Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Warhammer Age of Reckoning

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Lip 21, 2008 13:13    Temat postu: Warhammer Age of Reckoning Odpowiedz z cytatem

Warhammer Age of Reckoning myślę że każdy z was choć słyszał o MMO które ma powstać w świecie bitewnego młotka ja osobiście nie mogę się doczekać tej gry jest może ktoś z was chętny na zakup tej produkcji co myślicie o tej grze i czego się boicie ja osobiście najbardziej się obawiam że nie uda im się odzwierciedlić klimatu jaki panuje w świecie WH

btw Chciałem się przywitać po dość długiej nieobecności Pozdrawiam wszystkich.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Anubis
Chorąży
Chorąży


Do³±czy³: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys³any: Sro Lip 23, 2008 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sie boje że zrobią z tego całkowicie komercyjną gre. Cena egzemplarza pewnie bedzie kosmiczna, najlepszy ekwipunek bedzie pewnie kosztował prawdziwe pieniądze a żeby pograć trzeba będzie płacić ciężkie pieniądze za serwer - jednym słowem wycisną ostatnią złotówke z graczy korzystając z popularności Warhammera.

Co do klimatu - jestem pewien ze nie dorówna dobrej sesji. Takie jest moje zdanie.

PS. Witam spowrotem Xarandil Wink
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Sro Lip 23, 2008 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anubis trochę demonizujesz... ale racje możesz mieć, niestety Evil or Very Mad pewnie za kasę będą jakieś bonusy, rozpanoszy się sprzedaż kont jak wow'wie i nooby będą szpanować wypasionym sprzętem i skillami których użyć nie potrafią...

jednak chce mieć nadzieję, że będzie względnie przyzwoicie...
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Sro Lip 23, 2008 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O widzę że ktoś odpowiedział na mojego posta jak miłoVery Happy Więc ja osobiście wiem że tak będzie a Anubis trochę przesadza jak już Cranmer zauważył Very Happy Ja powiem wam że idę w ciemno zbieram właśnie kasę na grę i jak się tylko pojawi możliwość zakupu to kupuję i nie zastanawiam się najciekawszą rzeczą jest to że cała gra jest RvR a nie PvP czy PvE. Wydaje mi się dość niesamowite zdobywanie miast obcych frakcji. Wiąże się z tym pewne niebezpieczeństwo bo jeżeli jedna frakcja będzie zbyt silna to ludzie będą dochodzić w dużej mierze tylko do tej silniejszej i może ona całkowicie zdominować świat co może być niebezpieczne dla rozgrywki i mogą okazać się potrzebne resety serwerów z utęsknieniem czekam już na młotka online
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Anubis
Chorąży
Chorąży


Do³±czy³: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys³any: Sro Lip 23, 2008 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RvR wydaje mi sie genialną sprawą. Przynajmniej od razy wiesz kogo masz bić i rzadko wbijają nóż w plecy.

Mam nieodparte wrażenie że będzie bardzo dużo elfów-magów/łuczników, krasnoludów-wojowników, itp. a ludzi, którzy obecnie władają SŚ, będzie zaledwie garstka - w WFRP ich plusem jest wszechstronność i brak rasowej nienawiści do reszty.... ale w MMO nie ma takiej 'swobody' jak na sesjach. Mam wrażenie że rasy będą wybierane tylko z powodu statów a nie ich klimatu.

(Nie mówie oczywiście o graczach WFRP czy WFB, tylko 'noobkach' które dorwą się do tej gry nic nie wiedząc o realiach... czyli o większosci grających)

Tak z ciekawości - kim zagracie jeśli wogle?
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Sro Lip 23, 2008 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie obawy wymienione przez was będą prawie na 100% prawdziwe. WFRP JUŻ jest komerchą, a ja nie mam zamiaru grać w mmo z abonamentem wiedząc, że po kilku dniach mi się znudzi...

Jeśli jednak miałbym zagrać to:

- po stronie porzÄ…dku: Human WitchHunter albo Asur Shadow Warrior

- po stronie nieporzÄ…dku: Druchii Disciple of Khaine lub Druchii Black Guard, ew. Chaos Chosen.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Sro Lip 23, 2008 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w intro był jakże 'przefajny' krasnoludzki zabójca... ale na rozpisce klas go nie ma...

w sumie to w każdej rasie jest interesująca mnie klasa ale skróce to do dwóch na stronę konfliktu: Ironbreaker lub Bright Wizard ( ku pamięci mojej postaci z sesji V.V. ) a z Chaosu: Magus of Tzeench lub Blach Orc - WAAAGH!!

o równowagę bym sie zbytnio nie martwił... znajdzie się też kilku graczy z przeszłością fabularną lub figurkową i oni nadrobią...

aha i sam szczerze wątpię czy w to zagram bo raz mój PC-et tego nie udźwignie (chyba, że w końcu sobie kupię coś lepszego na co sie nie zanosi), a dwa to to, że szkoda mi kasy na abonamenty do gry Wink
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Czw Lip 24, 2008 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja Zagram jeżeli strona Dobra to Witch Hunter Albo Elf jeszcze nie zdecydowałem który a jak przeciwna frakcja to Dark Elfy ale nie wiem kto. Dosyć ciężko idzie mi się zdecydować... A ja i tak zagram wiedząc że to komercha i tyle Very Happy zbieram kasę a jak mi się nie spodoba to sprzedam po miesiącu grania i tyle:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Nie Lip 27, 2008 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xarandil wrócił na forum otwierajcie beczke wina, albo lepiej całą piwnice;)

Zobaczymy co to będzie. JA najpewniej najpierw pożycze a jak mi sięspodoba to kupie:P
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do³±czy³: 21 Sie 2006
Posty: 440
Sk±d: Pruszków

PostWys³any: Pon Lip 28, 2008 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż czas pokaże jak to będzie wyglądać w rzeczywistości, sam próbowałem dostać się na beta testy ale nie miałem farta Crying or Very sad

a co do rozgrywki najbardziej odpowiada mi Dark Elves Black Guard
a przymierze poco ono komu Chaos i tak zwycięży Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Pon Wrz 22, 2008 00:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc ja mam i gram Very Happy Wciąga jest lepsze od Wowa moim zdaniem tzn mi się bardziej podoba i Gram Goblinem Squiderem Very Happy jak dla mnie bomba Very Happy i polecam wszystkim kto ma czas mi niestety zabiera ta gra ostatnio całą masę czasu ale jest fajnie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Wto Wrz 23, 2008 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedz coś więcej. Jak to jest z PvP, z PvE, czy są instance, jak to jest z rozwojem postaci, z Mobami. Co z itemami do zdobycia? Jak wygląda ten motyw z wojną frakcji jasnych i ciemnych?
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xarandil
Mod Elfów
Mod Elfów


Do³±czy³: 30 Lis 2004
Posty: 1266
Sk±d: warszawa

PostWys³any: Wto Wrz 23, 2008 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście gram na RvR i nie miałem postaci nawet na PvP czy PvE ale idąc dalej Instance w WH nazywane są scenariuszami i możesz w każdej chwili z dowolnego miejsca dołączyć się tam bardzo podobnie jak w Wowie tylko że nie chodzi już o zabranie flagi musisz zdobyć 500 pkt jak je zdobędziesz to wygrywasz zdobywa się je w różny sposób w każdej stronie konfliktu w inny sposób. Rozwój podobny jak w Wowie kupujesz skile od treinerów i potem masz atutu które możesz rozdawać od 11 lvlu i wybierasz jedną z 3 ścieżek rozwoju dla każdej klasy. Wojna wygląda super ze względu na to że jest coś takiego jak Publick Questy każdy może do nich dołączyć i się bawić nie trzeba formować się w grupy i często jest tak że w pq=publick quest masz do zabicia 50 krasnali a order ma do zabicia 50 orków i stoją takie dwie grupy próbujące wykonać to samo zadanie tylko że po różnych stronach i jest sieczka na maksa nie dość że moby latają walczą to jeszcze np po 10-15 graczy po każdej stronie

wszystkich zainteresowanych zachęcam do przeczytania http://www.gram.pl/art_8A7eH,6_Tydzien_z_gra_Warhammer_Online.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> A tak poza Warhammerem to... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group