Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
szare Elfy
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Methris
Szabrownik
Szabrownik


Do³±czy³: 09 Paz 2006
Posty: 16

PostWys³any: Pia Mar 09, 2007 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podręcznik leśnych elfów mam ale na główny podręcznik mnie narazie nie stać może za jakiś czas......
_________________
"Nie ma takich spraw których niedałobysie załatwic. Jeśli nie słowem, to zawsze pozostaje ostrze miecza lub cicha strzała......"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Dragomir
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 24 Lis 2006
Posty: 143

PostWys³any: Wto Cze 26, 2007 01:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc nie znam się na elfach, ani na historii i nie o tym chcę rozmawiać. Wrócę jednak do statystyk i ewentualnych różnic. Pomyślcie, czy tworząc człowieka pochodzącego z Arabii zmieniacie mu statystyki? Albo nie wybiegając tak daleko - Estalia. Estalijczycy, czy Arabowie, różnią się zdecydowanie od ludzi z Imperium. A jednak mimo wszystko ograniczamy się raczej do zmiany zdolności i umiejętności początkowych. To samo dotyczy elfów. Nie tutaj doszukujmy się podstawy do szperaniania w statsach. Z drugiej strony mroczny charakter 'ciemniaków' na pewno wpłynie na ich ogładę, może siłę woli. Jeśli więc mamy karać mroczniaka mniejszą ogładą, to trzeba mu coś dać w zamian (np. WW). Wiem, że wszystko tak naprawdę zależy od MG, ale skoro, jakby nie było, stanowimy społeczność Warhammerowców, warto ujednolicić zasady. Wkrótce dojdzie do tego, że powstaną nowe systemy (np. Dark Warhammer, Heroic Warhammer, Dwarven Warhammer, Elven Warhammer itp Razz)

Odsyłacie do Army Booków, ale nie wszyscy (np. ja) mają do nich dostęp. A jeśli już to po angielsku, którego nie kumam ( wydano wogóle po polskiemu? ).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
quidamcorvus
Basztowy
Basztowy


Do³±czy³: 08 Maj 2006
Posty: 125
Sk±d: Katowice

PostWys³any: Wto Cze 26, 2007 06:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dragomir napisa³:
Odsyłacie do Army Booków, ale nie wszyscy (np. ja) mają do nich dostęp. A jeśli już to po angielsku, którego nie kumam ( wydano wogóle po polskiemu? ).


Tak, większość Ksiąg Armii (choć jeszcze nie wszystkie) wydano już w języku polskim.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Wto Cze 26, 2007 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tak czytam o tych wszystkich udziwnieniach to stwierdzam, że ludzie za bardzo mieszają. WHFRP to jeden system a WHBattle to inny system. Zaraz ktoś powie: a bo są podobieństwa, a bo wzorowali jeden na drugim, a bo to bo tamto. Dlatego właśnie zostałem przy pierwszej edycji. Drugą zabardzo pomieszali z battle.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Raziel
Starszy Prochowy
Starszy Prochowy


Do³±czy³: 27 Paz 2005
Posty: 284
Sk±d: Sylvania

PostWys³any: Wto Cze 26, 2007 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz oba uniwersa pomieszano i jest to jedność, pierwsza edycja WFRP tak samo była pomieszana z WFB jak teraz tylko że wtedy WFB znacznie się różniło od aktualnego.
_________________
Per mortis ad gloria!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Problemy, pytania, poszukiwania Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group