Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Garść informacji

 
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pasożyt
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Czw Lut 14, 2008 13:50    Temat postu: Garść informacji Odpowiedz z cytatem

Garść ogólnych informacji:

Sesja opiera się na zasadach z 1 ed, ale stawiam raczej na fabułę i klimat niż na mechanikę. Dlatego proszę uprzejmie abyście tworząc swoich przyszłych bohaterów opisywali fabularnie wasze karty postaci. Miło by było gdybyście do kart dołączyli wizerunek waszych postaci. Ach! I nie zapomnijcie o krótkiej historii postaci jej przyzwyczajeniach, przywarach etc.
To wszystko Wam siÄ™ przyda i umili Wam grÄ™.

Co do samych postaci nie ma ograniczeń. Możecie grać Chaotystami, praworządnymi, leworządnymi... Ale wszystko w granicach rozsądku. Gotowe karty postaci proszę wysyłać na adres: xsary@op.pl i napisać mi prywatną wiadomość na forum, iż postać została wysłana.

Na pewno ktoś będzie lekko zdegustowany faktem, że wybrałem pierwszą edycje, a nie drugą. Pojawi się problem z magią, to na pewno. Gdyby ktoś chciał się wcielić w postać maga proponuję, aby wysilił się odrobinę więcej i wymyślił coś więcej. Dodał przykładowo nowe czary z tej samej dziedziny (chyba, że ktoś chce być uniwersalny). Wybór należy do Was.

Do sesji przyjmujÄ™ piÄ™ciu graczy. W temacie nabór proszÄ™ zgÅ‚aszać siÄ™. ProsiÅ‚bym tam o klimat. Zaczniemy, kiedy Wasze postacie znajdÄ… siÄ™ w mojej skrzynce mail’owej Wink

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do sesji!
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Pon Lut 18, 2008 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi drodzy, nastąpiły drobne zmiany. Otóż dojdzie dwóch graczy. Gariel oraz Gregory.

Będzie to swoista rezerwa, gdyby komuś się odechciało zawsze będzie mniej więcej piątka graczy.

Czekam na karty. Brakuje tylko Crammera no i Gregorego.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Nie Kwi 20, 2008 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SÅ‚uchajcie mnie misie, od jutra czyli 21.04 nie ma mnie do soboty 26.04.

Pozdrawiam Smile
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Pon Maj 19, 2008 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogłoszenie bambaryłki - mam problemy z dostępem do kompa więc sesja będzie szła niezwykle wolno. Niedługo ów problemy winny się... W rzyć pocałować także wszystko wróci do normy.

Wybaczcie za problemy.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Sob Lip 26, 2008 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki (rzekomej) uprzejmości moich rodziców od poniedziałku wyjeżdżam na tydzień i będę odcięty od cywilizacji... wracam na początku sierpnia (4-5).
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Xsary
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 09 Sty 2005
Posty: 2039
Sk±d: Nowa Sól

PostWys³any: Nie Lip 27, 2008 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne!

Jestem niestety zmuszony zamknąć sesje do odwołania. Powodem jest natłok spraw, z których nie chcę się tłumaczyć. Wszystkich zainteresowanych i tych mniej przepraszam.

Pozdrawiam.
_________________
#Sesja Przyjaciel czy wróg? - Frank albo Fred
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Pasożyt Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group