Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo禼i   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Czy gra艂 kto艣 kiedys Tancerzem wojny??
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Las Loren
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast阷ny temat  
Autor Wiadomo舵
drowek



Do潮czy: 19 Maj 2006
Posty: 3
Sk眃: Turek

PostWys砤ny: Pia Maj 19, 2006 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra to teraz ja sie udziele ^^ i od razu zaczne z grubej rury... Dante czemu mowisz jakie elfy powinny byc jak nimi jeszcze nie grales? albo nie grasz? czemu odrazu zakladasz ze gracz nie umi grac elfem bo nie? jak nawet nie widziales jego gry elfem... co do mnie tesh bylesc sceptyczny ale jeszcze dzis pochwaliles co niektore momenty mojej gry gdzie nawet sie wczyc nie dalo (sam wiesz gdzie gralismy)... pewnie nie gram jush znakomicie tak jak sobie TY (o wielki :/) wymarzyles ale kazdy ma inna koncepcje... a Ty ograniczasz gracza bo TY nie lubisz bo TY masz TAKIE wyobrazenie i tak kazdy ma grac... to jest nie fear wobec graczy!!! takie jest moje zdanie... a co do TW ze profka wybierana przez dzieci bo ma koksiste staty... nastepny smiech na sali bo chyba znowu zapomniales sytuacji ze mna... nie zebym sie chwalil lecz nie pamietasz czemu ja zachcialem nim grac? bo spodobala mi sie sama koncepcja tej profki... jej gracja... piekno... (nie znalem jej stat, tak naprawde do teraz nie znam luklem na nie raz i stwierdzilem ze kos i tyle ale to bylo pozno pozno zanim chcialem byc tancerzem)... spodobaly mi sie jego umiejetnosci... pewnie ze koks z TW ale czy nie mozesz znizyc jego rozwiniec skoro JESTES TAKIM WSPANIALEM MG??:> :> :> BTW tez nie mowie ze trzeba kazdemu graczowi pozwalac na grac ale jesli naprwade do niej dazyl doskonalil swoja gre szykowal sie to czemu nie? ja nie widze przeszkud

ja sobie wyobrazam tak TW: zadumany i rozmarzony elf... cieszacy sie zyciem kochajacym walke (cos jak Son Goku w Dragon Ballu) nie stroniacy od zabijania jesli to potrzebne... broni swego ludu lecz tam gdzie to potrzebne bo on i jego grupa nie lubia stac w miejscu... wola jak cos sie dzieje dlatego podruzuja od miejsca do miejsca i od czasu do czasu pomagaja "gorszym" rasa gdy sa nekane np przez chaos... oczywiscie nie za darmo Wink Razz TW ma niezle nawalone w garnuki i przypominaja hmmm.. moze troche punka?:> o tak dla mnie to dobre okreslenie... roztrzepotane ekscentryczne wojaczki ktore z gracja i pieknem potrafia atakowac, parowac i... w ostatecznosci zabijac...
_________________
Est Solarus Oth Mithas!!!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Dante_delire
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 23 Kwi 2006
Posty: 75

PostWys砤ny: Sob Maj 20, 2006 02:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie moge sobie pozwoli膰 na pe艂n膮 swobode graczy, skoro nie nauczyli si臋 gra膰 normalnie. A z tym ich dostosowaniem w miare up艂ywu to jest tak, 偶e one s膮 gin膮c膮 ras膮. A dlaczego? bo nie potrafi膮 si臋 dostosowa膰. A co do tego 偶e uwa偶asz 偶e ten ca艂y elf kt贸rego na sesji wymagam to jest m贸j wymys艂. Nic bardziej mylnego. Ja w tym przypadku si臋 ksi臋gi trzymam, wiem 偶e to si臋 wydaje by膰 noobskie, lecz skuteczne, bo je艣li gracz nie wie jak gra膰 elfem to niech si臋 ksi臋gi trzyma. A je艣li gracz chce tworzy膰 jakiego艣 specyficznego elfa (z charakteru) to niech cz艂owieka stworzy to pozwole:P Elf ma swoje pewne ograniczenia rasowe pod tym wzgl臋dem, a je艣li jaki艣 gracz je pomija to mi si臋 to nie podoba. Ju偶 kt贸ry艣 raz powt贸rze 偶e "sednem rasy jest jej charakter" A branie elfa i wykluczanie jego niekt贸rych cech jest w tym momencie bezsensem. A ja elfem nie gram dlatego, 偶e ta rasa jest naprawd臋 trudna do odgrywania, co z reszt膮 odczujesz na w艂asnej sk贸rze. Cho膰 pr贸buj臋 Ci臋 na ka偶dym kroku nakierowa膰 by艣 nie robi艂 g艂upich rzeczy, to jednak to nie b臋dzie trwa膰 wiecznie. Bo podczas grania z ca艂膮 dru偶ynk膮 a nie 1 vs 1 ju偶 nie b臋d臋 m贸g艂 si臋 na Tobie tak skupi膰. Teraz nie masz jako elf 偶adnych dylemat贸w, przymus贸w wyboru, presji otoczenia (w grze), lub innych nieoczekiwanych sytuacji, kt贸re utrudni膮 Ci gr臋. Je艣li dojdzie do jakiej艣 prawdziwiej przygody to niestety mo偶e si臋 okaza膰 za trudne gra膰 elfem. A na odszczepie艅ca nie pozwole. Narzucaj膮c taki rygor staram si臋 naprawia膰 b艂臋dy przesz艂o艣ci. Sam kiedy艣 gra艂em elfami tak 偶e teraz moge si臋 tego tylko wstydzi膰. Co np powiedzia艂by艣 o elfie kt贸ry je艣li mia艂by tylko wystarczaj膮cy pow贸d zmiut艂by jakie艣 miasteczko z powierzchni ziemi? Co powiesz o elfie kt贸ry z elfa ma tylko uszy i staty? Ten sam elf zdoby艂 mistrzostwo w turnieju strzeleckim, by艂 mistrzem 艣wiata w strzelaniu. A t膮 umiej臋tno艣膰 wykorzystywa艂 do zdobycia du偶ych pieni臋dzy, bo mia艂 do z艂ota taki sam stosunek jak cz艂owiek. Potrafi艂 zabi膰 innego elfa tylko dla tego 偶e ten m贸 w jaki艣 spos贸b, nawet nie chc膮cy zaszkodzi艂? Moje pocz膮tki gry w warha to by艂y dziesi膮tki elf贸w, cho膰 nie mia艂em o nich zielonego poj臋cia. widzia艂em tylko te zaje** staty. Lecz pocz膮tki zawsze takie s膮, a u mnie ten pocz膮tek trwa艂 zbyt d艂ugo. Dlatego teraz teyle wagi przyk艂adam do odgrywania elfa:p to poprostu w艂asne b艂臋dy i b艂臋dy innych graczy spowodowa艂y 偶臋 teraz tak si臋 elf贸w czepiam. To chyba tyle Razz jak co艣 jeszcze niewiadome to pogadamy na 偶ywo:P
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
drowek



Do潮czy: 19 Maj 2006
Posty: 3
Sk眃: Turek

PostWys砤ny: Sob Maj 20, 2006 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko nie mowie o calkowitym wimieceniu cech charakterystycznych elfa nie jestem za tym ale kazdy chce cos wprowadzic do postaci :] dlatego wiekszosc z Toba uzgadniam Razz i to nie jest tak ze biore se to z chmur Razz tylko ma to jakowes poparcie (np z naszego swiata Razz) a co do Twojego Elfa to pamietam go ^^ niezla wyjadaka z niego byla =D wiem ze granie elfem jest trudne ale ja zawsze kochalem elfy (nie dla ich stat) i jestem zdecydowany NAUCZYC sie nimi grac nawet jesli mialbym zrobic ich tysiace Razz poprostu nie nauczysz sie grac elfem dopoki nie sprobojesz... to nie jest tak ze najpierw naucz sie grac ludziem a potem idziesz na elfa... bo wtedy bedziesz grac elfem jak czlowiekiem... to samo zalozenie ma chyba alien nie wiem czy dobrze zauwazylem... a co do Mastero zgadzam sie ze na dluzsza mete granie TW bedzie nudne lecz czy zycie nie sklada sie z krotkich chwil szczescia?:> zwlaszcza ze jak gracz dojdzie do TW to jego elf bedzie mial zapewne jakies 170 lat wiec dlugo se tym tacerzem nie pozyje Razz wiec czemu zabraniac tej chwili szczescia?:> czasem trzeba sie troche wyzyc nawet w dark fantasy to moje zdanie Razz nie wierze ze zaden z was nie lubi od czasu do czasu poczuc ze jest "niezniszczalny" bo to jest bujda na resorach
_________________
Est Solarus Oth Mithas!!!
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Dante_delire
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 23 Kwi 2006
Posty: 75

PostWys砤ny: Sob Maj 20, 2006 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No w艂a艣nie dlatego nie zabraniam Ci gra膰 elfem i pr贸buje Ci臋 nauczy膰 nim gra膰. A co do TW to jednak uwa偶am 偶e ta profesja jest zupe艂nie nie potrzebna graczom. I bez niej mo偶na by膰 szcz臋艣liwym. I bez niej mo偶na wymiata膰. Ta profesja moim zdaniem narusza r贸wnowage w grze sama z siebie. Nie do艣膰 偶e w tym momencie Zab贸jca Gigant贸w jest cieniasem w por贸wnaniu do TW, to jeszcze ma umiej臋tno艣ci kt贸re powoduj膮 偶e ta posta膰 jeszcze bardziej wymiata.
A czy wiedzia艂 kto艣 偶e Tancerz wojny jest jedyn膮 profesj膮 kt贸ra potrafi osi膮gn膮膰 oko艂o 56 atak贸w na runde? z pomoc膮 czarodzieja oczywi艣cie, ale jednak mo偶e. Kilka czar贸w, plus umiej臋tno艣ci TW.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Urdhgag
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 02 Lip 2005
Posty: 110
Sk眃: Festung Breslau

PostWys砤ny: Sob Maj 20, 2006 14:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked P-p-p-pi臋膰dz-dz-dz-dziesi膮t sze艣膰?! KHORNIE DOPOM脫呕!!! To nawet Archaon Pan Ko艅ca Czas贸w nie ma szans, nawet Grimgor Ironhide jego pogromca!!! Takie elfy to w 艂yka i do rzeki z kamieniem m艂艅skim u szyji!!!

drowek napisa:
a co do TW ze profka wybierana przez dzieci bo ma koksiste staty... nastepny smiech na sali bo chyba znowu zapomniales sytuacji ze mna...


Ty to Ty, n00by to n00by! Jeste艣 by膰 mo偶e wyj膮tkiem potwierdzaj膮cym regu艂臋.

drowek napisa:
Dante czemu mowisz jakie elfy powinny byc jak nimi jeszcze nie grales? albo nie grasz? czemu odrazu zakladasz ze gracz nie umi grac elfem bo nie? jak nawet nie widziales jego gry elfem...


Zak艂ada bo ma do艣wiadczenie, do艣wiadczenie ma - bo widzia艂, a za to co widzia艂 zabrania si臋 gra膰 elfami - proste.

drowek napisa:
zwlaszcza ze jak gracz dojdzie do TW to jego elf bedzie mial zapewne jakies 170 lat wiec dlugo se tym tacerzem nie pozyje.


Nie zgadzam si臋. Wiele postaci mo偶e zosta膰 postarzanych, ale tak naprawd臋 tylko w wyniku retrospekcji. Tj. ostatnio si臋 zastanawia艂em i doszed艂em do wniosku 偶e m贸j herszt banit贸w jest du偶o starszy ni偶 jak nim zaczna艂em gra膰 i nagle z 23 lat zrobi艂o si臋 38. A teraz pomy艣l - je偶eli gracz w miare szybko nie stanie sie tancerzem wojny (kilka sesji) to zarzuci t膮 drog臋 i obierze inny cel. Proste.

Co do wizerunku TW to on raczej 偶ycia kocha膰 nie b臋dzie - bo nie poto zostaje si臋 kamikadze, je偶eli twierdzisz, 偶e son goku kocha艂 walk臋 to zobacz sobie Zarakiego Kenpachi'ego z Bleacha, TW broni swojego elfiego ludu bo uwa偶a go za lepszy, pami臋tajmy, 偶e to elf. W zwiazku z czym nie b臋dzie broni艂 inych, a szczeg贸lnie za pieni膮dze - bo to nie wiedzmin.

Reasumuj膮c ca艂kowice nie zgadzam si臋 z twoimi pogl膮dami, co wi臋cej - przypominaj膮 mi w niekt贸rych momentach wypowied藕 艁ysego - to w innym temacie by艂o. Nadal ca艂kowice zgadzam si臋 z Dantem, a je偶eli chcesz ca艂kowitej wolno艣ci - co wnioskuje z twoich wypowiedzi - w graniu elfami - to powiem, 偶e dla bezpiecze艅stwa innych ludzi wolno艣膰 by艂a, jest i b臋dzie ograniczana - zmienia膰 si臋 mo偶e tylko stopie艅 tych ogranicze艅.

Mora艂 na koniec:
"Graj elfem, je偶eli umiesz, nie graj - je偶eli nie umiesz"

A to dlatego, 偶e nie dam ci do r膮k karabinu, gdy nie wiesz jak bezpiecznie go u偶ywa膰.
_________________
#Sesja: Upadek Imperium: Henset Czerwonog艂owy

"Szybko si臋 poruszaja i nios膮 jakie艣 ksi膮偶eczki... Chowa膰 si臋!!! JEchowy nadlatuj膮!!!"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Dante_delire
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 23 Kwi 2006
Posty: 75

PostWys砤ny: Sob Maj 20, 2006 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elfy 偶yj膮 ponad 200 lat, a Tw贸j ma bodaj偶e 78. Nie uw偶am 偶eby potrzebowa艂 92 lat by zosta膰 TW. Postanowi艂em pozwoli膰 Ci gra膰 elfem, poniewa偶 wiem nie moge tego wiecznie zabrania膰, a poza tym przyda艂oby si臋 umie膰 nimi gra膰. Sam nie wiem jak bym gra艂 elfem, ale zapewne wzi膮艂bym morskiego, bo to jest poprzeczka i kilka cm ni偶sza. Po pierwsze s膮 neutralne, po drugie od zawsze 偶yj膮 z lud藕mi, wi臋c s膮 do nich troche podobni. Lecz nadal s膮 elfami.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Dycia



Do潮czy: 11 Maj 2006
Posty: 4

PostWys砤ny: Sob Maj 20, 2006 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czemu akurat tancerz wojny, nie lepiej i nie 艂atwiej zagra膰 elfem uczniem medyka p贸zniej medykiem. Je艣li sie kto艣 ju偶 upar艂 na wojowniczego elfa niech we偶mie charakter praworz膮dny i 艣ciga chaos po dark waldzie.
Takiemu praworz膮dnemu elfowi napewno bedzie 艂atwiej zosta膰 tym tancerzem wojny. Mi jednak ta profesja si臋 nie podoba, szczegolnie w wykonaniu graczy. Jesli ju偶 gracz, d膮偶y艂 i zosta艂 tym tancerzem wojny ja bym przesta艂 grac tak膮 postaci膮 i zamienia艂 j膮 na BN lub od艂ozy艂 do galerii.
(mozna oczywi艣cie zagra膰 kilka przyg贸d t膮 postaci膮, ale tancerz wojny nie pasuje do przeci臋tnej druzyny - takie jest moje zdanie.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Ethereal
Landgraf
Landgraf


Do潮czy: 22 Lip 2005
Posty: 2989
Sk眃: Elbl膮g

PostWys砤ny: Sob Maj 20, 2006 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem nadal czemu si臋 tak 艣ciskacie o g艂upie elfy. Mnie absolutnie nie ra偶膮 ich statystyki. Nie mo偶ecie i艣膰 na kompromis czy da膰 se na luz?

Kto umie gra膰 cholernym elfem czy kto nie umie, niech gra jak chce! Warhammer to gra przy kt贸rej WSZYSCY maj膮 si臋 DOBRZE bawi膰, a nie MG kt贸ry strzela fochy i wymy艣la kajdany na graczy, tak samo tyczy si臋 drugiej strony: gracz musi si臋 opami臋ta膰 i nie psu膰 sesji.

RPG to jest gra, tylko i wy艂膮cznie. Ma ona dawa膰 rozrywk臋 i zabicie czasu. Je艣li to mia艂oby pom贸c sesji i/lub sprawi膰, by gracze byli zadowoleni z gry to wsadzi艂bym ca艂膮 armi臋 elfich Tancerzy Wojny oraz Rycerza Jedi o imieniu Ali Baba z dwoma Lightsaberami i czterdziestu rozb贸jnik贸w w mundurach Republiki z ci臋偶kimi blasterami Mandaloria艅skimi.

Pozatym, Dycia, nie ma Dark Waldu. Jest Drakwald.
_________________
Ulfir Egillsson, Norsmen - Wichry P贸艂nocy
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵 Wy秎ij email
Dante_delire
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 23 Kwi 2006
Posty: 75

PostWys砤ny: Czw Cze 08, 2006 22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mo偶e i jestem srogi, lecz jednak jako MG mam prawo wymaga膰 jakiedo艣 przyzwoitego poziomu gry, bo aktualny jest niski. Nie chce by gracze robili dok艂adnie to co ja karze, ale je艣li gracze nie s膮 na tyle samodzielni by nawet posta膰 stworzy膰 ciekaw膮, nie m贸wi膮c ju偶 o odgrywaniu, to jednak musze narzuci膰 pewne ograniczenia. Po艂owa moich graczy to 1 latki. Chcia艂bym by ich poziom si臋 wyr贸na艂, wi臋c wymagam. Bo niestety jest tak 偶e gracze u mnie (nie wszyscy) chc膮 stworzy膰 koksist膮 posta膰, a potem jeszcze bardziej wymiata膰 po kilku profkach.
Jakbym nie mia艂 powodu to bym tak nie narzuca艂. Wiem 偶e mo偶na sobie robi膰 z tego jakie艣 tam wydziwy tak jak np wpakowanie rycerzy Jedi, to jednak bym chia艂 by gra by艂a na przyzwoitym poziomie. Bo chce wiedzie膰 偶e robie to po偶膮dnie.
Pozdrawiam
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Carnloch
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 18 Sty 2005
Posty: 102
Sk眃: Warszawa

PostWys砤ny: Pia Gru 22, 2006 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dante_delire napisa:
Jak ju偶 wcze艣niej wspomnia艂em, granie elfem jest trudne, a tancerzem wojny jeszcze trudniejsze, a mimo tego wielu graczy j膮 bierze nie zwracaj膮c uwagi na to, tylko na fakt 偶e ma koksiste staty. Widzia艂 kto艣 kiedy艣 zaawansowanego gracza kt贸ry chce zosta膰, albo jest tancerzem? No w艂a艣nie, jak dla mnie ta profesja jest dla dzieci, bo nikt normalny nie potrzebuje tej profki.


Hm, jak mi艂o jest si臋 dowiedzie膰, ze jest si臋 dzieckiem, albo 偶e jest si臋 nienormalnym. Powiem ci jedno. G贸wno wiesz o mojej grze, g贸wno wiesz o tym jak gram i odgrywam ale z g贸ry zak艂adasz, 偶e jedyne co mnie interesuje to statsy. Nie masz 偶adnych podstaw 偶eby tak s膮dzi膰 i nie masz prawa mnie os膮dza膰. Nie umiesz gra膰 elfami, nie umiesz si臋 w czu膰 w inne rasy to tw贸j problem ale nie zak艂adaj z g贸ry, 偶e inni te偶 tego nie potrafi膮 bo s膮 ludzie dla kt贸rych to jest wyzwanie i potrafi膮 mu sprosta膰. Dla mnie gra kim艣 kto by艂 obro艅c膮 ca艂ej elfiej spo艂eczno艣ci by艂a czym艣 wspania艂ym i cieszy艂em si臋 odczuaj膮c szacunek i podziw innych elf贸w a statsy by艂y jedynie narz臋dziem tak samo jak jest nim miecz.
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Erallion
Stra偶nik
Stra偶nik


Do潮czy: 01 Paz 2006
Posty: 68

PostWys砤ny: Pia Gru 22, 2006 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Carnloch i Gregory zgadzam sie z wami ....uwa偶am tak偶e, 偶e je艣li kto艣 ma ochote gra膰 TW to nie zabronie mu tego bo tak jak m贸wi艂 Gregory chodzi o dobr膮 zabawe, a nie ograniczanie graczy w ich wyborach. MG jest po to by porozmawia膰 z graczem o jego postaci i da膰 pewne wskaz贸wki jak widzi jego posta膰..sam mistrzuje i wiem kiedy gracz wybiera prfesje tylko po to by mie膰 wysokie statsy ( w mojej dru偶ynie ju偶 sie nie zdarza ) ...sam gram Elfami ( gra艂em te偶 TW i powiem szczerze, 偶e gra艂o sie 艣wietnie ) , bo najbardziej lubie gra膰 wlasnie ta ras膮 . Mam w dru偶ynie gracza, kt贸ry otwarzcie m贸wi ze nie bedzie gral elfami nie podoba mu sie ta rasa i nie czuje jej (gra najczesciej krasnoludami i to naprawde spox ) . Takze Dante kompletnie nie masz racji a twoj tekst z tym ze tylko dzieci to wybieraja no coz pozostawie bez komenatrza Very Happy...czyzbys mial jakies uprzedzenia do profesji z wysokimi statystykami Laughing ?? a moze poprostu problem lezy w tobie i nie umiesz zapanowac nad mocniejszymi bohaterami graczy ?? a wlasnie jeszcze jedno pytanko Smile 56 atakow u Tancerzy Wojny gdzie to wyczytales:) bo powiem szczerze sporo na ich temat czytalem i nie spotaklem sie jeszcze z taka liczba atakow ..aha dodales ze to dzieki magii mozesz napisac jakiej magii bo tez mnie strasznie ciekawi Very Happy z g贸ry dzieki za odpowiedz...i uwierz mi profesja TW nie przeczy istetniu druzyny wiec moze jednak scierpisz:D... P.S zgadzam sie z toba tylko z jednym faktycznie Elfy trzeba umiec odgrywac ale jesli nie dasz graczowi szansy by mogl poczuc ta postac to sie niegdy nie nauczy , nie wymagaj cudow ze gracz ktory gra 1 sesje elfem bedzie idealnie go odgrywal Exclamation z czasem doswiadczenie przyjdzie samo Smile
_________________
Nie nale偶y denerwowa膰 Mistrza Gry ;P
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Urdhgag
Od藕wierny
Od藕wierny


Do潮czy: 02 Lip 2005
Posty: 110
Sk眃: Festung Breslau

PostWys砤ny: Nie Gru 24, 2006 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chaos i tak ubewr alles... A orki jeszcze bardziej Razz Co ja si臋 tu bed臋 rozwodzi艂... z pewno艣ci膮 nie pozwoli艂bym mojemu graczowi na osi膮gni臋cie poziomu 56 atak贸w. Cho膰by z fluffowego punktu widzenia: 4 ataki to jest kosmos. 6 to ju偶 mega heros. 8 to przesada i koniec gry, 10 to Archaon.

Co do dobrej gry:
Dobrze, ale w momencie gdy ca艂a dru偶yna wyrazi na to zgo臋, razem z mistrzem gry. A nie 偶e ja sobie zostane TW bede wszystko rozpieprza艂 etc...
Poza tym faktycznie - je偶eli kto艣 bierze t膮 profesj臋 tylko dla statystyk to jest dzieciak. Bo co to za zabawa? Je偶eli bierzesz j膮 by m贸c mie膰 fajny fluff to ok. Ale zr贸wna艂bym j膮 do poziomu tych zaawansowanych podr臋cznikowych. I ob艂o偶y艂 kl膮tw膮 Tzeentcha - tak na wszelki wypadek.

Co do odgrywania Elfa:
Nie, w ci膮gu jednej sesji gracz si臋 nie nauczy. Ale obro偶臋 mu za艂o偶臋 i b臋d臋 trzyma艂 kr贸tko. Bo nie pozwol臋 na to by jaki艣 艂achmaniarz gra艂 elfem jako kim艣 kto, zacytuj臋 "Jak trzeba to i w mord臋 da i si臋 w trupa schleje w karczmie dla rozrywki" Elfy s膮 wysublimowane i subtelne. Nie prostackie i "wmord臋dajace" Jak b臋dzie si臋 gracz stara艂 odgrywa膰 go wg tego jakie s膮 elfy wprowadzaj膮c swoje drobne zmiany to dobrze. Je偶eli to b臋dzie cz艂owiek, albo co gorsza krasnolud w elfiej sk贸rze => do wora go i w贸r do jeziora.
_________________
#Sesja: Upadek Imperium: Henset Czerwonog艂owy

"Szybko si臋 poruszaja i nios膮 jakie艣 ksi膮偶eczki... Chowa膰 si臋!!! JEchowy nadlatuj膮!!!"
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
ckapsel
Mistrz Rycerski
Mistrz Rycerski


Do潮czy: 21 Sie 2006
Posty: 440
Sk眃: Pruszk贸w

PostWys砤ny: Nie Gru 24, 2006 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pro艣b臋 czy kto艣 by m贸g艂 poda膰 mi statystyki i ekwipunek takiego tancerza z g贸ry dzi臋kuje
a tak poza tym to z tego co czytam to ten tancerz jest takim elfickim fechmistrzem w walce
_________________
#Sesja Wichry P贸艂nocy - Lestat Lioncourt
Powr髏 do g髍y
Zobacz profil autora Wy秎ij prywatn wiadomo舵
Wy秝ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> Las Loren Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo縠sz pisa nowych temat體
Nie mo縠sz odpowiada w tematach
Nie mo縠sz zmienia swoich post體
Nie mo縠sz usuwa swoich post體
Nie mo縠sz g硂sowa w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group