Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Las Hergig
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Witamy na dworze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do³±czy³: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Czw Sie 21, 2008 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


CHRISTIANA VALOIS

Anna widocznie się zirytowała, podeszła do stolika z jakimiś narzędziami i upatrzyła sobie jakieś ostrzę, kiedy do komnaty wszedł jakiś męzczyzna (co nietrudno było stwierdzić).

- Zabieramy ją stąd... Do naszego Pana, ktoś nas szuka i robi dużo szumu magicznego w lesie, by ją znaleźć.

Miałaś nadzieję, że rozwiążą Cię i zabiorą, ale zamiast tego zawiązali Ci oczy.

Poczułaś, że jesteś zawiązana i niesiona. Dokąd? Nie wiesz...

Dopiero po chwili stało się coś nieprzewidzianego. Krzyki, walka, ból... Nie wiesz co się dzieje. Ktoś ściąga Ci wór z głowy i widzisz żołnierza, kilku żołnierzy dobijających resztki Twojej "obstawy", w tym i Annę.

Wśród wybawców jest ktoś wyróżniający się, dyrygujący. To... Isaac Casarius Wallenstein.

Rozglądając się do okoła widzisz polanę, słońce, skraj lasu.

NIHMEDU

Zwierzęta jedyny "zamek" jaki widziały, to pałac elektorski. Szukanie źródła mocy dało Ci w końcu trop, drzewo, nawet niedaleko od Ciebie...

IVAN OSTAPOVICZ

Elektor i wszyscy zebrani sÄ… z Ciebie dumni i patrzÄ… z podziwem, jesteÅ› teraz "w Å‚asce".

Von Hergig przychylnie rozważył Twoją propozycję, już po chwili byliście w drodze do pałacu.

Zauważyłeś zniknięcie Lorda Nihmedu, nie ma też Christiany Valois, co za zbieg okoliczności...

Arrow Pałac Elektorski



_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Czw Sie 21, 2008 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Gdy nałożono mi wór na głowę serce podskoczyło mi aż do gardła.W głowie kreowały się straszne i okropne sceny bolesnych tortur jakie mogą mnie czekać, lecz w momencie zdjęcia kaptura z głowy i ujrzenia żołnierzy ogarnia mnie ulga jakiej nigdy dotąd nie doświadczyłam. Biorę głęboki wdech świeżego leśnego powietrza.Słońce mnie razi, więc lekko mrużę oczy starając się przywyknąć do światła dnia. Nadal przerażona rozglądam się dookoła. Na widok martwych ciał zbiera mi się na wymioty, lecz nie mam już czego zwracać. Jestem naga więc peszę się widząc tylu mężczyzn.Staram się zakryć jak najbardziej mogę. Trzęsąc się ze strachu, zimna i bezradności mówię łamiącym się głosem.>

-Désolé (Przepraszam) ...Czy któryś z szanownych panów mógłby użyczyć mi płaszcza bym mogła się okryć? Merci...

<Gdy otrzymam płaszcz okrywam się nim szczelnie i staram w nim choć odrobinkę ogrzać.Tego już dla mnie wszystkiego za wiele.Bezradna zaczynam płakać...łzy rzewnie spływają po policzkach.>

-Dlaczego ja? Ja chcę już do accueil (domu, komnaty,przytulnego miejsca)...
_________________
Poeta to ktoś, kto pragnie w jasny dzień pokazać światło księżyca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Pia Sie 22, 2008 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Udaję się tam, zachowując ostrożność. Dłoń zaciska się na kosturze >
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do³±czy³: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Nie Sie 24, 2008 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


CHRISTIANA VALOIS / ISAAC CASARIUS WALLENSTEIN

Płaszczem okrył Cię sam Isaac Casarius Wallenstein i prowadził do pałacu. Na miejscu czekała już na was służba i straż, trzeba będzie jeszcze zdać relację z tego, co się działo. Widzicie wracających ze stajni możnych i elektora, niedługo czas na posiłek i świętowanie zwycięstwa.

Arrow Odpiszcie w: Pałac Elektorski

LORD NIHMEDU

Drzewo okazało się na prawdę ogromne, za pomocą magii widziałeś przejście. Prowadzi ono do komnaty, którą widziałeś w wizjach. Jest brudna, odrapana i pusta. Na ścianie wiszą łańcuchy, a na jedynym meblu, stole leżą narzędzia tortur.

Są jeszcze drugie drzwi, a za nimi długi tunel, ktoś tu niedawno był.

_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Pon Sie 25, 2008 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Poruszam się z gracją elfa i biegnę cicho do kolejnych drzwi a następnie korytarzem aż do wyjścia. Kostur jak trzeba oświeca mi drogę, bijąc niebieskawym światłem.... Spieszę się... Czasu coraz mnie, a widok narzędzi tortur sprawił że ślina mi utkwiła w przełyku >

- Markizo, obyś żyła - mówię sam do siebie z nadzieją w głosie
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do³±czy³: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Wto Sie 26, 2008 00:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


NIHMEDU

Biegłeś ile sił, jednakże szybko zacząłeś się męczyć. Oddech stał się krótszy, umysł przytłumiony. Masz wrażenie, że tunel się nie kończy, a drzwi przez które tu wszedłeś już dawno zniknęły za Tobą.
Najgorsze, że czujesz się przytłoczony tą zamkniętą przestrzenią. Nigdy nie byłeś w takim miejscu. Od trzystu lat przebywałeś na otwartej przestrzeni, z niebem nad głową. Czujesz, jak narasta w Tobie panika.

A końca nie widać...

_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Wto Sie 26, 2008 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Idę uparcie dalej... Jeżeli robi mi się duszno, przystaję na chwilkę i biorę łyk z manierki.... Idę dalej aż znajdę drzwi, lub schody, drabinkę prowadzącą na górę >
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do³±czy³: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Czw Sie 28, 2008 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


NIHMEDU

Idąc dalej zatrzymuje Cię pewien hałas. Na końcu jest jeszcze jedna komnata, a w niej kilka osób... strażnicy miejscy. Gadają tak głośno, że na pewno nie spodziewają się Twojego wejścia.

- Dalej Hans ! Nalej mi ! Hehehehe.. już nie mogę się doczekać aż ta Bretońska dziwka do nas trafi, a jej laluś zdechnie ! HAhahaa...


_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Pia Sie 29, 2008 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Wchodzę normalnie i spoglądam na strażników >

- Przepraszam Panowie, chyba nie mieliście mnie na myśli - spoglądam gniewnie na strazników

< Jeżeli któryś z nich chociaż zrobi krok w moja stronę, podniesie ręke w kierunku broni, z oka będzie jechało im wrogimi zamiarami rzucam czar: kula ognia.....
Jeżeli nadal patrzą na mnie mówię nadal spokojnie >

- wybaczcie że przeszkadzam wam tak ważną dysputę, ale jak dostać się na górę ? - pytam niewinnie
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do³±czy³: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Sob Sie 30, 2008 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


NIHMEDU

Wszedłeś w dość bojowym nastroju, który znikł gdy okazało się, że strażników jest aż siedmiu.

- Oż ty kurw... - zdążył powiedzieć jeden, kiedy wyciągając broń dostał potężną kulą ognia, która raziła jego i dwu jego kompanów.

Niestety, pozostałych pięciu otoczyło Cię z wyciągniętymi mieczami.

- Poddaj się psi synu, lub rozwalim Twoją główkę...


_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Pon Wrz 01, 2008 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- Ależ Panowie - mówię to i podnoszę ręce do góry a następnie rzucam szybko kolejny czar, który ma ich oślepić

Illuminae - to mówię gdy podnoszę ręce

< Przeraźliwie jasne światło powinno wypełnić całą salę, i oślepić wszystkich poza mną.
Następnie bez względu na efekty, splatam wokół siebie Złoty Wiatr i siła woli wyginam metalową broń przeciwników >[/i]
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Gariel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do³±czy³: 28 Cze 2006
Posty: 409
Sk±d: Warszawa

PostWys³any: Wto Wrz 02, 2008 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


NIHMEDU

Sprytne posunięcie było nadzwyczaj skuteczne. Wszyscy leżą na ziemi albowiem nie widzą zupełnie nic. Czar był na tyle mocny, że znalazłeś się w sytuacji kiedy wszyscy wiją się w okół Ciebie, ich broń jest kompletnie zniszczona a Ty masz wolne ręce.

Na niewielkim stoliku dostrzegłeś jakieś dokumenty. To listy według których strażnicy mieli pozbawić Cię życia. Szkoda, że nie wiadomo kto jest ich autorem.

_________________
The Emperor is weak, Undead shall rise...

#Sesja Sylvania - Otto Welmann, akolita
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Wto Wrz 02, 2008 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< Związuje szybko tych bandytów i wychodzę przez drzwi - uprzednio zabrawszy te listy ze sobą. Gdy okazało się że dotarłem do składziku, dokładnie ogladam co się w nim znajduje a nastepnie wychodze...

W końcu gdy ujrzę pałac kieruję się do niego... Powoli nie spiesząc się. Spoglądam na niebo, chciałbym wiedzieć ile czasu zajęło mi poszukiwanie Markizy. Ciekawe co się z nią stało, spoglądam w gwiazdy z nadzieją że one mają jakąś wiadomość dla mnie.

Gdy dotrę do Pałacu, i nikt mnie nie zaczepi kieruję swoje kroki do mej komnaty... Czas wziąśc prysznic i gorącą kąpiel...oraz przebrać się. Czuję się brudny... >
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Witamy na dworze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group