Forum www.forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 
[Strona Gwna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Gar informacji

To forum jest zablokowane, nie moesz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.drachenfels.pl Strona Gwna -> Pasoyt
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Xsary
Markgraf
Markgraf

Doczy: 09 Sty 2005
Skd: Nowa Sl

PostWysany: Czw Lut 14, 2008 13:50    Temat postu: Gar informacji Odpowiedz z cytatem

Gar oglnych informacji:

Sesja opiera si na zasadach z 1 ed, ale stawiam raczej na fabu i klimat ni na mechanik. Dlatego prosz uprzejmie abycie tworzc swoich przyszych bohaterw opisywali fabularnie wasze karty postaci. Mio by byo gdybycie do kart doczyli wizerunek waszych postaci. Ach! I nie zapomnijcie o krtkiej historii postaci jej przyzwyczajeniach, przywarach etc.
To wszystko Wam si przyda i umili Wam gr.

Co do samych postaci nie ma ogranicze. Moecie gra Chaotystami, praworzdnymi, leworzdnymi... Ale wszystko w granicach rozsdku. Gotowe karty postaci prosz wysya na adres: xsary@op.pl i napisa mi prywatn wiadomo na forum, i posta zostaa wysana.

Na pewno kto bdzie lekko zdegustowany faktem, e wybraem pierwsz edycje, a nie drug. Pojawi si problem z magi, to na pewno. Gdyby kto chcia si wcieli w posta maga proponuj, aby wysili si odrobin wicej i wymyli co wicej. Doda przykadowo nowe czary z tej samej dziedziny (chyba, e kto chce by uniwersalny). Wybr naley do Was.

Do sesji przyjmuj piciu graczy. W temacie nabr prosz zgasza si. Prosibym tam o klimat. Zaczniemy, kiedy Wasze postacie znajd si w mojej skrzynce mail’owej Wink

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do sesji!
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email Odwied stron autora
Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysany: Pon Lut 18, 2008 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi drodzy, nastpiy drobne zmiany. Ot dojdzie dwch graczy. Gariel oraz Gregory.

Bdzie to swoista rezerwa, gdyby komu si odechciao zawsze bdzie mniej wicej pitka graczy.

Czekam na karty. Brakuje tylko Crammera no i Gregorego.
Powrt do gry
Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysany: Nie Kwi 20, 2008 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suchajcie mnie misie, od jutra czyli 21.04 nie ma mnie do soboty 26.04.

Pozdrawiam Smile
Powrt do gry
Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysany: Pon Maj 19, 2008 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogoszenie bambaryki - mam problemy z dostpem do kompa wic sesja bdzie sza niezwykle wolno. Niedugo w problemy winny si... W rzy pocaowa take wszystko wrci do normy.

Wybaczcie za problemy.
Powrt do gry
Cranmer
Graf
Graf

Doczy: 17 Sie 2006
Skd: z nienacka :D

PostWysany: Sob Lip 26, 2008 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziki (rzekomej) uprzejmoci moich rodzicw od poniedziaku wyjedam na tydzie i bd odcity od cywilizacji... wracam na pocztku sierpnia (4-5).
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
Xsary
Markgraf
Markgraf

PostWysany: Nie Lip 27, 2008 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wane!

Jestem niestety zmuszony zamkn sesje do odwoania. Powodem jest natok spraw, z ktrych nie chc si tumaczy. Wszystkich zainteresowanych i tych mniej przepraszam.

Pozdrawiam.
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie moesz pisa dodawa ani zmienia na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez moliwoci zmiany postw lub pisania odpowiedzi    Forum www.forum.drachenfels.pl Strona Gwna -> Pasoyt Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach