Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Arabia - Fina艂
Id do strony Poprzedni  1, 2
 
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Vae Victis
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Nie Sty 18, 2009 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nad ranem, tu偶 po walce, oczy艣ci艂em si臋 z brudu walki. Wyczy艣ci艂em miecz, sztylet oraz ubranie, przy okazji sam si臋 wyk膮pa艂em. Po skromnym 艣niadaniu zagaduje Samuela.

- Tak jak przewidzia艂em, kto艣 chcia艂 zdoby膰 artefakty - rzek艂em. - Mieli艣my du偶o szcz臋艣cia, swoj膮 drog膮 w膮tpie czy po opuszczeniu miasta b臋dziemy bezpieczni.

Westchn膮艂em i odcharkn膮艂em.

- Pora na konkretne postanowienia, proponowa艂bym aby艣 uruchomi艂 swoje znajomo艣ci, ja w tym czasie b臋d臋 tutaj czeka艂 na ciebie.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Wto Sty 20, 2009 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ALRIK

Walka z Hericus i jej 艣mieciami nie藕le zdewastowa艂a poprzedni膮 karczm臋, wi臋c musieli艣cie przenie艣膰 si臋 na noc do innej, w dzielnicy kupieckiej.

Samuel wychodzi艂 ju偶 na miasto kiedy go zagadn膮艂e艣.

- W艂a艣nie to robi臋. Przypilnuj artefakt贸w. Bertrand i Hans p贸jd膮 ze mn膮.

Za Samuelem wyszli dwaj Praworz膮dni kt贸rych spotkali艣cie wczorajszej nocy. Jeden walczy wielkim dwurakiem, drugi preferuje dwa kr贸tkie miecze.

Z tob膮 zosta艂 Connor, Praworz膮dny pochodz膮cy z Albionu. W艂ada mocami 艢wiat艂a.

SADAHARU

W ko艅cu, po wielomiesi臋cznej podr贸偶y "na gap臋", razem z Goro uciek艂e艣 z pok艂adu "Esperanza" zanim zostali艣cie z艂apani.

Ukryli艣cie si臋 w kana艂ach pod miastem Sundenburg, stolic膮 quasi-Imperialnego "Kr贸lestwa Niebieskiego". Podobno Kr贸l Adrian von Zir wybiera si臋 na krucjat臋 przeciwko Malalitom - zaprzysi臋g艂ym wrogom waszego Pana, W艂adcy 艢cie偶ek.

TASAI/HAKKARD

Po przybyciu na pok艂adzie "Esperanzy" do portu w Sundenburg, wykryli艣cie dw贸jk臋 gapowicz贸w. To znani wyznawcy Tzeentcha - Murai Sadaharu i Kasahara Goro. Zanim zdo艂ali艣cie ich dorwa膰, zwiali do portu i skryli si臋 w kana艂ach.

Pos艂yszeli艣cie plotki o tym, jakoby si艂y w mie艣cie zbiera艂y si臋 na wojn臋 z inwazj膮 Malalit贸w z po艂udnia. Oto okazja na walk臋 z Chaosem, jaki by on nie by艂...

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Sob Sty 24, 2009 02:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wdycham powietrze Arabii.

- Dom. Dzi臋kuj臋 Przodkowie...

Rozgl膮dam si臋 po mie艣cie. Sundenburg. Nigdy tu nie by艂em... ale to Arabia. Ktokolwiek tu nie panuje, mieszka艅cy na pewno przesi膮kli tutejszymi tradycjami. Ciekawe w jakim j臋zyku si臋 tu m贸wi...

- Nie wiem co gorsze... - zwracam si臋 do towarzyszy - Malalici czy fakt, 偶e gdzie艣 tutaj kr膮偶膮 dwaj wyznawcy Tzeeneetcha... i to Goro. Pow臋szmy tutaj. Potem dogonimy armi臋 Zira. Nie b臋dzie si臋 porusza膰 tak szybko jak my.

Ju偶 nie nosz臋 zbroi samuraja. Zwyk艂e lu藕ne ciuchy, kt贸re zwyk艂em nosi膰 gdy tu 偶y艂em. Szabl臋 mam przewieszon膮 przez plecy. Nie okrywam torsu ubraniem. Nosz臋 tylko spodnie. Przeliczam pieni膮dze, kt贸re mi zosta艂y z wyprawy do Nipponu. Trzeba b臋dzie si臋 gdzie艣 tu zatrzyma膰.

- Tasai... zostajesz z nami?
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Sob Sty 24, 2009 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siedze nieco znudzony w jakim艣 wzglednie suchym miejscu i ostrze swe Ninja-to. W dzie艅 wiele nie zdzia艂am wiec zabijam czas czekaj膮c na zmrok. 殴le ze nas zauwa偶ono podczas tej podr贸偶y, ale zaden z nich jeszcze nie widzia艂 mojej twarzy, wi臋c jesli zdob臋d臋 tej nocy inne ubrania to moge wr贸ci膰 na powierzchnie.

Jesli Kasahara wci膮偶 mi towarzyszy, mowie:

-Nie lubie zwierzchnik贸w, pracuje sam. Ruszaj w swoj膮 strone, b臋dziemy sie spotyka膰 na bitwach z Malalitami.

Wypowiadam te s艂owa z oboj臋tno艣cia nie odrywaj膮c wzroku od ostrzonej broni.
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Sob Sty 24, 2009 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SADAHARU

Ostrze wylecia艂o ci z r膮k i hukn臋艂o w 艣cian臋. Ty za艣 zosta艂e艣 przygwo偶d偶ony niewidzialn膮 si艂膮 do 艣ciany kana艂u.

- Pos艂uchaj mnie, cz艂owieczku. -zacz膮艂 Goro, spokojnym g艂osem- G贸wno mnie interesuje czy czego艣 nie lubisz. Jeste艣 niewolnikiem Tzeentcha, kt贸rego reprezentuj臋 ja. Jeste艣 narz臋dziem kt贸re zu偶yj臋, i jak b臋d臋 mia艂 ochot臋, to cisn臋 w 艣mietnik. Jeste艣 m贸j. A je艣li spr贸bujesz si臋 wierzga膰, zmieni臋 twoje 偶ycie w skurwia艂e piek艂o.

Si艂a znikn臋艂a.

- Innymi s艂owy - stul pysk i zabijaj moich wrog贸w, a wszystko b臋dzie w porz膮dku. My艣lisz 偶e ja tu przyby艂em po Malalit贸w? Powiem delikatnie: nie. Nasz Pan skierowa艂 nas tu dla innego celu, znacznie wa偶niejszego ni偶 jaka艣 banda dzikus贸w czy "wyznawc贸w Prawa" ze 艣miesznymi mieczykami.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Sob Sty 24, 2009 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Obserwuj臋 okolic臋, por贸wnuj臋 j膮 do tego co widzia艂em w Nipponie... ale to i tak nie ma znaczenia gdzie walcz臋 i przelewam sw膮 krew. Nie zmieni艂em ubioru i uzbrojenia, ludzie pewnie mi si臋 przygl膮daj膮 bo nie wielu Nippo艅czyk贸w opuszcza sw贸j kraj...

S艂owa Hakkarda wyrwa艂y mnie z lekkiego zamy艣lenia >

- A jak my艣lisz Hakkard?

< Odpowiedzia艂em pytaniem na pytanie, nie jest g艂upi i z pewno艣ci膮 zrozumie aluzje. >

- Popytajmy w okolicy i pospacerujmy noc膮 po podejrzanych uliczkach, tak szybko si臋 czego艣 dowiemy.
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Nie Sty 25, 2009 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabije jego, kiedy tylko nieco os艂abnie...

-Kto ma zgin膮膰?

W moim g艂osie wyra藕nie s艂ycha膰 wrogo艣膰, na jego miejscu bardzo uwa偶nie pilnowa艂bym swoje plecy. Podnosze swoj膮 bro艅 i chowam j膮 do pochwy. Wrze we mnie furia i Goro bez problemu to zauwa偶y, pytanie tylko - jak na to zareaguje.
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk眃: Nowa S贸l

PostWys砤ny: Nie Sty 25, 2009 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie odzywam si臋. Nie mam ochoty na pogaw臋dki. W ko艅cu Samuel ruszy艂.

Rzucam oko na artefakty, gdyby kto艣 wiedzia艂, tutaj ze zgromadzonych o ich mocy. Na Sigmara, dzia艂o by si臋.

Spogl膮dam na Connora. Ten a偶 z Albionu, niez艂膮 mieszank臋 mamy.

Po prostu czekam na Samuela.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wr贸g? - Frank albo Fred
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Nie Sty 25, 2009 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HAKKARD/ALRIK/TASAI

Po kilku dniach poszukiwa艅, 偶ycia i przygotowywania si臋 w mie艣cie, spotkali艣cie si臋 ze sob膮 wszyscy w portowej tawernie o bli偶ej nieznanej nazwie.

Spoiwem waszego spotkania by艂y trzy osoby - Daes Rakan, Samuel i... Teclis. Te trzy osoby spotka艂y si臋 podczas waszego w臋szenia w Sundenburgu i zdecydowa艂y si臋 na sojusz.

Jest was tu wielu. Trzech mnich贸w i muszkieter od trupy z Nipponu, trzech Praworz膮dnych od Alluminasa, grupa Wysokich Elf贸w z Ulthuanu. Opr贸cz tego Mistrz Teclis, Samuel, Daes Rakan, Hakkard, Alrik i Tasai Takanashi.

Teclis, ubrany w skromne, obszerne i skrywaj膮ce wszystkie jego elfie cechy szaty, odezwa艂 si臋 pierwszy:

- Ciesz臋 si臋, 偶e tylu m臋偶nych ludzi zaw臋drowa艂o tu a偶 z dalekiego Nipponu. Ciesz臋 si臋 r贸wnie偶, 偶e wyznawcy Prawa postanowili zebra膰 si臋 tam, gdzie jeszcze maj膮 szans臋 na rewan偶. Wszyscy chcecie zwyci臋stwa nad Chaosem, a ja dam wam mo偶liwo艣ci. Jestem tu z moj膮 艣wit膮 by odnale藕膰 Wieczny Ognik - mistyczny artefakt kt贸ry ma olbrzymi膮, nieogarnion膮 nawet przeze mnie pot臋g臋.

Samuel podj膮艂 jako drugi:

- Mistrz Teclis by艂 ju偶 w Sundenburgu od paru dni jako incognito. Za pomoc膮 pewnego rytua艂u, zgrabnego oszustwa, zwabi艂 tutaj dwie si艂y kt贸re zainteresowane s膮 Ognikiem. S艂ugus贸w Konstanta Drachenfelsa i Be'Lakora. Ognik jest w posiadaniu Drachenfelsa... Konstant pragnie wyeliminowa膰 swoich wrog贸w jednym ruchem i zdoby膰 serce Mistrza Teclisa do odprawienia rytua艂u, kt贸ry wyniesie go na stan p贸艂boga. Be'Lakor pragnie sta膰 si臋 Mroczn膮 Pot臋g膮 za spraw膮 Ognika, a Goro Kasahara - w贸dz Tzeentchian, pragnie roztoczy膰 Chaos na ca艂y 艢wiat. Do 偶adnej z tych rzeczy nie mo偶emy dopu艣ci膰.

Daes odpowiedzia艂 trzeci:

- Mistrz Teclis i Samuel byli na tyle szczodrzy, 偶e zdj臋li ze mnie paskudn膮 kl膮tw臋 niemowy, za co nigdy im si臋 nie odp艂ac臋. By艂em tak ukarany s艂u偶膮c jako niewolnik Drachenfelsowi, zbieg艂em na Nippon by si臋 uwolni膰. Drachenfels zebra艂 nowych s艂u偶ebnik贸w, w zamian za tych kt贸rych utraci艂 z r臋ki Samuela i Alrika. To dw贸ch lisz贸w - Wittgar, dawniej znany jako Volker von Schaffer oraz Akhman, dawniej znany jako Vendom Tasartir. Ma tak偶e na us艂ugach zdradzieckiego Maga Cieni, Lu Menga z Cathayu.

Samuel podj膮艂 zn贸w:

- Nasz wr贸g ze strony Be'Lakora to sekciarze trzeciego kultu Cabaal oraz ich w贸dz, demon Asmodai. Dawniej od Niepodzielnego Chaosu, teraz pies na posy艂ki tego bo偶ka. Ma r贸wnie偶 towarzysza w艣r贸d nas. To demon Khalid, kt贸ry zapewne ju偶 na Nipponie skry艂 si臋 w ciele obecnego tu Hakkarda. Da艂 mu moc Magii Chaosu w zamian za pos艂usze艅stwo. S艂uchaj, Hakkard, zanim b臋dzie za p贸藕no. Jestem w stanie z pomoc膮 Mistrza Teclisa dokona膰 egzorcyzm贸w i wyrzuci膰 Khalida z ciebie na zawsze. Zapewne spotkamy go potem na polu bitwy. Decyduj, do kogo wolisz przysta膰... masz s艂owo, 偶e pu艣cimy ci臋 teraz st膮d, je艣li wolisz Rujnuj膮ce Moce.

Zgromadzeni przenie艣li swe oczy na dzikiego 艂owc臋. Sam Hakkard czuje narastaj膮c膮 niepewno艣膰 demona Khalida w sobie...

SADAHARU

Po incydencie w kana艂ach, Goro zebra艂 sw贸j dobytek i s艂ugi: czterech lojalnych demon贸w, dw贸ch czarownik贸w i demonicznego wierzchowca. Wyjawi艂 ci plan.

Do Sundenburg wcze艣niej przyby艂a grupa Asur贸w z przekl臋tym Teclisem na czele. Za pomoc膮 rytua艂u wp艂ywaj膮cego na nici Losu, 艣ci膮gn臋li tu kilka grup. Was - Tzeentchian, dru偶yn臋 z Nipponu, grup臋 wyznawc贸w Alluminasa - Praworz膮dnego boga 艢wiat艂o艣ci oraz dwie inne grupy - sekt臋 bo偶ka Chaosu, Be'Lakora, Cabaal oraz s艂ugus贸w Konstanta Drachenfelsa.

Drachenfels posiada artefakt o kt贸ry bi膰 si臋 b臋d膮 wszyscy. Wieczny Ognik. Za jego pomoc膮, Be'Lakor chce sta膰 si臋 Mroczn膮 Pot臋g膮. Goro chce rozes艂a膰 na ca艂y 艣wiat pi臋tno Chaosu. Drachenfels za艣 chce uzyska膰 moc p贸艂boga. Wszystko to za cen臋 jednej bitwy, w kt贸rej wszyscy pozostali musz膮 zgin膮膰, i w kt贸rej musi zosta膰 pozyskany pot臋偶ny komponent - serce elfa Teclisa.

Drachenfels wys艂a艂 do Goro i wodza Cabaal, Asmodai'a, wici. Chce zawrze膰 sojusz przeciwko wojownikom Prawa - Asurom, Alluminasowcom i dru偶ynie niejakiego Hakkarda.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do潮czy: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk眃: Olsztyn

PostWys砤ny: Nie Sty 25, 2009 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pochylam si臋 do przodu i przekrzywiam g艂ow臋 w ten charakterystyczny dla mnie groteskowy spos贸b. Warkoczyki 艂agodnie opadaj膮 z ramion. Rozlega si臋 klekot ko艣ci.

- Ciekawe 偶e zauwa偶yli艣cie... prawie si臋 nie narzuca. Chcia艂em go zatrzyma膰 by powoli niszczy膰 jego egzystencj臋. Co prawda z pocz膮tku po偶ar艂 kilka uwi臋zionych we mnie dusz, ale z艂agodnia艂... ryzyko jednak jest... oj jest... jest-jest ryzyko. Ryzyko, 偶e spr贸buje po偶re膰 moj膮 dusz臋. Wol臋 spotkania twarz膮 w twarz. Khaaalid - specjalnie akcentuj臋 samog艂osk臋 - jest jak choroba. Ci臋偶ko si臋 z ni膮 walczy. Nie zawsze si臋 wygrywa. Czasami trzeba i艣膰 do pot臋偶niejszego szamana. Poddam si臋 waszym egzorcyzmom. Wyci膮gnijcie go ze mnie. A ja postaram si臋 by przy tym cierpia艂. Taaak.... cierpia艂... - b艂yskam z臋bami w u艣miechu i opuszczam g艂ow臋 - S艂yszysz Khalidzie? - m贸wi臋 dalej, ju偶 do siebie, ale niewiele ciszej - Zadamy ci b贸贸贸贸l... zas艂u偶y艂e艣 na niego. Nie m贸w 偶e nie... wszyscy ju偶 wiedz膮. Taaaak... wpijaj we mnie swoje pazury... pr贸buj mnie zabi膰... to samo, a nawet gorsze rzeczy czekaj膮 Ciebie...

Podnosz臋 nagle g艂ow臋, ju偶 bez u艣miechu. Powaga go艣ci na mojej twarzy.

- Zatem po艣pieszcie si臋...
_________________
#Przyjaciel czy Wr贸g => Alex Zir, cz艂owiek, magister alchemik.
#Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przekl臋tych => Gerhard, cz艂owiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email Odwied stron autora
Cranmer
Graf
Graf


Do潮czy: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk眃: z nienacka :D

PostWys砤ny: Pon Sty 26, 2009 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Nie wiele s艂ysza艂em o swoich nowych sojusznikach, ludzie imperium s膮 dla mnie kompletn膮 tajemnic膮, nie m贸wi膮c ju偶 o elfach. Nie znam ich dokona艅 ani umiej臋tno艣ci, jedyne po czym mog臋 ocenia膰 to wygl膮d i mowa.

Treningi cierpliwo艣ci zdaj膮 dzi艣 egzamin, Hakkard nosi w sobie demona i zatai艂 to przed mn膮, powa偶ny b艂膮d. Jednak wa偶niejsi od mnie daj膮 mu szans臋... >

- Wykl臋ty po艣r贸d prawych, ja bym o nic nie pytaj膮c oczy艣ci艂 ze z艂a albo zabi艂, jednego i drugiego < wzdycham lekko zirytowany > ale, 偶e potrzeba nam ludzi nie b臋d臋 kwestionowa艂 decyzji.
_________________
#Wichry P贸艂nocy, Kazdin
#Ci臋偶kie jest 偶ycie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Anubis
Chor膮偶y
Chor膮偶y


Do潮czy: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys砤ny: Pon Sty 26, 2009 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech Goro decyduje. To on podejmuje decyzje i to on odpowie przed naszym Panem jezeli beda one b艂臋dne.

-Kim jest ten Drachenfels? Wyznawc膮 kt贸rej艣 z Niszczycielskich Pot臋g? Wida膰 ma tych samych wrog贸w co my.

Zak艂adam jedynie r臋ce na piersiach i opieram sie o 艣ciane kana艂u, czekaj膮c z niecierpliwo艣ci膮 na decyzje magika.
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Sob Sty 31, 2009 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WSZYSCY

Nast膮pi艂 ceremonia艂 egzorcyzm贸w, kt贸re uwolni艂y Hakkarda od przekl臋tego demona Khalida. Natura egzorcyzm贸w jednak偶e nie wygna艂a demona do otch艂ani. Wygna艂a go jedynie z op臋tanego cia艂a. Znikn臋艂a r贸wnie偶 moc, jak膮 dawa艂 Hakkardowi. Khalid zapewne teraz gdzie艣 uzyska艂 materialn膮 form臋 i b臋dzie chcia艂 zemsty.

Dosz艂o r贸wnie偶 do spotkania "tych z艂ych".

Wkr贸tce, bo o poranku nast臋pnego dnia, obie grupy spotka艂y si臋 na placu g艂贸wnym. Agenci Z艂a sprowadzili ze sob膮 dwustu s艂ugus贸w - w wi臋kszo艣ci s膮 to sekciarze trzeciego Cabaal i nieumarli. Zabijaj膮 cywil贸w, walcz膮 ze stra偶膮 miejsk膮 i szalej膮 w Sundenburg ca艂ym. Przeciwko nim wyst膮pili mi臋dzy innymi pozostali tutaj 偶o艂nierze i rycerze.

Wi臋kszo艣膰 obu dru偶yn (mi臋dzy innymi Praworz膮dni i Nippo艅czycy oraz agenci Drachenfelsa i s艂udzy Goro) star艂a si臋 ze sob膮 nawzajem w serii pojedynk贸w.

Teclis walczy z Konstantem Drachenfelsem, Wysoka Magia przeciw Prawdziwej Dhar. Demon Asmodai star艂 si臋 Samuelem, Khalid z Daesem Rakanem. Goro Kasahara star艂 si臋 z Hakkardem, natomiast Murai Sadaharu z Tasai Takanashi.

Po d艂ugim pojedynku na ostrza Ninja-To i Katany, Tasai Takanashi i Sadaharu Murai obaj odnie艣li powa偶ne rany. W krytycznym momencie uda艂o si臋 jednak Tasai wykona膰 mistrzowsk膮 fint臋 i cios prosto w szyj臋 z pe艂nej si艂y. Sadaharu g艂adko straci艂 sw膮 g艂ow臋. Zaraz potem, Samuel uzdrowi艂 magi膮 艢wiat艂a Tasai'a, a ten ruszy艂 w okolice pojedynku Hakkarda i Goro. Je艣li Hakkard zgin膮艂by, Tasai mia艂 zaj膮膰 jego miejsce...

W tym czasie wydarzy艂 si臋 widowiskowy pojedynek mi臋dzy Hakkardem a Goro. W fantastycznym pokazie czar贸w Szama艅skich i Chaosu oraz po bardzo osobistej, brutalnej walce full contact, Hakkard zosta艂 oszo艂omiony S艂owem B贸lu i zaraz potem odes艂any czarem Rozproszenie 艢miertelnego prosto w Wymiar Chaosu. Nast臋pnie, z r臋ki Goro zgin膮艂 rycerz Alluminasa, Alrik - po pojedynku na ostrza i magi臋, zosta艂 spalony przez chaotyczne p艂omienie Tzeentch'owej magii.

Nast臋pnie do walki z os艂abionym Goro ruszy艂 Tasai Takanashi. Po do艣膰 dziwnym pojedynku na ostrza i obrzuceniu zakl臋ciami przez Kasahara, Goro zbieg艂 z pola bitwy po interwencji Daesa Rakana i ranach otrzymanych od Tasai. Sam Takanashi ledwo uszed艂 z 偶yciem i niestety zosta艂 zmutowany przez moc Dhar - mutacja kt贸r膮 otrzyma艂 by艂a ukryta, a zwa艂a si臋 Sza艂em Osnowy.

Uciekaj膮c z pola bitwy ledwo 偶yw, Goro przyzna艂 si臋 do swej kl臋ski i porzucenia planu zdobycia Wiecznego Ognika na w艂asno艣膰. Utraci艂 swoje 4 Mniejsze Demony i Demonicznego Wierzchowca - zniszczy艂 je Samuel. Wielki Kap艂an Alluminasa unicestwi艂 tak偶e dwa Wi臋ksze Demony - Khalida i Asmodaia, jednak偶e sam zmar艂 od ran i znikn膮艂 w rozb艂ysku 艣wietlistej energii razem ze swym ekwipunkiem...

Wkr贸tce, Teclis, z pomoc膮 Daesa Rakana, uzyska艂 przewag臋 nad Konstantem Drachenfelsem i powa偶nie go zrani艂, po czym odebra艂 mu Ognika. Drachenfels teleportowa艂 si臋 z pola walki, ratuj膮c 偶ycie i zabieraj膮c swoich dw贸ch s艂ugus贸w - Lisz贸w Akhmana i Wittgara. Lu Meng za艣 pad艂 z r臋ki Wysokich Elf贸w. Teclis natychmiast u偶y艂 mocy Ognika by unicestwi膰 plugawe artefakty nale偶膮ce dawniej do Lisza Valtharysa. Wkr贸tce, wszyscy nieumarli, dwaj Czarnoksi臋偶nicy Chaosu i Trzecie Cabaal zostali zniszczeni lub zabici. Przysz艂o za to jednak zap艂aci膰 wielk膮 cen臋.

Alrik, Praworz膮dni, Nippo艅czycy, Samuel, cz臋艣膰 Asur贸w i wielu mieszka艅c贸w Sundenburg zgin臋艂o by powstrzyma膰 Z艂o od zniszczenia tego 艣wiata raz na zawsze... Natomiast Hakkard i Tasai zostali w zasadzie skazani na podobny los.

Wkr贸tce potem, wydarzy艂a si臋 bitwa z si艂ami Malalit贸w. Kr贸l Adrian von Zir wykaza艂 w niej wielkie po艣wi臋cenie, oddaj膮c swoje nadprzyrodzone moce i artefakty Teclisowi do zniszczenia i przekucia w moc na Wiecznym Ogniku. Nast臋pnie, Teclis u偶y艂 tej mocy do zniszczenia wszystkich demon贸w i przejaw贸w Dhar w szeregach wrogiej armii - 艂ami膮c jej morale i skuteczno艣膰 znacznie. Bez swoich pan贸w, armia szybko rozsypa艂a si臋. W walce zgin臋艂o dw贸ch Wybra艅c贸w Malala - Kaleb Daark i w贸dz armii, Shin-Tan. Ten ostatni pad艂 z r臋ki op臋tanego sza艂em Tasai Takanashi, p贸ki Nippo艅czyk nie zosta艂 zak艂uty ostrzami Rycerzy Chaosu.

Mimo wielkich strat i po艣wi臋ce艅, armie Malalit贸w zosta艂y z艂amane i zmuszone do ucieczki z powrotem do Krain Po艂udnia.

Po powrocie do Sundenburgu, Adrian von Zir za namow膮 Teclisa abdykowa艂 i rozwi膮za艂 Kr贸lestwo Niebieskie. Przywr贸ci艂 Sundenburg do statusu kolonii Imperium, zostawi艂 na miejscu zaufanego regenta, i z wi臋kszo艣ci膮 ludno艣ci oraz wojska wr贸ci艂 drog膮 morsk膮 do Marienburga, by do艂膮czy膰 do pr贸b odbudowy Imperium.

----------

Imperium...

Tam偶e, na wielkiej naradzie wa偶nych os贸b w Marienburgu, Teclis wykorzysta艂 pot臋g臋 Wiecznego Ognika by subtelnie przywr贸ci膰 "zdrowie" ska偶onej przez Chaos 艣wi膮tyni Ulryka w Middenheim. Oto Wieczna Zima zosta艂a skr贸cona w czasie z wieczno艣ci do co najwy偶ej ko艅ca tego偶 wieku.

Nast臋pnie, Teclis za pomoc膮 mocy Wysokiej Magii, Qhaysh, teleportowa艂 Wiecznego Ognika w nieznane nikomu (nawet jemu) miejsce na 艢wiecie, z dala od kogokolwiek. Tak pot臋偶na moc nie powinna dosta膰 si臋 w niczyje r臋ce... tym bardziej, skoro Z艂o na ni膮 poluje.

Nast臋pnie Teclis, mimo trwaj膮cych problem贸w Asur贸w w Arabii i na Ulthuanie, ofiarowa艂 swoj膮 pomoc w odbudowie Imperium. Zaproponowa艂 jego natychmiastowe odtworzenie z nowym Imperatorem.

Kandydat贸w by艂o kilku. Reiner Starke, stary Patriarcha Kolegium Cienia i Najwy偶szy Patriarcha Konkordatu Magii. Arthur von Krieger, niedawny w艂adca Marchii Krieg (obejmuj膮cej Middenland i Middenheim) i Nowego Ksi臋stwa w Nowym 艢wiecie, zagorza艂y Morryta, Wielki Mistrz zakonu rycerzy O艂owianej Piecz臋ci (Templariuszy Morryt贸w). Adrian von Zir, propagator rozwoju (wspiera艂 zakony Hammerites i Mechanist贸w) technologicznego i odbudowy Imperium, w艂adca dawnego Ksi臋stwa Stir, g艂owa rodu von Zir, Kr贸l dawnego Kr贸lestwa Niebieskiego w Sundenburgu w Arabii, pogromca Malalit贸w. Anon Gal, Patriarcha Kolegium 艢wiat艂a, Emir dawnego Emiratu S艂o艅ca na Z艂ych Ziemiach, cz艂owiek wierz膮cy w Prawo i idea艂y dawnej Ligi Odnowy Imperium. Daes Rakan - enigmatyczny odmieniec, dawniej niemy niewolnik Konstanta Drachenfelsa, okaza艂 si臋 by膰 wielkim wojownikiem stoj膮cym po stronie Dobra... co wa偶ne, opowiedzia艂 swoj膮 histori臋 - by艂 dawniej Mistrzem Zakonnym, Templariuszem Sigmara z zakonu P艂omiennego Serca - zosta艂 pochwycony po Upadku Imperium przez Drachenfelsa i upodlony.

Rada d艂ugo debatowa艂a nad wyborem... w ko艅cu jednak na tron Imperatorski wyniesiono... Arhura von Krieger. Nowy Imperator od razu zabra艂 si臋 do odbudowy Imperium i formalnie odda艂 swe posiad艂o艣ci w Middenlandzie i Middenheim na rzecz Imperium. Przez lata odtworzy艂 tak偶e ko艣ci贸艂 Morra, zakon O艂owianej Piecz臋ci oraz nieformalne organizacje Krocz膮cych w Snach i 艁owc贸w Nieumar艂ych/Wampir贸w.

Adrian von Zir sta艂 si臋 Elektorem Stirlandu i Nadzorc膮 Sylvanii, odbudowuj膮c sw贸j r贸d i odtwarzaj膮c Imperialne akademie, gildie i organizacje zwi膮zane z post臋pem technologicznym oraz siatk膮 szpiegowsk膮. Daes Rakan sta艂 si臋 szar膮 eminencj膮 i de facto Elektorem Reiklandu, odbudowuj膮c ko膰i贸艂 Sigmara, wybieraj膮c nowego Wielkiego Teogonist臋 i odtwarzaj膮c zakony Sigmaryt贸w (P艂omienne Serce, Bitewnych Kap艂an贸w, Ordo Fidelis i inne). Reiner Starke rozwi膮za艂 Konkordat Magii i odszed艂 od polityki, podobnie Anon Gal, zachowuj膮c jednak swe tytu艂y. Dawny Genera艂 wojsk Adriana von Zir zosta艂 pod naciskiem rady zwolniony ze s艂u偶by i obwo艂any Elektorem Averlandu. Victor I Averlandzki zaj膮艂 si臋 reorganizacj膮 mozaiki oddzia艂贸w i grup jak膮 stanowi艂y si艂y rady w porz膮dn膮 Armi臋 Imperium, powo艂a艂 ponownie do 偶ycia tak偶e prawa do tworzenia Milicji Wiejskich, Stra偶y Miejskiej, oddzia艂贸w ochotniczych. Kiedy drogi i rzeki sta艂y si臋 mo偶liwe do transportu, odtworzy艂 korpusy Stra偶nik贸w Dr贸g i Rzek.

_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo縠sz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo縧iwo禼i zmiany post體 lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Vae Victis Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group