Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Mousiilon
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
 
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Bretonia - Czas Nadziei
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Sro Sty 09, 2008 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odskakuję i przyglądam się bestii w napięciu. Słyszę słowa kapłanki. Już wcześniej myślałem nad odwrotem.

Ukłucie strachu dotyka mnie. Jestem po drugiej stronie stwora, sam. Nie dam rady dostać się do reszty grupy przez tego robaka.

- Albo go zabijemy teraz, albo postaram się dojść do was gdzieś dalej. Nie przedostanę się!
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Cranmer
Graf
Graf


Do³±czy³: 17 Sie 2006
Posty: 1751
Sk±d: z nienacka :D

PostWys³any: Sro Sty 09, 2008 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

< staram się zignorować ból, jeśli upadek spowodował utracenie cześci ekwipunku szybko go zbieram i krzyczę. >
- Timur! Jeśli masz ładunki to strzelaj! Zbijemy to ścierwo, zanim zawali korytarz! <chowam topór za pas wycofując sie poza zasięg paszczy i ogona bestii, ładuję rusznicę i strzelam... to musi przecież kiedyś zginać.>
_________________
#Wichry Północy, Kazdin
#Ciężkie jest życie na morzu, Miguel Rodriguez de Gillera
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Jaracz
Markgraf
Markgraf


Do³±czy³: 29 Cze 2005
Posty: 2221
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: Czw Sty 10, 2008 00:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<Robię krok na przód>
- Nie możemy ich zostawić...
<Wysyłam wstęgi w stronę potwora. Splatam je w jego wnętrzu i wytwarzam wyładowanie elektryczne. Chcę porazić jego nerwy... sparaliżować. Uważam jednocześnie, aby żadna ze wstęg nie dotknęła wody>
_________________
#Przyjaciel czy Wróg => Alex Zir, człowiek, magister alchemik.
#Przekleństwo Wzgórz Hager => Brokk Imrakson, krasnolud
#Sylvania - Ziemia Przeklętych => Gerhard, człowiek
#Lily et Pique - Blaise Cillianmour, szlachcic
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie mo¿esz pisaæ dodawaæ ani zmieniaæ na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Bretonia - Czas Nadziei Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
Strona 14 z 14

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group