Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
2 Edycja i Ciekawe Prfesje
Id do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Cech
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
Orzad
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 20 Wrz 2006
Posty: 37

PostWys砤ny: Wto Wrz 26, 2006 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W 2 edycji brakuje wed艂ug mnie bombardiera i/lub sapera krasnoludzkiego.
To by艂y profesje godne Krasnala ex in偶yniera! Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 21 Sie 2006
Posty: 440
Sk眃: Pruszk贸w

PostWys砤ny: Wto Wrz 26, 2006 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mo偶na in偶yniera za takiego kolesia uwaa膰 jak kto艣 sie uprze
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
BeastSlayer
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 10 Wrz 2006
Posty: 31
Sk眃: Kaleki szczyt

PostWys砤ny: Wto Wrz 26, 2006 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zebraka faktycznie brakuje, ale smieciaz to w sumie to samo tylko z inna nazwa....
Po ostatnim przejrzeniu profesji stwierdzam ze dosz艂y w ko艅cu jakies profesje tylko dla elf贸w i jedna tylko dla niziolk贸w co jest duzym plusem bo w jedynce tylko krasnoludy mia艂y oddzielnie profesje. No i pojawili sie cudzoziemcy (beserker z norski, kozak kislevski i szermierz estalijski) i jakies podgatunki mag贸w, z艂odziei i kap艂an贸w (mistrz magii, w臋drowny czarodziej, arcymag, wlamywacz, mistrz cieni, ksi膮偶e z艂odziei, zakonnik, arcykap艂an i wybraniec bo偶y)
Faktycznie troche szkoda sapera
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Orzad
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do潮czy: 20 Wrz 2006
Posty: 37

PostWys砤ny: Sro Wrz 27, 2006 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do profesji to godny uwagi jest wed艂ug mnie Kowal run. Daje ciekawe perspektywy do prowadzenia przyg贸d. Ci臋偶ko tylko z przej艣ciem z innej profesji na tego偶, gdy偶 gracz musia艂by terminowa膰 u swego mistrza przez d艂u偶szy czas, co utrudni艂oby prowadzenie. Ale je艣li jest to prof. pocz膮tkowa to nie widz臋 przeszk贸d by pomin膮膰 ten fakt i uzna膰 偶e terminowa艂 przez x lat a teraz wyruszy艂 na poszukiwania komponent贸w i wiedzy o runach... (no i kampania/sesja gotowa) Smile
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Orrendil
Basztowy
Basztowy


Do潮czy: 14 Sty 2005
Posty: 142
Sk眃: Sith Fascoluinne

PostWys砤ny: Czw Wrz 28, 2006 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na stronie Black Industries ju偶 dosy膰 d艂ugo jest wiele ciekawych profesji, w tym beggar i gunner. http://www.blackindustries.com/default.asp?range=wfrp&template=fanmaterial
Mi bardzo podoba si臋 wspomniana ju偶 profesja ch艂opa, ale tak偶e i mieszczanina, daj膮ce wiele mo偶liwo艣ci. W I edycji cz臋sto ch艂opi na polach mieli profesj臋 robotnika, ale to nie by艂o to.. Ch艂op i uprawa ziemi s膮 艣wietne Smile Ciekawe, kiedy ujrz臋 kogo艣 graj膮cego w臋glarzem Smile
_________________
Wenn ist das Nunstr眉ck git und Slotermeyer?
Ja! ... Beiherhund das Oder die Flipperwaldt gersput.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Darnok
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 24 Maj 2006
Posty: 105

PostWys砤ny: Sro Paz 18, 2006 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi MG obiecal ze dostane 1000zk w w臋glu jak nim zagram Razz a i nie mam poj臋cia sk膮d u niego b艂yskotliwo艣膰
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Taliesin
Szabrownik
Szabrownik


Do潮czy: 07 Wrz 2006
Posty: 18
Sk眃: z p贸艂nocnych pustkowi

PostWys砤ny: Pon Sty 08, 2007 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale, najlepsze co mo偶e by膰 to szlachcic albo lepiej-ARYSTOKRATA!!!
Pod dostatkiem kasy obeznany w modzie i polityce, a i z walk膮 nie ma problemu, mo偶na naj膮膰 zbrojnych lub przekupi膰 (po to jest kasa Twisted Evil ).
A je艣li nie da si臋 kogo艣 przekupi膰 albo pokona膰 to mo偶na przecie偶 uciec(lub przynajmniej spr贸bowa膰) Very Happy i spr贸bowa膰 szcz臋艣cia p贸藕niej.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
艁upina
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 27 Mar 2007
Posty: 51

PostWys砤ny: Pia Kwi 20, 2007 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niewiem czy byl w 1 czensci ale bardzo siekawy jest fechtmistrz i zabujca demonue!! jak dla mnie to Sier偶ant poniewa偶lubiekrasi z tarcz膮i toporkiem
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Khorl
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 04 Mar 2007
Posty: 40

PostWys砤ny: Pia Kwi 20, 2007 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedz mi co jest takiego ciekawego w Zab贸jcy Demon贸w, albo w fechtmistrzu? ~~ Obydwie te profesje s膮 wprost stworzone do power gamingu. O ile jest to jeszcze do艣膰 logiczne w przypadku Zab贸jcy, bo walki z demonami to ju偶 nie w kij dmucha艂, to jednak w fechtmistrz jest znacznie przesadzony, do tej pory nie wiedzia艂em, 偶e da si臋 prowadzi膰 fechtunek 艂ukiem. Oczywi艣cie, mo偶na powiedzie膰, 偶e zasady s膮 po to 偶eby je 艂ama膰/zmienia膰, a zanim wykupisz te +40 minie sporo czasu, to jednak zastanawia mnie co poci膮ga si臋 w kierunku najsilniejszych postaci (pod wzgl臋dem fizycznym oczywi艣cie, gdy偶 za pot臋偶niejsz膮 mo偶na uzna膰 cho膰by mistrza gildii...). Og贸lnie, je艣li masz naprawd臋 dobrego MG to nie s膮dz臋, 偶e do偶yjesz walki z demonem, wyko艅czy ci臋 Troll, b膮d藕 jesli ci si臋 poszcz臋艣ci to tym "szcz臋艣liwcem" b臋dzie gigant Wink . Poza tym, nie s膮dz臋, 偶e trze藕wo my艣l膮cy gracze chcieliby mie膰 w dru偶ynie takiego chorego na umy艣le Zag贸jc臋 jako kompana.
_________________
Bretonia - Czas Nadziei: Khorl Axler, krasnolud.
Estalia - Otto Friedel.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
艁upina
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 27 Mar 2007
Posty: 51

PostWys砤ny: Sob Kwi 21, 2007 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niemaj膮 ciekawych cech same w sobie s膮 interesuj膮ce.ZABUJCA DEMONUW !!! Siepie wszystko ja czuje radosc graj膮c zabujc膮!! Tak wi臋c zalezy od gustu!! NAtomiast Fechtmistrz jest tak jakby platnym zabujc膮! Z膮da niebotycznych cen za swoje uslugi!! WIEC TAK JAK MUWIE ZALEZY OD GUSTU!!Zgodze si臋 ztym ze jako klasa nies膮 ciekawe!!Ale ja osobiscie uwazam je za najlepsze w WH2
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Raziel
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do潮czy: 27 Paz 2005
Posty: 284
Sk眃: Sylvania

PostWys砤ny: Sob Kwi 21, 2007 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

P艂atnym zab贸jc膮 to jest skrytob贸jca. Fechmistrz (w oryginalne Champion) to kto艣 kto jest mistrzem w ka偶dym sposobie walki. A Zab贸jca Demon贸w nie walczy z wszystkim tylko jak m贸wi nazwa z demonami bo uznaje 偶e tylko one mog膮 go zabi膰 (a przecie偶 krasnoludzcy Zab贸jcy tego chc膮)
_________________
Per mortis ad gloria!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Odwied stron autora
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Sob Wrz 06, 2008 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmniejszy艂em rozwini臋cia US Fechtmistrza do +10 z +40, wywali艂em wszystkie umiej臋tno艣ci i zdolno艣ci zwi膮zane z broni膮 strzeleck膮. Teraz jest to porz膮dna klasa postaci.

Ostatnio spodobali mi si臋 r贸偶nego rodzaju rzemie艣lnicy, uczeni, urz臋dnicy oraz przede wszystkim kap艂ani. Pasuj膮 do mojego stylu gry kt贸ry wykszta艂ci艂em sobie przez par臋 lat - zbieranie informacji, wykorzystywanie ich w tw贸rczy spos贸b, robienie za m贸zg teoretyczny dru偶yny itp.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Cech Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group