Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Potw贸r z innej bajki
Id do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Bestiariusz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Ilidan
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 14 Mar 2005
Posty: 16
Sk眃: Gorlice

PostWys砤ny: Wto Mar 15, 2005 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na sesjach jak dot膮d nie spotka艂em nic spoza bestiariusza z jednym wyj膮tkiem- je艣li kto艣 gra/gra艂 w warcafta 3 to powinien kojarzy膰 Archimonda- spotkali艣my go na sesji na kt贸rej 艣wiat sie sko艅czy艂 (dos艂ownie)
_________________
"There are no winners or losers, only the living and the dead"-Ha'asek, The Archon of Twilight
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
艁ysy1382
Skrzyd艂owy
Skrzyd艂owy


Do潮czy: 10 Sty 2005
Posty: 174
Sk眃: Albion

PostWys砤ny: Pon Kwi 25, 2005 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowe potworki ??? Czemu nie?? Jesli dobrze dobrane i przemyslane.... Poza tym jesli wiedzmina mozna bylo przerobic do WH, to prawie wszystko mozna....
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 21 Sie 2006
Posty: 440
Sk眃: Pruszk贸w

PostWys砤ny: Pia Sie 25, 2006 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie to kuroliszki z jajek od ropuhy gdy won偶 mia艂 sie zaopiekowa膰 jajem kury to wyhodzi艂 bazyliszek przynajmniej tak mi sie wydaje
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Nie Wrz 07, 2008 00:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wymy艣la艂em do tej pory dodatkowych stwor贸w. Wszystkie potrzebne (i niepotrzebne), klimatyczne i pasuj膮ce do Wh bestie znale藕膰 mo偶na w oficjalnych informacjach. I tak wi臋kszo艣ci na sesji w 偶yciu nie ujrza艂em, poza tym na sesjach kt贸re ja prowadz臋 (lub gram w nie), rozumne humanoidy oraz nieumarli i wyznawcy Chaosu s膮 g艂贸wnymi przeciwnikami.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk眃: z daleka

PostWys砤ny: Wto Wrz 16, 2008 02:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie WFRP jest dosy膰 elastyczne w kwestii mo偶liwo艣ci dodania nowych stworze艅. Nowe = mutant, istota chaosu, demon.

Jednak co do wprowadzania "absolutnie" nowych rzeczy to z jednym ma艂ym wyj膮tkiem jestem sceptyczny. Jak ma ju偶 by膰 co艣 "innego" to jest to u mnie mutantem, tudzie偶 innym pomiotem chaosu.

Ten ma艂y wyj膮tek to natomiast demony. Wyj膮wszy demony b贸stw, ka偶dy ma by膰 inny od poprzedniego. I nie chodzi tu tylko o to czy jeden ma sze艣膰 paszczy czy dwie. Tu chodzi o to czy jeden demon jest na przyk艂ad stworzeniem zrodzonym w Pustce na podobie艅stwo "normalnego" 艣wiata (ma inteligencj臋 w ludzkich/elfich/krasnoludzkich/Tzeentcha/... kategoriach, przybiera po przywo艂aniu posta膰 przyobleczon膮 w cia艂o etc, etc), czy jest to mo偶e istota z obszar贸w Pustki gdzie poj臋cie materii, Sigmara, Mrocznych Bog贸w, my艣li (podobnej ludziom, elfom etc) jest ca艂kowicie obce (stworzenie/jego manifestacja jest np. energi膮).

Reasumuj膮c nowym cudom typu p贸艂elfy, szroniaki, p贸艂smoki, diabelstwa, ambule, supersajanie etc etc etc. m贸wi臋 NIE. W WFRP jest wszystkiego pod dostatkiem, 偶eby to sie znudzi艂o.

A tak poza tym to Gracze u mnie ostatnio g艂贸wnie i tak za przeciwnik贸w maj膮 ludzi, mutant贸w, demony i ... zwyk艂e kleszcze.
_________________
...
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk眃: Brama wymiar贸w p贸艂nocnego bieguna:)

PostWys砤ny: Sro Lis 19, 2008 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe . U mnie mimo i偶 dodawa艂em sporo nowych rzczy co okaza艂o sie kropelk膮 w morzu to gin臋艂o to zasypane tymi t艂umami ludzi , zielonoskorych , mutant贸w szczur贸w i tym podobnych stwor贸wSmile Zreszt膮 jak wprowadzasz jedno nowe stworzenie a wko艂o przewinie si臋 kilka tysi臋cy "normalnych" to mo偶na to zgubi膰 w t艂umie. Nigdy jednak nie wprowadza艂em miesza艅c贸w ingeruj膮cych w podstawowe 4 rasy podr臋cznika.
_________________
Jestem mieczem i zbroj膮. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekle艅stwo Wzg贸rz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Bestiariusz Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group