Forum www.forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 
[Strona Gwna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Lune rozmowy
Id do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.drachenfels.pl Strona Gwna -> Altdorf
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

Doczy: 18 Sty 2005
Skd: Brama wymiarw pnocnego bieguna:)

PostWysany: Sob Mar 19, 2005 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wiem ale to mi wyglda na ostre odejcie od tematu ale to moja opinia. Ale to jest dowd jacy ludzie s nietolerancyjni. Czepiaj si wszystkich innych. Elfw za ped***** wygld, arogancje i uszy. Krasnali za brud i brode i niski wzrost a halfingw te za wzrost i za to , e podjadaj z kuchni albo wygldaj na zodziei

[color=red:2fbb58e85c]Nie przeklinamy![/color:2fbb58e85c]
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo Wylij email
ysy1382
Skrzydowy
Skrzydowy

Doczy: 10 Sty 2005
Skd: Albion

PostWysany: Pon Kwi 18, 2005 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i wlasnie o to chodzi zeby sie wszyscy wsystkich czepiali.
Jak sie wszyscy pozczepiaja, to dopiero mieszanka wyjdzie.... i chaos przestanie atakowac te biedne ziemie Starego Swiata (No bo jaki chaos chcialby walczyc z TAKIM CHAOSEM) ?????
Powrt do gry
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

Doczy: 18 Sty 2005
Skd: Brama wymiarw pnocnego bieguna:)

PostWysany: Wto Kwi 19, 2005 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A normalnie oczywicie !! Wjad kawaleri , puszcz wszystko zdymem , zaje... wszystko i wszystkich i koniec. Wanie gwnym zadaniem jest wprowadzenie zamieszania do starego wiata , eby osabi ludzi i reszt. Potem tylko posprzta. Ot i ludzi nie bdzie. Ich nie tolerancja jest wysoce powaana w krgach chaosu.
Powrt do gry
ysy1382
Skrzydowy
Skrzydowy

PostWysany: Czw Kwi 21, 2005 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No coz. Nie zupelnie mi o to chodzilo. Mialem na mysli.... z reszta nie wazne. Taki pomysl tez mi sie podoba....
Powrt do gry
kain
Mod Magw
Mod Magw

Doczy: 20 Lut 2005

PostWysany: Pon Cze 20, 2005 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry elf to martwy elf:)elfki co najwyzej jako niewolnice, chocaz taka zaliczyc to fajna sprawa.Ludzie rzadza,rzadzili i beda rzadzic. Najfajniejsza rasa i zrobic maga wypasa z czlowieka to juz cos!!
Powrt do gry
ysy1382
Skrzydowy
Skrzydowy

PostWysany: Wto Cze 21, 2005 08:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm....... zaczynalem jako ludzki czarodziej (moja piewsza postac). Ale franie magiem nie jest takie przyjemne. Jesli juz grac czlowiekiem, to albo w wojsku, albo w wiezieniu (straznik oczywiscie). Obecnie probuje sie wczuwac "na sucho" w role halflingowatego zlodziejaszka, ale mi cos nie wychodzi.

A jesli chodzi o elfki, to nic przeciwko nim nie mam. Nawet sam chcialbym miec jedna Twisted Evil
Powrt do gry
Patiomkin
Stranik
Stranik

Doczy: 02 Wrz 2005
Skd: Wrocek

PostWysany: Sob Wrz 03, 2005 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto wczeniej powiedzia: dobry elf, to martwy elf... Uczymy zatem celem naszego ycia ulepszanie elfw! NIECH KADY ELF BDZIE DOBRY! Krasnoludy mona na razie zostawi, bo z nimi to si wypi chocia da. O! A jak ju kady elf bedzie dobry to zorganizujmy mistrzostwa starego wiata w snotballa. A potem to sie jeszcze co wymyli, eby si nie nudzio.
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy

Doczy: 15 Lis 2005
Skd: z daleka

PostWysany: Pi Gru 02, 2005 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mier halflingom. Trujc swych ludzkich pracodawcw ochydnymi posikami podkopuj wietlan przyszo rasy ludzkiej.
Powrt do gry
Urdhgag
Odwierny
Odwierny

Doczy: 02 Lip 2005
Skd: Festung Breslau

PostWysany: Nie Kwi 30, 2006 01:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eeee tam mier Halflingom!!! MIER WSZYSTKIEMU CO YJE!!! WAAAGH!!!

Cho przeaszam! Miao by o ludziach to proponuje: utworzenie rezerwatw dla elfw na terenie gr kraca wiata, albo lasu darkwald, ewentualnie mona je te zsya za granice, powiedzmy... na pustkowia Chaosu!!!
Powrt do gry
kain
Mod Magw
Mod Magw

Doczy: 20 Lut 2005

PostWysany: Nie Kwi 30, 2006 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rezerwatu?? Szkoda kasy.....wiesz trzeba to utrzymywac, sponsorowac...jedzienie, nocleg....szkoda zachodu. Mozna by stworzyc turniej "rzut elfem na odlegosc" albo "strza do elfa z kuszy " Szlachta miaa by rozrywke, ja tez:0 nie to zebym nie lubi elfw, ale nigdy nie mogem na nich polegac.....poza tym za bardzo sie mdrza jak to wszytsko wiedza....a fuj
Powrt do gry
Ethereal
Landgraf
Landgraf

Doczy: 22 Lip 2005
Skd: Elblg

PostWysany: Pi Lip 28, 2006 01:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam elfa w druynie i mnie kur**** jasna strzela jak on wyskoczy z 70 pare US i cina swoim elfim ukiem wszystkich wrogw. Z jednej strony to dobrze mie takiego masakratora, czasem co powie co pomoe nam albo zarnie Bohatera Chaosu jednym strzaem (bez przesady, tylko porwnuj Very Happy). Umie nawet machn mieczem dwurcznym, cho ja i Wilhelm (posta kumpla, obaj jestemy ludmi) jestemy raczej od bitki... Tzn. Wilhelm jest od bitki a ja od gadania najczciej. Ostatnio bralimy udzia w jednej z pierwszych bitew Burzy Chaosu po stronie wojsk Ostlandu przeciwko Khornikom dowodzonym przez dwch Bohaterw Niepodzielnego Chaosu. Abra Makabra. Pyrrusowe zwycistwo Ostlandczykw, Wilhelm zosta sierantem Greatswordsw a ja... no c. Uan z rajtarii jako Swordsman (dla niekumatych: piechur z tarcz i mieczem) w pierwszym szeregu w walce z cholernymi Wojownikami Chaosu, zakutymi w czerwone, kolczaste, napchane bezuytecznymi ozdobami pene zbroje pytowe i dziercymi topory dwurczne i miecze (chyba ptoraki, nie wiem... ja bym tego nie unis oburcz Very Happy). Wilhelm i jego ludzie cili jednego Bohatera Chaosu, rozwalili Hellcannona, wbili si klinem w Krasnoludy Chaosu na tyach. A ja i reszta wojsk rozcilimy szyki Khornikw na dwa pdupy i wycilimy. Potem dobijanie Krzatw Chaosu i zabicie ostatniego Bohatera Chaosu od wroga. Nieza akcja... Cho makabrycznie obili Wilhelma (jeszcze sta jak Bohater wyda swj ostatni charkot Twisted Evil), zwyciylimy z Chaosem bez naszych koni, sprztu, ludzi i pienidzy!

A co to ma do rzeczy z elfami (wiem, temat nie o tym, ale jak tak gadacie...) spytacie? Ano e bez cholernego elfiej maszyny do cicia i strzelania mona sobie radzi! Cholernie dobrze radzi! Chwaa ludziom i by rzdzili dugo, w piz**, i jeszcze wicej! Very Happy

[color=red:a4b5fc2b3f]Nie przeklinamy![/color:a4b5fc2b3f]
Powrt do gry
polak9917
Stranik
Stranik

Doczy: 20 Sty 2008
Skd: z wszechwiata

PostWysany: Sob Lut 16, 2008 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widz, e mam tu do czynienia z rasistami (na pohyble nie ludziom!).
W takim razie poczytajcie sobie wiedmina. Tam ludzie dali w... wytukli prawie doszcztnie wszystkie elfy i krasnale (halfy przetrway, chdoone jedne) i albo si z asymilowali, albo zginli, albo pokryli si gboko w lasach\ wysoko w grach. Na og atwiej znale martwego elfa ni ywego, wic wida jaki jest efekt ludzkiego rasizmu.... (nie ebym broni nie-ludzi, bo stawanie na przeciwko pobratymcom jest zaprzeczeniem zdrowego rozsdku).
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.drachenfels.pl Strona Gwna -> Altdorf Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach