Forum www.forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 
[Strona Gwna Zamku]    [Komnata Konstanta]
#SESJA - Przeklestwo Wzgrz Hager - TOM 2
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.drachenfels.pl Strona Gwna -> Przeklestwo Wzgrz Hager
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

Doczy: 18 Sty 2005
Skd: Brama wymiarw pnocnego bieguna:)

PostWysany: Czw Sty 06, 2011 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Nie strzelajcie. To dziewczyna z wioski...

<Podchodz ostronie do dziewczyny. Rozgldam sieczy jest sama i czy to napewno ona. Bro mam w pogotowiu.>

-Sybilla to ty? Mylaem ,e nie yjesz. Wszystko w porzdku?

<Jeli uwaam ,ze jest bezpiecznie chowam miecz. >

-Nie widziaa adnych szczurw? Jaki mag nas napad, wyldowalimy w jaskini, potem pojawiy si szczury wielkoci ludzi. Mamy zamiar je wytropi i wytpi. To wszystko...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Akasha
Szabrownik
Szabrownik

Doczy: 23 Mar 2006
Skd: Mielec

PostWysany: Pi Sty 07, 2011 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Szczury??

lekko cofam si przeraona, w co za gwno znowu wdepnam

- Nie widzialam adnych szczurw, ocknam si w ciemnoci i zawdrowaam tutaj idc wzdu cian, ale ten korytarz cignie si w nieskoczono...

- czy kto mgby mi da jaki zapasowy miecz? albo sztylet? nie mam adnej broni...
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Cranmer
Graf
Graf

Doczy: 17 Sie 2006
Skd: z nienacka :D

PostWysany: Pi Sty 07, 2011 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- No teraz sobie nie postrzelam...

Opuszczam rusznic.

- Nie mitrmy czasu tylko ruszajmy dalej nasz drog, kto wie co jeszcze czai si za nami, a ja nie chc aby to co jest za lub nawet przed nami napado nas wtedy kiedy gadamy.
Powrt do gry
Ethereal
Landgraf
Landgraf

Doczy: 22 Lip 2005
Skd: Elblg

PostWysany: Nie Sty 09, 2011 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krasnolud przyjrza si uwanie tej dziewczynie. Co mu witao, e widzia j wczeniej w tawernie w tej ludzkiej miecinie, Pokrzyczy. Nie wyglda na tward, a przeya jakie porwanie i pobyt w szczurzych norach. Moe miaa szczcie a moe miaa co w sobie. Tak czy inaczej, Orzad opuci mot i opar si na gowicy.

- [i:2b6cd997a0]Ragnar dobrze prawi.[/i:2b6cd997a0] - zaburcza i splun gdzie w kt - [i:2b6cd997a0]Polujmy na szczury, bo mnie rce wierzbi do mota.[/i:2b6cd997a0]

Przyjrza si tej wiejskiej dziewusze i parskn. Co to parsknicie oznaczao - nie wiadomo. Zaraz potem odpi od pasa pochewk z wojskowym puginaem i rzuci j kobiecie.

- [i:2b6cd997a0]ap. Wiesz, ktrym kocem do wroga.[/i:2b6cd997a0]
Powrt do gry
orth
Admin Zamku
Admin Zamku

Doczy: 18 Lis 2004
Skd: Altdorf

PostWysany: Pon Sty 10, 2011 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[color=orange:a167202eb6]
----------------------------------------
Sybilla
Jeden z krasnoludw rzuci ci niewielki pugina, aby moga si obroni w przypadku zagroenia.

Edrill
Masz nieodparte wraenie e spotkana w korytarzach kobieta nieco skulia si i nerwowo cofna w momencie gdy w wietle pochodni zobaczya take twoj twarz. Rzucia ci kolejne nerwowe spojrzenie, zupenie jak wtedy w karczmie, w Pokrzyczy gdy wbiegaa na schody.

Ruszacie dalej w d korytarza, ostronie stawiajc kady kolejny krok po sypicych si kamieniach i spkanych skaach, gdzie w oddali wiato pochodni natrafia w kocu na cian zamykajc korytarz. Kamienie lepego zauka s jednak sztucznie ociosane, a na cianie wida prostoktn szczelin - framug kamiennych drzwi.

[/color:a167202eb6]
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora
kain
Mod Magw
Mod Magw

Doczy: 20 Lut 2005

PostWysany: Pon Sty 10, 2011 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spojrzenie kobiety zdziwio mnie, gdy nie wygldam a tak brzydko, ani gronie. No ale c.. kobieta jest pewnie wystraszona, a ja stoj w pmroku wic moe tak dziaam na niewiasty. Trzymam si jednak dalej cienia albowiem wojownik marny ze mnie, ale musz by naocznym wiadkiem bym mg lepiej odda atmosfer i aur tej sytuacji.

Podam za towarzyszami, w milczeniu. Staram si zapamita kady szczeg, ich ruchy, to co mwi, jak si zachowuj. To idealny moment by przez chwil sobie to spamita. Sztuka czuj e bdzie nieza.

Sam jednak czuj jak mi serce wali jak oszalae.. Nie przywykem do tego typu atrakcji.
Powrt do gry
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

Doczy: 18 Sty 2005
Skd: Brama wymiarw pnocnego bieguna:)

PostWysany: Czw Sty 13, 2011 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Podchodz do drzwi uwanie si rozgldajc za ewentualnymi puapkami. Kiedy jestem ju blisko ogldam ociosan cian szukajc klamki, zamka czy czego podobnego. >

-To chyba drzwi... Podobno tunele to ywio krasnoludw.. Znacie si na tym??

<Ustpuje miejsca brodatej rasie. W kocu nie znam si na drzwiach i tunelach tak dobrze jak oni.>
Powrt do gry
Jaracz
Markgraf
Markgraf

Doczy: 29 Cze 2005
Skd: Olsztyn

PostWysany: Nie Sty 16, 2011 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Nie bym by synem mego ojca gdybym si na tym nie zna.

Przeciskam si pomidzy towarzyszami kierujc w stron drzwi. Topr opieram ostrzem do dou o cian przy kocu zauka.

- Ragnar, wymierz rusznic w korytarz za nami. Mog si tylko domyla czego po tych przeronitych szczurach moemy si spodziewa. Napa na odkryte plecy jest na czele listy.

Podchodz bliej drzwi i przesuwam doni wzdu szczelin. Najpierw prbuj po prostu je popchn, ale jeli nie ustpi szukam ruchomych kamieni w okolicy skrywajcych zapadki, czy metalowe obrcze uruchamiajce mechanizm. Szukam wzrokiem szyn, po ktrych taki blok musi si przesuwa. To da mi wgld na kierunek, w ktrym drzwi si otwieraj.

Zwracam te uwag na ewentualne puapki.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora
Cranmer
Graf
Graf

Doczy: 17 Sie 2006
Skd: z nienacka :D

PostWysany: Nie Sty 16, 2011 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Nie musisz mi przypomina o rzeczach oczywistych....

Przyklkam na jedno kolano i wymierzam rusznic w stron z ktrej moe nadje atak. Wytam wzrok i such. Zachowuj stabiln pozycj, oddycham miarowo i spokojnie. Bro jest odbezpieczona i gotowa do strzau.
Powrt do gry
Ethereal
Landgraf
Landgraf

Doczy: 22 Lip 2005
Skd: Elblg

PostWysany: Nie Sty 16, 2011 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korganson mrukn, chrzkn, syszc sowa czowieka. Prawic podrzuci sobie mot i uchwyci go tu pod gowic, opuszczajc do dou. Podszed i stan obok Brokka, syna Imraka. Lew doni zacz delikatnie opukiwa drzwi oraz ciany stykajce si z nimi bezporednio. Tak jak drugi brodacz, rozglda si za wzorami, za rzemiosem i za podejrzanym.

Korzystajc ze swej cakiem rozlegej wiedzy o kamieniarstwie, grnictwie i innym rzemiole, stara si oceni jako struktury drzwi, ewentualn skaz w kamieniu wok nich. Jeli cichszy sposb Brokka spezby na niczym, naleao uy siy. Siy, uytej w przemylny sposb, wykorzystujcej sabostki materii.
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.drachenfels.pl Strona Gwna -> Przeklestwo Wzgrz Hager Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20
Strona 20 z 20

Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach