zmys艂y. Potem pod bram臋, zbieram dru偶yn臋 i idziemy...

Hmm...

Nie dziwi mnie w sumie 偶e nie ustalili kto jaki rodzaj mocy posiada. Ehh... to znaczy 偶e b臋d臋 musia艂 albo samemu si臋 przekona膰, albo...

Nimfa o diamentowych...

U艣miechn膮艂em si臋. In偶ynierowie w sumie polecali. Mo偶e uda mi si臋 to za艂atwi膰 dosy膰 szybko, ale b臋d臋 musia艂 wyda膰 troch臋 pieni臋dzy na jaki艣 trunek... mi贸d pitny powinien podpasowa膰 i mnie i...

Westchn膮艂em. Przodkowie... czemu tak 艂atwo mi to przychodzi. Wstyd dla rodziny. Ale c贸偶. Jak nie wiem kto jak膮 moc膮 dysponuje, to jedyny "pewnik".

O ile tylko ten pewnik oka偶e si臋 godny zaufania i mo偶na b臋dzie z nim wsp贸艂pracowa膰.

Zaczepiam jednego z najbli偶szych krasnolud贸w i pytam si臋 gdzie mog臋 znale藕膰 Oriego.
_________________
Przyjaciel czy wr贸g? - Rhunar Ragnison, Magnus Regenbogen
Lily et Pique - Gundrik Grundisonn
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Przyjaciel czy Wr贸g? Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 69, 70, 71  Nast阷ny
Strona 8 z 71

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group