Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
WÅ‚asne wykreowane krearury
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Bestiariusz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Raziel
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do³±czy³: 27 Paz 2005
Posty: 284
Sk±d: Sylvania

PostWys³any: Czw Cze 15, 2006 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc nie widzę powodów żeby tworzyć nowe potwory, 90% przeciwników z jakimi walczą moi BG to ludzie pozostałe 10% to mutanci, zwierzoludzie, orki i gobliny. Oni trolla nawet na oczy nie widzieli a co tu mówić o smoku... a co do smokotrolla, istna głupota i to sumowanie statystyk, wierz mi jeśli kiedykolwiek będziesz walczyć ze smokiem to uznaj to za cud, WH to nie D&D ja gram i MGuje od 6 lat i w sesjach smoki pojawiły się tylko 2 razy i nigdy się z nimi nie walczyło.
_________________
Per mortis ad gloria!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Czw Cze 15, 2006 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A szkoda, ja np. raz na rok robię sobie porządną, heroiczną sesję z kumplami. Sporo ubawu mamy... I nie ma sesji u nas na której nie byłoby śmiechu i absurdu. Tak to jest z tym Warhammerem. Very Happy
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do³±czy³: 21 Sie 2006
Posty: 440
Sk±d: Pruszków

PostWys³any: Pia Sie 25, 2006 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaszczuroczłowiek byłby to nowe plemia w młocie są orki (zielonoskuży),dzieci rogatego szczura,mutanci,zwieżoludzie wienc czemu by jaszczuroludzi niewprowadzić pamientam że w Neverwinter Nights to zdawało egzamin i były ciekawe wontki fabularne zwionzane z jaszuroludzmi a never jest nawet podobny do młotka mona by tak urozmaicic gre niewiem żyły by naczenściej na bagnah itp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
th3mon
Strażnik
Strażnik


Do³±czy³: 21 Wrz 2005
Posty: 67
Sk±d: Ruda ÅšlÄ…ska

PostWys³any: Sob Sie 26, 2006 07:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ckapsel napisa³:
jaszczuroczłowiek byłby to nowe plemia w młocie są orki (zielonoskuży),dzieci rogatego szczura,mutanci,zwieżoludzie wienc czemu by jaszczuroludzi niewprowadzić pamientam że w Neverwinter Nights to zdawało egzamin i były ciekawe wontki fabularne zwionzane z jaszuroludzmi a never jest nawet podobny do młotka mona by tak urozmaicic gre niewiem żyły by naczenściej na bagnah itp.


...

Przecież już takowa rasa istnieje! Polecam przewertować bestiariusz do pierwszej edycji Warhammer'a. Nazywają ich tam Reptillionami Smile .
_________________
Aaaaaaaaa!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do³±czy³: 21 Sie 2006
Posty: 440
Sk±d: Pruszków

PostWys³any: Sob Sie 26, 2006 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorki niegrałem w 1 edycje wienc niewiedziałem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
psibot
Przepatrywacz
Przepatrywacz


Do³±czy³: 10 Sty 2008
Posty: 6
Sk±d: wawa

PostWys³any: Wto Sty 15, 2008 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam graczom dałem takie wiewiórki chaosu,które rzucały ognistymi szyszkami Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Bestiariusz Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group