Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Ciekawe obra偶enia po broni

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Krwawe pola Averlandu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Xarandil
Mod Elf贸w
Mod Elf贸w


Do潮czy: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk眃: warszawa

PostWys砤ny: Pon Kwi 11, 2005 23:54    Temat postu: Ciekawe obra偶enia po broni Odpowiedz z cytatem

Czyli jak wasz MG opisa艂 jakiego艣 fajnego Krytyka np Umni ena sesji jak 偶uci艂em w艂贸czni膮 to przebi艂em kolesiowi czaszke na wylot a dr贸giego kt贸ry sta艂 za nim przybi艂em do 艣ciany.... Albo Krasnolud kastetem kolesiowi nos w czaszke wgni贸t艂 i drugim ciosem przebi艂 mu r臋k膮 na wylot g艂owe....
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Zedd
Mod Mag贸w
Mod Mag贸w


Do潮czy: 04 Gru 2004
Posty: 722
Sk眃: Zielona G贸ra

PostWys砤ny: Czw Kwi 21, 2005 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj sporo tego by艂o..

Wampir Luise straci艂 oko wyd艂ubane przez pewnego wie艣niaka wid艂ami
Wampir Luise straci艂 lew膮 d艂o艅 odgryzion膮 przez wielkiego w臋偶a morskiego
Woster przepieknym rzutem wid艂ami z siod艂a galopuj膮cego Cold One przybi艂 drowa do ziemi
Helmut walcz膮c z nieumar艂ymi przypadkiem bior膮c zbyt pot臋偶ny zamach przeci膮艂 wp贸艂 kobiet臋 - mylac j膮 zapewne z nieumar艂ym
Blasbald wielu swoich wrog贸w pozbawi艂 g艂贸w od艂upuj膮c je od korpusu m艂otem obur臋cznym
Edwin wyskakuj膮c na pi臋sci do mutanta wesp贸艂 z Awrukiem przypadkiem wykona艂 zbyt zamaszysty p贸艂obr贸t, kt贸ry zosta艂 przez mutagena unikni臋ty, przez co oberwa艂o si臋 wsp贸艂towarzyszowi - kr臋gos艂up zosta艂 przetr膮cony
_________________
Zeddicus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
jazen
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 23 Maj 2005
Posty: 19
Sk眃: Czaplinek

PostWys砤ny: Pon Maj 23, 2005 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bylo kilka ale fajne bylo to jak u kolegi gralismy i ksiadz do tego pokoju wchodzi (bo koleda byla) a MG tylem do drzwi rzuca kostkami i mowi
- Uderzyles go w... glowe, za... 6... rzuc na WW... ok wyszlo to za 6 plus... 6 plus... 5. Widzisz glowa leci w... w lewo... 8 metrow dalej, krew wszedzie bryzga, jestes caly w niej.

Ksiedzu najwidoczniej sie to spodobalo bo sie usmiechal Smile

Ja np. bylem Zabojca Gigantow i z dwurecznym toporem stoje i jakas bojka sie w karczmie kroila. I tu dalem tez popis o ktoreym warto wspomniec - mianowicie jako krasnolud, potrafiacy akrobatyke wskoczylem z saltem na stol i krzyknalem "bojka!" Wink a co do krytyka to niechcialem goscia zabic wiec go bokiem toporu chcialem uderzyc i cos mi nie wyszlo i zamiast mu siniaka nabic albo ogluszyc to uderzylem go w glowe z takimi obrazeniami ze MG stwierdzil ze mu glowa zostala zmiazdzona czy tam odleciala (uderzylem bokiem topora, nie ostra strona)

A przytrafilo sie wam ze wilk sam zaatakowal sie w... Glowe ? Very Happy[/list]
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Pon Maj 23, 2005 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden z moich graczy chcia艂 si臋 sprawdzi膰 i wyzwa艂 rycerza na pojedynek, sam te偶 by艂 rycerzem. Walczyli do pierwszej krwi. Po pierwszym zadanym ciosie gracz odr膮ba艂 przeciwnikowi ramie, p贸艂 korpusu i nog臋.
Jeden za graczy dosta艂 od wojownika chaosu w g艂ow臋 toporem ,a potem patrzy艂 jednym okiem jak jego w艂asny m贸zg sp艂ywa mu po twarzy.
Krasnolud , kt贸rym gra艂em wysadza艂 wszystkich na drobno wi臋c by艂o mo偶na znale偶膰 ka偶d膮 cz臋艣膰 cia艂a podczas kampani, poza tym , 偶e z regu艂y wisia艂y na nim czyje艣 flaki.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus


Ostatnio zmieniony przez Blackswordsman dnia Nie Mar 16, 2008 17:37, w ca硂禼i zmieniany 1 raz
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Sab
Mod Mechaniki
Mod Mechaniki


Do潮czy: 12 Lut 2005
Posty: 144
Sk眃: z dalekiej p贸艂nocy

PostWys砤ny: Pia Cze 03, 2005 01:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HEHE...
Kiedy艣 poprowadzi艂em ch艂opakom przygod臋 z wampirem. Nie wiedzieli jak si臋 do niego dobra膰, wiec postanowili wyd艂uba膰 mu oczy srebrn膮 艂y偶eczk膮.

Ja z kolei chcia艂em og艂uszy膰 pewnego kap艂ana. Zapomnia艂em tylko zadeklarowa膰, 偶e w cios r臋koje艣ci膮 miecza wk艂adam jak najmniej si艂y. Rozbi艂em mu czaszk臋 na kawa艂ki, a sam skaleczy艂em si臋 od艂amkiem. Kawa艂ek kap艂ana znalaz艂em tydzie艅 p贸藕niej w kieszeni kurtki (nie wiem jak tam trafi艂), dopiero, gdy zacz膮艂 艣mierdzie膰.
_________________
dekadencki golibroda
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Patiomkin
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 02 Wrz 2005
Posty: 59
Sk眃: Wrocek

PostWys砤ny: Czw Wrz 08, 2005 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pami臋tam, 偶e kiedy艣 podczas pewnej przygody mia艂em doszcz臋tnie zmia偶d偶on膮 praw膮 d艂o艅. Nie by艂oby w tym nic niezwyk艂ego gdyby nie to, 偶e by艂o to ju偶 kt贸re艣 z kolei trafienie krytyczne w moj膮 praw膮 r臋k臋 w tej samej przygodzie ( na szcz臋艣cie mia艂em fajne rzuty przy tabeli trafie艅 krytycznych i r臋ka mi si臋 osta艂a). Do tego by艂em oczywi艣cie prawor臋czny.
Ca艂膮 przygod臋 musia艂em walczy膰 lew膮 r臋k膮 z ujemnym modyfikatorem, ale nie ma tego z艂ego co by na dobre nie wysz艂o i MG po przygodzie pozwoli艂 ni za 100PD wykupi膰 umiej臋tno艣膰 obur臋czno艣膰Smile
_________________
Szale艅stwo jest 藕r贸d艂em rozkoszy znanym tylko szale艅com.

Zimri Kettrisson Krasnolud w Budynku Stra偶y
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
BeastSlayer
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 10 Wrz 2006
Posty: 31
Sk眃: Kaleki szczyt

PostWys砤ny: Nie Wrz 10, 2006 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam sie zabi艂em uderzeniem korbacza w g艂owe bo nietrafi艂em

Zajrza艂em do srodka lufy pistoletu po tym jak niewypali艂 i m贸j m贸zg malownicza sp艂yn膮l po scianie.

Dostalem buzdyganem w jaja i je straci艂em a potem piszcza艂em i nie musia艂em sie goli膰

Walczy艂em z gigantem i w rzucie na unik wypad艂o 00 i przykleilem sie gigantowi do pi臋艣ci...

Raz 艂apa nied藕wiedzia zerwala mi p贸艂 twarzy...Prze偶y艂em ale mialem 02 og艂ady i wzbudzalem strach....Niewspominaj膮c o tym ze szybko zostalem oczyszczony 艣wietym ogniem sigmara
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 21 Sie 2006
Posty: 440
Sk眃: Pruszk贸w

PostWys砤ny: Czw Wrz 14, 2006 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Unas by艂o tyl;ko to 偶e gostek kra艣 rozerwa艂 wilka go艂ymi r臋kami na 2 cz臋艣ci
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
John
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do潮czy: 01 Sie 2007
Posty: 5

PostWys砤ny: Sro Sie 01, 2007 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas kole艣 rzucaj膮c kul膮 ognia spopieli艂 co艣 ko艂o 120 os贸b. Moja posta膰 zosta艂a uderzona przez 偶on臋 karczmarza (kt贸rego wcze艣niej pozbawi艂em g艂owy jednym ci臋ciem) wybijaj膮c mi 8 przednich z臋b贸w potem drugiego kumpla og艂uszy艂a, dopiero trzeci da艂 jej rad臋. Mia艂a 20 WW. Confused
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
polak9917
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 20 Sty 2008
Posty: 67
Sk眃: z wszech艣wiata

PostWys砤ny: Sro Lut 06, 2008 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mia艂em, te偶 fajn膮 akcj臋: Darkwald, dru偶yna walczy ze zwierzolud藕mi. Krasnolud stan膮艂 na przeciw dow贸dcy mutant贸w. W pierwszej rundzie pomiot chaosu wybi艂 bohaterowi top贸r z r臋ki. Postanowi艂 waln膮膰 go pi臋艣ci膮 po pysku, ale tamten odchyli膰 si臋 do ty艂u, (nowa runda) wracaj膮c do wcze艣niejszej pozycji zwierzocz艂ek waln膮艂 krasnoluda rogami w tors, tamten si臋 przewr贸ci艂 od si艂y ciosu i wykorzystuj膮c sw贸j impet przetoczy艂 si臋 do ty艂u by podnie艣膰 sw贸j top贸r (le偶a艂 on ok 1,5 m za krasnalem) (nowa runda) po czym wstaj膮c zaszar偶owa艂 na mutanta nurkuj膮c pod jego ciosem ci膮艂 od do艂u (pionowo), tak偶e jego przeciwnik "dosta艂 toporem w rzy膰(dup臋) a偶 po trzewia.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
CzarnyAfgan
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 16 Mar 2008
Posty: 14
Sk眃: zza Krzaka =]

PostWys砤ny: Nie Mar 16, 2008 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mo偶e nie przy u偶yciu broni, ale...

Razem z dru偶yn膮 b艂膮kali艣my si臋 w膮skimi korytarzami po jakich艣 katakumbach. Nie mieli艣my w dru偶ynie 偶adnego 艂otra z wykrywaniem pu艂apek wi臋c jako krasnolud musia艂em i艣膰 przodem. Cech膮 charakterystyczn膮 tej postaci by艂o to 偶e zawsze chodzi艂em z odpalon膮 fajk膮 w
z臋bach. Pech chcia艂 偶e trafi艂em na pu艂apk臋 kt贸ra po felernym rzucie na unik przebi艂a mi moj膮 fajk膮 czaszk臋...

Od tamtej pory nie korzystam z fajki a tym bardziej podczas podr贸偶y
_________________
"Ka偶dy ma prawo decydowa膰 o swym losie,
Ka偶dy ma prawo 偶y膰 tak jak chce.
Ka偶dy ma tutaj co艣 do zrobienia,
Ka偶dy wolny urodzi艂 si臋."
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
legiondclxvi
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 26 Gru 2005
Posty: 56
Sk眃: Toru膹偶藵

PostWys砤ny: Nie Lis 23, 2008 00:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ca艂kiem niedawno w prowadzonej przeze mnie dru偶ynie pewien kap艂an Ulryka za pomoc膮 m艂ota dwur臋cznego rozci膮艂 kultyst臋 wzd艂u偶 pionowej osi (tak - m艂otem:). Mia艂 chyba 4 przerzuty i wysz艂o mu co艣, ko艂o 40 - 50 obra偶e艅Smile

Wcze艣niej ten sam kap艂an dokona艂 paru innych krwawych czyn贸w, w stylu uderzenia przeciwnika obuchem nadziaka z tak膮 si艂膮, 偶e oko wyskoczy艂o mu z oczodo艂u, nerw wzrokowy brz臋kn膮艂 d藕wi臋cznie i ga艂ka zawis艂a na wysoko艣ci piersi:)
_________________
Upon these seas
Wherein I drowned so many times
I scatter the ashes of destiny
Still my flames are in hunger
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Krwawe pola Averlandu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group