Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Przegięcie??
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Wieża Maga
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Pia Wrz 21, 2007 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goblińskie ostrze? GM musiałby być okrutny albo... no, nie ten z głową by użyć czegoś tak... miernego.

Lepiej już jak obskoczą graczy Chaosyci w zbrojach, Khorniki czy mutasy. Ew. duża banda truposzy a w ostateczności orków.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Anubis
Chorąży
Chorąży


Do³±czy³: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys³any: Pia Wrz 21, 2007 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W 100% poprieram Ethereala. Warhammer to nie heroic i moim zdaniem władanie kilkoma wiatrami jest ponad siły każdego człowieka. Moje zdanie jest o tyle inne ze nie chodzi mi o Chaos, wydaje mi sie ze czlowiek najzwyczajniej w swiecie nie pojmie drugiego wiatru. Chocby studiowal latami to jego umysł sie ukierunkowal do pierwszego, i w najmniejeszym stopniu następnego nie opanuje.


Na tym polega właśnie urok ludzi. Mogą stać się każdym lecz ustępują rasom ukierunkowanym W tym wypadku elfom.
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
atrida
Rycerz Zamku
Rycerz Zamku


Do³±czy³: 18 Wrz 2007
Posty: 354

PostWys³any: Sob Wrz 22, 2007 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, akurat goblińskie ostrze jest bardziej śmiercionośne niż 20 kościotrupków. Bo nawet jak nie zada śmiertelnej rany to masz 99% na załapanie gangreny jak się patrzy Very Happy ...
_________________
Idąc w górę bacz byś nie sikał na tych, co niżej od ciebie. Albowiem gdy spadać będziesz srać na ciebie będą...
#Wojna Magów-> Elizabeth Morgan
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Monstero
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do³±czy³: 15 Lis 2005
Posty: 279
Sk±d: z daleka

PostWys³any: Wto Wrz 25, 2007 04:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WtrÄ…cÄ™ swoje trzy grosze do dyskusji.

Elfy sa rasą przystosowaną doskonale do władania wiatrami magii, w końcu tak zostali "stworzeni" i "zaprojektowani".

Ludzie natomiast do władania magią przystosowani odgórnie nie byli. Dlatego też nie są zdolni efektywnie, bez narażania się na szaleństwo kontrolować przez dłuższy czas wielu wiatrów magii.

Takie moje zdanie w tym temacie...

A tak poza tym to wiele postaci Graczy doświadczyło już śmierci bądź kalectwa z powodu goblińskiego ostrza/ostrzy... ale o tym już gdzieś na forum pisałem.
_________________
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Wieża Maga Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group