Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
William King "Zabójca Skavenów" 2 Tom

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Seria Gotrek & Felix
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk±d: PuÅ‚awy

PostWys³any: Pon Cze 14, 2010 19:17    Temat postu: William King "Zabójca Skavenów" 2 Tom Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do wystawiania recenzji i komentowania tej pozycji ze świata Warhammera.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wróg? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ciężkie jest życie na morzu==>Hektor Lombard, człowiek


Ostatnio zmieniony przez Warmlotek dnia Sro Sty 11, 2012 17:18, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
wru



Do³±czy³: 13 Cze 2010
Posty: 1

PostWys³any: Pia Cze 18, 2010 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam do sprzedania książkę "Zabójca Skavenów" w bardzo dobrym stanie. Chętni niech piszą propozycje cen na pw.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk±d: PuÅ‚awy

PostWys³any: Sob Cze 19, 2010 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie ta książka otarła sie o majstersztyk.

Dzieki niej wpadłem jak kamień w wode w cykl G&F i nie odpusciłem zadnego tomu:)
Świetnie ukazany świat skavenów w tej książce jest wszystko spiski, zdrady, rzeż,zagrożenie wychodzące z trzewi Nuln.
Nie mozna zapomniec o genialnej postaci Szarego Proroka MR.T i jego sługusie Lurku.
W ogóle relacje miedzy skavenami, pokazany cały przekrój społeczeństwa skavenów, ciagłe niszczenie ich planów przez dwójke naszych bohaterów.
Do tego fajne postacie poboczne daja rozmach tej pozycji.
Naprawde tą książke czytałem z rozszerzonymi zrenicami, zapatrzony w świat WH i nie było siły ktora odciagnela by mnie od tej książki.
W odróznieniu ta książka juz tworzy spójną całość a nie zbiór opowiadań powiązanych ze soba.
Dodatkowo zapoznaliśmy sie z przekrojem spoleczeństwa w Nuln od "szambonurków" przez kupców, inżynierów do szlachty i pałacu.

Dla mnie ta książka lepiej ukazuje społeczeństwo skavenów niz jakikolwiek podrecznik, dodatek, army book.

Po tej książce zostałem zniszczony, powalony, usidlony i oniemiały.
Od wtedy zacząłem kupowac i zbierac książki z WH.

Zakochałem sie w tej książce i czesto do niej powracam:) zaczynajac od nowa caly Cykl Gotreka i Felixa i Zaznaczam ze warto i powinno sie czytac ten cykl po kolei od poczatku do konca inaczej tracicie sporo z calej sagi.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wróg? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ciężkie jest życie na morzu==>Hektor Lombard, człowiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
czaszek



Do³±czy³: 18 Cze 2010
Posty: 4

PostWys³any: Sob Cze 19, 2010 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warmlotek napisa³:
Dla mnie ta książka otarła sie o majstersztyk.

...epiej ukazuje społeczeństwo skavenów niz jakikolwiek podrecznik, dodatek, army book.

Po tej książce zostałem zniszczony, powalony, usidlony i oniemiały.




Lepiej bym tego nie ujął,dodatkowo książka nie jest oderwana od wydarzen fabularnego Warhammera,i gdzie niegdzie trafiają sie wzmianki o tym jak to dwójka przypadkowych bohaterów uratowała miasto przed zagłądą,zadając skavenom poteżny cios ,uwalniająć Nuln na długie lata od machinacji rogatego szczura.Jako soundtrack do tej książki zdecydowanie polecam projekt Raison d'etre i albumy "requiem for abandoned souls" "the empty hollows unfold"oraz "in sadness ,silence and solitude"Wszystko nabiera jeszcze bardziej chorego i morderczego klimatu.Muza w 100% nieświadomie stworzona do tej powieści
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Pieta
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do³±czy³: 17 Lip 2010
Posty: 6

PostWys³any: Sob Wrz 25, 2010 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu nikt nie napisał, że jest w końcu wznowienie jakieś. Pełno tego w sklepach.
A ja myślałem, że nigdy nie sięgnę dalej niż do Zabójcy Trolli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk±d: PuÅ‚awy

PostWys³any: Sob Wrz 25, 2010 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie wznowienie po prostu po informacji ze copernicus zakończył przygode z Warhammerem.Ogrom ludzi na allegro zaczał wyprzedawać wiekszość pozycji a nawet całe kolekcje, które uzbierali przez długi czas.

Non stop obserwuje allegro i praktycznie od info o zakończeniu współpracy każda pozycja była do kupna.Nawet Królestwo Chaosu jednak ceny były cholernie wysokie bo konserzy sie bili o nia jak o diament.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wróg? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ciężkie jest życie na morzu==>Hektor Lombard, człowiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
wielebny rafael
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 29
Sk±d: MORR CheÅ‚mża

PostWys³any: Sob Wrz 25, 2010 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warmlotek napisa³:
To nie wznowienie po prostu po informacji ze copernicus zakończył przygode z Warhammerem.Ogrom ludzi na allegro zaczał wyprzedawać wiekszość pozycji a nawet całe kolekcje, które uzbierali przez długi czas.


To co w takim razie wysprzedajÄ… w sklepie copernicusa?

http://www.sklep.copcorp.pl/product_info.php?cPath=22&products_id=62

Pisałem już o tym w innym temacie, że niby nie będzie dodruków jak powiedziała pani Karlicka a jednak dodruki nadal lecą .... i to nie tylko "Zabójca Skavenów" tak już poleciał .... przestań obserwować alegro, obserwuj księgarnie internetowe Smile
_________________


IA! IA! KUTULU ZI KUR!
IA!

MORR
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
San27
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 10 Lip 2010
Posty: 65

PostWys³any: Pon Wrz 27, 2010 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam wrażenie albo brakuje tylko jednej częsci także skoro są wznowienia może i są nadzieje..?
_________________
Bo dusza nie z tego okresu bywa przekleństwem i darem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Seria Gotrek & Felix Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group