Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Wiadomości o krainach w Starym Świecie..

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Mapa Åšwiata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
inglorin
Go¶æ





PostWys³any: Sro Gru 28, 2005 14:46    Temat postu: WiadomoÅ›ci o krainach w Starym Åšwiecie.. Odpowiedz z cytatem

Gdzie można znaleźć jakieś informacje na temat Estalii albo innych miejsc pozaz imperium ????
Powrót do góry
Raziel
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do³±czy³: 27 Paz 2005
Posty: 284
Sk±d: Sylvania

PostWys³any: Sro Gru 28, 2005 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze jakie znam i to w języku polskim to siódmy numer nie istniejącego już magazynu Labirynt jeśli go chcesz to na PW podaj mi swojego maila.
_________________
Per mortis ad gloria!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
lita
Starszy Szabrownik
Starszy Szabrownik


Do³±czy³: 22 Cze 2007
Posty: 36
Sk±d: JastrzÄ™bie Zdrój

PostWys³any: Pia Lip 27, 2007 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam ciekawe pytanie dotyczące bardziej klimatu północnego w młotku. Męczy mnie jak to jest ze stałym śniegiem. Głupie no nie? Ale muszę odtworzyć wizualnie północ Kislevu i czy Erengrad, Praag to krainy wiecznego śniegu czy jeszcze kawałek dalej? Norska leży + - na tej samej długości i tam śnieg jest ... Cool Cool Cool Wdzięczna byłabym za rychłą odpowiedź Panowie.
_________________
"A po nocy przychodzi dzień, a po burzy spokuj, a te ptaki budzą mnie, tłukąc się do okien"

#SESJA Altdorf 2502 Carol de Vous

NIE MA MNIE DO 20.08
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do³±czy³: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk±d: ElblÄ…g

PostWys³any: Pia Lip 27, 2007 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kislev w porze zimowej jest długo i solidnie okryty śniegiem. Ale stały śnieg rozpoczyna się dopiero na linii gór prowadzących do Pustkowi Chaosu. Resztę potraktuj jako taki Sybir. Zimno ale nie na tyle by uniemożliwiało to egzystencję. Śnieg jest często, ale nie cały czas. W I edycji tereny nieco na północ od Praag znane były jako "Transilinsk" czy jakoś tak-nie wiem czy to funkcjonuje w II edycji, ale to była właśnie taka Syberia...
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry Północy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Mapa Åšwiata Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group