Forum www.forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Jakbyscie mieli grac kimś orginalnym to kim ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.drachenfels.pl Strona Główna -> Pustkowia Chaosu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

KIm byście chcieli grać ?
Mutantem ( po kontakcie ze spaczeniem )
13%
 13%  [ 5 ]
Wampirem
38%
 38%  [ 14 ]
Wilkołakiem
5%
 5%  [ 2 ]
Chaośniak ( dary od boga chaosu )
22%
 22%  [ 8 ]
nimfy, syreny , driady ;)
5%
 5%  [ 2 ]
drod
2%
 2%  [ 1 ]
inne ???
11%
 11%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 36

Autor Wiadomość
Cranmer
Graf
Graf

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nietypowa postać... jako gracz nałogowo sięgajacy po krasnoluda nietypowy bedzie dla mnie niziołek Razz, elfem grałem "ino roz" dziwnie było Razz ....

ale taka nietypowa koncepcja...hmmm... skaveni. MG nawet nam raz proponował zebyśmy na jakis czas wcieli sie w ta 'drugą stronę' konfliktu, zabójcy (bodaj klan Eshin) polujący noca na swe ofiary, budzisz strach, i patrzysz na zdziwione oczy swej ludzkiej ofiary kiedy dostrzega twe oczy w ciemności i wyczuwa twój sztylet na swej kratni Razz ehhh to by było życie Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Raziel
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote:ec982f4ab3="Łupina"]Prawdą jest to ze wampir jest fajna klasą .Zecz w tym ze cholernie trudna w odegraniu.tylko ludzie kturzy graja jakiś czas w warhammera mogą sobie na to pozwolic.Ja gram od 3 lat i wątpię zebym dal rade prawidlowo oderac WAMPA!!.Osobiscie kocham krasnoludy ze względu na charyzme jaka w sobie posiadają!! Tak więc radze sie zastanowic przed wyborem wampira!![/quote:ec982f4ab3] - z tym że wampir to ani klasa ani rasa tylko na wpół martwy człowiek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Łupina
Strażnik
Strażnik

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dziecko!!! Moze i wampir niejest klasą lecz to niema znaczenia!! faktem jest to ze mam racje!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Raziel
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ma znaczenie, klasą może być chłop tudzież mieszczanin i szlachcic a nie wampir. Poza tym, ktoś kto dużo czyta i jest w miarę inteligenty może od razu zaczynać grę wampirem jeśli mu MG na to pozwoli. Odgrywanie nie jest takie trudne, trzeba mieć tylko trochę zdolności aktorskich Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Łupina
Strażnik
Strażnik

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wlasnie trzeba ich troche miec !!! I to jest FELER
Powrót do góry
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 00:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spam spam spam!!! Łupina przestań ostrzegam cię . Moje zdolności manualne to kasowanie jakis 500 postów dziennie codziennie.
Wróćmy jednak do pijawek. ogólnie są dwa rodzaje wampirów i tylko dwa rodzaje. Wampir warhammerowy i wampir wampir. Pierwszego raczej byłby odegrać każdy , chociaż jak czytam te ostatnie posty na forum to mam wątpliwości. Co do drugiego to już inna szkoła grania. Staruchy RPG wiedzą o co chodzi. Obecnie nie mam pomysłu na dziwną postać ponieważ wszystkie postacie jakie robie były są i będą dziwne. lol

Ostatnio zmieniony przez Blackswordsman dnia Sob Mar 22, 2008 23:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
polak9917
Strażnik
Strażnik

PostWysłany: Wto Lut 12, 2008 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możecie mówić, ze lubię krew i w ogóle... Ale uważam, że gra takim..., nie, nie wampirem... berserkerem Khorna!!! Biegać i walczyć krzycząc: "Krew dla boga krwi, czaszki dla tronu czaszek!"
Też ciekawym pomysłem jest zagranie orkiem, przejęcie władzy nad klanem i zgromadzenie własnego "Waaagh!!!", by wyruszyć na bitkę, łupienie i wiele innych rozkosznych rzeczy....
Powrót do góry
Bloondy

PostWysłany: Sob Mar 22, 2008 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że gdybym miał grać czymś nie typowym byłby to ORK SZAMAN..
Pewnie powiecie, że ork to nic nietypowego ale ciekawie jest poznać obrzędy,tradycje i różnego rodzaju zaklęcia jakie mają orkowie..
Swoją drogą klękanie przed Totemami troche bez sensu ale myślę, że fajnie by się grało.
Powrót do góry
pawelczas
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku

PostWysłany: Pon Cze 15, 2009 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm... Powiem wam, że nieco mnie to zaintrygowało. Lecz zdecydowanie- zagrał bym korsarzem Druchii.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.drachenfels.pl Strona Główna -> Pustkowia Chaosu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: