Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Zloty

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Izba Weteran贸w
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Wto Gru 21, 2010 13:19    Temat postu: Zloty Odpowiedz z cytatem

Noc膮 19 grudnia (niedziela) zako艅czy艂 si臋 kolejny ju偶 weekendowy zlot cz臋艣ci u偶ytkownik贸w forum. Do bandy wagabund贸w do艂膮czyli: Stalowy i Pawelczas. Dobrze by艂o was nareszcie pozna膰. Very Happy

Mam nadziej臋, 偶e wszyscy mieli good time podczas naszego spotkania. Co z艂ego, to nie ja.

Jakie艣 komentarze odno艣nie rozegranych przyg贸d, organizacji czy czego tam?

Od siebie dodam, 偶e sesja Rogue Trader mia艂a by膰 du偶o kr贸tsza - ale jak zobaczy艂em z jakim zaanga偶owaniem rzucili艣cie si臋 do organizowania operacji (ponad p贸艂torej godziny burzy m贸zg贸w!), postanowi艂em rozci膮gn膮膰 to na ca艂膮 noc. Natomiast co do D&D, to nie do ko艅ca mi to wysz艂o tak jak chcia艂em. Szczeg贸lnie ostatni boss by艂 nieco zbyt dr臋twy, bardziej ju偶 rozrusza艂a was jego obstawa.

PS 1. Jak to zwykle bywa na takich spotkaniach, pozosta艂a gar艣膰 zagubionych przedmiot贸w, mi臋dzy innymi: 艣wiec膮cy d艂ugopis, butelka napoju Burn, bochen chleba, zielona k6 i granatowa k10 z pomara艅czowymi cyframi.

PS 2. Nast臋pny przewidywalny zlot masowy ustalony jest na lato roku 2011. Mo偶liwo艣ci: kapsowy domek na Mazurach albo wyjazd w g贸ry (proponuj臋 Tatry).
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Wto Gru 21, 2010 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zosta艂a tak偶e je艣li mnie pami臋膰 czarna szczotka do w艂os贸w, serek almette czy jak si臋 tam nazywa to co艣...

no i jak po ka偶dym zlocie mamy sporo "kfiatk贸w" kt贸re spisze na kompa w dniach najbli偶szych i rozprowadz臋 w艣r贸d graczy i innych zainteresowanych.

Komentarze s膮 a owszem, dobrze by艂o znowu si臋 spotka膰 i zagra膰 na czym艣 innym ni偶 wise i forum. Poszerzenie gromady graczy te偶 by艂o pozytywne.

Co do samych sesji to tak na szybko:

- RT by艂o zacne i bardzo podoba艂a mi si臋 ostateczna bitwa z Warbossem ork贸w, w sumie sprawdza si臋 tutaj stwierdzenie, 偶e armata/dzia艂o za艂atwia wszelkie problemy od cz艂owieka po mury fortecy na orkach ko艅cz膮c.

- D&D jak to heroic kostki, kostki, modyfikatory, plusy minusy, statusy i jak to uj膮艂 Jaracz tworzy si臋 w g艂owie specjalna szufladka na takie dziwad艂a. Smok by艂 faktycznie dziwnie dr臋twy ale trzeba przyzna膰, 偶e pomimo to, 偶e rzuty nie wszystkim wchodzi艂y to mieli艣my mocarny 'team' i ma艂o co by艂o w stanie nas szarpn膮膰 w takim sk艂adzie.

jakie艣 szersze komentarze z mojej strony pojawi膮 si臋 p贸藕niej. Niech Demony 'Czincza' b臋d膮 z wami. A T臋czowy Gu艣larz chroni wasze pola przed deszczem.
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik


Do潮czy: 31 Paz 2010
Posty: 1246

PostWys砤ny: Wto Gru 21, 2010 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi艂o przeczyta膰 偶e spotkanie ze mn膮 i z Pawe艂czasem by艂o pozytywne Very Happy
Mam nadziej臋 偶e T臋czowy Gu艣larz nape艂ni艂 was swoj膮 zakr臋con膮 moc膮 dzi臋ki czemu przetrwacie ponure zimowe dni.

Przyznam jedno... burze osno.. m贸zg贸w na 偶ywo na RT s膮 znacznie fajniejsze ni偶 te na WISE Very Happy
Nie m贸wi膮c ju偶 o tym na wise to sobie nie poszalejesz w czerwonym kocu z kodeksem IG w 艂apie zapodaj膮c podstawowe informacje o dost臋pnych nam oddzia艂ach.

Szarpn膮膰 to jednak szarpn臋li. Smok szczeg贸lnie szarpn膮艂 nerwy kiedy p贸藕na noc, a gn贸j jeszcze si臋 trzyma Razz Dobrze ch艂opaki 偶e na koniec zacz臋艂y wam wchodzi膰 moce bo powoli ko艅czy艂o si臋 leczenie.
_________________
Przyjaciel czy wr贸g? - Rhunar Ragnison, Magnus Regenbogen
Lily et Pique - Gundrik Grundisonn
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 21 Sie 2006
Posty: 440
Sk眃: Pruszk贸w

PostWys砤ny: Wto Gru 21, 2010 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam nowych w 艣r贸d wagabund贸w niech weseli Khorni艣ci rozwlek膮 po polu 12km waszych jelit co by t臋czowy gu艣larz mia艂 z czego upichci膰 gulasz.

A tak na serio to zjazd w Elbl膮gu by艂 naprawd臋 przedni burze m贸zg贸w w RT oraz "Tiopienie" Boss贸w ko艅cz膮c WM zapadnie d艂ugo w pami臋ci, nie wspominaj膮c ju偶 nawet kilku [nastu?] godzin napieprzania w DD.Mam nadziej臋 偶e do wakacji b臋d臋 mia艂 zdatny do zamieszkania domek na dzia艂ce bo nast臋pny zlot szykuj臋 si臋 grubo Twisted Evil
_________________
#Sesja Wichry P贸艂nocy - Lestat Lioncourt
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Wto Gru 21, 2010 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ckapsel napisa:
Witam nowych w 艣r贸d wagabund贸w niech weseli Khorni艣ci rozwlek膮 po polu 12km waszych jelit co by t臋czowy gu艣larz mia艂 z czego upichci膰 gulasz.


musz膮 to w dodatku zrobi膰 150 metrow膮 pa艂膮 Very Happy co by komponenty magiczne by艂y bardziej zajebiste Razz
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
pawelczas
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do潮czy: 15 Cze 2009
Posty: 326
Sk眃: si臋 wzi膮艂 Alice Cooper?

PostWys砤ny: Wto Gru 21, 2010 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm... jak najbardziej mi si臋 podoba艂o, z tym, 偶e moje postacie raczej ma艂o zrobi艂y, pr贸cz tego, 偶e Foruke uwierzy艂, 偶e potrafi lata膰 po uderzeniu z Power Clawa, a Ullian, 偶e zdarza mu si臋 trafi膰 smoka i(o zgrozo) nawet mu co艣 zrobi膰.

Aha... i Manfred na Imperatora Wink

Nie mniej, patrz膮c przez pryzmat ludzi i ilo艣ci "kfiatkuf" mo偶na uzna膰 z mojej perspektywy zjazd za udany!

P.S. I pami臋tajcie o piosenkach na zjazd. Ja ju偶 mam przygotowan膮 ;]
_________________
Manfred, Rycerz P艂on膮cego S艂o艅ca- Wichry P贸艂nocy
Robert, B艂臋dny Rycerz z Bretoni- Miasto
Lafel, 艁owca-Zwiadowca- Sylvania
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik


Do潮czy: 31 Paz 2010
Posty: 1246

PostWys砤ny: Wto Gru 21, 2010 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rany...
Ja po prostu chyba odta艅cz臋 taniec T臋czowego Gu艣larza Razz
Albo przywioz臋 na nast臋pny raz szat臋 Szkockiego Techkap艂ana Razz
_________________
Przyjaciel czy wr贸g? - Rhunar Ragnison, Magnus Regenbogen
Lily et Pique - Gundrik Grundisonn
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Sro Gru 22, 2010 02:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i odegrasz kolejn膮 porcj臋 scen w stylu "W艣ciek艂ych pi臋艣ci w臋偶a" Razz
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
kain
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys砤ny: Sro Gru 22, 2010 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak zawsze szerz膮cy mi艂o艣膰 i pok贸j wasz osiedlowy psionik powiem tak: by艂o zajebi艣cie Smile

No poza tym 偶e o godzinie 3 nad ranem jad膮c jakimi艣 bocznymi 艣cie偶kami do Kapsa z pr臋dko艣ci膮 20 km mysla艂em 偶e umr臋, mimo 3 red bulli

Burn i serek m贸j jest Razz Eth w艂贸偶 do lod贸wki odbior臋 w nast臋pnym roku Razz
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry P贸艂nocy: Kain

Kobiet potrafi膮cych s艂u偶y膰 za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze 艣wiat贸w. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadaj膮cego materaca nie jest ju偶 takie proste
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Sro Gru 22, 2010 23:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie sesje mi si臋 bardzo podoba艂y. Nie po raz pierwszy okazuje si臋, 偶e lepiej si臋 zgra膰 na prawdziwej sesji ni偶 na WISE.

Ostatni boss by艂 na pstrykni臋cie palcami. Zar贸wno na WMie, jak i DeDeku. Wszystkich potopili艣my. Bez wyj膮tku. A jak kto艣 ma w膮tpliwo艣ci tego te偶 utopimy. Jedynie Warboss ork贸w w RT sprawi艂 nieco trudno艣ci, ale jak to mawia stary dobry Leman: Jak bolt nie wchodzi w czaszk臋, zwi臋ksz kaliber.

Lightsabre d艂ugopis m贸j. K6 moja. Zielona.

PS: Co z艂ego to Eth.
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Stalowy
Namiestnik
Namiestnik


Do潮czy: 31 Paz 2010
Posty: 1246

PostWys砤ny: Czw Gru 23, 2010 00:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mog臋 jeszcze doda膰 panowie 偶e w艂a艣nie pomy艣lnie uda艂o mi si臋 oczy艣ci膰 Ducha Maszyny mojego cogitora z plugawych skaz Chaosu.
Po kilku godzinach m臋czenia si臋 z Oknem 7 postanowi艂em pozosta膰 przy starym dobrym XP.
Teraz pora na nowo uzbroi膰 Ducha Maszyny w wszelkie potrzebne mu narz臋dzia do s艂u偶enia ku chwale Omnissiaha Very Happy
_________________
Przyjaciel czy wr贸g? - Rhunar Ragnison, Magnus Regenbogen
Lily et Pique - Gundrik Grundisonn
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Izba Weteran贸w Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group