Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Jack Yeovil "Czarnoksieżnik Drachenfels"

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Serie i pozycje Warhammer Fantasy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk±d: PuÅ‚awy

PostWys³any: Sob Cze 12, 2010 16:37    Temat postu: Jack Yeovil "Czarnoksieżnik Drachenfels" Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do wystawiania recenzji i komentowanie tej pozycji.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wróg? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ciężkie jest życie na morzu==>Hektor Lombard, człowiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Warmlotek
Mod Czarnej Biblioteki
Mod Czarnej Biblioteki


Do³±czy³: 11 Cze 2010
Posty: 1443
Sk±d: PuÅ‚awy

PostWys³any: Sob Cze 19, 2010 00:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnimi czasy udalo mi się zakupić i miałem przyjemność przeczytać ta książkę.

Powiem tak Prolog tej książki zostawil mnie z otwarta szczeka na chwile i moglem tylko wykrztusić WIĘCEJ!:p.

No wiec wzialem sie dalej do czytania...Bardzo klimatyczna postac nasz tytułowy czarnoksieznik z Drachenfels napisany niesamowicie.
Mozna bylo odczuc jego pradawność, potęgę i okrucieństwo.
Jak czytałem o nim jakos kojarzyl mi sie z Malekhitem z pewnych opowiadań.
Niesamowicie podobala mi sie Zatruta Komnata i opowiesć o niej robila naprawde niezly klimat.
Nasi bohaterowie Ksiaze Oswald ,wampirzyca Genevive i pare pobocznych postaci bardzo fajnie stworzone i przemyslane.
Mnie osobiscie ksiazka zaskoczyla swoim finalem i nie spodziewalem sie takiego a nie innego obrotu spraw.
Ksiazke autor w moim odczuciu chcial zrobic taka mroczna i w moim przekonaniu ma ona swoj specyficzny smaczek.
Fakt moga niektorzy narzekac ze za duzo sztuki w niej bylo mi jednak to nie przeszkadzalo i milo spedzilem z nia czas.
Napewno jest odświeżajaca i zamiast ciagłej rzezi mamy troche intrygi,mroku i mało walki.

Szczerze ją polecam jednak uważam ze dużo zalezy od gustu do ksiazek czy przypasuje ta pozycja czy uzna sie ja za kiepska.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy Wróg? ==> Ingwar Ingersson, krasnolud
#Ciężkie jest życie na morzu==>Hektor Lombard, człowiek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Serie i pozycje Warhammer Fantasy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group