Forum www.forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
[Strona Główna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Luźne rozmowy
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.drachenfels.pl Strona Główna -> Altdorf
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Sob Mar 19, 2005 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wiem ale to mi wygląda na ostre odejście od tematu ale to moja opinia. Ale to jest dowód jacy ludzie są nietolerancyjni. Czepiają się wszystkich innych. Elfów za ped***** wygląd, arogancje i uszy. Krasnali za brud i brode i niski wzrost a halfingów też za wzrost i za to , że podjadają z kuchni albo wyglądają na złodziei

[color=red:2fbb58e85c]Nie przeklinamy![/color:2fbb58e85c]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Łysy1382
Skrzydłowy
Skrzydłowy

PostWysłany: Pon Kwi 18, 2005 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i wlasnie o to chodzi zeby sie wszyscy wsystkich czepiali.
Jak sie wszyscy pozczepiaja, to dopiero mieszanka wyjdzie.... i chaos przestanie atakowac te biedne ziemie Starego Swiata (No bo jaki chaos chcialby walczyc z TAKIM CHAOSEM) ?????
Powrót do góry
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2005 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A normalnie oczywiście !! Wjadą kawalerią , puszczą wszystko zdymem , zaje... wszystko i wszystkich i koniec. Właśnie głównym zadaniem jest wprowadzenie zamieszania do starego świata , żeby osłabić ludzi i resztę. Potem tylko posprzątać. Ot i ludzi nie będzie. Ich nie tolerancja jest wysoce poważana w kręgach chaosu.
Powrót do góry
Łysy1382
Skrzydłowy
Skrzydłowy

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2005 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No coz. Nie zupelnie mi o to chodzilo. Mialem na mysli.... z reszta nie wazne. Taki pomysl tez mi sie podoba....
Powrót do góry
kain
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Pon Cze 20, 2005 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry elf to martwy elf:)elfki co najwyzej jako niewolnice, chocaz taka zaliczyc to fajna sprawa.Ludzie rzadza,rzadzili i beda rzadzic. Najfajniejsza rasa i zrobic maga wypasa z czlowieka to juz cos!!
Powrót do góry
Łysy1382
Skrzydłowy
Skrzydłowy

PostWysłany: Wto Cze 21, 2005 08:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm....... zaczynalem jako ludzki czarodziej (moja piewsza postac). Ale franie magiem nie jest takie przyjemne. Jesli juz grac czlowiekiem, to albo w wojsku, albo w wiezieniu (straznik oczywiscie). Obecnie probuje sie wczuwac "na sucho" w role halflingowatego zlodziejaszka, ale mi cos nie wychodzi.

A jesli chodzi o elfki, to nic przeciwko nim nie mam. Nawet sam chcialbym miec jedna Twisted Evil
Powrót do góry
Patiomkin
Strażnik
Strażnik

PostWysłany: Sob Wrz 03, 2005 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś wcześniej powiedział: dobry elf, to martwy elf... Uczyńmy zatem celem naszego życia ulepszanie elfów! NIECH KAŻDY ELF BĘDZIE DOBRY! Krasnoludy można na razie zostawić, bo z nimi to się wypić chociaż da. O! A jak już każdy elf bedzie dobry to zorganizujmy mistrzostwa starego świata w snotballa. A potem to sie jeszcze coś wymyśli, żeby się nie nudziło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy

PostWysłany: Pią Gru 02, 2005 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śmierć halflingom. Trując swych ludzkich pracodawców ochydnymi posiłkami podkopują świetlaną przyszłość rasy ludzkiej.
Powrót do góry
Urdhgag
Odźwierny
Odźwierny

PostWysłany: Nie Kwi 30, 2006 01:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eeee tam śmierć Halflingom!!! ŚMIERĆ WSZYSTKIEMU CO ŻYJE!!! WAAAGH!!!

Choć przeaszam! Miało być o ludziach to proponuje: utworzenie rezerwatów dla elfów na terenie gór krańca świata, albo lasu darkwald, ewentualnie można je też zsyłać za granice, powiedzmy... na pustkowia Chaosu!!!
Powrót do góry
kain
Mod Magów
Mod Magów

PostWysłany: Nie Kwi 30, 2006 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rezerwatu?? Szkoda kasy.....wiesz trzeba to utrzymywac, sponsorowac...jedzienie, nocleg....szkoda zachodu. Mozna by stworzyc turniej "rzut elfem na odległosc" albo "strzał do elfa z kuszy " Szlachta miała by rozrywke, ja tez:0 nie to zebym nie lubił elfów, ale nigdy nie mogłem na nich polegac.....poza tym za bardzo sie mądrza jak to wszytsko wiedza....a fuj
Powrót do góry
Ethereal
Landgraf
Landgraf

PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 01:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam elfa w drużynie i mnie kur**** jasna strzela jak on wyskoczy z 70 pare US i ścina swoim elfim łukiem wszystkich wrogów. Z jednej strony to dobrze mieć takiego masakratora, czasem coś powie co pomoże nam albo zarżnie Bohatera Chaosu jednym strzałem (bez przesady, tylko porównuję Very Happy). Umie nawet machnąć mieczem dwuręcznym, choć ja i Wilhelm (postać kumpla, obaj jesteśmy ludźmi) jesteśmy raczej od bitki... Tzn. Wilhelm jest od bitki a ja od gadania najczęściej. Ostatnio braliśmy udział w jednej z pierwszych bitew Burzy Chaosu po stronie wojsk Ostlandu przeciwko Khornikom dowodzonym przez dwóch Bohaterów Niepodzielnego Chaosu. Abra Makabra. Pyrrusowe zwycięstwo Ostlandczyków, Wilhelm został sierżantem Greatswordsów a ja... no cóż. Ułan z rajtarii jako Swordsman (dla niekumatych: piechur z tarczą i mieczem) w pierwszym szeregu w walce z cholernymi Wojownikami Chaosu, zakutymi w czerwone, kolczaste, napchane bezużytecznymi ozdobami pełne zbroje płytowe i dzierżącymi topory dwuręczne i miecze (chyba półtoraki, nie wiem... ja bym tego nie uniósł oburącz Very Happy). Wilhelm i jego ludzie ścięli jednego Bohatera Chaosu, rozwalili Hellcannona, wbili się klinem w Krasnoludy Chaosu na tyłach. A ja i reszta wojsk rozcięliśmy szyki Khorników na dwa półdupy i wycięliśmy. Potem dobijanie Krzatów Chaosu i zabicie ostatniego Bohatera Chaosu od wroga. Niezła akcja... Choć makabrycznie obili Wilhelma (jeszcze stał jak Bohater wydał swój ostatni charkot Twisted Evil), zwyciężyliśmy z Chaosem bez naszych koni, sprzętu, ludzi i pieniędzy!

A co to ma do rzeczy z elfami (wiem, temat nie o tym, ale jak tak gadacie...) spytacie? Ano że bez cholernego elfiej maszyny do cięcia i strzelania można sobie radzić! Cholernie dobrze radzić! Chwała ludziom i by rządzili długo, w piz**, i jeszcze więcej! Very Happy

[color=red:a4b5fc2b3f]Nie przeklinamy![/color:a4b5fc2b3f]
Powrót do góry
polak9917
Strażnik
Strażnik

PostWysłany: Sob Lut 16, 2008 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że mam tu do czynienia z rasistami (na pohyble nie ludziom!).
W takim razie poczytajcie sobie wiedźmina. Tam ludzie dali w... wytłukli prawie doszczętnie wszystkie elfy i krasnale (halfy przetrwały, chędożone jedne) i albo się z asymilowali, albo zginęli, albo pokryli się głęboko w lasach\ wysoko w górach. Na ogół łatwiej znaleźć martwego elfa niż żywego, więc widać jaki jest efekt ludzkiego rasizmu.... (nie żebym bronił nie-ludzi, bo stawanie na przeciwko pobratymcom jest zaprzeczeniem zdrowego rozsądku).
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.forum.drachenfels.pl Strona Główna -> Altdorf Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: