Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Zasady + troszke o sesji
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Bretonia - Czas Nadziei
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Dragomir
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 24 Lis 2006
Posty: 143

PostWys³any: Wto Lip 24, 2007 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że są nędzne... Weź pod uwagę teksty z bestiariusza, te dla graczy. Niektóre z tekstów pod "powszechnym wyobrażeniem" są normalnie polewkowe. A tu koleś, który gdzie to nie walczył, co widział itd. Nie twierdzę, że trzeba grać kretynem i wiem, że w jakiś sposób BG są wyjątkowi (PP i tak dalej), ale nie możemy robić z nich wybrańców, jak chcecie się w takie coś bawić to dawajcie D&D... Jak ktoś nie grał to informuję, że 20lvlowy mnich może spadać z nieograniczonej wysokości pod warunkiem, że ma coś (ścianę, drzewo, cokolwiek) na wyciągnięcie ręki. I tego typu akcje (wpadacie do wieży wielkości WTC, na ostatnim piętrze zabijacie złego maga, a mnich: 'no to do zobaczenia na dole chłopaki' i hop przez okno, schodzicie na dół, a on znudzony pyta co tak długo).

Uwielbiam grać w hammera, bo mogę się postawić w sytuacji zwykłego ludzia w dziwnych sytuacjach. WFRP jest takim systemem, że nawet największy kozak typu przezabójca smoków przechaosu może się na widok undeada zesrać w gacie, może wystraszyć się takiego miejsca jak Mousillion, które niewątpliwie budzi grozę. A co dopiero postacie z jednym rozwinięciem drugiej profesji. Przeciętny człowiek ma 31 SW, gdybyś się uparł to na tym poziomie doświadczenia miałbyś góra +20, czyli 51%. 49% na to, że spotykając zombiaka stajesz z szeroko otwartymi oczami i rozdziawioną gębą! A zakładam, że niewielu z nas wzięło na pierwszą profesję ucznia czarodzieja, żeby mieć sążny bonus do SW... Ależ się zbulwersowałem Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Wto Lip 24, 2007 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ciskaj się tak. Wszystko zależy od Kaina. Nie opieraj się aż tak na mechanice, tutaj bardziej się liczy storytelling. Zresztą, obojętnie na to. Razz

Zauważ że Kain nie potrzebował karty postaci czy mechaniki by zabić dwóch krasnali-jednego (Khorla) zajebał za brak aktywności na forum i zapewne zero powiadomienia MG o nieobecności (takich wieprzy najbardziej nie lubię), drugiego (postać Aidana) zajebał pewnie za... ciekawą grę. Bez urazy. Very Happy
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Dragomir
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 24 Lis 2006
Posty: 143

PostWys³any: Wto Lip 24, 2007 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt Very Happy MG ponad wszystko Very Happy A co się tyczy mojego wyjazdu, to pewnie nic z tego, więc nie uśmiercaj mnie jeszcze Kain!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Sro Lip 25, 2007 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SPX twoja kolej jeszcze nie nadeszłaSmile-
ale jak ktoś wyjeżdza niech pisze bym wiedział

Valdis ma racje, dla mnie liczy się bardziej odgrywanie niż statsy....
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Beherit
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 28 Lis 2006
Posty: 152

PostWys³any: Sro Sie 01, 2007 01:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam za nieobecność. Miałem "lekkie" problemy. Wracam do gry bo widzie że nadal żyje Smile
_________________
#Estalia - w poszukiwaniu Prawdy: Sirius
#Bretonia - Czas nadziei: Sagoth
#Przyjaciel czy Wróg?: Garrett The Brox
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Anubis
Chorąży
Chorąży


Do³±czy³: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys³any: Pia Sie 03, 2007 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybaczcie brak odpowiedzi. Wyjechalem na wakacje. Chcialbym spowrotem dołączyc jesli to mozliwe.
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Sob Sie 04, 2007 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a myślisz ze czemu cie jeszcze nie ubiłem
no to wracaj:)odpisuj
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Pia Sie 10, 2007 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wybaczcie ale znikam na dłużej...od 11.08 do 22.08 nie będę odpisywał bo jestem na wyjeździe, jeśli to możliwe proszę o nie uśmiercanie mojej postaci... poza tym bardzo przepraszam za szkody które mogę wyrządzić tym ostatnim postem, ale takie jest życie Very Happy Twisted Evil
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Sob Sie 11, 2007 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lol, Kain, napisałeś post nie w tym temacie! Laughing
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Sob Sie 11, 2007 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

thx....lol
To ze zmeczenia....
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Wto Sie 21, 2007 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja już wróciłem, zabieram sie do odczytywania zaległości....
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
kain
Mod Magów
Mod Magów


Do³±czy³: 20 Lut 2005
Posty: 2262

PostWys³any: Czw Wrz 06, 2007 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo dla Anubisa..za rozwiązanie zagadki...a tak swoją droga moja koleżanka z pracy odgadła od razu<lol> a nie gra w zadne RPG:)-
_________________
#sesja Miasto: Dante Cavenaghi
#sesja Wichry Północy: Kain

Kobiet potrafiących służyć za materac jest wiele na tym naszym nie najweselszym ze światów. Ale znalezienie dowcipnie czy roztropnie gadającego materaca nie jest już takie proste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Czw Cze 05, 2008 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sesja zamknięta i zakończona.

Powód - brak czasu i chęci na dalsze prowadzenie. Rozegrałem końcówkę solo z Kainem.

Postacie graczy wykitowały podczas wydostawania się z Mousillon. Przeżyli tylko Ash i Timur Subadar.

Odnaleźli oni dziedzica tronu w Parravon. Okazało się, że Król Leon Leoncueur nie miał syna, tylko córkę. Dzięki pomocy lojalistów/rojalistów oraz sił Timura Subadara (obecnie Amira Temura) które przybyły z ziem Indhyi, Cassandra (bo tak zwała się owa księżniczka) odzyskała tron. Jej przeciwnicy, głównie arystokracja, zjednoczyła się przeciw niej ale wkrótce została pokonana w kilku bitwach. Timur ożenił się z Cassandrą i państwa Timurydów oraz Bretonni połączył silny sojusz. Akcja działa się mniej więcej w momencie Jihadu Ormazdian na Imperium i walk z Chaosem na sesji Vae Victis.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Bretonia - Czas Nadziei Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group