Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Wichry Północy - Rozdział Drugi
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Wichry Północy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Sob Lut 09, 2008 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aderus:
Elfyn skłonił się lekko i wyszedł. Gdy jego kroki ucichły w oddali, miałeś ledwie chwilę spokoju. Kastor wprowadził kolejne poselstwo złożone z dwóch kislevitów. Thrall poprowadził ich przez salę przed twoje oblicze i ustał dwa kroki za nimi.

------------------------
Ivan:
W końcu... po długim oczekiwaniu, którym zostaliście 'obdarowani', podszedł do was jeden z thralli i oznajmij, że król was przyjmie. Poprowadzeni pustymi korytarzami, jakby opuszczonej twierdzy, wybudowanej i pozostawionej kiedyś przez krasnoludy, w końcu trafiacie przed oblicze Aderusa. Sala jest dość duża, ale dobrze oświetlona. Thrall ustawił się na dwa kroki za wami.

----------------------
Dantes:
Mężczyna nie żyje. Jest na wpół zjedzony. Ktoś lub coś urwało mu nogę i rękę. Wyczuwasz słaby ślad obecności chaosu. Cokolwiek zabiła tego biedaka, miało styczność z zakazanymi arkanami, albo z samymi demonicznymi istotami. W każdym razie, wyczuwasz, że dusza posłańca jest tu gdzieś niedaleko... jeszcze powiązana ze swym zbezczeszczonym ciałem.
Posłańca... tak. Jesteś pewien, że to posłaniec. Ma przewieszoną przez ramię na wpół otwartą torbę, w której widzisz jakieś listy.

------------------
Marie:
Dokończyłyście list i oddałyście go posłańcowi. Niedługo winien trafić do rąk Jarla Storstaadu. Co dziwne... Dagmara wygląda na zadowoloną.
Resztę dnia spędziłaś kręcąc się bez pożytku po dworze. Gdy nastał wieczór udałaś się na spoczynek.
Kładłaś się już do łóżka, gdy rozległo się pukanie. Służka która ci przeszkodziła w śnie wygląda jakby była na skraju rozpaczy. Rozpoznajesz w niej jedną ze służek Dagmary.
- Pani! Nigdzie nie mogę znaleźć Dagmary. Boję się że zbiegła! - przerywa szlochając

_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Sob Lut 09, 2008 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez całą drogę szepczę z Hansem Hohenzollernem i nie mogę wyjść z podziwu dla starej krasnoludzkiej fortecy naziemnej...

Kiedy dotarliśmy do sali tronowej, kłaniam się u wrót, podchodzę i znów składam ukłon.

- Witajcie Królu, Wybrańcze Bogów. Jestem Ivan Vladek, dziedzic rodu Vladeków z Kislevu, a to mój aide, Hans Hohenzollern z Imperium. Przybyliśmy w imieniu Cara Radii Bokhy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Nie Lut 10, 2008 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Vitaj Vitajcie posłovie. Jakież vieści przynosicie od Vielmożnego Cara.??

<oglądam sobie ich dokładnie i przypominam sobie że już ich widziałem. Wtedy gdy włócznia "odrzuciła" Eryka. Byli tam ale wtedy jeszcze nie opowiadali się po żadnej ze stron. Ciekwe jakie są ich nastroje.>

- Mniemam że podróż minęła vam szybko i znośnie. Sami zgłosiliście się aby tutaj przybyć??
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Ariena
Mod Bogów
Mod Bogów


Do³±czy³: 30 Gru 2004
Posty: 1636

PostWys³any: Pon Lut 11, 2008 09:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Wzdycham ciężko.>

-Jak to jej nie ma? Powiadomiłaś już Jego Królewską mość Eryka?

<Wstaję z łóżka i kręcąc głową ubieram szlafrok podbity futrem.>

-Niech natychmiast zaczną jej szukać.Zamknijcie dzwi i bramy tak by nie mogła wyjść i sprawdźcie czy nie brakuje jej odzienia, czy konia. Nie można tak poprostu zniknąć.

<Biorę na smycz swego psa i wychodzę z nim z komnaty na poszukiwanie Dagmary.Zaglądam do komnat,w których mam pewność,że nikt nie mieszka.Wypytuję również strażników,czy jej nie widzieli,a jeśli ją zaobaczą niech ją zatrzymają i nie pozwalają wyjść po za mury zamku. Niech jej pilnują...jeśli ją znajdą.>
_________________
Poeta to ktoś, kto pragnie w jasny dzień pokazać światło księżyca
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email MSN Messenger
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Wichry Północy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
Strona 18 z 18

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group