Forum www.forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Zloty

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.drachenfels.pl Strona Główna -> Izba Weteranów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ethereal
Landgraf
Landgraf

PostWysłany: Wto Gru 21, 2010 13:19    Temat postu: Zloty Odpowiedz z cytatem

Nocą 19 grudnia (niedziela) zakończył się kolejny już weekendowy zlot części użytkowników forum. Do bandy wagabundów dołączyli: Stalowy i Pawelczas. Dobrze było was nareszcie poznać. Very Happy

Mam nadzieję, że wszyscy mieli [i:cf33e57076]good time[/i:cf33e57076] podczas naszego spotkania. Co złego, to nie ja.

Jakieś komentarze odnośnie rozegranych przygód, organizacji czy czego tam?

Od siebie dodam, że sesja Rogue Trader miała być dużo krótsza - ale jak zobaczyłem z jakim zaangażowaniem rzuciliście się do organizowania operacji (ponad półtorej godziny burzy mózgów!), postanowiłem rozciągnąć to na całą noc. Natomiast co do D&D, to nie do końca mi to wyszło tak jak chciałem. Szczególnie ostatni boss był nieco zbyt drętwy, bardziej już rozruszała was jego obstawa.

PS 1. Jak to zwykle bywa na takich spotkaniach, pozostała garść zagubionych przedmiotów, między innymi: świecący długopis, butelka napoju Burn, bochen chleba, zielona k6 i granatowa k10 z pomarańczowymi cyframi.

PS 2. Następny przewidywalny zlot masowy ustalony jest na lato roku 2011. Możliwości: kapsowy domek na Mazurach albo wyjazd w góry (proponuję Tatry).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Cranmer
Graf
Graf

PostWysłany: Wto Gru 21, 2010 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

została także jeśli mnie pamięć czarna szczotka do włosów, serek almette czy jak się tam nazywa to coś...

no i jak po każdym zlocie mamy sporo "kfiatków" które spisze na kompa w dniach najbliższych i rozprowadzę wśród graczy i innych zainteresowanych.

Komentarze są a owszem, dobrze było znowu się spotkać i zagrać na czymś innym niż wise i forum. Poszerzenie gromady graczy też było pozytywne.

Co do samych sesji to tak na szybko:

- RT było zacne i bardzo podobała mi się ostateczna bitwa z Warbossem orków, w sumie sprawdza się tutaj stwierdzenie, że armata/działo załatwia wszelkie problemy od człowieka po mury fortecy na orkach kończąc.

- D&D jak to heroic kostki, kostki, modyfikatory, plusy minusy, statusy i jak to ujął Jaracz tworzy się w głowie specjalna szufladka na takie dziwadła. Smok był faktycznie dziwnie drętwy ale trzeba przyznać, że pomimo to, że rzuty nie wszystkim wchodziły to mieliśmy mocarny 'team' i mało co było w stanie nas szarpnąć w takim składzie.

jakieś szersze komentarze z mojej strony pojawią się później. Niech Demony 'Czincza' będą z wami. A Tęczowy Guślarz chroni wasze pola przed deszczem.
Powrót do góry
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik

PostWysłany: Wto Gru 21, 2010 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miło przeczytać że spotkanie ze mną i z Pawełczasem było pozytywne Very Happy
Mam nadzieję że Tęczowy Guślarz napełnił was swoją zakręconą mocą dzięki czemu przetrwacie ponure zimowe dni.

Przyznam jedno... burze osno.. mózgów na żywo na RT są znacznie fajniejsze niż te na WISE Very Happy
Nie mówiąc już o tym na wise to sobie nie poszalejesz w czerwonym kocu z kodeksem IG w łapie zapodając podstawowe informacje o dostępnych nam oddziałach.

Szarpnąć to jednak szarpnęli. Smok szczególnie szarpnął nerwy kiedy późna noc, a gnój jeszcze się trzyma Razz Dobrze chłopaki że na koniec zaczęły wam wchodzić moce bo powoli kończyło się leczenie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski

PostWysłany: Wto Gru 21, 2010 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam nowych w śród wagabundów niech weseli Khorniści rozwleką po polu 12km waszych jelit co by tęczowy guślarz miał z czego upichcić gulasz.

A tak na serio to zjazd w Elblągu był naprawdę przedni burze mózgów w RT oraz "Tiopienie" Bossów kończąc WM zapadnie długo w pamięci, nie wspominając już nawet kilku [nastu?] godzin napieprzania w DD.Mam nadzieję że do wakacji będę miał zdatny do zamieszkania domek na działce bo następny zlot szykuję się grubo Twisted Evil
Powrót do góry
Cranmer
Graf
Graf

PostWysłany: Wto Gru 21, 2010 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote:7d8dd570b9="ckapsel"]Witam nowych w śród wagabundów niech weseli Khorniści rozwleką po polu 12km waszych jelit co by tęczowy guślarz miał z czego upichcić gulasz.
[/quote:7d8dd570b9]

muszą to w dodatku zrobić 150 metrową pałą Very Happy co by komponenty magiczne były bardziej zajebiste Razz
Powrót do góry
pawelczas
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku

PostWysłany: Wto Gru 21, 2010 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm... jak najbardziej mi się podobało, z tym, że moje postacie raczej mało zrobiły, prócz tego, że Foruke uwierzył, że potrafi latać po uderzeniu z Power Clawa, a Ullian, że zdarza mu się trafić smoka i(o zgrozo) nawet mu coś zrobić.

Aha... i Manfred na Imperatora Wink

Nie mniej, patrząc przez pryzmat ludzi i ilości "kfiatkuf" można uznać z mojej perspektywy zjazd za udany!

P.S. I pamiętajcie o piosenkach na zjazd. Ja już mam przygotowaną ;]
Powrót do góry
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik

PostWysłany: Wto Gru 21, 2010 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rany...
Ja po prostu chyba odtańczę taniec Tęczowego Guślarza Razz
Albo przywiozę na następny raz szatę Szkockiego Techkapłana Razz
Powrót do góry
Cranmer
Graf
Graf

PostWysłany: Sro Gru 22, 2010 02:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i odegrasz kolejną porcję scen w stylu "Wściekłych pięści węża" Razz
Powrót do góry
kain
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Sro Gru 22, 2010 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zawsze szerzący miłość i pokój wasz osiedlowy psionik powiem tak: było zajebiście Smile

No poza tym że o godzinie 3 nad ranem jadąc jakimiś bocznymi ścieżkami do Kapsa z prędkością 20 km myslałem że umrę, mimo 3 red bulli

Burn i serek mój jest Razz Eth włóż do lodówki odbiorę w następnym roku Razz
Powrót do góry
Jaracz
Markgraf
Markgraf

PostWysłany: Sro Gru 22, 2010 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie sesje mi się bardzo podobały. Nie po raz pierwszy okazuje się, że lepiej się zgrać na prawdziwej sesji niż na WISE.

Ostatni boss był na pstryknięcie palcami. Zarówno na WMie, jak i DeDeku. Wszystkich potopiliśmy. Bez wyjątku. A jak ktoś ma wątpliwości tego też utopimy. Jedynie Warboss orków w RT sprawił nieco trudności, ale jak to mawia stary dobry Leman: Jak bolt nie wchodzi w czaszkę, zwiększ kaliber.

Lightsabre długopis mój. K6 moja. Zielona.

PS: Co złego to Eth.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik

PostWysłany: Czw Gru 23, 2010 00:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mogę jeszcze dodać panowie że właśnie pomyślnie udało mi się oczyścić Ducha Maszyny mojego cogitora z plugawych skaz Chaosu.
Po kilku godzinach męczenia się z Oknem 7 postanowiłem pozostać przy starym dobrym XP.
Teraz pora na nowo uzbroić Ducha Maszyny w wszelkie potrzebne mu narzędzia do służenia ku chwale Omnissiaha Very Happy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.drachenfels.pl Strona Główna -> Izba Weteranów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: