Forum forum.drachenfels.pl
Forum Zamku Drachenfels
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UzytkownicyUzytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 
[Strona Glowna Zamku]    [Komnata Konstanta]
Nowa Ankieta

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> NowoÅ›ci w serwisie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
orth
Admin Zamku
Admin Zamku


Do³±czy³: 18 Lis 2004
Posty: 1196
Sk±d: Altdorf

PostWys³any: Czw Gru 07, 2006 17:19    Temat postu: Nowa Ankieta Odpowiedz z cytatem

Otwieram przetarg na pomysły na temat nowej ankiety na Zamku. Obecna trwa już nieco zbyt długo - i tak każdy wie że Królestwa Magii są najlepsze Smile

Zgłaszajcie swoje pomysły na nową ankietę - pytanie razem z kilkoma odpowiedziami - najlepszą wybierzemy i umieścimy na Zamku.
_________________
Pozdrawiam i życzę wielu udanych sesji

www.drachenfels.pl :: www.40k.pl :: www.fabularny.net :: www.nudny.net :: www.samotnywilk.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email Odwied¼ stronê autora
Anubis
Chorąży
Chorąży


Do³±czy³: 23 Mar 2006
Posty: 723

PostWys³any: Pia Gru 08, 2006 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja dam jakis pomysl jak nikt nie ma ochoty.... za długo nad nim nie myślałem Laughing Wink

Skoro większości ludzi bardzo podobało sie Królestwo to niech zadecyduja jaki eteryczny wiatr im najbardziej odpowiada. Odpowiedziami będą poprostu nazwy wichrów....

niezbyt skomplikowana ankieta ale moze ktos zagłosuje Laughing
_________________
Lily et Pique: Orderic du Limont
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Blackswordsman
Mod Bestii
Mod Bestii


Do³±czy³: 18 Sty 2005
Posty: 3965
Sk±d: Brama wymiarów północnego bieguna:)

PostWys³any: Sob Gru 16, 2006 00:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O widze znowu pole do popisu:) Miszczu już szykuje ankiete . Jak zwykle wprowadzisz poprawki i będzie gits. Dam ją na gg najpóżniej do poniedziałku.
_________________
Jestem mieczem i zbrojÄ…. Moja droga tam gdzie krew.

MG tu i tam ^^
#Sesja Przekleństwo Wzgórz Hager Gatz
#Sesja Miasto Darrow
#Sesja Wichry Aderus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Wy¶lij email
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum forum.drachenfels.pl Strona Glowna -> NowoÅ›ci w serwisie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group