Forum www.forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 
[Strona Gwna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Zloty

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.drachenfels.pl Strona Gwna -> Izba Weteranw
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Ethereal
Landgraf
Landgraf

Doczy: 22 Lip 2005
Skd: Elblg

PostWysany: Wto Gru 21, 2010 13:19    Temat postu: Zloty Odpowiedz z cytatem

Noc 19 grudnia (niedziela) zakoczy si kolejny ju weekendowy zlot czci uytkownikw forum. Do bandy wagabundw doczyli: Stalowy i Pawelczas. Dobrze byo was nareszcie pozna. Very Happy

Mam nadziej, e wszyscy mieli [i:cf33e57076]good time[/i:cf33e57076] podczas naszego spotkania. Co zego, to nie ja.

Jakie komentarze odnonie rozegranych przygd, organizacji czy czego tam?

Od siebie dodam, e sesja Rogue Trader miaa by duo krtsza - ale jak zobaczyem z jakim zaangaowaniem rzucilicie si do organizowania operacji (ponad ptorej godziny burzy mzgw!), postanowiem rozcign to na ca noc. Natomiast co do D&D, to nie do koca mi to wyszo tak jak chciaem. Szczeglnie ostatni boss by nieco zbyt drtwy, bardziej ju rozruszaa was jego obstawa.

PS 1. Jak to zwykle bywa na takich spotkaniach, pozostaa gar zagubionych przedmiotw, midzy innymi: wieccy dugopis, butelka napoju Burn, bochen chleba, zielona k6 i granatowa k10 z pomaraczowymi cyframi.

PS 2. Nastpny przewidywalny zlot masowy ustalony jest na lato roku 2011. Moliwoci: kapsowy domek na Mazurach albo wyjazd w gry (proponuj Tatry).
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Cranmer
Graf
Graf

Doczy: 17 Sie 2006
Skd: z nienacka :D

PostWysany: Wto Gru 21, 2010 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zostaa take jeli mnie pami czarna szczotka do wosw, serek almette czy jak si tam nazywa to co...

no i jak po kadym zlocie mamy sporo "kfiatkw" ktre spisze na kompa w dniach najbliszych i rozprowadz wrd graczy i innych zainteresowanych.

Komentarze s a owszem, dobrze byo znowu si spotka i zagra na czym innym ni wise i forum. Poszerzenie gromady graczy te byo pozytywne.

Co do samych sesji to tak na szybko:

- RT byo zacne i bardzo podobaa mi si ostateczna bitwa z Warbossem orkw, w sumie sprawdza si tutaj stwierdzenie, e armata/dziao zaatwia wszelkie problemy od czowieka po mury fortecy na orkach koczc.

- D&D jak to heroic kostki, kostki, modyfikatory, plusy minusy, statusy i jak to uj Jaracz tworzy si w gowie specjalna szufladka na takie dziwada. Smok by faktycznie dziwnie drtwy ale trzeba przyzna, e pomimo to, e rzuty nie wszystkim wchodziy to mielimy mocarny 'team' i mao co byo w stanie nas szarpn w takim skadzie.

jakie szersze komentarze z mojej strony pojawi si pniej. Niech Demony 'Czincza' bd z wami. A Tczowy Gularz chroni wasze pola przed deszczem.
Powrt do gry
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik

Doczy: 31 Pa 2010

PostWysany: Wto Gru 21, 2010 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mio przeczyta e spotkanie ze mn i z Paweczasem byo pozytywne Very Happy
Mam nadziej e Tczowy Gularz napeni was swoj zakrcon moc dziki czemu przetrwacie ponure zimowe dni.

Przyznam jedno... burze osno.. mzgw na ywo na RT s znacznie fajniejsze ni te na WISE Very Happy
Nie mwic ju o tym na wise to sobie nie poszalejesz w czerwonym kocu z kodeksem IG w apie zapodajc podstawowe informacje o dostpnych nam oddziaach.

Szarpn to jednak szarpnli. Smok szczeglnie szarpn nerwy kiedy pna noc, a gnj jeszcze si trzyma Razz Dobrze chopaki e na koniec zaczy wam wchodzi moce bo powoli koczyo si leczenie.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski

Doczy: 21 Sie 2006
Skd: Pruszkw

PostWysany: Wto Gru 21, 2010 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam nowych w rd wagabundw niech weseli Khornici rozwlek po polu 12km waszych jelit co by tczowy gularz mia z czego upichci gulasz.

A tak na serio to zjazd w Elblgu by naprawd przedni burze mzgw w RT oraz "Tiopienie" Bossw koczc WM zapadnie dugo w pamici, nie wspominajc ju nawet kilku [nastu?] godzin napieprzania w DD.Mam nadziej e do wakacji bd mia zdatny do zamieszkania domek na dziace bo nastpny zlot szykuj si grubo Twisted Evil
Powrt do gry
Cranmer
Graf
Graf

PostWysany: Wto Gru 21, 2010 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote:7d8dd570b9="ckapsel"]Witam nowych w rd wagabundw niech weseli Khornici rozwlek po polu 12km waszych jelit co by tczowy gularz mia z czego upichci gulasz.
[/quote:7d8dd570b9]

musz to w dodatku zrobi 150 metrow pa Very Happy co by komponenty magiczne byy bardziej zajebiste Razz
Powrt do gry
pawelczas
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku

Doczy: 15 Cze 2009
Skd: si wzi Alice Cooper?

PostWysany: Wto Gru 21, 2010 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm... jak najbardziej mi si podobao, z tym, e moje postacie raczej mao zrobiy, prcz tego, e Foruke uwierzy, e potrafi lata po uderzeniu z Power Clawa, a Ullian, e zdarza mu si trafi smoka i(o zgrozo) nawet mu co zrobi.

Aha... i Manfred na Imperatora Wink

Nie mniej, patrzc przez pryzmat ludzi i iloci "kfiatkuf" mona uzna z mojej perspektywy zjazd za udany!

P.S. I pamitajcie o piosenkach na zjazd. Ja ju mam przygotowan ;]
Powrt do gry
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik

PostWysany: Wto Gru 21, 2010 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rany...
Ja po prostu chyba odtacz taniec Tczowego Gularza Razz
Albo przywioz na nastpny raz szat Szkockiego Techkapana Razz
Powrt do gry
Cranmer
Graf
Graf

PostWysany: Sro Gru 22, 2010 02:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i odegrasz kolejn porcj scen w stylu "Wciekych pici wa" Razz
Powrt do gry
kain
Mod Magw
Mod Magw

Doczy: 20 Lut 2005

PostWysany: Sro Gru 22, 2010 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zawsze szerzcy mio i pokj wasz osiedlowy psionik powiem tak: byo zajebicie Smile

No poza tym e o godzinie 3 nad ranem jadc jakimi bocznymi ciekami do Kapsa z prdkoci 20 km myslaem e umr, mimo 3 red bulli

Burn i serek mj jest Razz Eth w do lodwki odbior w nastpnym roku Razz
Powrt do gry
Jaracz
Markgraf
Markgraf

Doczy: 29 Cze 2005
Skd: Olsztyn

PostWysany: Sro Gru 22, 2010 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie sesje mi si bardzo podobay. Nie po raz pierwszy okazuje si, e lepiej si zgra na prawdziwej sesji ni na WISE.

Ostatni boss by na pstryknicie palcami. Zarwno na WMie, jak i DeDeku. Wszystkich potopilimy. Bez wyjtku. A jak kto ma wtpliwoci tego te utopimy. Jedynie Warboss orkw w RT sprawi nieco trudnoci, ale jak to mawia stary dobry Leman: Jak bolt nie wchodzi w czaszk, zwiksz kaliber.

Lightsabre dugopis mj. K6 moja. Zielona.

PS: Co zego to Eth.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik

PostWysany: Czw Gru 23, 2010 00:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mog jeszcze doda panowie e wanie pomylnie udao mi si oczyci Ducha Maszyny mojego cogitora z plugawych skaz Chaosu.
Po kilku godzinach mczenia si z Oknem 7 postanowiem pozosta przy starym dobrym XP.
Teraz pora na nowo uzbroi Ducha Maszyny w wszelkie potrzebne mu narzdzia do suenia ku chwale Omnissiaha Very Happy
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.drachenfels.pl Strona Gwna -> Izba Weteranw Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach